Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вражає

Re: Вражає

   
Re: Вражає

шо тебе вражає сонце
   
Re: Вражає

шо тебе вражає сонце

якщо тебе ні одне фото не вразило, то нема сенсу тобі щось пояснювати
   
Re: Вражає

якщо тебе ні одне фото не вразило, то нема сенсу тобі щось пояснювати

Фотки п***а, але не вразили нівроку. Скажи що ти ними хотіла донести....
   
Re: Вражає

Фотки п***а, але не вразили нівроку. Скажи що ти ними хотіла донести....

донести?
фотками?
НІКОМУ І НІЧОГО
це МОЯ гілка і створила я її для себе
   
Re: Вражає

донести?
фотками?
НІКОМУ І НІЧОГО
це МОЯ гілка і створила я її для себе

Good for you. Keep it going
   
Re: Вражає

Good for you. Keep it going

ОК
   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

Показати зображення...

п***а, чувак вижатий життям з віслюками.
   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

Ух ти!)
   
Re: Вражає

Дуже дякую усім за купу гарних фото

А до першої треба інший підпис:
"За секунду -- до..."
або
"Зараз вони будуть -- вражені!"
Вона ж розстібає останнього гудзика
   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

Всем чмоки в этой ветке!
И ...и спасибо за внимание! ))






Останнє редагування: 10 листопада 2015 11:27:48 від Зонтик
   
Re: Вражає

"Эрик Пикерсгилл из США создал серию фотографий с людьми, смотрящими в смартфон, которого у них нет в руках. Цель проекта Removed – показать, насколько глупо выглядят люди, которые и секунды не могут прожить без мобильных устройств."

http://portaltele.com.ua/news/internet/kak-budut-vyglyadet-lyudi-esli-otnyat-u.html

   
Re: Вражає

У південному мексиканському штаті Чьяпас з водосховища показався 400-річний храм.
Через посуху у регіоні, рівень води знизився на 25 метрів, пише The Bored Panda.

Місцеві рибалки тепер катають відвідувачів, які бажають роздивитися церкву поближче.

Храм Сантьяго був збудований у 16-ому столітті, але був покинутий десь 1773-1776-х роках через чуму, розповідає мексиканський архітектор Карлос Наваретте. Церква використовувалася іспанськими конкістадорами.

   
Re: Вражає


Більше тут:
http://телеграф.com.ua/zhizn/zhenshhinyi/2130265-krasivaya-natsiya-kak-vyiglyadeli-ukrainki-100-let-nazad-foto.html/1/
   
Re: Вражає

 ;o
   
Re: Вражає

«Поцелуй жизни»




Фотография Рокко Морабито 1967 года, «Поцелуй жизни» очень известна.
На ней запечатлены два электрика Рэндалл Чампион и Джей Томпсон висящие на столбе электропередач.
Многие хихикают над этой фотографией, некоторые недоумевают, но далеко не каждый знает историю ее возникновения.

В тот день стояла просто невообразимая жара и ничего не предвещало беды, громкий гул кондиционеров в июле 1967 года раздавался по всему штату Флорида.
Из-за них в городе Джэксонвилле произошла перегрузка линий электропередач, и это вызвало скачок напряжения, многие из проводов перегорели…
Линейные электрики Рэндалл и Джей проводили плановые работы по замене проводов, когда Рэндалл случайно коснулся одного из высоковольтных проводов, по которому шел ток.
Разряд в более чем 4000 вольт мгновенно прошел через его тело, сердце не выдержало такой бешеной нагрузки и остановилось.
Чтобы вы понимали силу удара: во время казни преступников на электрическом стуле используется напряжение всего в 2000 вольт.
Бездыханное тело Рэндалла повисло на страховочных ремнях, его напарник Джей, не растерялся, понимая, что дорога каждая секунда и стал делать ему искусственное дыхание прямо на столбе.
Было очень неудобно, но другого выхода не было, времени в обрез! В такой ситуации очень трудно провести нормальную реанимацию, но Джей все равно пытался запустить сердце товарища продолжая делать искусственное дыхание, до тех пор, пока у того не появился слабый пульс.
Только после этого, он отцепил страховку напарника, и закинув его себе на плечо спустился с ним на землю.
К тому моменту, когда прибыли спасатели Рэндалл Чампион уже лежал на земле и пришел в сознание.
Через некоторое время он полностью выздоровел и опять вышел на свою опасную работу.
За эту фотографию, на которой линейный монтер спасает жизнь своему напарнику, Рокко Морабито получил в 1968 году Пулитцеровскую премию - самую престижную награду среди журналистов и фотографов-репортеров.
Фотограф Рокко Морабито направлялся в тот день снимать железнодорожную аварию и случайно обратил внимание на линейных монтеров, работающих на столбе.
«На задании я сделал несколько снимков и решил отправиться обратно, чтобы еще пофотографировать», - вспоминает Моравито.
Вернувшись к монтерам, он услышал крик и посмотрел наверх: один из них, Рэндалл Чампион, висел вниз головой на спасательном ремне, сбитый с ног напряжением в 4,160 вольт.
Второй линейщик Джей Томпсон оказывал ему помощь.
«Я побежал звонить спасателям, а когда вернулся к столбу, то увидел, как Джей делает напарнику искусственное дыхание, бережно придерживая его за голову», - говорит фотограф.
- Я отступал все дальше и дальше, пока не уперся спиной в дом, и сделал этот снимок».
Наконец Томпсон закричал: «Он дышит». Так Рэндалл Чампион остался в живых, а это фото разлетелось по всему миру.
Хорошо иметь рядом таких друзей. Поступок Джей Томпсона достоин уважения

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає


кацап

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

Китай і Золота Орда.

Деякі божевільні, починаючи з Льва Гумільова, стверджують, що Росія - це спадкоємиця Золотої Орди. Але це зовсім не так. Коли була Золота Орда - Росія - це було невелике загубленого в північних лісах князівство і протистояти арміям кочівників воно не могло. Орда багатіла на сухопутному світової торгівлі, під охороною ординців каравани йшли з Китаю в Африку, Азію, Європу. Орда розташовувалася від Китаю на сході, до Туреччини на заході. Власне те, що хоче зробити Китай - це відродити Орду від Китаю до Стамбула, тому Туреччина веде себе так нахабно, знає, що за нею стоїть могутній Китай.

Чи є Росія частиною Золотої Орди?
Як же утворилася Росія в таких розмірах, як при СРСР або Російської Імперії? Справа в тому, що коли почалися великі географічні відкриття і мореплавство, торгівля перемістилася з суші на море. В цей момент і почався занепад Орди.

У 1492 році вже відправили Колумба в Америку, а в 1498-м Васко де Гама приплив по морю в Індію. Гроші та вплив пішло з рук кочівників, вони не могли утримувати свої величезні армії. Кількість набігів на Русь скоротилася і росіяни, збільшившись в числі, почали завойовувати землі у бандитів, які втратили свої сили.

Так що любов до нас Золотої Орди - це все казки. І природний стан Росії - це не СРСР, а Московське князівство. Решта території була відібрана силою у племен, які почали слабшати. Якщо ми і далі будемо сидіти на попі рівно і вдавати з себе друзів імперії кочівників, нам не минути біди - Китай вже почав будувати нову імперію по лінії Великого Шовкового шляху. А це простір від Китаю до Туреччини, включаючи всю Середню Азію, яку милий злодюжка добрий Горбі і алкаш Єльцин віддали Китаю в 1991-му році.
   
tomas-morr.livejournal.com/422958.html
   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

Дійсно вражена. Купа позитивних емоцій. Теж обожнюю чорно-білі фото, але гадаю в мене це скоріш повязане з дитинством тато фотографував, а потім магія проявки :rotate: . Натхнення вам.
   
Re: Вражає

Дійсно вражена. Купа позитивних емоцій. Теж обожнюю чорно-білі фото, але гадаю в мене це скоріш повязане з дитинством тато фотографував, а потім магія проявки :rotate: . Натхнення вам.


Таша, дуже дякую  :give_rose:



   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

Квіточка,  :)  дякую, але за що, хочеться повернути іі величезним букетом Ваших улюблених  квітів. :)
   
Re: Вражає

Квіточка,  :)  дякую, але за що, хочеться повернути іі величезним букетом Ваших улюблених  квітів. :)

Буду считать, что этот букет от Вас ))
Мої улюблені волошки.....



Останнє редагування: 16 грудня 2015 08:49:06 від Зонтик
   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

   
Re: Вражає

Re: Вражає

А шо там в кульку?  ;o

лапы и фост!  :beach:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія