Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Німеччині біженець з Ерітреї зіштовхнув маму з дитиною з перону під потяг

в таких ветках обычно происходит эпическая боротьба нациков с комуняками. и те и другие долпоепы :)
   
в таких ветках обычно происходит эпическая боротьба нациков с комуняками. и те и другие долпоепы :)

А  деякі євреї встигають поєднувати і те, і те  в собі....    B-)
   
А  деякі євреї встигають поєднувати і те, і те  в собі....    B-)

есть такие. чтоб не отвлекаться от темы. расскажи, из какого места ты вытащила про израильский ультиматум и 400 тысяч беженцев? :)
   
есть такие. чтоб не отвлекаться от темы. расскажи, из какого места ты вытащила про израильский ультиматум и 400 тысяч беженцев? :)

Я тобі ввечері обов'язково накидаю лінків за минулі роки...   довіряєш німецькій пресі?  Ну щоб я не дарма старалася?
   
Я тобі ввечері обов'язково накидаю лінків за минулі роки...   довіряєш німецькій пресі?  Ну щоб я не дарма старалася?

тебе доверяю сто процентов. жду линки
   
тебе доверяю сто процентов. жду линки

Ну тоді  повір на слово...  :)    нащо мені дарма час витрачати, на те що вже  давно прочитано?
   
довіряєш німецькій пресі?
Та я вже бачив яку пресу ви любите читати. Юнгефрайхайт, пi ньюс, i таке iнше.  :gigi:
   
Ну тоді  повір на слово...  :)    нащо мені дарма час витрачати, на те що вже  давно прочитано?

не поверю. ибо написанное куйня.  :)  давай линки...
   
Ту давай так :  що саме &уйня в  тому, що я написала?  Конкретно?
   
Gіanni, так в чому неправда? Що такого  факту взагалі не було, що Ізраїль  пригрозив вислати тисячі біженців кудись в Африку, якщо ЄС сам не знайде рішення і не забере їх? 
Ти заперечуєш  сам факт цієї дискусії взагалі, чи я помилилася в кількості біженців,  яких Нетаньяху вимагав забрати з Ізраїлю?  Чи в чому нeправда?

Останнє редагування: 1 серпня 2019 15:15:43 від ценительница алей
   
Guanni, так в чому неправда? Що такого  факту взагалі не було, що Ізраїль  пригрозив вислати тисячі біженців кудись в Африку, якщо ЄС сам не знайде рішення і не забере їх? 
Ти заперечуєш факт цієї дискусії взагалі, чи я помилилася в кількості біженців,  яких Нетаньяху вимагагав забрати з Ізраїлю?  Чи в чому нeправда?

ну во первых ты помилилась в десять раз. беженцев в израиле едва ли тысяч 30 наберется. во вторых удьтиматумов не было. были переговоры с европейским союзом, которые завершились ничем...
   
ну во первых ты помилилась в десять раз. беженцев в израиле едва ли тысяч 30 наберется. во вторых удьтиматумов не было. были переговоры с европейским союзом, которые завершились ничем...

Так  я бачу ти вже передивився пресу на цю тему..     так, і справді  ч помилилася нулем: мова з боку Нетаньяу була не про 400.000 біженців, а про 40.000 біженців.
По- перше вже давно було, по- друге, зрозумій- у нас тут в Німеччині зовсім інші виміри вже,  в мільйонах..  тому і здалося,  невже за якісь  "нещасні"  40 тисяч біженців Нетаньяу  так впирався...   лінк давати?
   
Так  я бачу ти вже передивився пресу на цю тему..     так, і справді  ч помилилася нулем: мова з боку Нетаньяу була не про 400.000 біженців, а про 40.000 біженців.
По- перше вже давно було, по- друге, зрозумій- у нас тут в Німеччині зовсім інші виміри вже,  в мільйонах..  тому і здалося,  невже за якісь  "нещасні"  40 тисяч біженців Нетаньяу  так впирався...   лінк давати?

нифига ж себе помилка в десять раз :laugh:  хорошо хоть признала...
   
https://www.zeit.de/politik/2018-04/fluechtlingspolitik-israel-benjamin-netanjahu-fluechtlinge

" Протест проти 40.000 біженців"

я не читаю по немецки... кто против кого протестовал? там про удьтиматум тоже написано?
   
я не читаю по немецки... кто против кого протестовал? там про удьтиматум тоже написано?

Писалося, що він казав, якщо ЄС не забере біженців добровільно, то Ізраїль  вирішить цю проблему на свій розсуд і висадить їх в одній з країн Африки! Це хіба не мова ультиматуму?
   
Писалося, що він казав, якщо ЄС не забере біженців добровільно, то Ізраїль  вирішить цю проблему на свій розсуд і висадить їх в одній з країн Африки! Це хіба не мова ультиматуму?

нет не мова ультиматума. расматривались варианты, куда девать беженцев. страны, которые были готовы их принять. в результате, большая часть так и осталась в израиле. часть вернулась обратно в африку. и лишь немного осело в евросоюзе. более того, израиль выплачивал деньги, тем кто готов был покинуть страну. они в новые страны приезжали не с голой жопой а с деньгами. ты перепутала и переврала практически все :)
   
Netanjahu schrieb auf Facebook, er habe in den vergangenen zwei Jahren an einem Abkommen mit Ruanda gearbeitet, die Eindringlinge aufzunehmen, Ruanda habe aber dem internationalen Druck nachgegeben und sich von den Vereinbarungen zurückgezogen. Damit sprach zum ersten Mal ein Regierungsmitglied offiziell von einem Abkommen mit Ruanda. Das Land bestreitet, dass es ein solches Abkommen je gegeben hat.


Тут ось мова про те, що Нетаньяху особисто домовлявся  з керівництвом Руанди, щоб біженців туди відправити. Все було ніби то вже домовлено, але руанді раптом відмовились ...
   
Netanjahu schrieb auf Facebook, er habe in den vergangenen zwei Jahren an einem Abkommen mit Ruanda gearbeitet, die Eindringlinge aufzunehmen, Ruanda habe aber dem internationalen Druck nachgegeben und sich von den Vereinbarungen zurückgezogen. Damit sprach zum ersten Mal ein Regierungsmitglied offiziell von einem Abkommen mit Ruanda. Das Land bestreitet, dass es ein solches Abkommen je gegeben hat.


Тут ось мова про те, що Нетаньяху особисто домовлявся  з керівництвом Руанди, щоб біженців туди відправити. Все було ніби то вже домовлено, але руанді раптом відмовились ...

отож. где там про ультиматум евросоюзу? или руанда уже часть европы? :laugh:
   
нет не мова ультиматума. расматривались варианты, куда девать беженцев. страны, которые были готовы их принять. в результате, большая часть так и осталась в израиле. часть вернулась обратно в африку. и лишь немного осело в евросоюзе. более того, израиль выплачивал деньги, тем кто готов был покинуть страну. они в новые страны приезжали не с голой жопой а с деньгами. ты перепутала и переврала практически все :)


як на мене це таки мова ультиматуму...   хоча я десь і  розумію мотивацію  Нетаньяху...  але факт є фактом
   
отож. где там про ультиматум евросоюзу? или руанда уже часть европы? :laugh:

Я вже писала вище:    він казав, якщо ЄС не забере біженців добровільно, то Ізраїль  вирішить цю проблему на свій розсуд і висадить їх в одній з країн Африки!

Все, пока.... мені потрібно ще дещо владнати сьогодні
   
Я вже писала вище:    він казав, якщо ЄС не забере біженців добровільно, то Ізраїль  вирішить цю проблему на свій розсуд і висадить їх в одній з країн Африки!

Все, пока.... мені потрібно ще дещо владнати сьогодні

неправда. ты или не понимаешь, или нарочно смещаешь акценты. не стыдно?
   
Це мені тільки одному здається, що поштові наречені  з України почали вважати себе більшими арійцями ніж німці?
+1
   
Вчера вечером в Штутгарде на глазах многочисленных свидетелей, иммигрант из Сирии зарубал катаной жителя Германии родом из Казахстана.

   
Вчера вечером в Штутгарде на глазах многочисленных свидетелей, иммигрант из Сирии зарубал катаной жителя Германии родом из Казахстана.

https://twitter.com/view/status/1156927409276555265


Так, нарешті розродилися: майже 24 годин після скоєння злочину нарешті повідомили, що вбивця є громадянином Сирії,  за його власним свідченням...   але поліція підозрює, що всі ці чотири роки в Німеччині він проживав під фальшивим ідентитетом,  насправді є інформація, що йому не 28 років, а 30...  і він ніякий не сирієць,  а палестинець ( і це не точно)   :facepalm1:  в поліції вже був відомий і притягався до відповідальності за агресивну поведінку і дрібний грабіж.... 

І якби ж  це він один такий.....  їх же тисячі таких  понапускали ...      ну не  йомайо?  :X

Останнє редагування: 1 серпня 2019 18:10:49 від ценительница алей
   
В такій країні як Іран діючу зараз правлячу релігію треба випалити напалмом разом з її упоротими на башку носіями.
І буде красива квітуча країна. Власне така, як вона і була до цієї фашистської ісламської революціі.
Сирійці, принаймні ті що мені знайомі, доволі розумні, освічені та помірковані люди. Біда в тому, що більше половини тих,
що проникли на територію Німеччини такі ж сирійці, як я єврей. То просто закомуфльовані під мирних біженців бойовики,

дяки кремлю та його спецопераціі. І ці люди по першому ж заклику візьмуть в руки зброю і перевернуть догори дригом
всю Європу, так що усілякі ордло виявляться квіточками. Саме зараз в Європі формується кістяк умовного Іділу, поки
сплячий і невидимий, але дуже і дуже небезпечний для місцевого мирного населення.
Мені в зв*язку з цим вже кілька років цікаво, чи розуміє фрау що вона робить, на кого вона працює і де збирається
ховати власну дупу коли почнеться заворуха. А вона якщо все далі піде так як зараз почнеться немінучо і дуже скоро.

Оце те , що ви і писали...  про це вже давно всі в Німеччині знають, тільки  влада це не признає ....  :(
   
Вчера вечером в Штутгарде на глазах многочисленных свидетелей, иммигрант из Сирии зарубал катаной жителя Германии родом из Казахстана.

https://twitter.com/view/status/1156927409276555265

цікаво, чи ценітєлька знищить мій пост.

брайтбард - це видання, де головним редактором був стів беннон, керівник передвиборчої кампації додіка і який оголосив своєю ціллю перемогу нео-наці в європі.
цей нік підримує нео-наці так само, як і ценітєлька.
   
цікаво, чи ценітєлька знищить мій пост.

брайтбард - це видання, де головним редактором був стів беннон, керівник передвиборчої кампації додіка і який оголосив своєю ціллю перемогу нео-наці в європі.
цей нік підримує нео-наці так само, як і ценітєлька.

Вера, nice try. Но как всегда, пальцем в дупу. Вот оригинал, болезная:

BRUTALER ANGRIFF IN STUTTGART
Mann auf der Straße mit Schwert erstochen 


Вот другой местный источник:

Mann tötet Bekannten mit Schwert – ein Video zeigt die Tat

Доповідь не забудь нажать.



Останнє редагування: 1 серпня 2019 19:02:14 від Valentyn
   
цікаво, чи ценітєлька знищить мій пост.

брайтбард - це видання, де головним редактором був стів беннон, керівник передвиборчої кампації додіка і який оголосив своєю ціллю перемогу нео-наці в європі.
цей нік підримує нео-наці так само, як і ценітєлька.

Ні, Вєра,  не знищу,  залишу...  нехай модер  полюбується  на твої  "висновки"...   може скоріше забане тебе  ;)
   
   
https://twitter.com/view/status/1157028891497816065

Я на це вже також вище звертала увагу: він нелегально приїхав в 2006 році в Швейцарію, коли ще ніякої масової імміграції біженців в Європу не спостерігалось.  Тобто до нього поставились як до виставочного екземпляра тоді: мовні курси надали, психологічну підтримку,  через два роки, в 2008,  мав вже статут необмеженого пожиттєвого! знаходження в Швейцарії...  завів сім'ю, мав стабільне місце роботи і визнання на робочому місці.. за релігією він християнин, відвідував місцеву громаду...  журналісти різних  видань пару раз про нього знімали сюжети , де шеф його хвалив, а він сам казав,  що дуже радий за себе, йому все подобається, він вдячний Швейцарії за всі можливості, які йому були надані ...  навіть сказав, що він відчув,  що потрапив  дійсно в  "перший світ" , задоволений роботою і мріє тільки про те, щоб і через 25 років мати це ж саме робоче місце...

І потім раптом в січні 2019  у нього почались проблеми з психікою ( конкретно не пишуть що саме) і він кидає роботу.....   відвідував психотерапевта, тощо...

В західному суспільстві дуже важкий ритм життя...  не секрет, що дуже багато людей  не витримують тиск сучасного життя,  стрес на роботі, кредити, в сім'ї буває на все гладко...    депресії, Burnout ( синдром емоційного вигорання) - це такі реалії сьогодення на Заході...   дуже багато людей страждають від того на Заході, дуже багато...  але це не означає, що люди хватають ножі і йдуть вбивати інших, чи дітей зіштовхують з перонів...    а політики зараз намагаються майже чи не кожний випадок злочинності біженців пояснити саме їх психічним розладом  (td) 




То чого  можна чекати від більшості біженців, які ніколи не будуть мати шансів на таку показово- успішну адаптацію, як вище зазначений еретрієць...  багато з них взагалі матимуть проблеми з  законом, не отримають ніякого законного статусу на перебування і знають, що їх мають скоро відправити додому.....  є повно таких, що повикидали свої документи по дорозі в Європу і  збрехали про країну походження,  не збираються нормально адаптовуватися, мають масивні проблеми з законом    - їхнє знаходження в ЄС питання часу, вони ніколи не отримають легального статусу і знають, що рано чи пізно мають бути відправлені додому...   що чекати від їхньої психіки ?

 Вже чорний гумор ходить на цю тему: якщо у  європейця  психовий розлад, то він сам кидається під потяг, а якщо у біженця - то він європейця штовхає....   :(



Останнє редагування: 2 серпня 2019 11:37:14 від ценительница алей
   
І потім раптом в січні 2019  у нього почались проблеми з психікою ( конкретно не пишуть що саме) і він кидає роботу.....   відвідував психотерапевта, тощо...

В західному суспільстві дуже важкий ритм життя...  не секрет, що дуже багато людей  не витримують тиск сучасного життя,  стрес на роботі, кредити, в сім'ї буває на все гладко...    депресії, Burnout ( синдром емоційного вигорання) - це такі реалії сьогодення на Заході...   дуже багато людей страждають від того на Заході, дуже багато...  але це не означає, що люди хватають ножі і йдуть вбивати інших, чи дітей зіштовхують з перонів...    а політики зараз намагаються майже чи не кожний випадок злочинності біженців пояснити саме їх психічним розладом

ось воно, що я і підозрювала. ще й напевно на антидепресанти посадили. в Штатах теж є ці проблеми. але через легкіть придбання зброї це виливається в масові розстріли.
   
є повно таких, що повикидали свої документи по дорозі в Європу і  збрехали про країну походження,  не збираються нормально адаптовуватися, мають масивні проблеми з законом    - їхнє знаходження в ЄС питання часу, вони ніколи не отримають легального статусу і знають, що рано чи пізно мають бути відправлені додому...   що чекати від їхньої психіки ?

їх не відправляють додому, бо не знають куди, і запросів в країну звідки буцім втік, теж не можуть подавати.
так і тримають їх роками в постійному легальному статусі, але без ВНП. потім, коли в них народжуються діти, то вже дають громадянство.
знала одну українку, яка як білоруска, без документів "здаласЬ" в Англії. нормально собі жила, працювала, робила кар"єру. тільки що виїхати за межі країни нікуди не могла. потім народила дитину, дитині було 5 років, і її адвокат сам підняв розглядання справи. і на тому грунті, що дитина вже росте бpитанцем і ніякою другою мовою, крім англійською не володіє, їй надали ВНП.
   
їх не відправляють додому, бо не знають куди, і запросів в країну звідки буцім втік, теж не можуть подавати.
так і тримають їх роками в постійному легальному статусі, але без ВНП. потім, коли в них народжуються діти, то вже дають громадянство.
знала одну українку, яка як білоруска, без документів "здаласЬ" в Англії. нормально собі жила, працювала, робила кар"єру. тільки що виїхати за межі країни нікуди не могла. потім народила дитину, дитині було 5 років, і її адвокат сам підняв розглядання справи. і на тому грунті, що дитина вже росте бpитанцем і ніякою другою мовою, крім англійською не володіє, їй надали ВНП.


Так воно і є в реальності ,  ну принаймі на даний момент...   але я не на цьому хочу загострити момент, а на психологічному стані цих людей...   більшість з них знаходяться роками під психологічним тиском, не задоволені реальністю...    і це на фоні того всього, що вони бачуть навколо себе:  красиві будинки,  дорогі машини, красива картинка успішного життя в першому світі...   вони ж навіть не задумуються, яку ціну платять європейці за таке життя...  часто ті "багатства"  напрацьовувалися генераціями..   успішні лікарі, юристи, тощо і сьогодні розплачнуться за свою  "успішність"  тим же Burnout...    а скільки бідних європейців є в Європі, які ледве зводять кінці з кінцями...   скільки стають банкротами,  бо бізнез не склався чи хвороба збила з ніг...    біженці цього не знають ( багато  з них навіть початкової освіти не мають)...  вони реєструють  тільки красиву картинку "першого світу" і  впадають в фрустрацію від того, що це для них недосяжне...  вони реєструють у своїй свідомості  тільки "несправедливість" такого Status quo по відношенню до них...  ось в цьому і проблема, на мою думку...  ну а побічні дії антидепресантів тільки збільшують цю проблему  :(   





Останнє редагування: 2 серпня 2019 12:18:21 від ценительница алей
   
Так воно і є в реальності ,  ну принаймі на даний момент...   але я не на цьому хочу загострити момент, а на психологічному стані цих людей...   більшість з них знаходяться роками під психологічним тиском, не задоволені реальністю...    і це на фоні того всього, що вони бачуть навколо себе:  красиві будинки,  дорогі машини, красива картинка успішного життя в першому світі...
не знаю, я в юк цього не помічала. працювала в дуже міжнародному колективі, де були і біженці, і навіть, думаю, нелегали. не було найменших дискримінаційних моментів ні по національності ні по майновому статусу.
є такі біженці, для яких базові цивілізаційні блага в новинку. нічого, звикають.
в ЮК взагалі всім все пофіг і ніхто не заглядає за паркани сусідам.

ну, і як приклад наша Україна. тут в бідних і багатих ще більша прірва можливостей, але ж немає на цьому грунті вбивств. в більшості битовуха всередині своїх соц. прошарків.

   
не знаю, я в юк цього не помічала. працювала в дуже міжнародному колективі, де були і біженці, і навіть, думаю, нелегали. не було найменших дискримінаційних моментів ні по національності ні по майновому статусу.
є такі біженці, для яких базові цивілізаційні блага в новинку. нічого, звикають.
в ЮК взагалі всім все пофіг і ніхто не заглядає за паркани сусідам.

ну, і як приклад наша Україна. тут в бідних і багатих ще більша прірва можливостей, але ж немає на цьому грунті вбивств. в більшості битовуха всередині своїх соц. прошарків.

Ну іншим я собі не можу пояснити всі ті вбивства європейців зі сторони  нормальних біженців, які не  є радикально налаштованими...      інакше залишається тільки схилитися до думки  Барса на цю тему, яку він висловив  вище:

"Біда в тому, що більше половини тих,
що проникли на територію Німеччини такі ж сирійці, як я єврей. То просто закомуфльовані під мирних біженців бойовики,
дяки кремлю та його спецопераціі. І ці люди по першому ж заклику візьмуть в руки зброю і перевернуть догори дригом
всю Європу, так що усілякі ордло виявляться квіточками. Саме зараз в Європі формується кістяк умовного Іділу, поки
сплячий і невидимий, але дуже і дуже небезпечний для місцевого мирного населення."


Якщо це так, тоді європейські політики є взагалі самогубцями...  :(

Останнє редагування: 2 серпня 2019 12:40:08 від ценительница алей
   
Ну іншим я собі не можу пояснити всі ті вбивства європейців зі сторони  нормальних біженців, які не  є радикально налаштованими..

в випадку "сирійцем"-палестинцем, схоже що битовуха - він орендував кімнату в того казахського репатріанта.
а так, мотивів багато може бути. це до психологів. Інана писала ше до цього випадка, що в Канаді білі корінні так штовхають незнайомих людей під потяги. може шум потяга, вигляд, і щось перемикається? хз, що там в мізках.

я от панічно боюся висоти. коли виходжу на балкон в багатоповерхівці, і страшно вниз дивитися, і цікаво. і ще з дитинства така крейзі думка: "а якщо зараз пергнутися через перила і полетіти вниз?".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія