Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Убийцы Олеся Бузины

Re: Убийцы Олеся Бузины

Бузина -  іспользований гандон  ,який кацапи довго юзали а  наостанок  проштрикнули.











   
Re: Убийцы Олеся Бузины

и заказчики уже отбывают наказание? [ua]

Не зовсім зрозумів, за що саме вони мають відбувати покарання?
   
Re: Убийцы Олеся Бузины
RSP

Не зовсім зрозумів, за що саме вони мають відбувати покарання?

За вбивство.
І не будь дурнем, як всі буйні комсомольсько-"націоналістичні" активісти - полудурки в Україні.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

За убийство,не?
Наградной пязтолет дать.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Ітогі падвєдьом. Щодо єбанутості частини місцевих дописувачів.

Бузину вбив хуйло.
Вбивці  - герої

 :facepalm1:

   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Бузину вбив хуйло.
Вбивці  - герої
У националистов все соображения морали вытесняются интересами государства (в собственной трактовке). Этим они и опасны для общества.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

у Бузини вся мораль була побудована згідно інтересів сусідньої держави, за це і постраждав
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

І не будь дурнем, як всі буйні комсомольсько-"націоналістичні" активісти - полудурки в Україні.

А як ти, глибокий знавець національної психології і політики, оцінюєш висловлювання таких, як Van?
Він сказав на форумі, що українська мова не потрібна.
Яку реакцію таке висловлювання може викликати в українців?
   
Re: Убийцы Олеся Бузины
van

Andrey(Israel)  - тебе привет !
Да здравствуйте государство Палестина ! :-))))

Показати зображення...

Гонсалесы ,Бяки ,Барки  ,Лирнык   такое впечатление что собрался штаб КПСС ,подпольный обком Симненко. 
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Ну й куди подівся отой ізраеліта? Щоб з’ясувати питання, що він поставив, досить погуглити. Видно, спеціально зайшло, аби тільки посіяти срач, а потім щезло?
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Гонсалесы ,Бяки ,Барки  ,Лирнык   такое впечатление что собрался штаб КПСС ,подпольный обком Симненко. 

Старанно....кацап - а против пвлестины....шотак ?
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Бузина працював на шкідливому виробництві, де висока імовірність нещасних випадків і виробничих травм з летальним наслідком
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Мені ось що жаль. Що залишилось невиясненим одне питання.
Чому у Олесика такий баттхерт визивав Т.Г. Шевченко?
Це майже як люто ненавидіти діда Мороза.
Усе, що він накопав, що Григорович не проти був прикластися до чарки. Що не рідкість серед поетів та художників - пиячити та інші речовини приймати. І тим більше не рідкість в Україні. І за це його Олесик нагородив званням "вурдалак".
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Мені ось що жаль. Що залишилось невиясненим одне питання.
Чому у Олесика такий баттхерт визивав Т.Г. Шевченко?
Це майже як люто ненавидіти діда Мороза.
Усе, що він накопав, що Григорович не проти був прикластися до чарки. Що не рідкість серед поетів та художників - пиячити та інші речовини приймати. І тим більше не рідкість в Україні. І за це його Олесик нагородив званням "вурдалак".
Нацистом он был - ненавидел украинцев. Потому и хайп ловил на удобной для себя теме. А что именно пишет пистабол по теме своего хайпа - неважно, главное, щоб аудитория росла.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

У националистов все соображения морали вытесняются интересами государства
У вати всі міркування моралі витісняються інтересами держави сусіда.Адже вони всі пливуть  у фарватері рускомірної парадигми світу.

   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Мені ось що жаль. Що залишилось невиясненим одне питання.
Чому у Олесика такий баттхерт визивав Т.Г. Шевченко?
Це майже як люто ненавидіти діда Мороза.
Усе, що він накопав, що Григорович не проти був прикластися до чарки. Що не рідкість серед поетів та художників - пиячити та інші речовини приймати. І тим більше не рідкість в Україні. І за це його Олесик нагородив званням "вурдалак".

Шевченко дав українцям національну самосвідомість.
Звичайно це викликає люту ненависть у людини з ідентичністю кацапа, побудованої на тому, що ніякої української нації бути не може.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Х - хуцпа
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Просто спросил.
А убийцы уже сидят пожизненно? [ua]

Ні, за вбивство ворога України під час війни відповідальність не передбачена.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Якби "покойничек" менше б пи3дів на Україну, був би живий-здоровий, а так - собаці - собача смерть...

ПиСи виконавців нагородити іменними пістолями... :K
   
Re: Убийцы Олеся Бузины
RSP

У националистов все соображения морали вытесняются интересами государства (в собственной трактовке). Этим они и опасны для общества.

Вони не націоналісти. Вони просто буйні шизофреніки, які ревуть те що їм вигідно. Саме вони писали доноси в сталінські часи, сами вони носилися як дурень з торбою з комсомолом в роки Брежнєва, саме вони клеймили націоналістів в ті роки. Саме вони переодягли галіфе на шаровари китайського пошиву зараз і готові ревіти все що вигідно для набивання власних кишень.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Русскiе, а от раскажiть нам, як ви вiдноситесь до радянських партизан часiв 2 СВ, якi вбивали колаборантiв.
У тому числi, журналiстiв, що пропагандували у ЗМI iдеологiю окупанту.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины
RSP

І не будь дурнем, як всі буйні комсомольсько-"націоналістичні" активісти - полудурки в Україні.
А як ти, глибокий знавець національної психології і політики, оцінюєш висловлювання таких, як Van?
Він сказав на форумі, що українська мова не потрібна.
Яку реакцію таке висловлювання може викликати в українців?
Ну як це українська мова на потрібна. А яка тоді в Україні потрібна. Звичайно виключно українська. Ви ж в Польщі не будете качати права що я хочу разгаваріват на русском, чи й навіть на українській мові.
Слова про непотрібність мови повний ідіотизм.
Потрібна. І виключно українська в державній сфері. В побутовій та хоч на китайські говоріть.
А от робити шизофренію на мові теж не дуже потрібно. Просто як роблять нормальні люди - без вереску, криків і зайвих звинувачень робити так що якщо не знаєш українська мова то тобі буде проблематично жити в Україні. Будеш наймати сам перекладача щоб тобі бумажки писав в держ органи, а діти і внуки не зможуть вчитися в школі, ....університеті.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины
RSP

Русскiе, а от раскажiть нам, як ви вiдноситесь до радянських партизан часiв 2 СВ, якi вбивали колаборантiв.
У тому числi, журналiстiв, що пропагандували у ЗМI iдеологiю окупанту.

А ти русскій???
Ти хочеш жити в правовій країні чи в країні бандитській?
Ти уявляєш ситуацію коли по європейській країні бігають банди буйних і встановлюють хто винен а хто ні. І вбивають з рівалюціоних саабраженій.
От щось мені здається що ти русскій.
Чому вони ще до тебе не зібралися.
Недопрацювання якесь.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Ти хочеш жити в правовій країні чи в країні бандитській?
Я хочу жити насамперед в країні, вiльнiй вiд окупантiв.
Власне, я й живу в країні, яку не топче чобiт дикуна-окупанта зi сходу.
Лише здобувши волю, можна побудувати повнiстю правову країну.
А щоб здобути волю, треба розчавити окупантську наволоч.
Бо сама по собi вона, нажаль, не зникне.
Згуртована боротьба всiх українцiв з окупантською навалою, таким чином, це передумова побудування правової країни.
А у визвольнiй боротьбi усi засоби дозволяються.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Ти уявляєш ситуацію коли по європейській країні бігають банди буйних і встановлюють хто винен а хто ні. І вбивають з рівалюціоних саабраженій.

Уявляю ДНР і ЛНР.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины
RSP

Уявляю ДНР і ЛНР.
Я не хочу бачити Україну подібну до таких країн.
Є суд. Є слідство.
Якщо винен - відповідай.
Тому що декому кажется що він же правильний українець на відміну від Бузини.
Але комусь може здаватися що теж неправильний, і з револьверчиком в кишені таким чином можна підстерігати навіть Степана Бандеру якби ж вий був, все рівно можна до чогось вчепитися.
Так що в першу і єдину чергу це Закон.
А не рівалюцєонная сабразітєлност.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Згнив вже давно ваш Бузина.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

Я не хочу бачити Україну подібну до таких країн.
Є суд. Є слідство.
Якщо винен - відповідай.
Тому що декому кажется що він же правильний українець на відміну від Бузини.
Але комусь може здаватися що теж неправильний, і з револьверчиком в кишені таким чином можна підстерігати навіть Степана Бандеру якби ж вий був, все рівно можна до чогось вчепитися.
Так що в першу і єдину чергу це Закон.
А не рівалюцєонная сабразітєлност.

Це добре, що ти не хочеш, щоб Україна перетворилася на дирляндію. А Бузина хотів. Він був дабраволєц-апалчєнєц ідеологічно-пропагандистського фронту. Його ліквідація нічим не відрізняється від ліквідації лугандонських бойовиків. Ліквідаторів треба нагородити.
   
Re: Убийцы Олеся Бузины

 Усіх, кому Бузіна чешеться - у Дирку "на падвал".
 Бо той підвал - прямий наслідок діяльності Бузіни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія