Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Коли не знаєш, то не висовуйся! Це був перший період правління Кучми.
вже в 1993-94 роках, наші вовсю їздили до Польщі за різноманітним товаром.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

https://od.oblast.online/news/grojsman-ustanovil-limit-na-stoimost-otopleniya-1400-griven-za-1-gkal/

Гройсман как лицо пороха окончательно зарекомендовал себя брехлом перед выборами. Трещал о лимите в 1400 гривен за гигакаллорию, квитанция пришла 1654.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Чесно кажучи я навіть не помічаю цих сумм, імхо роздули з мухи слона.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

У мене виходить дешевше ніж я платив при федоровичі, якщо рахувати за весь рік..
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

При федоровичі я сплачував ~400 грн щомісяця, тобто 4800 грн на рік, тобто 600 баксів

Зараз нехай 2 самих холодних місяці по 2 тис грн, решта опалювального сезону по 1200, і 7 місяців  без опалення це по 500 грн. Ітого 4+3.6+3.5=11 тисяч грн=400 баксів.

Проблема висмоктана з пальця.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Я теж можу сказати, що не сильно воно і б'є. Якщо нормально економити, то невідчутне підвищення.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Порохоботы, вы издеваетесь? При чем тут баксы? Мы в какой стране живем и доходы в чем получаем? Да и меньше было при янеке у нас, например, за 2-ку гривен 200-300 было и только в сезон (никто с 2010-го года не разбивает на весь год, это вы врите да не завирайтесь), сейчас по 1000-1600 за отопление. А с 1 мая еще рост на 15% и с 1 января еще на 25. Сколько это будет и что там кролик говори 22 ноября 2013-го о газе собственной добычи? Напомнить?
И вообще, речь не об этом, а о том, что грося - брехло. Где лимит в 1400 гривен за гигакаллорию?
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Порохоботы, вы издеваетесь? При чем тут баксы? Мы в какой стране живем и доходы в чем получаем? Да и меньше было при янеке у нас, например, за 2-ку гривен 200-300 было и только в сезон (никто с 2010-го года не разбивает на весь год, это вы врите да не завирайтесь), сейчас по 1000-1600 за отопление. А с 1 мая еще рост на 15% и с 1 января еще на 25. Сколько это будет и что там кролик говори 22 ноября 2013-го о газе собственной добычи? Напомнить?
И вообще, речь не об этом, а о том, что грося - брехло. Где лимит в 1400 гривен за гигакаллорию?
якщо тримаєш і рахуєш в гривнях то ти лох і лузер, хто ж тобі винен що ти даєш державі себе найопувати

Он у паралельній гілці дрочать на стабільність і міць гривні, а через якийсь час будуть плакатись як іх наіпали.

А по факту у баксі стало дешевше (tu)
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

якщо тримаєш і рахуєш в гривнях то ти лох і лузер, хто ж тобі винен що ти даєш державі себе найопувати

Он у паралельній гілці дрочать на стабільність і міць гривні, а потім будуть плакатись як іх наіпали.

А по факту у баксі стало дешевше (tu)
Ну, да, патриотично. Вот за что мы боролись, за бакс!
Не стало, я привел выше цифры. В 5-6 раз подорожало в обычной советской квартире как живет большинство (не знаю как в частном доме), бакс во столько не вырос.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Ну я кажу за свою ситуацію. Так поміняв холодильник атлант на бош, і всі лампи на діодні. Витрати е/е знизились вдвічі, бо той атлант працював безперервно, але було пох, поки кіловат вартував 30 коп.
Осбб поставило свій тепловий пункт (тепер не платимо за прорвані труби і т.п і регулюємо температуру по бажанню жильців) . Воду завжди економно розходував.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!
den

судячи по лютому - а він був теплий - буде вся сума за сезон  на 10% всього дорожче ніж рік тому
це зважаючи на холодні листопад - січень

минулого року на трьошку 70 метрів пішло 8500
на хату 150 метрів біля 9000

 
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

минулого року на трьошку 70 метрів пішло 8500
Мало? Это больше зарплаты обычного киевлянина. Слесарь в Киевгазэнерджи получает 6000 гривен. Или 5 пенсий обычного киевского пенсионера.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!
den

Мало? Это больше зарплаты обычного киевлянина.
шо за брєд?

за рік 8500 на опалення - це менше ніж 3 мінімальні ЗП


   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!
van

Через 20 дней будет у нас новая власть где будет Коболев и что будет с барыгами  путь об этом  они  подумают
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Пришло полторы штуки за отопление совковой двушки за март, когда за месяц не было ни одного мороза. Что за обдираловка? Есть домовой счетчик. Как могло выйти на 10% больше чем за февраль, когда температура была намного выше? Я уже молчу, что продолжают считать 1654 за гигакаллорию, когда гройсам обещал лимит в 1400.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Добываем 20 ярдов кубов газа в год.
https://кор/business/economics/4103486-tempy-dobychy-haza-v-ukrayne-vyrosly-pochty-v-poltora-raza?utm_medium=referral&utm_source=kurs_com_ua&utm_campaign=you_can_get_more
Этого хватило бы для отопления домов.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Этого хватило бы для отопления домов.

По собівартості куплю весь об'єм. Для опалення будинку. Якщо встигну перекупити, бо черга велика, фірташі з коломойськими вже зайняли чергу.
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Щось мені здається настала пора брать кредит https://foxmoney.com.ua/100-odobreniye/ с такими тарифами.  :) ще трошки и доведуть..
   
Re: Ура! Новые тарифы на газ с 1 ноября!

Пришло полторы штуки за отопление совковой двушки за март, когда за месяц не было ни одного мороза. Что за обдираловка? Есть домовой счетчик. Как могло выйти на 10% больше чем за февраль, когда температура была намного выше? Я уже молчу, что продолжают считать 1654 за гигакаллорию, когда гройсам обещал лимит в 1400.
Прошло 4 месяца и гройсмунд опять обещает лимит 1400.
https://biz.liga.net/ekonomika/all/novosti/kabmin-vvedet-predelnyy-tarif-na-teplo-i-tepluyu-vodu
Летом же не проверишь. Опять брешет, собака!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія