Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 11:59
ChAdOx1 nCoV-19


 Ти сам довбойоп! Хто той Ковішилд ChAdOx1 nCoV-19 допускає до "зеленого паспорту" ?  З ним не пускають. Нікуди. Хто його затвердив?!!! Ти взагалі прочитав,що той охвіціянт англіцький Фомочка навів? Там про  надзвичайні ситуації:"...has authorised emergency use... " В надзвичайних і Супутник-5 дозволено. Коліцця чим хочете,коли вже суцільна жопа. А для пересувань та з доведеною ефективністтю це AZ 1222.  Ти що? Лікарь? Чи охвіціянт,як Фомочка? :D  X(
2
cьогодні в 11:45
Цікаве збочення. Гілка про суди, а зебіли як завжди про Петра.

Из меня такой Зе как из вас китайский лёччик и японская балерина в одном флаконе. Занятно читать подобных людёв.  Поведение напоминает семилетних детей которые пытаюцца хитрить. Но вся их хитрость на поверхности. Временами даже не смешно. Как там в пестне было? Лишь бы день начинался и кончался тобой. Так вроде. Как по мне так зализный гетьман, ставший очень быстро зализанным, этта их всё или очень и очень многое. И людям обидно када другие люди их убеждений не разделяют. Для них есть две точки зрения - их и неправильная.
И по теме анекдот. Ну как по мну...
- Ты с моей женой спишь?
- Ну что вы< как можно..
- Брезгуешь гад?
Там правда не гад а другое слово, но смысл таки передан дета какта. Отакое от...
И вдогонку пысы: таки не сотвори себе кумира. Давно кто-то умный сказал...
Які саме переконання ви не підтримуєте? Що судова гілка влади повинна бути незалежною, чи що виборність посади є одним із заходів зменшення зловживань на ній?
Прошу прощения, а разве против выделенного я где-то возразил?  Вы невнимательны. Просто мой пост касался того места в посте Вольтера, где он говорит о ненужности должности президента (этот кусок в его посте я выделил) и ПОСТОЯННО!!! намекает))) что на ненужную должность есть более достойные кандидаты. Я понимаю что это другое, но всё таки...

- Рабинович, ваша жена - @лядь!
- А ваша?
- Ну всё таки...(Цы)
===============================
 Твой "достойный кандидат"-Хуйло,бл.ядь ты кацапская.  Я вообще против поста Президента,тупорылое. И всегда был. Но да... если холопам нужен царь,то хоть умный,а не ЗЕленое чмо. :fuck:  Вылезло,бл.ть с многолетнего запоя. :facepalm:
3
cьогодні в 11:40
Добре новина

Більше Білорусі по факту ( в них в зп входить 60 тис іт спеців з середньою 2к, в нас навпаки не входить 250 тис іт з такою ж середньою )

В кацапів правда ще вище - 650 середня але геть нема того розриву що був до 14 року
-------------------------------------------------
Кацапи тобі "напишуть". Там маніпуляції з статистикою ще страшніші за наші. Я читав аналіз...вони дійсно беруть бульдозеристів в уренгоях, крановщиків  великих кранів, у них багато отримують чиновники, та ще з надбавками, беруть приватний сектор, менти та ФСБ, армійське начальство, ну Моцькву до Садового кільця, множать ,ділять ну й виходить. Але переважна більшість там якщо має 15000-20000 (195-260 доллярів), то це вже жити можна,з боярою та картофанчиком. Скільки просто не працює,або працює за копійки. У них на мінімалку взагалі не дивляться.
 Нормальна зарплата там 40 000- це аж гуде,і то в великих містах і на достатньо кваліфікованоній праці. Тобто 500 баксів- це вже счасття.  Тобто середня там десь 12 000,але ще пошукай.

Бяларусь зараз злиденна як церковна миша.
4
cьогодні в 11:26
Ты радуешься, что поимели УКРАИНУ, всех патриотов Украины, включая меня, и тебя тоже, но уже  сектанта Свидетелй Петра! Поющих в один голос и все то же.что поёт враждебная независимой Украине российская пропаганда!
===============================
И чем же тебя поимели, "патриотик" ? Тем,что надавили на Бубочку, чтоб не лазило на коленях перед Хуйлом?  Чтобі подонки ерамаки с татаровыми не творили госизмены? Чтобы Беня перестал грести миллиарды ДОЛЛАРОВ с бюджету?...Крадуцкий...Степ анов... чтобы твоя Юля не присела на потоки? А хочет же... чтобы армией занимались,а не тырили деньги с вакцин на фейковые "Великі крадівництва"?

Этим тебя поимели? B-)   А Украине только лучше от того, что начали зажимать подонков.
свині брехливі покидьки
==================================
Та невже?!!! Тебе,Костяша,знов на Шлюх перекинули?  НЭЗАМЭНІМИЙ! :D  X(
5
cьогодні в 11:23
Алкофілософ, Ковідшілд в Англії колять аж гуде.
================================
 Та не верю! А ,если колют,то для долбойпов. Колись. Насколько мне известно в Англии колят АстраЗенеку 1222, а это не Ковишилд-ChAdOx1.    Ну может муслимам.... :D  X(   ХЗ?
6
cьогодні в 11:19
The World Health Organization (WHO) has authorised emergency use listing of Serum Institute of India’s Covishield, paving the way for a global rollout of vaccine supplies through Covax.

-----------------------------------------
Це ти брешеш,сратий подай-принеси... "рекомендовано у надзвичайній ситуації", це не для паспорта для пересування. Це для того,щоб хоч щось, хоч якось. Не розумієш-не лізь.
7
cьогодні в 11:12
Інфляція теж росте шаленими темпами. Ціни подивись...  Взагалі то тут маніпуляція статистикою. Як завжди. Реально зараз все ж таки 10000-12000 середня. Тут ось яка проблема: у нас зростають ціни як в доллярах так і в єврах, якщо перераховувати. Тобто інфляція (зростання цін) йде в абсолютному значенні. Одна комуналка чого варта! Транспорт, ліки, їжа. (може в літку трохи овочі та фрукти не будуть зростати,а може й ні...). Всі базові потреби повирастали в вартості.  Поки нема особливої девальвації,бо люди нікуди не їдуть та обмінюють валютні заощадження,бо нема де брати гроші. Ми вже крім траспорту оставили по цінам позаду Польщу,країни Балтії... Чехію... так незабаром і Німетчину ДОГОНЕМО ТА ПЕРЕГОНЕМО! Слава Бубочці! B-)  :facepalm:
8
cьогодні в 10:57
ChAdOx1

Чо-чо? ChAdOx1 ?!!! "Ковишилд" никто не сертифицировал в Европе и в мире.
9
cьогодні в 10:49
шо то не доганяю с паспортами. Если в Украине вакцинировано 500 000 человек вакциной с эффективностью 75% то это ни о чём. Никого пускать не будут.
==================================

Каких нах 75%? Если ты про сратый Ковишилд,то его эффективность ничем не подтверждена. От слова вааще. И только хватит,что это АстраЗенека 1222.  Может корейская AstraZeneca-SKBio имеет-не знаю. Но ее пока что мало. Вообще-то кроме официальной партейки Пфайзера (там 92%-96% по разным оценкам), которую разделили среди Шлюх народа и ПРОКУРОРОВ!!! Прокуроров,Карл!!! 1 доза чей-то маме пенсионерке досталась, 4 врачам,ну наверное не простым,а Главным. 2 в армию ушло, наверное Хомчаку и начгенштабу. Остальные все пошли 25 000 полных доз ШЛЮХАМ. Это данные МОЗ!!!

Сейчас потихоньку,без особых заявлений,завозять довольно часто по 5000, 2000, 7000 полных двукратных доз Пфайзеру, и колят чиновникам и их семьям втихую по "паролям".

Хорошо хочь Ковишилд не завозят,в Индии эту плацебу,куда сцяли абизяны, колют местным в касты отверженных. Чота не помогаеть. :D   Китайская Синовакс хоть и довольно безопасна,но там около 45% эффективности от обычного базового штамма. Эмираты привились и....не помогло.

 
10
cьогодні в 10:32
Не взирая на фейковые рейтинги, ни на что, все,кто там был и кто наблюдал -пишут, что его трахнули так,что все его офшорные счета посыпались и еБенины тоже, и ермаков с татаровыми сказали убрать нах и поскорей. Бубочка,будто бы взвыл по Ермаку,то ему сказали,что ну не на долго только канцелярские скрепки,но чтоб духу Ермака не было во внешней политике. Воообще,бубочку епли во все дыры.
Ты радуешься, что поимели УКРАИНУ, всех патриотов Украины, включая меня, и тебя тоже, но уже  сектанта Свидетелй Петра! Поющих в один голос и все то же.что поёт враждебная независимой Украине российская пропаганда!
===============================
И чем же тебя поимели, "патриотик" ? Тем,что надавили на Бубочку, чтоб не лазило на коленях перед Хуйлом?  Чтобі подонки ерамаки с татаровыми не творили госизмены? Чтобы Беня перестал грести миллиарды ДОЛЛАРОВ с бюджету?...Крадуцкий...Степ анов... чтобы твоя Юля не присела на потоки? А хочет же... чтобы армией занимались,а не тырили деньги с вакцин на фейковые "Великі крадівництва"?

Этим тебя поимели? B-)   А Украине только лучше от того, что начали зажимать подонков.
11
cьогодні в 10:16
 Відносно чесна влада досягається конкуренцією покидьків.

 Ніде в світі немає  таких собі кристально білих та пухнастих урядовців, депутатів,чи судей. Ненароджуються такі. Більш того, візьміть якусь Німеччину тіпо чесну, постав їх владу в наші умови,вони спаскудяться за рік. Ну може у хабарницьтві придумають якісь ортунг, якісь німецький порядок,але брати будут аж гуде.

 А що ж примушує їх зменьшити свої апетити? Конкуренція покидьків. Візьмемо депутатів. У нас як: новий президентський дах і ті,хто під цим дахом скільки хочуть,стільки й беруть,та й ще давлять конкурентів. Навіть можуть посадити когось,але самі тирять аж гуде! І діляться з ДАХом.
А не буде ДАХу Президента? Хто їх прикриє? Ніхто. Бо прикривателі,та ж прокуратура,силовики усілякі ТЕЖ без даху президентської вертикалі. Ось вони миттєво почнуть заглядати у кишені конкурентів,а чи НЕ ВКРАЛО воно більше за нього? Бачить.а воно вкрало втричі більше. Ось "постраждалий" і пише доноса. З такими ж...Пресу піднімають... Прокурор може б і приховав би, але хто його прикриє? Та якщо ще й обиратимуть? А ніхто! Його розмажуть. Як і суддю.

Не відразу,але повільно всі починають сцяти. Беруть...але таємненько, не дуже й багато, бо стає небеспечним-інші покидьки заклюють. Не буде так як в нас,коли якась журналюга питає "чесного суддю" Верховного Суду НА КАМЕРУ,Карл!-питає: а звідки у вас оці земельні ділянки у Київі, та оці хороми,та віли з граблями по Італіям,Іспаніям? Мерси з Бентлями? А "чесний суддя" на КАМЕРУ, Карл!-каже:" Я 18 років суддя! Чи я це чесно не заробив?!!!" -і ще возмущається питанням. Коли Голова таможні Одеси, вже через 3 місяці після призначення їздила внаглу на Бентлі...

 Вони ж не сцять. Преса надрукує-вони пілюють на це. Бо в них провладний ДАХ. А не було б даху президентського? Це ж жирні посади! Знайшовся в прокуЛор, знайшовся слідчий та суддя і упаковали. Але новий вже не так нагло на Бентлях буде вишивати,бо буде знати...у нього теж є покидьки-вороги. Прем'єр прикриє? Та невже? Може воно й не так просто,але 226 голосів і в будь який момент нах з Уряду. НЕ 5 років свавілля. А гарний Прем'єр попадеться, ну там буде брати по троху та все ж дбати про Державу,може і років 10 просидіти на посаді.

 Все це НЕ ШВИДКО,але повільно всі стануть зацікавлені в якихось правилах гри. Ну щоб все ж спати спокійно. Так в усіх країнах було. А у нас усі чекають на білих та пухнастих "царів",бо тупорилі холопи.
12
cьогодні в 08:59
Прелестно, прелестно... Свежее проздрение. Утреннее проздрение аксакала. То исть уважаемый товаристчь с кучей сотоваристчи рвёт свою мадам Сижу твёрдозапетра, который и нанена? Шотта с логекой не складываецца. Или этта другое? Как там было? но он наш сукин сын. Так вроде. Вапроз с принадлежностью сукиных сынов и так довольно сложный, кто там чей хрен разберёшь,  а тут истчё товаристчь Вольтер вносит свою запутанность в логеку. Ладно бы запутанность была квантовой - этто бы было пестня. Но запутанность от Вольтера она немнолго))) другая. Дета так... :shuffle:
=================================
 А звідки це Ita  взялося? мабуть на конкурс у мінМендель екзамен здає. Що за тупі вибльовони? Знов про Петра? Дрочиш ? :fuck:
Позволю себе порывшись фтитрадках фупа привестить Вольтеру его жы цытату. *Дурак я, филолог по образованию* Я ничё не перепутал? Стока лет прошло... Память уже не та...(((((Но  товаристчь Вольтер показывает кудой нуна стремицца и ростить.
==================================
Киздишь, срань. Твоё дело стоять раком перед Хуйлом, мордово-мокшанский пи.дор. Это твоя любимая поза. Тебя чо, с Молдовы сняли? Незадодонилось,фуфло ольгинское? Сюда прибежало посрать? Тут тебе тоже не светит. :fuck:
13
cьогодні в 08:27
Взагалі то, судова реХформа це дуже просто. У нас скільки гілок влади? ТРИ. Законодавча (парламент), Виконавча (президент ,який нам і нах не тре, та Уряд з місцевою владою), та СУДОВА.  Ну кажуть,що є четверта,чи то преса,чи то повії,но то таке... :D

Так он усі три гілки влади самостійні та рівні. През не може нагнути суди (дурило он намагається), Рада може зняти,а СУД все це заборонити,або дозволити.

Але головне: В усьому світі нормальному всі гілки влади обираються!
А у нас СУДОВА влада призначається!!!! В світі навіть пЛокурорів обирають,не те що суддів. А у нас ПРИЗНАЧАЮТЬ! Бо усі хочуть покерувати судами,а воно не працює. Бо суди САМА ВЛАДА! Хочеш потрібне рішення чи вирок: ПЛАТИ СУКА!

 А поганого суддю з часом,могли б і не обрати,якщо б обирали б. Є конкуренти,вони б преси боялися б. Не відразу,але поступово бЄспрЄдєл би пішов на зниження.  А так придумують "рехворми"- це все пусте.
Прелестно, прелестно... Свежее проздрение. Утреннее проздрение аксакала. То исть уважаемый товаристчь с кучей сотоваристчи рвёт свою мадам Сижу твёрдозапетра, который и нанена? Шотта с логекой не складываецца. Или этта другое? Как там было? но он наш сукин сын. Так вроде. Вапроз с принадлежностью сукиных сынов и так довольно сложный, кто там чей хрен разберёшь,  а тут истчё товаристчь Вольтер вносит свою запутанность в логеку. Ладно бы запутанность была квантовой - этто бы было пестня. Но запутанность от Вольтера она немнолго))) другая. Дета так... :shuffle:
=================================
 А звідки це Ita  взялося? мабуть на конкурс у мінМендель екзамен здає. Що за тупі вибльовони? Знов про Петра? Дрочиш ? :fuck:
14
cьогодні в 08:12
Це буде мінМЕНДЕЛЬ! Ось чому вона пішла у відставку! :facepalm:

 ЗЕлені довбойопи будуть звідти ботів годувати. Усіх переєстують... Вони отримають номера...  Але все це повне лайно. Будуть і звідти красти,для того ж і створюють. :D  X(
15
cьогодні в 07:52
 Взагалі то, судова реХформа це дуже просто. У нас скільки гілок влади? ТРИ. Законодавча (парламент), Виконавча (президент ,який нам і нах не тре, та Уряд з місцевою владою), та СУДОВА.  Ну кажуть,що є четверта,чи то преса,чи то повії,но то таке... :D

Так он усі три гілки влади самостійні та рівні. През не може нагнути суди (дурило он намагається), Рада може зняти,а СУД все це заборонити,або дозволити.

Але головне: В усьому світі нормальному всі гілки влади обираються!

 А у нас СУДОВА влада призначається!!!! В світі навіть пЛокурорів обирають,не те що суддів. А у нас ПРИЗНАЧАЮТЬ! Бо усі хочуть покерувати судами,а воно не працює. Бо суди САМА ВЛАДА! Хочеш потрібне рішення чи вирок: ПЛАТИ СУКА!

 А поганого суддю з часом,могли б і не обрати,якщо б обирали б. Є конкуренти,вони б преси боялися б. Не відразу,але поступово бЄспрЄдєл би пішов на зниження.  А так придумують "рехворми"- це все пусте.
16
cьогодні в 07:40
 Це не для нас. Це для Берега Берцової Кістки. Нам би сучасну зброю та техніку, а  все інше у нас є. У нас і зброї багато класної можуть виробляти, особливо з западною електронікою,усілякими там лазерами та прицілами. Але ж де ЗЕлень,а де зброя. А войнів у нас достатньо.
17
cьогодні в 07:36
 Я за НАТО обома руками! Але, якщо взяти нашого пересічного бидло-холопа, то тільки но воно почує себе у безпеці, воно зовсім спаскудиться. У владі будуть лише холопи-кловуни, які будуть трахати той манюпас в усі дири, а манюпас буде ще й радіти,бо воно ж таке ж холопське та недолуге як і вони. ТАК БУЛО УСІ ЧАСИ!

 Прав Діма Корчинський, хто б до нього як би не ставився, але він теоретик та практик революсьон:" Війна очищує націю!".  Коли лізе ворог,тоді українці на певний час стають НАЦІЄЮ, навіть не впізнати.  Це ми теж бачили.

 Але війна-це криваві ліки...
18
cьогодні в 07:22
А мне Одесса нравится. Классный город. Особенно, если не лезешь со своим уставом и не борзеешь, то тебе будут рады как рОдному.
19
cьогодні в 07:19
Шо тут ложь, кацапик? B-)
20
cьогодні в 07:17
 В чем проблема?  Вовчик прав. ЖеншЫн может и могло быть много, но есть же такииииие коровищи или образины, что шарахаешсИ. Обычно нормальный натурал, коиий не по 5 минут и чаще 2 раз на неделю  B-) , их обходит, НО!!!! Бывают в жисти разные ситуации, когда она каааак ПРЫГНЕТЬ, аки  дикая абизяна из Бразилии. Тоже и у дам бывает, когда к ней лезет какое-то чмо вонючее.

 Правда комплементарность иногда выкидывает такииииие фортелЯ...вспоминаю кой-чаво и ржу даже сейчас, хотя было по молодостЯм... :D  :facepalm:
21
cьогодні в 00:47
БредЪ...

У Украины никогда не было четкой стратегии ни во внешней, ни во внутренней политике... Зе тут вообще за скобками...

Никто никуда Украину не собирается вытягивать...
Пользуясь недолугостью украинской власти, США сажают Украину на короткий поводок, чтобы использовать Украину как разменную монету для решения своих стратегических задач в Европе...

Никакие внешние силы не спасут Украину....
Только сами...
==============================
Сами...но воспользоваться можно. Им мы в поводке может и нужны, но лучше поводок на время, чем кацапская удавка навсегда.
22
7 травня 2021 20:50:34
SOUTH BLOOD  ты чота многословный стал. Расчуйствовалась старая прыщавая бл...дь.  Ниче, скоро опять сменишь сутенёра, станешь...что б придумать, может подойдет Леди Винер? Ну там "имья,сеструа,имья"  РомантИк! Будешь там за Пецю, или за Кличка...а вот к Арсен Борисычу тебя не возьмут. Я постараюсь... шоп не взяли! :D Кой какие кончики есть...соснения посею.." а тому ли оно давало?" :D

https://www.youtube.com/watch?v=YYX3a6gMnAk
Зассыматня, ты свой "кончик" уже с микроскопом ищешь, когда поссать надо. А не найдя ссышь прямо в галифе. :lol: Шо ты там шепелявишь про арсен борисыча? Ты отношение к его ведомству имеешь только тогда, когда его "соколы" тебя зассанного вытаскивают из-под лавки в пивной. :facepalm:
============================
У тебя хоть жена есть? Или дрочишь за компом? Точно дрочишь.... А дети? Про  кончики лучше помолчи. Кончик это у тебя,хватает только в бутылку от колы просунуть, только ты часто мочевые бутылки с колой путаешь в запале. Маму хоть попроси...  Какая мерзкая работа- интернет шлюхой! :facepalm:
24
7 травня 2021 20:45:28
Никто нам  путь в НАТО не закрыл
:facepalm: но и не открыл. морковка перед ослом должна быть хорошо видна, но не достижима для зубов.  :weep:
=============================
Та уж к твоему Хуйлу никто не пойдет,еще и по зубам получите.
25
7 травня 2021 20:37:59
SOUTH BLOOD  ты чота многословный стал. Расчуйствовалась старая прыщавая бл...дь.  Ниче, скоро опять сменишь сутенёра, станешь...что б придумать, может подойдет Леди Винер? Ну там "имья,сеструа,имья"  РомантИк! Будешь там за Пецю, или за Кличка...а вот к Арсен Борисычу тебя не возьмут. Я постараюсь... шоп не взяли! :D Кой какие кончики есть...сомнения посею.." а тому ли оно давало?" :D 

 
26
7 травня 2021 20:28:54
 Не надейтесь, кацапня. Ну в НАТО мы будем со временем-не суть. Но вам и вашему Хуйлу тут ни х...я не светит. Тока СМЭРТЬ! :fuck:
27
7 травня 2021 20:27:17
Ну Сеня хоть с хорошими мозгами. Нам моЗги сейчас оченно нужны. Хотя бы мозги...а то дурак в окружении аферистов.
Тобі алкашу треба знову "капіталізація банків" та інфляція 300% ?  :facepalm1:
--------------------------------------------------
Петро, тобі ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ тут писати?  Ну не розумієш,тоді не пиши. Все було зроблено правильно і не було ніякого іншого виходу. Ну це на півтори сторінки... влом.
28
7 травня 2021 20:25:06
Никто нам  путь в НАТО не закрыл, просто бубочка на такие действия не способен. Давят. И прально делают.
30
7 травня 2021 20:21:14
Не взирая на фейковые рейтинги, ни на что, все,кто там был и кто наблюдал -пишут, что его трахнули так,что все его офшорные счета посыпались и еБенины тоже, и ермаков с татаровыми сказали убрать нах и поскорей. Бубочка,будто бы взвыл по Ермаку,то ему сказали,что ну не на долго только канцелярские скрепки,но чтоб духу Ермака не было во внешней политике. Воообще,бубочку епли во все дыры.
  Зеленскому правильно посоветовали убрать из своего окружения всех имеющих российкий запашок! Что на пользу Украине!
=====================================
Посмотрим,а то вааще с ермаками-татаровыми треш полный.
31
7 травня 2021 20:19:57
Нарід  з голоду валюту здає щоб попоїсти і нікуди не їде,бо Ковід,а нас не щеплять. Тому трохи валюти є,але це не досягнення. Сраті ЗЕ-дебіли.
32
7 травня 2021 20:16:06
Ну Сеня хоть с хорошими мозгами. Нам моЗги сейчас оченно нужны. Хотя бы мозги...а то дурак в окружении аферистов.
33
7 травня 2021 20:11:01
Ну саут-бл.ядям не нравится. Оно шлюха с Окружной, ему соснить не важно у кого. Он соснил еще у Чугуния,потом у минСтеця, теперь соснит у мудачуков всяких, там же,где и Романенко, Он то Асмодей, то Саут бл....дь, бегають еще какие-то микрогарпии навроде Эльфика и сруть мелкими кавелыками (оцените сам ник-оно "Эльфик",плять, видать тоже анальное навроде nik(a), но тут пока есть сомнения,может просто сырун), а про nik(a) известно точно.


А бубочку так отодрали, что оно аж икает. А сколько еще впереди!  :D  (tu)
34
7 травня 2021 19:56:50
В апреле 2021 Facebook удалил 105 учетных записей Facebook, 24 страницы и пять учетных записей Instagram, которые были созданы в Украине и были нацелены на внутреннюю аудиторию, связанных с нынешней правящей партией, за нарушение политики Facebook в отношении CIB-деятельности. "Наше расследование выявило связи с лицами, связанными с политической партией "Слуга народа" – отмечается в отчете Facebook.

Около 23 000 аккаунтов были подписаны на одну или несколько из этих страниц в Facebook и около 1500 человек подписались на одну или несколько из этих учетных записей Instagram.


Эти страницы потратили на продвижение контента около $210 000.
===============================
А вы думаете откели Саут Бл...ди и всякие там Эльфики самоопущенные и nik(и) -Анальные появляюЦЦа? Имеют копеечку с доли,тек скееть... :D  Ну мы и других знаем,но эти хочь покультурнее и пытаюЦЦа АБАСНОВЫВАТЬ,что оживЛЮЮТь дискюссию. :D
35
7 травня 2021 19:52:08
 Не взирая на фейковые рейтинги, ни на что, все,кто там был и кто наблюдал -пишут, что его трахнули так,что все его офшорные счета посыпались и еБенины тоже, и ермаков с татаровыми сказали убрать нах и поскорей. Бубочка,будто бы взвыл по Ермаку,то ему сказали,что ну не на долго только канцелярские скрепки,но чтоб духу Ермака не было во внешней политике. Воообще,бубочку епли во все дыры.
36
7 травня 2021 19:46:49
Дуже пристойне місце. А реберця таки руками і їдять. Ну я,іноді у салХветку обгортаю паперову, але лише щоб руки не були у жиру. Але не веделкою ж...Це ж кістки!  Вони що,будуть нас вчити як їсти свиню? В Рассєю! Нах...
37
7 травня 2021 19:41:02
Ну тупорылые наши таможенники или, что скорее всего,очередной ЗЕленый мудило из власти,хочет долю.  Какая в жопу радиоактивность? Ну меряйте....
38
6 травня 2021 23:31:18
Єльфік -САМООПУЩЕНЫЙ! Він не пише,а лише какає.... :D
39
6 травня 2021 23:28:13
Ельфи
підріло це діагноз  :D
навпаки, на пользу поросявого тут трохи накинув. Чисто заради справедливості.
Але ж підріли це підріли. Ходячі ви експонати теорії фрейда. :D
==========================
Знов сиранути прибігло? Самоопущений контейнер з лайном. :fuck:
40
6 травня 2021 23:25:38
 Сметана,  не слушай долбойопов. Разумеется вероятно,что это и грипп. Он вааще-то не счез,хотя маски и дезинХвекции загнали его под шконку. Грипп был к такому не готов. Но очень вероятно,что и Ковид. А в этом случае медицина грит ждать пару, максимум тройку дней. Если в ПН не попустит, то это уже хреновастенько. К дохтуру,срочно,на тест. (просто тест за пару дней может и не показать). Ибо можна словить загущение крови и тромб или падение сатурации. А это уже близко к жопе. Позже можно поймать поражение хотя бы части легких. Ты ж не хочешь потерять треть или половину объёма легких? Это может сделать человека инвалидом. Ну и можно и кони двинуть.

  Так шо не шути с этим. А пока ша веди себя как при гриппе до ПН и старайся не заражать близких.

Повна версія