Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент Кличко

Re: Президент Кличко

Тим часом у Німеччині.
і не кажи, сраке
а у Лондоні знаєш хто? Руууусссскіє!
   
Re: Президент Кличко

Чому Петро не повернув Бандері відібране Янучаром звання Героя України?

Хороший вопрос  :laugh:
   
Re: Президент Кличко

А,оно ещё и в Ирландии  :laugh:

Оте "воно" що так комфортно  БЕЗПЕЧНО живе в Донецьку  пише вільно на ФУП - ото питання, а моє тимчасове перебування в Ірландії не може викликати ніяких питань іі сумніівів - нема тут на влади сєпарав ні ФСБ. А ти якось примудряєшся  сєсть  і с'єсть - у мене тут наш прапор у вікні, а у тебе над хатою теж є? Мутний ти типок. І не тобі лити лайно на київську владу обрану киянами. Мовчи  не відсівчуй тут аж так завзято
   
Re: Президент Кличко

Чому Петро не повернув Бандері відібране Янучаром звання Героя України?
Хороший вопрос  :laugh:

Чому ти, такий голосно патріотичний, не виїхав з окупаії, хоча мав повно часу  і нагод?

Комфортненько тобі там і ситно  затишно?
   
Re: Президент Кличко

Чому ти, такий голосно патріотичний, не виїхав з окупаії, хоча мав повно часу  і нагод?

Комфортненько тобі там і ситно  затишно?
У тебе київська квартира залишилася порожня? Віддаси її Дончанину у довічне володіння?
   
Re: Президент Кличко

Цитуєте Обсервера, а вимагаєте пояснення від мене.
Так коли ви відповідали на його повідомлення, то не читали його? Тоді зрозуміло.

Observer,  8 травня 2024 22:04:28
Це для вас він "масковський диякон" (що є відвертою брехнею), а, наприклад, для бойового генерала рівня Залужного, Забродського - хтось зовсім іншого гатунку.

господи, та скиньте ви цю облуду нарешті..Навіть нікчемний Гройсман не став бруднитися, створив свою партію, чи партєйку..
А людина рівня Залужного пішла би під по самі вуха забрудненого наскрізь фальшивого колаборанта-матершинника, над яким висить цілком грунтовне звинувачення у держзраді?
   
Re: Президент Кличко

А ти якось примудряєшся  сєсть  і с'єсть - у мене тут наш прапор у вікні, а у тебе над хатою теж є?
то ти поїхала до Ірландії, щоб мати змогу вивісити Український прапор у вікні?
   
Re: Президент Кличко

У тебе київська квартира залишилася порожня? Віддаси її Дончанину у довічне володіння?

Я подумаю...А то как то никто мне для выезда жилья не предлагал...И выехавшим с 14 года тож не особо. Зато потирали ручки от внесенной арендной платы
   
Re: Президент Кличко

то ти поїхала до Ірландії, щоб мати змогу вивісити Український прапор у вікні?

Это ж так патриотично  :shuffle:

Ещё пара флагов в Ирландии и победа практически обеспечена  [ua]
   
Re: Президент Кличко

Так коли ви відповідали на його повідомлення, то не читали його? Тоді зрозуміло.
:facepalm1:  :facepalm:
Востаннє повторюю, хоча вже й бачу, що марно.
Я говорила ПРО ЗАЛУЖНОГО, ПРО РІВЕНЬ ЙОГО ПІДТРИМКИ У СУСПІЛЬСТВІ, і що з ЙОГО боку було б вкрай необдуманим вчинком піти ПІД начало політика з зашкалюючим антирейтингом і навислим звинуваченням у держзраді.
А настирливі спроби опонента (Обсервера) перевести дискусію на іншого політика, фактично вимагаючи від мене окреслити чи то моє ставлення до того іншого політика, чи то надрукувати на ФУПі його біографію з вікіпедії, Я ЗАЛИШИЛА ПОЗА СВОЄЮ УВАГОЮ. І мала на це повне право, позаяк будь-хто має право або брати участь в якихось обговореннях або не брати. В залежності від рівня власного володіння інформацією, або власної цікавості в обговорюваній темі. І ніхто не має жодного права примусити когось брати участь в обговоренні, де він участі брати не прагне.
Слухайте, ви на правду такий тупий, чи прикидаєтеся?
   
Re: Президент Кличко

Скаженіють німецькі та окупаційні шавки-педдроботи - влада нарешті віддала належне Лінії Костенко  [ua]
   
Re: Президент Кличко

Слухайте, ви на правду такий тупий, чи прикидаєтеся?
Тупа якраз ви тупа сектантка. Бо заперечуєте очевидне. Бо таки генерал рівня Залужного  пішов у фракцію "по самі вуха забрудненого наскрізь фальшивого колаборанта-матершинника, над яким висить цілком грунтовне звинувачення у держзраді".

Останнє редагування: 9 травня 2024 14:31:27 від venergy
   
Re: Президент Кличко

Тупа якраз ви тупа сектантка. Бо заперечуєте очевидне. Бо таки генерал рівня Залужного  пішов у фракцію "по самі вуха забрудненого наскрізь фальшивого колаборанта-матершинника, над яким висить цілком грунтовне звинувачення у держзраді".
Свиносектанте, по-перше наскільки мені відомо Забродський якраз ВИЙШОВ з фракції по самі вуха забрудненого наскрізь фальшивого колаборанта-матершинника.
Але не про це мова.
Давайте сюди рейтинги Залужного і Забродського, адже в контексті першого мого поста ЧІТКО ОЧЕВИДНО що йдеться про рівень довіри у суспільстві, тобто РЕЙТИНГ, який легко згубити легковажним вчинком. Очевидно що з мого боку не могло йтися ні про який інший рівень, позаяк я не є людиною дотичною до армії або армійських справ. Тому - виключно рівень рейтингу, готовності певного прошарку виборців голосувати за даного конкретного політика.
Тож давайте порівняємо рейтинги Залужного і Забродського.
Чому ви тупим словоблуддям обходите увагою цей мій заклик?
   
Re: Президент Кличко

Бо таки генерал рівня Залужного  пішов у фракцію "по самі вуха забрудненого наскрізь фальшивого колаборанта-матершинника, над яким висить цілком грунтовне звинувачення у держзраді".
Залужний не пішов у свинофракцію, це лише вологі мрії свиносекти.
Про Юлія Мамчура не бажаєте поговорити, упоротий свиносектанте?
   
Re: Президент Кличко

Щось я не здивований тим, що у гілку прийшли випорожнитися на Залужного та Ліну Костенко саме сепар Дончанин з паспортом рф та ковбасниця Мірослава - вірні слуги подруги хуйла Ю. В. Тимошенко.
   
Re: Президент Кличко

Ти упіймалася на простенький гачок)))
Для початку порівняй дати, коли Дрищара давав Героя гєроїццкому папашці і Бандері.
Тобто - Бандера не був Героєм України на момент присвоєння звання гєроїцццкому папашці.
Друге. Чому "щирий українець" Дрищ Хорунжівський не присвоїв Бандері Героя відразу або хоча би через рік, коли вступив на посаду?
Або хоча би в останній рік свого президентствування? Або хоча би безпосередньо перед першим туром виборів-2009?
То чим керувався паскуда, коли давав Бандері Героя у проміжку між турами, коли сам вже пролетів як фанера над Банковою?
І третє. Чому Петро не повернув Бандері відібране Янучаром звання Героя України?
Бо люто ненавидить всіх цинічних бандер бандитів, а ще гірше ненавидить УПА, яка влаштувала голокости? Чи з якоїсь іншої причини?
Щодо Зе - питань немає, я за його дії не відповідаю, позаяк я не є його виборцем, і голосувала за нього чисто технічно, щоб усунути значно більше Зло, ніж цей недолугий комік.
Тобто про папу сашу вже не говоримо?
   
Re: Президент Кличко

Залужний не пішов у свинофракцію, це лише вологі мрії свиносекти.
Про Юлія Мамчура не бажаєте поговорити, упоротий свиносектанте?
А за образи уже не банять? Чи це тільки зеленим можна?
   
Re: Президент Кличко

Німецька рішучість підтримки України та чинної влади з-за кордону вражає [ua]
   
Re: Президент Кличко

наскільки мені відомо Забродський якраз ВИЙШОВ з фракції
Не вийшов, а склав депутатські повноваження в зв'язку з переходом на військову службу в 2023 році.
Був звільнений разом із Залужним. Зараз у розпорядженні МО. Фактично безробітний.
упоротий свиносектанте?
Кожен, хто вказує тупій юлькоЗесектантці на її факапи автоматично опиняється в свиносекті.  :D


Останнє редагування: 9 травня 2024 15:07:11 від venergy
   
Re: Президент Кличко

Залужний не пішов у свинофракцію, це лише вологі мрії свиносекти.
Знов марите. Не Залужний, а генерал його рівня.
Зі. В інор буде гарним рішенням. Все одно жодного змістовного посту не було і не буде.
   
Re: Президент Кличко

Щось я не здивований тим, що у гілку прийшли випорожнитися на Залужного та Ліну Костенко саме сепар Дончанин з паспортом рф та ковбасниця Мірослава - вірні слуги подруги хуйла Ю. В. Тимошенко.
грубо, незграбно працюєте, свиносекта
alexUP випорожнився у цій гілці на наших воїнів-фронтовиків.
   
Re: Президент Кличко

Знов марите. Не Залужний, а генерал його рівня.
Зі. В інор буде гарним рішенням. Все одно жодного змістовного посту не було і не буде.
Так, дискусія з вами справді непродуктивна, суцільне словоблуддя, жодного змістовного поста від вас не побачила.
Тож не чіпляйтеся до мене зі своєю хворобливою свиномаячнею.
Я буду ігнорувати всі ваші подальші висери.
   
Re: Президент Кличко

Ти упіймалася на простенький гачок)))
Для початку порівняй дати, коли Дрищара давав Героя гєроїццкому папашці і Бандері.
Тобто - Бандера не був Героєм України на момент присвоєння звання гєроїцццкому папашці.
Друге. Чому "щирий українець" Дрищ Хорунжівський не присвоїв Бандері Героя відразу або хоча би через рік, коли вступив на посаду?
Або хоча би в останній рік свого президентствування? Або хоча би безпосередньо перед першим туром виборів-2009?
То чим керувався паскуда, коли давав Бандері Героя у проміжку між турами, коли сам вже пролетів як фанера над Банковою?
І третє. Чому Петро не повернув Бандері відібране Янучаром звання Героя України?
Бо люто ненавидить всіх цинічних бандер бандитів, а ще гірше ненавидить УПА, яка влаштувала голокости? Чи з якоїсь іншої причини?
Щодо Зе - питань немає, я за його дії не відповідаю, позаяк я не є його виборцем, і голосувала за нього чисто технічно, щоб усунути значно більше Зло, ніж цей недолугий комік.
не тре викручкватися

врешті-решт саме Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України
а саме янукович (разом з твоїм любим деркачем, доречі) те рішення спростували
і не тре на порошенко кивати
такої міцної законодавчої підтримкм у сессійній залі, яку має нині діючий президент,  в нього не було,
щоб змінювати положення про Героя України

але ж і нинишній очильник не поспішав у цьому плані зобити хочь щось
хоча задля пожиттевої стипендії папі Саші положення про цю відзнаку таки змінили




Останнє редагування: 9 травня 2024 15:22:25 від Alisa
   
Re: Президент Кличко

А за образи уже не банять? Чи це тільки зеленим можна?
Ух ти!..Спостережлива ти, але якось однобоко..Бо звично "не побачила", що я всього лише ВІДПОВІЛА на хамство з боку Zенергійного свиносектанта.
   
Re: Президент Кличко

Myroslava [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
cьогодні в 15:18
IP/Host: ---.um10.pools.vodafone-ip.de
Автор ігнорується
   
Re: Президент Кличко

не тре викручкватися

врешті-решт саме Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України
а саме янукович (разом з твоїм любим деркачем, доречі) те рішення спростували
і не тре на порошенко кивати
такої міцної законодавчої підтримкм у сессійній залі, яку має нині діючий президент,  в нього не було,
щоб змінювати положення про Героя України
де ти побачила викручквання?
"врешті-решт".. :facepalm1: Принципове запитання ЧОМУ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ТУРУ І ВЛАСНОГО ПРОЛЬОТУ? залишилося без відповіді.
Про яку зміну "положення про Героя України" йдеться?
Я не питала ні про які зміни.
Була спроба з боку Петро повернути Бандері звання Героя, відібране проросійською злочинною владою Янучари?
Так чи ні?
А от "цинічні бандери бандити" і вереск про злочини УПА проти євреїв таки були.
   
Re: Президент Кличко

Ух ти!..Спостережлива ти, але якось однобоко..Бо звично "не побачила", що я всього лише ВІДПОВІЛА на хамство з боку Zенергійного свиносектанта.
Давайте краще про папу сашу, так що там з

папа Саша на загальних підставах потрапив до величезного списку працівників освіти, яким встановлювалася та стипендія
   
Re: Президент Кличко

де ти побачила викручквання?
"врешті-решт".. :facepalm1: Принципове запитання ЧОМУ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ТУРУ І ВЛАСНОГО ПРОЛЬОТУ? залишилося без відповіді.
Про яку зміну "положення про Героя України" йдеться?
Я не питала ні про які зміни.
Була спроба з боку Петро повернути Бандері звання Героя, відібране проросійською злочинною владою Янучари?
Так чи ні?
А от "цинічні бандери бандити" і вереск про злочини УПА проти євреїв таки були.
я тобі навіть посилання дала, де по поличках розжоване, чому таке рішення було б незаконним
алеж тобі то не тре
не вистачає німецького соціалу на прожитки, що ти тут витанцьовузєшь перед ОПою?
   
Re: Президент Кличко

якийсь дурачок, чесне слово  :lol:
настирно нав"язливо стрибало за мною півдня, тепер заверещало що воно мене ігнорує  :weep:  :lol:
   
Re: Президент Кличко

я тобі навіть посилання дала, де по поличках розжоване, чому таке рішення було б незаконним
алеж тобі то не тре
не вистачає німецького соціалу на прожитки, що ти тут витанцьовузєшь перед ОПою?
Яке посилання? Не знайшла. Продублюй, будь ласка.
За які кавріжки ти витанцьовуєш перед мудачуківським вилупком?
   
Re: Президент Кличко

де ти побачила викручквання?
"врешті-решт".. :facepalm1: Принципове запитання ЧОМУ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ТУРУ І ВЛАСНОГО ПРОЛЬОТУ? залишилося без відповіді.
Про яку зміну "положення про Героя України" йдеться?
Я не питала ні про які зміни.
Була спроба з боку Петро повернути Бандері звання Героя, відібране проросійською злочинною владою Янучари?
Так чи ні?
А от "цинічні бандери бандити" і вереск про злочини УПА проти євреїв таки були.
Тобто ви не знаєте законодавчих норм щодо присвоєння звання Героя України?

"7. Звання Герой України не присвоюється за заслуги,  які мали місце в минулому"

Калібрована зелень.
   
Re: Президент Кличко

Тобто ви не знаєте законодавчих норм щодо присвоєння звання Героя України?

"7. Звання Герой України не присвоюється за заслуги,  які мали місце в минулому"

Калібрована зелень.
Упорота педросектантко, які часові межі для визначення минулого?
Володимир Івасюк, Василь Стус - це сьогодення?

Останнє редагування: 9 травня 2024 15:41:17 від Myroslava
   
Re: Президент Кличко

Упорота педросектантко, які часові межі для визначення минулого?
А самій прочитать слабо?
   
Re: Президент Кличко

А самій прочитать слабо?
ну покажи, де прочитати.

ПС Забула, щодо стипендії папі Саші. Моя думка така, раз вона когось цікавить. Припускаю, що Вова міг не бути в курсі подібної ініціативи. Але сам папа Саша точно знав про цей намір. У будь якому разі він/вони мали відмовитися від неї. Думаю, чому, пояснювати не варто.
   
Re: Президент Кличко

ну покажи, де прочитати.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1114/2002#Text
ПС Забула, щодо стипендії папі Саші. Моя думка така, раз вона когось цікавить. Припускаю, що Вова міг не бути в курсі подібної ініціативи. Але сам папа Саша точно знав про цей намір. У будь якому разі він/вони мали відмовитися від неї. Думаю, чому, пояснювати не варто.
Господи... краще б ти цього не казала. Це була вже друга спроба присвоєння того звання. Перший раз вову захейтили, що він папі стипендію підписує, а це чиста корупція.
   
Re: Президент Кличко

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1114/2002#Text
І?
Якому пункту суперечить постать Бандери?
Може цьому - якщо його процитувати повністю?
7. Звання Герой України не присвоюється за заслуги,  які мали
місце в минулому і  не  пов'язані  зі  становленням  та  розвитком
незалежної України.


   
Re: Президент Кличко

Господи... краще б ти цього не казала. Це була вже друга спроба присвоєння того звання. Перший раз вову захейтили, що він папі стипендію підписує, а це чиста корупція.
якщо це правда, то це навіть не корупція, адже за чутками йдеться про якусь досить дріб"язкову суму у місяць.. Начебто щось в межах 6 тис гривень..
Це якась незрозуміла саме дріб"язковість, як ото Брежнєв чіпляв на себе все нові і нові ордени
   
Re: Президент Кличко

якщо це правда, то це навіть не корупція, адже за чутками йдеться про якусь досить дріб"язкову суму у місяць.. Начебто щось в межах 6 тис гривень..

Корупція.

корупція - використання особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей;


Це якась незрозуміла саме дріб"язковість, як ото Брежнєв чіпляв на себе все нові і нові ордени
Ви тільки помітили?
   
Re: Президент Кличко

ПС Обсервер настирно чіплявся з вимогою моєї думки зовсім про іншого генерала.
Хай бог милує чіплятись до вас. :)
Але ловити за язик іноді кумедно. Ви спробували щось там закинути про те, що генерали рівня Залужного "не лягають під каракулевого зрадника", чи як там. Я попросив прокоментувати випадок генерала рівня Залужного, а саме пана Забродського. Потім вас чогось понесло городами.
   
Re: Президент Кличко

наскільки мені відомо Забродський якраз ВИЙШОВ з фракції по самі вуха забрудненого наскрізь фальшивого колаборанта-матершинника.
Ой таки вей. Він, Забродський, ще й з виборів знявся на користь "колаборанта-маиершинника". 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія