Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що там з діамантовими прокурорами ?

А що там з діамантовими прокурорами ?

Сидять ?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

чи вже всі забули ?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Якби ж то тіко вони...
Так, просто черговий лакмусовий папірець, і той похерили...
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Не на часі. Та й хуйло може напасти.
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Не на часі.

шо знов хуйло хоче напасти ?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Як що це все бляхарі винні :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Як що це все бляхарі винні :lol:  :weep:  :lol:
Нє, пенсіонери.
Та й взагалі, народ такий паршивий попався.
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

шо знов хуйло хоче напасти ?
Читаєш думки.
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

ой, переможникам тема не цікава ...
у них там наступ на бляхарів готують   :lol:
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

ой, переможникам тема не цікава ...
у них там наступ на бляхарів готують   :lol:

мені цікаво.
що, повернулися на посаду?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

мені цікаво.
що, повернулися на посаду?

сидять?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

сидять?

повернулися на посаду?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Про передачу в суд дела Насирова тоже ничо не слышно, хотя уже сколько там прошло времени
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Мене більше цікавить як він ось це буде робити?
В який спосіб?

Харакірі...?  :D

   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Про передачу в суд дела Насирова тоже ничо не слышно, хотя уже сколько там прошло времени

так, НАБУ і САП звичайно недопрацьовують. але думаю ви розумієте, що навантаження у них велике.
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

порохатые твари, вас же спрашивают б***ь вежливо: сидят уже?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

повернулися на посаду?

повернуться звичайно, які до цих сумліних працівників можуть бути претензії?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Сидять ?
а хто має садити?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

а хто має садити?

а какая фракция из каалиции саботирует создание антикоррупционного суда? Какая фракция саботирует принятие нового закона о выборах, который даст возможность выбирать тех, кто сможет посадыты?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

а какая
то без фракції нема кому?
От дебіл-фсьопрапало/зрада
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

мені цікаво.
що, повернулися на посаду?
Не повернулись на посаду...

Це найбільше, на що здатна "правова" європейська держава?
Не повернути злодіїв, корупціонерів на посаду?  :facepalm1:

Ми їх так покарали... так покарали... ми їх не повернули на посаду... що ви, манюпас, ще вимагаєте?
Це ж перемога...  :facepalm1:
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

то без фракції нема кому?
От дебіл-фсьопрапало/зрада

а ты урод не понимаешь, что все эти дела без честного суда до одного места, что БПП с НФ блокируют создание антикоррсуда и делают все, чтоб не дать работать НАБУ? Ты дятел разве не знаешь, что на каждого судью есть тонны компромата, но Юга не дает этому ход, потому что такая судебная система выгодна Пете? А Петя не хочет ничего менять, потому что при честных судах он со своей шайкой будет сидеть.
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

повернуться звичайно, які до цих сумліних працівників можуть бути претензії?

я запитав, чи повернулися ане чи повернуться. бо так і можу сказати, що обовязково сидітимуть.

ще раз, повернулися?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

а ты
а ти срачку пускаєш - бла-бла-бла
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

а ти срачку - бла-бла-бла

тебе не заплатят за такие посты  :D
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

тебе не заплатят за такие посты
добре що тобі заплатят
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Не повернулись на посаду...

Це найбільше, на що здатна "правова" європейська держава?
Не повернути злодіїв, корупціонерів на посаду?  :facepalm1:

Ми їх так покарали... так покарали... ми їх не повернули на посаду... що ви, манюпас, ще вимагаєте?
Це ж перемога...  :facepalm1:

мабуть щоб посадити треба мати гарні докази. ви знаєте якісь докази, які дають чіткі  підстави посадити?
те що діамантові прокуроки корупціоненри і злодії я не сперечаюся. але ще раз, які докази є щоб їх посадити?

відсторонити чи зняти з посади можна і так. а от посадити та ще досвідчкених злодіїв з юридичною освітою набагато склладніше.
саахов он садив не зважаючи на закон, тепер сам від посадки бігає. після такого у нас дурних нема. 
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

мабуть щоб посадити треба мати гарні докази. ви знаєте якісь докази, які дають чіткі  підстави посадити?
те що діамантові прокуроки корупціоненри і злодії я не сперечаюся. але ще раз, які докази є щоб їх посадити?

відсторонити чи зняти з посади можна і так. а от посадити та ще досвідчкених злодіїв з юридичною освітою набагато склладніше.
саахов он садив не зважаючи на закон, тепер сам від посадки бігає. після такого у нас дурних нема. 
Діаманти то не докази. :lol:
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

а какая фракция из каалиции саботирует создание антикоррупционного суда? Какая фракция саботирует принятие нового закона о выборах, который даст возможность выбирать тех, кто сможет посадыты?

А чи не потрох фракція якого БПП, пропхала свого прокурора Юру ? зробивши посміховисько і показавши як може працювати ВР і як швидко приймаються рішення ?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Діаманти то не докази. :lol:
У Вас с Luxetenebris  сегодня день ворошения всякого дерьма? Причем каждой кучки отдельно?
Составьте уже один полный список и попросите админов прикрепить.  B-)

Останнє редагування: 10 серпня 2017 15:32:17 від Totenhead
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Ну суд над нимт триває, а шо?
Жалкуєте, що не як в 1937-му році?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

У Вас сегодня день ворошения всякого дерьма? Причем каждой кучки отдельно?
Составьте уже один полный список и попросите админов прикрепить.  B-)

питання про винних в розстрілі майдану то всяке дерьмо ?
питання про те чи сидять і будуть сидіти прокурори у котрих стопітсот діамантів в кабінеті знайшли + купа бабла ? це ворушити всяке дерьмо ?
Питання про реформи це всяке дерьмо ?

Список є , він в голові , можна і не прикріпляти. І прийде час надіюсь по списку спитають з сучого потроха і його команди шайки   

не завжди ж вам "хуйло нападе" прикриватись
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

питання
Гнидо каммуністічєская/регіоналівськая, всі ці питання від дєрьма Luxetenebris
Де ти було при праффесорє шапошних справ?

Останнє редагування: 10 серпня 2017 15:48:31 від dacko2
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Діаманти то не докази. :lol:

докази чого?
ви впевнені що ті діаманти (я читав що то "діамантовий бій", тобто ціна там не надто велика) не оформлені належним чином, або що ці прокурори не можуть довести юридичну чистоту власності на ті діаманти?
ну і навіть якщо не доведуть, то що можна на них повісити? доходи невідомого походженні? ну і скільки за таке дають?
і замість того що реготати ви краще вивчіть питання і спробуйте проаналізувати ситуацію.
чи ви хочете щоб порох дав команду юріку і суддям посадити цих прокурорів по-бєспрєдєлу, для того щоб прославити сакварелідзе, який нвіть нормальних доказів по справі зібрати не зміг?

ще раз, прокурори злодії, але сакварелідзе завалив справу і не зібрав нормальних доказів. поспішив в погоні за піаром, замість того щоб нормально відпрацювати, відслідкувати і приготувати.
прокурорів відсторонили чи зняли з посади. думаю вже не поновлять ніяким чином. але як \х без доказів можна посадити?
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

прихильники певної політсили насмерть стоїть на захисті діамантових чоколядових прокурорів  :weep:
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

докази чого?
ви впевнені що ті діаманти (я читав що то "діамантовий бій", тобто ціна там не надто велика) не оформлені належним чином, або що ці прокурори не можуть довести юридичну чистоту власності на ті діаманти?
ну і навіть якщо не доведуть, то що можна на них повісити? доходи невідомого походженні? ну і скільки за таке дають?
і замість того що реготати ви краще вивчіть питання і спробуйте проаналізувати ситуацію.
чи ви хочете щоб порох дав команду юріку і суддям посадити цих прокурорів по-бєспрєдєлу, для того щоб прославити сакварелідзе, який нвіть нормальних доказів по справі зібрати не зміг?

ще раз, прокурори злодії, але сакварелідзе завалив справу і не зібрав нормальних доказів. поспішив в погоні за піаром, замість того щоб нормально відпрацювати, відслідкувати і приготувати.
прокурорів відсторонили чи зняли з посади. думаю вже не поновлять ніяким чином. але як \х без доказів можна посадити?

брильянты — это не доралы в дипломате, это камни, след которых легко проследить — откуда они попали к прокурорам. Было бы желание
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Гнидо каммуністічєская/регіоналівськая, всі ці питання від дєрьма Luxetenebris
Де ти було при праффесорє шапошних справ?

Ну не міністром ж в уряді "праффесора шапошних справ" як ваш сучий потрох  :laugh:


Останнє редагування: 10 серпня 2017 16:08:48 від Luxetenebris
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

питання про винних в розстрілі майдану то всяке дерьмо ?
питання про те чи сидять і будуть сидіти прокурори у котрих стопітсот діамантів в кабінеті знайшли + купа бабла ? це ворушити всяке дерьмо ?
Питання про реформи це всяке дерьмо ?

Список є , він в голові , можна і не прикріпляти. І прийде час надіюсь по списку спитають з сучого потроха і його команди шайки  

не завжди ж вам "хуйло нападе" прикриватись
Может он имел в виду, что от нынешних властей кроме инфодерьма по этим вопросам ничего не дождешься :(
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

докази чого?
ви впевнені що ті діаманти (я читав що то "діамантовий бій", тобто ціна там не надто велика) не оформлені належним чином, або що ці прокурори не можуть довести юридичну чистоту власності на ті діаманти?
ну і навіть якщо не доведуть, то що можна на них повісити? доходи невідомого походженні? ну і скільки за таке дають?
і замість того що реготати ви краще вивчіть питання і спробуйте проаналізувати ситуацію.
чи ви хочете щоб порох дав команду юріку і суддям посадити цих прокурорів по-бєспрєдєлу, для того щоб прославити сакварелідзе, який нвіть нормальних доказів по справі зібрати не зміг?

ще раз, прокурори злодії, але сакварелідзе завалив справу і не зібрав нормальних доказів. поспішив в погоні за піаром, замість того щоб нормально відпрацювати, відслідкувати і приготувати.
прокурорів відсторонили чи зняли з посади. думаю вже не поновлять ніяким чином. але як \х без доказів можна посадити?
НаворовавшийНамайнивший их прокурор даже утверждал, что это так, камушки для аквариумов.
   
Re: А що там з діамантовими прокурорами ?

Вот переловим усіх бляхарів, тада і пагаварім
Вот пересадим усіх добровольців, тада і пагаварім
Вот підуть Шабуньки в Армію, тада і пагаварім
Вот відповідять за свої доходи квартирооптимісти, тада і пагаварім
Вот почнуть платити податки Майнери, тада і пагаварім

....

 :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія