Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніфіга сє покіс! ;o

Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

гипофиза на целый месяц???
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Лучше бы алкоголику-философу дали печень поправить, чем Гиппе. Гиппа хоть и сумасшедший, но веселый.  :)
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

свабоду Гипе! :-B
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

упс, дімєц десятку зловив
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Да уж. За подобное 10 дней бана явно мало.

За правду? А що є достатнім? Тюремне ув'язнення з позбавленням прав і розстріл тихою сапою, як за іншого недомірка - Сталіна ?
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Вам напевно дуже хочеться вірити у те що написане вами - чистісінька правда?
розчарую вас - ви тут дуже круто помиляєтеся

Я хоч аргументую. А у Вас тут- лише голі слова, без фактів і жодного сенсу

Для прикладу- дехто Редисон відкритим текстом, навіть не у приват, написав мені: "давно ты лишний срок по земле топчеш", за точність цитати не ручаюсь, але в будь-якому разі мета того посту була залякати співрозмовника ( тобто мене ), щоб він тут не писав. Я звернувся до модера, реакція- нуль. А це ж погроза вбивством
І все це під час виборчої кампанії. Якщо у цих людей, крім розводки лохів, є ще якась мета, більш праведна- чому методи її досягнення такі неправедні ?
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o
rst

Я хоч аргументую. А у Вас тут- лише голі слова, без фактів і жодного сенсу

Для прикладу- дехто Редисон відкритим текстом, навіть не у приват, написав мені: "давно ты лишний срок по земле топчеш", за точність цитати не ручаюсь, але в будь-якому разі мета того посту була залякати співрозмовника ( тобто мене ), щоб він тут не писав. Я звернувся до модера, реакція- нуль. А це ж погроза вбивством
І все це під час виборчої кампанії. Якщо у цих людей, крім розводки лохів, є ще якась мета, більш праведна- чому методи її досягнення такі неправедні ?

Привет. Вышел? Надолго?  :lol:
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Я хоч аргументую. А у Вас тут- лише голі слова, без фактів і жодного сенсу

Для прикладу- дехто Редисон відкритим текстом, навіть не у приват, написав мені: "давно ты лишний срок по земле топчеш", за точність цитати не ручаюсь, але в будь-якому разі мета того посту була залякати співрозмовника ( тобто мене ), щоб він тут не писав. Я звернувся до модера, реакція- нуль. А це ж погроза вбивством
І все це під час виборчої кампанії. Якщо у цих людей, крім розводки лохів, є ще якась мета, більш праведна- чому методи її досягнення такі неправедні ?
Це типовий прийом у прихильників Юльки, що дивно навіть риги собі такого не форумі не дозволяють а от Юльки прихильники запросто.
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

А це ж погроза вбивством
"давно ты лишний срок по земле топчеш" ??? ;o
Писати таке не варто - це поза сумнівами. Але ніякої погрози ця фраза не містить. Відверте хамство і не більше.
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Тимко, от чому ти такий нудний? це ж просто жах якийсь
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Тимко, от чому ти такий нудний? це ж просто жах якийсь
нема чим крити що кидаєшся на людей, як скажений савець.... Спробуй спілкуватись. :X
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

"давно ты лишний срок по земле топчеш" ??? ;o
Писати таке не варто - це поза сумнівами. Але ніякої погрози ця фраза не містить. Відверте хамство і не більше.
Щей як містить ....
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Щей як містить ....
у тебе викривлене сприйняття
і я навіть здогадуюся про витоки
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

у тебе викривлене сприйняття
і я навіть здогадуюся про витоки
Що знову натякаєш що у когось Єврейські корені? Можливо в мене і є вони, але по бумагах довести можу... Хіба що українську і угорську кров можу довести... Антисимітка, не дарма одну з ваших  ДД шарія за це закрили, сюди прийшли кидатись з цим на людей.
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Що знову натякаєш що у когось Єврейські корені?
і близько нічого схожого не було
Антисимітка, не дарма одну з ваших  ДД шарія за це закрили,
а це взагалі ні на яку голову...
Кто на ком стоял?
Тимми, у тебе тимчасові проблеми з викладенням думок чи то вже хронічне?
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

і близько нічого схожого не було


Кому ти чешиш?
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Кому ти чешиш?
я не розумію твого запитання
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Привет. Вышел? Надолго?  :lol:

Тобі, "смотрящему" грантоїду, видніше.
Вже одразу провокувати на бан почав?
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

я вийшов.
зе і ю - готуйтеся.
ми дрищі бум вас макати мордами у вашу брехню :)))
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

я вийшов.
зе і ю - готуйтеся.
ми дрищі бум вас макати мордами у вашу брехню :)))

Нам похєр.. Оно я балон реставрував, віддав на станцію для заміни вентиля, промивки, гідровипробування, атестації та заправки. Стару фарбу здерли піскоструєм.

Балон мав єдину повірку: на 1958-63 роки.  :rotate:

   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

я вийшов.
зе і ю - готуйтеся.
ми дрищі бум вас макати мордами у вашу брехню :)))
Ты свою морду сначала отмой от поросячьего кала. Макальщик. :lol:
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

halka    продажник    19.08.2019    Ніколи
Inanna       19.08.2019    22.08.2019 12:00
Зєльоний крокоділ       19.08.2019    03.10.2019 11:59
Vera       19.08.2019    Ніколи
Гонсалес       19.08.2019    22.08.2019 11:57

 :S  8-:  :-o
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

halka    продажник    19.08.2019    Ніколи
Inanna       19.08.2019    22.08.2019 12:00
Зєльоний крокоділ       19.08.2019    03.10.2019 11:59
Vera       19.08.2019    Ніколи
Гонсалес       19.08.2019    22.08.2019 11:57

 :S  8-:  :-o

сама була здивована, але почитала її дописи у тій гілці про "Как выглядеть в 45 лет". Там, я дивлюсь, Вєра вже й  не гальмувала... Та й Зеленому пора вже завершувати ті свої дописи про "у в очко".
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Заради справедливості
Вера вирішила на власному прикладі показати крокодилові, як він сам виглядає поглядом збоку
ІМХО, але це вкрай хибний засіб і метод
якщо хтось - перепрошую! - обмажеться г*ном і у такому вигляді голий випреться на вулицю, хіба для доведення його...неправоти варто і самому зробити те ж саме?...
але бруду від Вери у тій гілці було аж ніяк не більше ніж від крокодила, причому ініціатором був саме він
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

дурну австрійську ковбасницю забанили в ніколи, бо вона замучила модераторів доповідями
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

сама була здивована, але почитала її дописи у тій гілці про "Как выглядеть в 45 лет". Там, я дивлюсь, Вєра вже й  не гальмувала... Та й Зеленому пора вже завершувати ті свої дописи про "у в очко".
я сам в шоці
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

дурну австрійську ковбасницю забанили в ніколи, бо вона замучила модераторів доповідями
Фу, яке ти не вічливе...
правда що ще чекати від прихильника Зеленські... :facepalm1:
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

я сам в шоці
Якщо бути обєктивним, то вона завжди була такою, коли дізналась про право редагувати свої гілки, її наче заклинило і почала нити про це... У неї зриви як у сметани бувають.

Останнє редагування: 19 серпня 2019 13:26:25 від TimmiApostolMS
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Якщо бути обєктивним, то вона завжди була такою, коли дізналась про право редагувати свої гілки, її наче заклинило і почала нити про це... У неї зриви як у сетани бувають.
н-да... це була погана думка, взагалі і зокрема
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Заради справедливості
Вера вирішила на власному прикладі показати крокодилові, як він сам виглядає поглядом збоку
ІМХО, але це вкрай хибний засіб і метод
якщо хтось - перепрошую! - обмажеться г*ном і у такому вигляді голий випреться на вулицю, хіба для доведення його...неправоти варто і самому зробити те ж саме?...
але бруду від Вери у тій гілці було аж ніяк не більше ніж від крокодила, причому ініціатором був саме він
У неї були і до того такі зриви, інфантільність, я хачу і хай світ зупиниться, бо я так хочу.
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

У неї були і до того такі зриви, інфантільність, я хачу і хай світ зупиниться, бо я так хочу.
були
я це добре знаю по фДД
але у даному разі зверни увагу на моє "заради справедливості"
чи ти на таке не здатний, бо у тебе в пріоритеті політуподобання юзера?
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Повертайте Веру.
А в "ніколи" краще цю невідомо якої спеціалізації "айтішницю" Інанну - набридло вже брехню та "легенди" чути "як я попали до Канади". :gigi:
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

були
я це добре знаю по фДД
але у даному разі зверни увагу на моє "заради справедливості"
чи ти на таке не здатний, бо у тебе в пріоритеті політуподобання юзера?

Я не адмін і не модератор тому мене не варто в чомусь переконувати. Може і дописи послужили повштовхом до такого зриву. Люди які пробують все контролювати то мають такі зриви. Але не відбулось би від його дописів, відбулись би від когось іншого дописів. Звичайно тодіб вони можливо мали іншу форму.

В даному випадку скоріше на позитив упереджений, Ван місяць з неї вистачить.

Ну раз її так порвало на такі теми, то взагалі на тиждень в передбаник, хам там з крокі такіб дописи на пару писала, прошло і можна було їх випустити.

   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Повертайте Веру.
А в "ніколи" краще цю невідомо якої спеціалізації "айтішницю" Інанну - набридло вже брехню та "легенди" чути "як я попали до Канади". :gigi:
Якщо казати про легенди і брехню, тоді олді є дописи за які його варто забанити і дідуся і є записи подібного роду, а СВІТЛАНА нік (Svitlana) Там одна легенда, що ти в упор не помічаєш.
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Вира така затейница  :facepalm1:

Вырвались на волю все её сокровенные эротические фантазии.  :laugh:
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Чего только стоит "Трахнуть "ув ачько" телеграфным столбом с трансформатором"  :pooh_lol:
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

с проворотом /ц/  :laugh:
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Повертайте Веру.

+1
Ото горе крокодиляче з бану вийде, продовжить своє улюблене про ачько. Це постійна його тема.

А Вера перший раз на нього зірвалася. Тимчасовий бан би її заспокоїв, забула би про те чудо за пару тижнів.

Несправедливе рішення. Моя думка. А там самі вирішуйте.
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

Повертайте Веру.
А в "ніколи" краще цю невідомо якої спеціалізації "айтішницю" Інанну - набридло вже брехню та "легенди" чути "як я попали до Канади". :gigi:
ти це кинь! :punish:
   
Re: Ніфіга сє покіс!  ;o

+1
Ото горе крокодиляче з бану вийде, продовжить своє улюблене про ачько. Це постійна його тема.

А Вера перший раз на нього зірвалася. Тимчасовий бан би її заспокоїв, забула би про те чудо за пару тижнів.

Несправедливе рішення. Моя думка. А там самі вирішуйте.

Вера просто дала відчути Зеленому "в Ачко" як він виглядає якщо його "спілкування" до нього самого повернути.
Ну тобто "зелений долбойоб" себе вважає мабуть дуже дотепним коли постійно згадує "Ачко", але це мабуть особливості маріупольської житухи.
Всій решті, особливо дамам, це вже набридло чути.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія