Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Саме гидотне створіння, яке значно гірше кацапів викликає відразу :bueee:

Це сракомий, який сидить десь в США або деінде в країні нато, і повчає українців як потрібно воювати і чинити спротив кацапам  :facepalm:

Сракомий може донатити.

Сракомий може донатити.

а може просто пи здіти

ну то ти не менш огидний, як на мене

8-)  Звичайно ж це головна проблема України

Може достатньо вже разпалювати ворожнечу поміж українцями?

8-)  Звичайно ж це головна проблема України

Та взагалі не проблема. За межі фейсбубчиків не визодить.

========================

Схоже,що для багатьох тут це головна ідея. :(

Це сракомий, який сидить десь в США або деінде в країні нато, і повчає українців як потрібно воювати і чинити спротив кацапам  :facepalm:
=========================

А де такий афігезний патріот,як ти, чинить опір коцапам? :S

Аж цікаво стало!

а може просто пи здіти
===================

Як і більшість тут, на ФОРУМІ. :scenic:

ПиСи  Вам, .лядь,мало ворогів,що ви ще хочете плодити? 8-:

от вже заєбали, сорти ...  Але фупівські сракомиї це вище за всіх українців

Ніщо про людину так точно не скаже як епітети до інших людей які вона вживає.

Аж цікаво стало!

Як мінімум не повчаю інших, сидячи в США

Тут переважна більшість дописувачів,як і фейсбучників,чомусь думає,що ті українці,що живуть закордоном,
не читають цей остогидлий йопаний постійний хейт з  обговоренням,чи можна комусь писати на "українських" форумах,
чи можна комусь щось радити..  :facepalm1:

А тоді дивуюцця,що падають донати  та перекази в Україну. :shuffle:

Як мінімум не повчаю інших, сидячи в США
=======================

Ви ПОВЧАЄТЕ,сидячи в Україні,як треба жити в США,Канаді,Європі.

І вважаєте,що маєте на це повне право,хоча ніфіга тут не живете, а дехто з повчальників ніколи тут не був.

значно гірше кацапів

Та ти їбанувся

от вже заєбали, сорти ...  Але фупівські сракомиї це вище за всіх українців
================

Ти ж сам сракомиїв скільки років... В Італії,здаєцця?  :shuffle:

=======================

Ви ПОВЧАЄТЕ,сидячи в Україні,як треба жити в США,Канаді,Європі.

І вважаєте,що маєте на це повне право,хоча ніфіга тут не живете, а дехто з повчальників ніколи тут не був.

Я нікого не повчав і не повчаю і не буду повчати.

значно гірше кацапів
ето провал, я щітаю

================

Ти ж сам сракомиїв скільки років... В Італії,здаєцця?  :shuffle:
так отож,  в Італії сраку мені мили, за мої невеликі гроші.

Березень 2022. Всі кому Україна  Мати - приїхали, і тут боролися борються. А ти борешся на фупі,  вірно?
Це нормально, люди в більшості - брехливе сцикливе падло

Я нікого не повчав і не повчаю і не буду повчати.
=====================

Брешеш. :X

значно гірше кацапів
Та ти їбанувся

Кацап - це смертельний ворог.
А сракомий, сидячи в теплі, і повчаючи як українцю потрібно чинити опір, і якщо він не так чинить опір і повинен повіситися - то так, викликає відразу.

=====================

Брешеш. :X

Ну то доведи що я брешу - а поки - ти гівно!

Самі гидотні створіння - ті хто зрадойоблять у важкий час.

Пішла паніка.  Ну і кому ж б***ь дякувати?

Ну то доведи що я брешу .
====================
 :facepalm1:
Що там доводити- відкриваєш будь-яку твою тему і читаєш,як ти повчаєш українців,що треба робити та як.

====================
 :facepalm1:
Що там доводити- відкриваєш будь-яку твою тему і читаєш,як ти повчаєш українців,що треба робити та як.

Я маю право бо я тут. разом з усіми. Я не повчаю, як тобі тепло жити в канаді :facepalm1: . І не повчатиму.
Ти різниці не відчуваєш? :facepalm1:

Аж цікаво стало!
в норі,щоб не привалило як прилетить чи коли АС рвануть як він просить. Від темноти і клаустрофобії цілком поганий став,під себе робить,ворогів всюди в стінах бачить і пише,пише пальцем в калі по клавіатурі,щоб запашок був від його срання на форумі. Тоді йому знається що він грізний і запах від  міфічного сракомия в америці. а по суті то його власне,що він продукує від страху і галюцинацій. класична картина для психіатрії.
 залишіть хворого в спокої,а то ще сам себе покусає(вістка - просьба від всіх сракомиїв америки а може і всього світу :D). Най спокійно пудить у своїй нірці .

Самі гидотні створіння - ті хто зрадойоблять у важкий час.
(tu)  У іста зоряний час. :D

Саме гидотне створіння це кацап

Саме гидотне створіння це кацап
правильно: кацап - найгидотніша істота.

Тс - поц
Як завжди , нічого не міняється
Еміги , не зважайте на ідійота
В нього не тіко руки ломані
Ще й мозок хворий

Типичная украинская национальная забава. Обсирать ближнего.
Заметьте, кацапы таким ближе чем свои.

Мені цікаво, накуя люди подібні гілки створюють? шо за тип персонального задоволення від того? Користі для суспільства от точно ніякого. Любі донати напряму залежать від задоволення від процесу даріння. А якшо ти вже другу війну насипаєш та вже давно рахунок тому втратив а тобі таке гімно у руки прилетає, виникає для самого огидне питання, нахуа мені це все?

добавлю - сракомий шо зібався в США через мексиканський кордон а зараз фанат Трампа  :lol:

Мені цікаво, накуя люди подібні гілки створюють? шо за тип персонального задоволення від того? Користі для суспільства от точно ніякого. Любі донати напряму залежать від задоволення від процесу даріння. А якшо ти вже другу війну насипаєш та вже давно рахунок тому втратив а тобі таке гімно у руки прилетає, виникає для самого огидне питання, нахуа мені це все?

Ну не себя же обвинять в своих проблемах. Виноват всегда кто-то другой. Сейчас модно бороться с ухилянтами разного рода. Одновременно выпрашивая у них миллионы донатов.

шо за тип персонального задоволення від того?
Всі хто не пішов у військо розуміють що сцикуни.
Деякі щоб з тим було легше жити знаходять когось хто у їх уяві ще гірші і їм трохи легше від того.

Бо деякі сракомиї, які втікли з України, розповідають українцям, що вони не так воюють, не так ходять у воєнкомати, та ще щось не так роблять. А деякі взагалі пропонують українцям взяти мило та мотузку і повіситися, бо незручними для них питаннями задаються.

Тобто - тебе це заділо і в тебе руки опускаються, а ми тут повинні сидіти мовчки? Вибач - ти чого себе приписав до цієї гілки?

То вибач ще раз - скажи - падло, яке втікло, і бажає сметрі українцю, який тут лишився, то хто воно таке? Добре - воно не гірше кацапа, але і не краще 100%

Для істоти, яка досі вживає кацапізм "Саме гидотне" - кацапи справді не найгірше.

Тобто про зелені шмарклі чи шоколадні  писати з закордону можна тим хто мабуть вже і паспорта українського немає і це не розпалювання ворожнечі ?Це ж наче те ж саме ?Такі ж самі непотрібні поради

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія