Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Америке ба-бах рост цен

Re: В Америке ба-бах рост цен

Какая же ты дура, Олєчка  :(
Ціни в Америці виросли в хворій уяві кацапоботів, до яких належиш і ти  :laugh:

Официальные данные за сентябрь этого года от US статистического бюро рост цен на мясо, рыбу, яйца




   
Re: В Америке ба-бах рост цен

А вот как считает аналитическое подразделение Global Research Bank of America 



Перевозки рост 210%, продукты питания- 33%, енергия- 71%, недвижимость - 20%
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Я не відчув істотних змін в цінах.
Ходжу до магазинів регулярно та живу в Америці вже давним-давно...
Сезонні зміни в цінах може і мають місце, але це дрібниці.
Ольєчка плачеться, що на 50 баксів їй дорожче в неділю.
Ну нехай: 200 баксів за місяць.  Уряд висилає 500 баксів додатково на сім'ю щомісяця.  Вчора чек знову прийшов.
То ще 300 доларів залишається. 
Зрештою, що таке тих 200 доларів, коли середній бюджет середньої сім'ї десь 10000-11000 на місяць.
Дай Боже, нашим в Україні так "бідувати"...
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

На совещании с правительством президент Владимир хуйло предупредил об отрицательных для российской экономики последствиях роста цен на газ.  :weep:

Президент поручил правительству не просто отслеживать ситуацию, а заранее разрабатывать необходимые меры, чтобы предотвратить ее негативное влияние на россиян, в частности рост цен на продукты питания :weep:
красавцы!
искуственно подняли цену на газ на европейском рынке и говорят своим расеянам: "ну так как цена на газ выросла, выростут и цены..."
и Европу раком поставили и своих расеян в жопу отимели
красавцы!
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Я не відчув істотних змін в цінах.
Ходжу до магазинів регулярно та живу в Америці вже давним-давно...
Сезонні зміни в цінах може і мають місце, але це дрібниці.
Ольєчка плачеться, що на 50 баксів їй дорожче в неділю.
Ну нехай: 200 баксів за місяць.  Уряд висилає 500 баксів додатково на сім'ю щомісяця.  Вчора чек знову прийшов.
То ще 300 доларів залишається. 
Зрештою, що таке тих 200 доларів, коли середній бюджет середньої сім'ї десь 10000-11000 на місяць.
Дай Боже, нашим в Україні так "бідувати"...

Но в любом случае утверждать, что цены не поднялись будет не совсем корректно с вашей стороны.

Ну и конечно же вы правы, если у вас бюджет в размере $11 000 то тут сложно жаловаться на рост цены упаковки мороженого. Я рад за ваше благополучие, но далеко не все имеют такой бюджет.



Останнє редагування: 21 жовтня 2021 16:25:37 від Valentyn
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

коли середній бюджет середньої сім'ї десь 10000-11000 на місяць.
79,900
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

більше долларів печатайте, більше людям гроші роздавайте  :super:
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Я не відчув істотних змін в цінах.
Ходжу до магазинів регулярно та живу в Америці вже давним-давно...
Сезонні зміни в цінах може і мають місце, але це дрібниці.
Ольєчка плачеться, що на 50 баксів їй дорожче в неділю.
Ну нехай: 200 баксів за місяць.  Уряд висилає 500 баксів додатково на сім'ю щомісяця.  Вчора чек знову прийшов.
То ще 300 доларів залишається. 
Зрештою, що таке тих 200 доларів, коли середній бюджет середньої сім'ї десь 10000-11000 на місяць.
Дай Боже, нашим в Україні так "бідувати"...


Особенно понравилось что Уряд висилає 500 баксів додатково на сім'ю щомісяця. Добрейшие люди в это уряде. У них этих денег куры не клюют. Должны какие-то жалкие тридцать триллионов.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

 :D

   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Опционы на сырую нефть со сроком поставки в декабре 2022 года достигли уровня в $200. Я даже и не знаю какие цены на потребительские товары и услуги при этом будут.



Журнал WSJ называет их сумашедшими, но это сейчас. Через пол года они могут стать в их лексиконе просто высокими а еще через пол года и рыночными.



Что радует, то что с экологией в штатах будет значительно лучше.

   
Re: В Америке ба-бах рост цен

:D

https://youtu.be/o2tPgfvXbe4

Мне еще вот это нравится  - $ 3.5 трлн план добавит к дефициту бюджета - 0.

Думаю пора господина Байдена выдвигать на Нобелевскую премию по математике.

   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Чеки від уряду отримують тільки ті, чий статок не більше від якоїсь річної суми. Тому це не для всіх, та не для тих в кого місячний бюджет 11 тисяч.

Інфляція мене особисто вдарила по продовольчим товарам. Значно подорожчали стейки, фрукти, бекон, все десь на 30% чи більше. По деяким позиціям зміни не значні.

Одяг ми майже не купуємо крім дитячого, але інфляції тут я не бачу великої. Так само не бачу інфляції в електроніці, мені здається що воно все навпаки дешевшає.

В сімейному бюджеті підвищення цін на харчі компенсувалось відсутністью витрат на пальне їздити щодня на роботу.

Очікую рост страховки за хату та автомобілі. Але це компенсується тим що я рефінансувався на знано нижчий відсоток по займу на житло, і відповідно меньшими щомісячними платежами за житло.

Десь поки виходить без значних змін в загальному бюджеті.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

згущьонкою? :gigi:

Коли я тиждень тому пропонувала затаритися продуктами довгого зберігання - всі тут з мене ржали.
Підождіть, ви ще цін на яйця не бачили після подорожчання ел. енергії
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

теперь присмотрелся к ценам, после такого откровенного бабаха стразу на 100%
На доллар например грудки подорожали, шо такое доллар , ну фигня же , а если прикинуть % то с 4.90 до 5.90 это 20% рост, неслабо так.
Надо так на все цены посмотреть

Я так бачу - ціна на курятину в Україні догнала американську. Тільки зарплати на порядок меньші.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Цитата: Мавр

Зрештою, що таке тих 200 доларів, коли середній бюджет середньої сім'ї десь 10000-11000 на місяць.
she odin z paralelnoi realnosti:lol:
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

she odin z paralelnoi realnosti:lol:

Ему ещё и 500 долларов каждый месяц присылают. Странно мне никто ничего не присылает. В каком это штате по полштуки дарят ежемесячно. Шо я пропустил?
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Головне, що бандерівських нацистів немає.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Головне, що бандерівських нацистів немає.

Ты почему чужой ник украл?
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

А вот как считает аналитическое подразделение Global Research Bank of America 

Показати зображення...
Перевозки рост 210%, продукты питания- 33%, енергия- 71%, недвижимость - 20%

И когда это он успевает и по ковиду инфографику вываливать, и по инфляции... Работаешь-то ты КОГДА?  :lol:
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Везде усё растёт. Чееечество катится в бездну. И в этих условиях иметь у власти тупорылую вороватую ЗЕлень- непозволительная роскошь.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен
nik

ну так не имей. вякаешь из-под лавки, ссыкун


   
Re: В Америке ба-бах рост цен

И когда это он успевает и по ковиду инфографику вываливать, и по инфляции... Работаешь-то ты КОГДА?  :lol:

Константин, по сути темы у тебя есть что сказать?
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

11 тисяч бюджет на місяць отримується без значних зусиль:

3000 виплата за навчання однієі дитини (приватна школа чи державний університет).
2000-3000 виплати за житло
1000 страховки на житло та авто, НОА, тощо
1500 їжа, одяг, побутова хімія
1000 дитячі спортивні секції, змагання, готелі, літаки
1500 бюджет запланованих відпусток
1000 податок на нерухомість
500 щось зломалось

Лобів другу дитину, і вийдеш за межі 12000.

Щоб підтримувати такий бюджет потрібно 250 тисяч на рік на домогосподарство зарплатні до податків. Скільки таких в США, можна подивитись на мапу median household income.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Ему ещё и 500 долларов каждый месяц присылают. Странно мне никто ничего не присылает. В каком это штате по полштуки дарят ежемесячно. Шо я пропустил?

Может он имеет ввиду Child Tax Credit?
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

11 тисяч бюджет на місяць отримується без значних зусиль:

3000 виплата за навчання однієі дитини (приватна школа чи державний університет).
2000-3000 виплати за житло
1000 страховки на житло та авто, НОА, тощо
1500 їжа, одяг, побутова хімія
1000 дитячі спортивні секції, змагання, готелі, літаки
1500 бюджет запланованих відпусток
1000 податок на нерухомість
500 щось зломалось

Лобів другу дитину, і вийдеш за межі 12000.

Щоб підтримувати такий бюджет потрібно 250 тисяч на рік на домогосподарство зарплатні до податків. Скільки таких в США, можна подивитись на мапу median household income.

Толи 3 толи 5% , где то так. Нас посетил ултра аппер класс мен
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Об’єктивно, ціни на більшість продуктів зросли, приблизно на 30%. А що це за виплати по 500$ на сім’ю у Мавра, не розумію?
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Может он имеет ввиду Child Tax Credit?

Он не написал дидакт. Он написал ему доплачивать по 500 в месяц при 11 ти чистых дохода
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

11 тисяч бюджет на місяць отримується без значних зусиль:

3000 виплата за навчання однієі дитини (приватна школа чи державний університет).
2000-3000 виплати за житло
1000 страховки на житло та авто, НОА, тощо
1500 їжа, одяг, побутова хімія
1000 дитячі спортивні секції, змагання, готелі, літаки
1500 бюджет запланованих відпусток
1000 податок на нерухомість
500 щось зломалось

Лобів другу дитину, і вийдеш за межі 12000.

Щоб підтримувати такий бюджет потрібно 250 тисяч на рік на домогосподарство зарплатні до податків. Скільки таких в США, можна подивитись на мапу median household income.

Однако! Я знал что в Калифорнии недёшево, но шоб так.  :facepalm: Да, нам так не жить.

   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Ех, зараз би мати кредитів побільше на строк подовше.
А у мене 50 штук всього.

 :weep:

Баблу пістуц.
Маю знайомого з півлямом на рахунках.
Каже тільки збирався купити хату за 400, така вже 500.
Та нехай вирішив - а ціни вже під 600.
Зараз шукає вже ділянку, щоб хату поставити. Так йому ніхто не може зафіксувати ціну на саму будову. Кажуть все летить наверх плюс дефіцит періодично то тут то там.

А ви кажете морозиво
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Он не написал дидакт. Он написал ему доплачивать по 500 в месяц при 11 ти чистых дохода

Так IRS сейчас на это чеки ежемесячно присылает. Там на одно дите от 250 до 300 в месяц.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Константин, по сути темы у тебя есть что сказать?

По сути темы мне глыбоко пофиг эти флуктуации... А вот когда ты успеваешь всю енту инфографику находить мне шибко интересно...  :laugh:
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Інфляція фінансових інструментів взагалі захмарна, ринок цінних паперів виріс як на дріжжах при дуже скромному рості економіки. Це і Українські матраси рятують США від справжньої інфляції як в інших турціях, українах і т.д. д
Друкують бабло а його розбирають в бунтустани, але саме головне банановий рівень економічної нерівності і монополізації економіки в самій развітой странє. Що не надрукують воно миттю опиняється в карманах топ 1-10% і вони тим баблом в акції граються а реінвестувати в економіку дурнів немає, ну а все інше бабло тече китайцям і таке інше в рахунок оплати колоніальних товарів. Так і живуть. Друкують доляри нещадно при скромній інфляції, спасибі вам панове.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Однако! Я знал что в Калифорнии недёшево, но шоб так.  :facepalm: Да, нам так не жить.

Обнули витрати на дітей до іжі та одягу, і отримаєш бюджет в два рази чи більше меньше. Але чи це правільно рішення.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Константин, по сути темы у тебя есть что сказать?

 :D

А що воно може сказати?
Коли кругом адні врагі, врагі акружілі, кацапі лабают на украінском, кацапі захватілі твітер, йотюб, фейсбук, страшна клікнуть на лінк,...
Те, що воно спить у шапоцьці з фольги, - то зрозуміло, а от чи знімає її перед тим як у шавер іде, то є сумнів.

Отут можна почитати, що воно несе: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109793.0

   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Ех, зараз би мати кредитів побільше на строк подовше.

В правильному напрямку думаєш.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Так IRS сейчас на это чеки ежемесячно присылает. Там на одно дите от 250 до 300 в месяц.

Це не додаткові гроші, раніше це враховувалось в кінці року при заповнені податкової декларації. кредит на дитину був 2000 в 2020, підняли до 3000 на дитину 6-17 років і 3600 на дитину до 6 років.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

В правильному напрямку думаєш.
я думаю в тому мілкому тексті договорів на кредит і карточки який ніхто не читає передбачено багато чого. Але позичити у друзєй і знайомих по Українськи саме час. Але тут є одна проблема - зп. Не факт що буде рости швидко або зовсім разом з інфляцію. Американські корпоративні работодатєлі набили руку на кричати "памагітє, спасітє, у нас дефіцит раб. бидла" без найменшого ефекту на зп в сторону роста.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

я думаю в тому мілкому тексті договорів на кредит і карточки який ніхто не читає передбачено багато чого. Але позичити у друзєй і знайомих по Українськи саме час. Але тут є одна проблема - зп. Не факт що буде рости швидко або зовсім разом з інфляцію. Американські корпоративні работодатєлі набили руку на кричати "памагітє, спасітє, у нас дефіцит раб. бидла" без найменшого ефекту на зп в сторону роста.

Мова про не про кредитні картки, де драконівські відсотки на залишковий баланс. Мова про дешеві кредити як займ на житло під 2.5% на 30 років, чи кредитні лініі під гарантії твоїх assets в brokerage investment accounts які теж мають низький відсоток 3.6% на сьогодні, чи безвідсоткові кредити на 15 місяців на проекти по хаті.

Тут мова йде про десятки та сотні тисяч долларів в більшості випадків.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Це не додаткові гроші, раніше це враховувалось в кінці року при заповнені податкової декларації. кредит на дитину був 2000 в 2020, підняли до 3000 на дитину 6-17 років і 3600 на дитину до 6 років.

Там есть какие-то тонкости по поводу вируса. Пока не разбиралась. Но сейчас Байден мне каждый месяц упрямо депозит делает не смотря на то что я его совершенно не просила. При обычных налогах мне никогда ничего не было положено. Может и потребуют в следующем году отдать.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Там есть какие-то тонкости по поводу вируса. Пока не разбиралась. Но сейчас Байден мне каждый месяц упрямо депозит делает не смотря на то что я его совершенно не просила. При обычных налогах мне никогда ничего не было положено. Может и потребуют в следующем году отдать.

Нічого не змінилось і до вірусу це немає відношення. Раніше податковий кредит на дитину враховувався в річній податковій. Зараз feds виплачують половину його щомісяці, а половину як раніше разом з річною податковою декларацією в квітні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія