Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цемаха звiльнили з-пiд варти 8-:

Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Ага, именно... Это-же ты считаешь что достаточно признания Цемаха

нi, не тiльки я
ще 40 краiн Заходу бажають подальшого розслiдування справи
але якщо наш суд вирiшив до не винен
ну так тому й бути...

   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Погортав оце декілька телевізійних каналів де усілякі політ-шоу крутять - як змовились - майже ця тєма тілько .

Ото собі і міркую , ма-ть якусь інформаційну порожнечу перекривають або .., або галас здіймають , що-би я рота роззявив , бо "логіка" усіх коментарів - "як під копірку" - "зрозуміло що інформації замало .." і далі - понєслась ... по кочкам (с) на декілька филин звіздьожу . Спочатку одне , далі друге .., ведучі щеж підспівують ...

Шось , десь , мабуть якось . ))
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

але якщо наш суд вирiшив до не винен
До чого тут "винен-не винен"? Просто змінили запобіжний захід,  бо прокуратура обісралася й не довела шо той чувак - небезпечний сепаратист, який становить суспільну небезпеку.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Но тогда это политическая смерть Зеленского и повод для «кровавого Майдана» который сметёт его и вернёт Пётра Лексеича на трон.
якийсь йопнутий кацап писав.. навіть зелень тутешня такої галіматьї не ліпить
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Ну то для декого  й Будапештський мумурандум виглядає як епічна зрада, ну й фуй з того?
В працівників спецслужб було 5 років, щоб  разом з Нідерландами зібрати таку купу свідчень, щоб  той Цемах   сидів в сізо й невийопувався, а фактично зібрали фуй.
Отже так воно насправді було треба, шо нашим, шо голландцям, які спромоглися  за 5 років народити безпонтову прес-конференцію з закликом до паРаші співпрацювати.
Та насрати вже усьому світу на той Боінг, тим паче коли Хуйло роздає ніштяки  європолітикуму.


жаль, але це так і є
тут в більшості такі наївні уявлення про ЄС що просто диву даєшся звідки воно береться
5 років "розслідують" те що сталося на очах в усього світу під радарами-супутниками і так далі

ті пацани з Белінгкету чи як там по лише відкритій інформації відтворили події чи не похвилинно, в тут цілі прокурори 5 років шукають
ясно вже що вони шукають - як відмазати йухла вони шукають
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

До чого тут "винен-не винен"?


то звичайно
нiякоi рiзницi нема
просто наступила осiнь..

   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

жаль, але це так і є
тут в більшості такі наївні уявлення про ЄС що просто диву даєшся звідки воно береться
5 років "розслідують" те що сталося на очах в усього світу під радарами-супутниками і так далі

ті пацани з Белінгкету чи як там по лише відкритій інформації відтворили події чи не похвилинно, в тут цілі прокурори 5 років шукають
ясно вже що вони шукають - як відмазати йухла вони шукають

ну так давайте їм ще допоможемо відмазати йухла - відпустимо свідка

я правильно зрозуміла вашу логіку?
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

ну так давайте їм ще допоможемо відмазати йухла - відпустимо свідка
Свідка тримали для них 2 місяці. Далі вже потрібно було робити з нього підозрюваного, але доказів прокуратура ніфуя не зібрала.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Та навіщо мені ваш антикорсуд і посадки посадовців! Ви ворогів України, міжнародних терористів відпускаєте!

тепер зрозуміло, що мав клоун на увазі в далекому 2014, коли говорив про готовність встати перед хуйлом на коліна.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

на який підвал аутентичного Донча кинули, іроди? :cray:

юльков бывших не бывает.
Чувак постил всякую сладенькую переможную мутотень,
фейковую, как правило. Имидж "своего в доску" зарабатывал.
А теперь иное цэ у имеет.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Погортав оце декілька телевізійних каналів де усілякі політ-шоу крутять - як змовились - майже ця тєма тілько .
По ТСН - нічого не сказали, а зараз почалося Право на владу. Мосейчук заїкається раз-за- разом.  Відчувається, що чогось боїться, але має чітке ЦУ тему не допустити.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Далі вже потрібно було робити з нього підозрюваного, але доказів прокуратура ніфуя не зібрала.
Бля, пташе, ну ти ж наче з головою хлоп, а в цьому треді якусь пургу несеш котру сторінку. Які докази, яка прокуратура? У справах такого рівня при потребі знайшли б 100500 способів тримати старого пітара за гратами стільки, скільки потрібно. Звісно, гуантанамо - то не у нас, але теж є методи.
Сотні людей сидить роками не без конкретних звинувачень, а тут внєзапно суд проявив принциповість! Ти в це віриш?
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

З сьогоднiшнього дня зебiльна команда офiцiйно є посiпакою мiжнародного тероризму.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

А может голландцам отдать, например, Шуфрича? Или Медведчука? Можно и Рабиновича.

Они ж не знают в лицо этого Цымаха.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

А давайте Бабченко обміняємо на кого завгодно у русні, хоча б на пачку чіпсів?
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Які докази, яка прокуратура? У справах такого рівня при потребі знайшли б 100500 способів тримати старого пітара за гратами стільки, скільки потрібно. Звісно, гуантанамо - то не у нас, але теж є методи.
Сотні людей сидить роками не без конкретних звинувачень, а тут внєзапно суд проявив принциповість! Ти в це віриш?

Правильно,  зазвичай сидять купа лошар-їпаньків, про яких ніхто не знає.
А тут чувак з адвокатом має можливість звиздіти на увесь світ, шо його безпідставно викрали, тримають в сізо за нізафуй собачий, заради того щоб вибити свідчення проти самого Хуйла.
Ну подивися відео, як він звиздить  на суді. Тому без нормальних доказів, суддя, який ще й сцуко ганяв свого часу автомайданівців, просто його відпустив.

Аналогічна фуйня була з зеком-блогером Щадило. Тупо тримали в сізо, бо не було доказів. Аж поки Мосійчук не втрутився - одразу випустили й ходить, відмічається, бо справа не закрита, хоча й за кордон випускають.


   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Так а що гадати.
Поки що кацапня ще нiкого не звiльнила.
Не здивуюся, якщо це був просто "розводняк" з боку хуйла, на який недолуга зелень тупо повелася.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Тому без нормальних доказів, суддя, який ще й сцуко ганяв свого часу автомайданівців, просто його відпустив.
Я все ж не вірю, що суддя, навіть такий офуєнний, зробив це з власної ініціативи, прислухавшись до адвокатів.
Те, про що ти пишеш, зрозуміло і має смисл, але не в таких випадках, без перебільшення випадках державної ваги.
Або я ніх*я не розумію і аеліт був правий щодо країни-імітації.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Або я ніх*я не розумію і аеліт був правий щодо країни-імітації.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/30/7222336/
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/30/7222336/

"Я боєць, який захищав свою землю від тих, хто її розстрілював."
Трясця, цього мало для притягнення?
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Трясця, цього мало для притягнення?
Не мало, але недостатньо шоб тримати під вартою на час розслідування, згідно рішення КСУ:
Цитувати
КСУ визнав неконституційним положення частини п’ятої статті 176 Кримінального процесуального кодексу, в якому йдеться про те, що до підозрюваних у тероризмі, злочинах проти основ національної безпеки України, перешкоджанні діяльності Збройних сил неможливо застосувати більш м’який запобіжний захід, крім тримання під вартою.
Тому навіть Савченко випустили, яка погрожувала розфуярити Раду.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

"Я боєць, який захищав свою землю від тих, хто її розстрілював."
Трясця, цього мало для притягнення?
Сволоч він сепарська.
Той, хто підняв зброю проти власної армії - автоматично в біореактор.
Якщо звичайно він вважає себе українцем, бо якщо він "військовий кацапо-армії" то тут все зрозуміло. Саме на таких надрочують Донецький, Велесов жив та Тарас Лупенко - хохли, які люблять лизати дупу рузкому хазяїну.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Просте питання - чому за рішення КС за поданням іпанутої надьки всі проклинають зелень і звинувачують його у продажництві хуйлу? Тобто петро тих сук спеціально не міняв, бо йому було так вигідно, але винуватий зелень? Порошки, а не пройшлися би ви в певному напрямку?
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Не мало, але недостатньо шоб тримати під вартою на час розслідування, згідно рішення КСУ:
Тому навіть Савченко випустили, яка погрожувала розфуярити Раду.

До речі зараз є шанс змінити конституціїю в цій частині щоб унеможливити такі випадки -маю на увазі заставу за тероризм...А хто знає чого савченко не сидить?
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

А хто знає чого савченко не сидить?
Ну, тому що вона накатала скаргу до КСУ й отримала вищенаведене рішення. Справа собі так й висить.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

в якому йдеться про те, що до підозрюваних у тероризмі, злочинах проти основ національної безпеки України, перешкоджанні діяльності Збройних сил неможливо застосувати більш м’який запобіжний захід, крім тримання під вартою.
хій з ним, можливо. але ж не обовїязково він має бути м'якшим, хіба не суддя приймає рішення?
я не юризд, можливо розмірковую надто дилетантськи.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

чекаю інтерв'ю цього цемаха по роств в якому він розказує  що він був за кермом Бука, але Бук був український і літак збили українці
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

там он на видео цемаха радосно расказуе як его подчинение разбили колону фашисткых танков
прокуроры не нашли доказов :facepalm:
там невиный держат в сизо по 3 года а тут сепаратюга и  убийца солдат всу( про самолет уже молчу)под лични обьязательства
шо ето 6лять за суд е6ана в рот :X
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

хіба не суддя приймає рішення?
Звичайно що суддя, але з оглядом на 'пропозиції' адвоката, послуги якого фінансуються хуйлом.
Перед цим я захищав Нацдрудини чи С14, але тепер і я хочу спитатися Фінікса і Ко (доречі Фінікс вроді адвокат) - а чого його адвокату ще тягла не дали? Там же ЯВНИЙ сепар, без будь яких 'але' чи 'можливо'! І таки знайшлася мразота, яка взялася за нього
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

але тепер і я хочу спитатися Фінікса і Ко (доречі Фінікс вроді адвокат) - а чого його адвокату ще тягла не дали?
Виникало схоже питання. тільки до сраки адвоката, в них робота така.
А от чого б не навідатись до хатини судді, подвіжевать, підняти нацдружини по тривозі?
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:


picture hosting

запомнить це свине рило :butcher:


Судья Слива, освободивший из-под стражи Цемаха, во время Революции Достоинства лишил прав активиста "Автомайдана".
Судья Юрий Слива, который был председателем при рассмотрении апелляции защиты Владимира Цемаха (бывшего начальника ПВО бригады наемников РФ, который может быть причастен к уничтожению пассажирского авиалайнера в небе над Донбассом летом 2014 года), лишил прав активиста "Автомайдана"
Как сообщает Цензор.НЕТ, Слива работает в столичном апелляционном суде с 2018 года. До этого, в 2010-2018, он работал в апелляционном суде Киевской области, а еще раньше, с 2002 по 2010 - в Ирпенском городском суде.

Отличился он также неправомерными решениями во время Революции Достоинства. Так, 7 февраля 2014 Слива принял решение оставить без изменений постановление суда первой инстанции о лишении активиста "Автомайдана" права управления транспортными средствами сроком на 3 месяца. Лишение прав было следствием участия лица в автомарафоне в селе Новые Петровцы, недалеко от резиденции тогдашнего президента Украины Януковича, во время которого работники ГАИ составляли протоколы на активистов.


Активисты "Украинского союза Автомайдан" обращались в Высший Совет правосудия с просьбой привлечь Сливу к дисциплинарной ответственности, однако в постановлении Высшего Совета относительно этого было отмечено, что "срок привлечения Сливы к дисциплинарной ответственности истек".

Согласно декларации, Слива владеет квартирой в Киеве площадью 68 кв.м. и несколькими земельными участками. Ездит он на автомобиле Kia Sorento 2009 года.
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

 щоб затримати Цемаха, один розвідник загинув, інший був важко поранений.

хто скаже накуй був  той цырк з затрыманя щей жертвами шоб видпустити пид лични зобовязаня :S
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

Цікаво що буде далі. Може хотять так його заховати на деякий час ? То що прокурор нічого не став робити найбільш вірогідно. Суддя йшов по його сліду і нічого там не знайшов,  тобто прокурор нічого і не дав. Стенограма буде ? Я вже не пом'ятаю кого вони в загалі змогли посадити. Служба відмивання покарання :)
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:



цемах  командовавший терористами,  которий открыто на видео клялся шо его подчиненые сожли колону украинских танков смеется над беспомощными прокурорами шо не нашли доказов и гумаными судьями с их гуманими выроками [ua]
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

[ Invalid YouTube link ]

смотреть с 4,30  ,,,,,,,,,ето для прокуроров не доказ :S
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

[ Invalid YouTube link ]

що то видео не вставляется
   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

   
Re: Цемаха звiльнили з-пiд варти  8-:

   
73 відсоткам присвячується


Передача ключевого свидетеля в деле МН17 означает только одно: Зеленский работает на хуйло. Ничего другого за такими действиями не стоит.

И не нужно спекулировать Сенцовым - у нас в Крыму полтора миллиона сенцовых находятся в заложниках у Кремля. Отпустят Сенцова, посадят Купцова.

Тем более, что путь проложен: хватай, сажай, пиарь, меняй на что хочешь: хоть на свидетеля в международном суде, хоть на Станицу Луганскую, хоть на НАТО, хоть на часть суверенитета. И так это будет подаваться: да что там тот свидетель/мост/станица/мова/НАТО - это неважно, а важно освободить наших людей, томящихся в застенках хуйло.

И так раз за разом. Раз за разом. Раз за разом. Раз за разом сдавая хуйло кусочек Украины, раз за разом обрекая новую группу украинцев на плен, на роль живого товара для нового цикла. Пока не кончится Украина.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія