Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Буду випускати репіленти БЕЗКОШТОВНО, або по лише собівартості складу.

 Знайшов речовину-  N,N-діетил-M-толуамід (DEET), яка використовується в  Muggda, спирт та масло дягелю. Воно коштує 250 грн. в середньому, у мене 30-40 грн. тільки за сировину, але значна кількість буде йти безкоштовно, а ті що за 40 грн. на нарощування виробницьтва. 10-12 годин без комарів.  Пахне гарно. Тестую на нулі зараз.
   
знеси  вже назавжди коцапську розкладку клавіатури, читати неможливо
   
Виправив. Модери вже дозволили.
   
Можна придбати?
   
Можна придбати?
==========================
Звісно, але ще трохи часу. Хлопці пробують, замовляю флакончики,розпилювачи,друкую етикетки. Тут же ж все по сурьйозному, не в банках. Десь на 3-5 травня буде все готове. Пиши у лічку. Якщо б дізнався раніше,але  як зараз кажуть:" Краще пізно ніж ніколи!" Ще комарів буде досхочу та довго.
   
Знайшов речовину-  N,N-діетил-M-толуамід (DEET), яка використовується в  Muggda, спирт та масло дягелю. Воно коштує 250 грн. в середньому, у мене 30-40 грн. тільки за сировину, але значна кількість буде йти безкоштовно, а ті що за 40 грн. на нарощування виробницьтва. 10-12 годин без комарів.  Пахне гарно. Тестую на нулі зараз.



Знайшов сокирку під лавкою, йопта!
DEET є найстарішим, найефективнішим і найпоширенішим діючим інгредієнтом комерційних засобів від комах

DEET был синтезирован Сэмюэлем Гертлером в 1946 году в Министерстве сельского хозяйства США для применения армией США для защиты личного состава в регионах с большим количеством кровососущих насекомых.
В 1957 году репеллент появился в гражданском обороте

На відміну від ікарідину, DEET випромінює запах, який багато хто вважає неприємним, залишає шкіру жирною, розчиняє пластик і синтетичні тканини  і негативно взаємодіє з сонцезахисним кремом.

https://en.wikipedia.org/wiki/DEET



   
А DETA?  давайте так: це протестоване та безпечне. Звісно це ЙАД для комах та клищів. Але навіть дітям можна. Ну ми тестуємо. Хлопці на нулі, та ще й на особливому нулі тестують. Чекаємо відповідей. Як тільки буде певний схвальний відзив. а він буде- але наскількі годин? Відразу почнемо виробляти. Але нас  мало в Лабораторії залишилося. Лише три жінкі. Ми маленькі.
   
Але нас  мало в Лабораторії залишилося. Лише три жінкі.


Так  Wolter жінка, а прикидався чоловіком.
   
Так  Wolter жінка, а прикидався чоловіком.
---------------------------------
Йди ПРАТІФФНИЙ! :fuck:
   
---------------------------------
Йди ПРАТІФФНИЙ! :fuck:

 :lol:

Я вас обожнюю))) Ви топчик)

І теж стаю в чергу на бетатестування)
Від кліщів воно працює?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія