Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОКС НЬЮС потролив свого пістюка Карлсона

ФОКС НЬЮС потролив свого пістюка Карлсона

Інтерв'ю Зеленського Fox News: головні заяви

Американський телеканал Fox News у четвер показав в етері ексклюзивне інтерв'ю Президента України Володимира Зеленського журналістові Брету Баєру, записане під час візиту голови держави на передову.

Публікуємо головні заяви.

Про втрати ЗСУ порівняно з окупантами: "Десятки тисяч смертей. Співвідношення становить один до п'яти. На одного нашого солдата, який загинув у бою, припадає п'ять російських солдатів".

Про хуйло: "Він неадекватна особа, яка становить загрозу всьому світові. Він хоче знищити НАТО, це його мета. Війна завершиться тоді, коли світ зрозуміє, якою загрозою є хуйло".

Про контроль над Чорним морем: "У 2024 році ми продовжимо нашу успішну історію у Чорному морі. Я не буду вдаватися у деталі, але вони отримають кілька сюрпризів. Це дуже важливо".

Про фінансову допомогу від США: "Чи виживе Україна без підтримки Конгресу? Звичайно. Але не всі з нас. Ціна допомоги зараз менша, аніж якщо хуйло досягне успіху в Україні".

Про Трампа: "Якби він приїхав в Україну, він би побачив все на власні очі і почув на власні вуха. Я радий вітати тут будь-кого з кандидатів в президенти, будь-кого, хто є лідером думок. Хочу, щоб вони побачили, що означає війна, хто почав цю війну. Не обов'язково їхати зі мною на фронт. Достатньо поспілкуватися з людьми".

Про вибори: "Ніхто не скасовував вибори. Закон говорить, що під час воєнного стану не можна проводити вибори. Це не якийсь закон, ухвалений при мені. Він був з самого початку. Я маю найбільшу підтримку людей. Якби вибори відбулися, то обрали б мене, тож не треба говорити, що я намагаюся втриматися при владі. Я б виграв вибори, якби вони відбулись".

Про замахи на життя: "Після п'ятого мені вже стало нецікаво. Були спроби, особливо на початку війни. Мені розповідала розвідка. Але зараз це не те, що мене хвилює".

Re: ФОКС НЬЮС потролив свого пістюка Карлсона

Красава

Фоксы улучшаются. Молодцы.  А Зеленский, что бы о нем не рассказывали - первый приличный президент в истории современной Украины. До него всякая срань была. Стыдно вспомнить.

Фоксы улучшаются.
Трампон дав відмашку?

Інтерв'ю Зеленського каналу Fox News
https://www.youtube.com/watch?v=oUSglsQ8owU

In english, частково на українській зі сторони Зеленського

До него всякая срань была. Стыдно вспомнить.

звиздиш

Свою думку сказав. Маю право. Послати трамвайне хамло також маю право. Але цього разу не буду.

Фоксы улучшаются. Молодцы.  А Зеленский, что бы о нем не рассказывали - первый приличный президент в истории современной Украины. До него всякая срань была. Стыдно вспомнить.
Таки добре, що виборці ЗЕ не складають основну частину населення Канади, інакше я б за неї переживав

Таки добре, що виборці ЗЕ не складають основну частину населення Канади, інакше я б за неї переживав
про виборців. Не забувайте, що ЗЕ набрав 30% в першому турі, а ПО - 54%.

Для трампістів та інших неоправих від Техасу до Дебрецена з Кошице Фокс після звільнення Карлсона такі ж самі вороги народу, як і ВашПост, NYT тощо - агенти агенди Сороса, Блекрок тощо.

Карлсону показали як працюють професіонали…

А де саме інтерв'ю? Для кого оцей довільний хуйловський переклад?

А де саме інтерв'ю? Для кого оцей довільний хуйловський переклад?

Тутай:
https://www.youtube.com/watch?v=oUSglsQ8owU

про виборців. Не забувайте, що ЗЕ набрав 30% в першому турі, а ПО - 54%.
Марну надію даєте, це як вірити у адекватність виборців по всьому СНД

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія