Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: что делать с родителями 60+ если они не придерживаются карантина?

Какие службы могут помочь?
Как думаете если в полицию позвонить? Сработает? :aggressiv:
   
Наручники к батарее....
   
Какие службы могут помочь?
Как думаете если в полицию позвонить? Сработает? :aggressiv:
Шукай ритуальну контору подешевше і крематорій  :shuffle:
   
скажіть їм, не дай Бог, якщо захворіють онуки - то винні будуть вони
   
залякати. показати статитстику: чим старший тим вища смертність.

(навіть це не пробииває маразм і добвоєюізм багатьох, але спробувати можна)
   
в мене одна знайома заявила батькам: Я два похорони за один місяць не витримаю

тимчасово подіяло
   
так  гулять им таки надо.
про застойные пневмонии слышали?
а спины мышцы кости - без ходьбы никак им.
   
вибирай

   
вон Бавария ввела чрезвычайку,
но гулять - можно!
   
так  гулять им таки надо.
гуляти так. Окремо на відстані. не ближче 1,5-2м від інших
але не стояти в кучці пи3діти з такими ж самими пенсами. Особилво в вузьких місцях чи перед дверима підїзду.  :X
   
Залякуйте. Я своїм сказала, що вони не тільки себе наражають на небезпеку, але і мене і онуку...
   
Какие службы могут помочь?
Как думаете если в полицию позвонить? Сработает? :aggressiv:
Спрацює, оштрафууть, а платити будуть вони?
Нічого Ви не зробите.
   
понять і простіть
   
Біда з цим.

Начиталися в інтернетах, що мруть усі погані і грішники, а праведники матимуть царство Боже в оновленому і очищеному світі. В якому Україна - земля обітованна.

"На все воля Божа" :angel:
І все, не проб'єш...
   
Какие службы могут помочь?
Как думаете если в полицию позвонить? Сработает? :aggressiv:

Сходити на цвинтар і попросити вибрати місце, дати каталог з трунами, щоб вибрали собі, замовити вінки разом з ними, і тд
Може так дійде
   
Викликати Нотаріуса, потім Попа. 
   
Я б не была такой категоричной в неосознаии  пенсами угрозы их здоровью.
Только вчера из окна наблюдала группу из 6 пенсионерок, они стояли кругом, расстояние между каждой было точно 2 метра :weep:

А сегодня даже и не выходили почему то 8-)

А теперь поняла почему сегодня не вышли на ежедневную сходку, в Мариуполе зарегистрирован 1 случай заражения :facepalm:

Останнє редагування: 20 березня 2020 18:38:00 від Громадянка даунбасу
   
в мене одна знайома заявила батькам: Я два похорони за один місяць не витримаю

тимчасово подіяло

я сказала майже таке ж. Відповідь була - президент сказав, що про всіх потурбується, то поховають і вам ще гроші остануться  :facepalm1:
   
Сходити на цвинтар і попросити вибрати місце, дати каталог з трунами, щоб вибрали собі, замовити вінки разом з ними, і тд
Може так дійде

Если под восемьдесят и больше, то вряд ли поможет, скорее, наоборот.
   
я сказала майже таке ж. Відповідь була - президент сказав, що про всіх потурбується, то поховають і вам ще гроші остануться
старих не переспориш
   
Купити 2 труни 1 дубову 1 соснову
   
дивно - 60+  це ж не темні совки,  ці люди вже мають вміти самостійно користуватися гаджетами\інтернетом
повинні все розуміти
   
вони як собі місця на цвинтарі покупляли вже, най займуться
   
ці люди вже мають вміти самостійно користуватися гаджетами\інтернетом

Не уявляю як вони знаходять всю ту херню, якою промивають собі мізки. Раніше якось не замислювався, але коли після заборони однокласників/контактів вся пенсіонерська рать прибула на ФБ зі всіма своїми квіточками, свічечками, молитвами і перепостами...  :facepalm1:
   
Не уявляю як вони знаходять всю ту херню, якою промивають собі мізки. Раніше якось не замислювався, але коли після заборони однокласників/контактів вся пенсіонерська рать прибула на ФБ зі всіма своїми квіточками, свічечками, молитвами і перепостами...  :facepalm1:

 :D
   
Сходити на цвинтар і попросити вибрати місце, дати каталог з трунами, щоб вибрали собі, замовити вінки разом з ними, і тд
Може так дійде
Нє, таке не дійде. Мій батько сказав що помирать же від чогось треба (йому 80). Єдине спрацювало я йому логічно довела що він ще й мене і онуку з зятями угробить. Ніби повірив - дома сидить. З мамою легше - вона слухніша, у неї помідори сходять ан вікні. Забота є.
   
дивно - 60+  це ж не темні совки,  ці люди вже мають вміти самостійно користуватися гаджетами\інтернетом
повинні все розуміти
Мої і у 80 вміють, але це нічого не доводить. Вони там такого поначитиються, що хоть бери і інтернет виключай.
   
вони як собі місця на цвинтарі покупляли вже, най займуться
В одної родички вже й пам'ятник стоїть, з фото, прізвищем і датою народження. Це син батьку пам'ятник і надгробок обновляв, то мати попросила спільний зробити, щоб потім не витрачався, тільки дату смерті вписати.
Я як побачила, чуть не впала.
   
дивно - 60+  це ж не темні совки,  ці люди вже мають вміти самостійно користуватися гаджетами\інтернетом
повинні все розуміти

С одной стороны, 60+ - это и 70 и 80 и 90. Это все совершенно разные категории. С другой стороны, они могут нарушить всеобщую тенденцию и попытаться соблюдать самоизоляцию. Но ведь 60- ее не соблюдает. И вся самоизоляция фактически сходит на нет.
   
С одной стороны, 60+ - это и 70 и 80 и 90. Это все совершенно разные категории. С другой стороны, они могут нарушить всеобщую тенденцию и попытаться соблюдать самоизоляцию. Но ведь 60- ее не соблюдает. И вся самоизоляция фактически сходит на нет.
Багато старих людей живуть самі. Там де багато осіб в квартирі  самоізоляція не реальна ще й повбивають один одного за 2 тижні.
   
Мама (82 года) в селе, автобусы к ней отменили. Перед карантином сделал ей запасы еды и лекарств, договорился с местными врачами о содействии если у нее скакнет давление.
При необходимости друзья на своих машинах обеспечат мой приезд или транспортировку. Занимается рассадой, тепличкой шитьем и вязанием, за ворота ни шагу. Звоню ей дважды в день.
А всего-то один вечер спокойного разговора и достаточные аргументы. Старикам нужно внимание прежде всего.
   
Звоню ей дважды в день.
А всего-то один вечер спокойного разговора и достаточные аргументы. Старикам нужно внимание прежде всего.

 (tu)
   
А всего-то один вечер спокойного разговора и достаточные аргументы. Старикам нужно внимание прежде всего.
є багато таких що жодні аргументи їм не входять.
   
є багато таких що жодні аргументи їм не входять.

То ви просто не змогли знайти що сказати батькам. Навiть у самого закостенiлого старика що хоче "назад до СССР" знайдеться куточок у серцi куди можуть достукатись дiти та онуки.
Пiдiграйте. дiзнайтеся що хвилюватиме, будьте лагiднi але наполегливi.
Я теж так спочатку вважав.

Останнє редагування: 20 березня 2020 19:51:35 від CADiLO
   
То повбивайте їх, щоб вони від вірусу не вмерли  :facepalm1:
Діти війни і післявоєнних негаразлів, вони таке бачили, і таке пережили, що їх болячками навряд чи залякаєш
Треба просити потерпіти і зробити так, щоб вони ні в чому не мали потреби
Щоб не було причини бігати по магазинам
А взагалі багато стаеньких на вулицях і в магазинах
Тягнуть щось потроху, хіба багато принесе?
Ще й коштів не дуже має скуплятись
 Видно нема кому про них потурбуватись :(

   
Вислала батькам купу відео, все розжувала, все обговорили, про все домовились:  вони з усим погодились -  сидять вдома!!! ( якщо щось потрібно, є кого попросити)
Пишу сьогодні в день: "як справи? "
Відповідь: " все нормально. Був на базі, купив качку, і в аптеку зайшов.  "


 :S  ;o  :suicide2:
   
У меня все все та же фигня продлолжается

Сегодня батя пошел шариться по эпицентру, говорит присмотрел хорошую телжку за полторы штуки  :suicide2:
   
на кількох знайомих бабуль подіяв лиш страх того, що як захворіють-помруть, то ні дітей на похорон не пустять, ні відспівувати по-людськи не будуть..
Ніби перейнялись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія