Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Камера з сиреною для пішохідної зони. Проти сцикунів.

А зібрали би гроші на монтаж туалету, то і сцикунів не було б...

По відео, це ж не алкашня . Людям треба. Єдине, що камера зробила, місце відливу перенесли за сусідній куток.
Ну капець, всім буває треба, але для того можна дерево знайти і т. д.
   
Враховуючи, що є кабаки, от реально - вже дуже давно не виникало проблеми культурно відлити.
   
А если я из Жашкова приехал на целый день?
У кого вдома мне это сделать?
...памперс пришпандьоруєш...і вважаєш себе космонавтом...
   
Сделайте туалеты  по 3-5 гривен, пусть по 10ть... А не эти одноразовые будочки - зашел поссать и оставил там свою еду непереваренную  недещевую... И самое главное - поссать забыл
   
Враховуючи, що є кабаки, от реально - вже дуже давно не виникало проблеми культурно відлити.

выходишь с кабака и вспоминаешь... поссать хочется, что делать?
   
Козаченьки - ще ті ледацюги уїпанські. Жалівся мені один чувак - здає маленький офісний комплекс в оренду. Ну й часто-густо  там народ тусується, коли чекає на клієнтів або замовлень ше шось.
Й є таке місце "на ничці" де постійно ходять сцяти й нічо з тим не зробити.
Й туалет є прямо в приміщенні на поверсі для всіх, ще й безкоштовний сцуко.
Але це ж треба пройти від "стіни плачу" до приміщення зайвих 20 метрів до цивільного туалету. Та нізащо))) :K

Останнє редагування: 3 січня 2021 19:09:37 від птах Сорока
   
выходишь с кабака и вспоминаешь... поссать хочется, что делать?
Вертаєшся і ссиш
   
Несамовито плюсую ТС.

Все правильно зробили.

Коло сусідського будинку відкрили гендель, звісно, про туалет ніхто не думав, бидлота спочатку видудлить по шість пляшок пива, а потім бігає, трясе перцями, де б їм відлити. Зазвичай - це стіна будинку, акурат під вікнами мешканців, дитячий майданчик чи навіть під'їзд будинку.

Питання - якщо ти дудлиш по кілька пляшок пива, ти ж ніц не підозрюєш, що треба десь відлити?

Останнє редагування: 3 січня 2021 19:27:45 від шуша
   
А если я из Жашкова приехал на целый день?
У кого вдома мне это сделать?




apple iToilet  mini since 2:00

Останнє редагування: 3 січня 2021 19:28:01 від medved
   
Ще мене дуже забавляють оті мафи-зупинки, яку зараз понаставляли по всьому місту.

Я вже не кажу про те, що зазвичай на зупинках написано, що палити забороняється, але прямо на тій же зупинці в тому мафі спокійно продають цигарки. І кофе. Як і чим той кофе бодяжать - я не знаю. Бо ніяка вода не підведена до тих мафів і ніякого туалета для продавчинь, які сидять там по 12 годин, немає. Тож якими руками вона торкається того того паперового стаканчика, можна тільки уявити. Ми вже "свою" продавчиню ганяли з-під стін будинку, бо, як стемніє, вона повадилася там дзюрчати.

І я не хочу слухати, що їй немає де сходити в туалет. Коли вона влащтовувалася на роботу у той маф, це ж її ніц не турбувало, ф вона навряд чи задавала це питання своєму шефу. аж раптом - ти диви, проблемка намалювалася...
   
шуша, дякую
   
теж вважаю, що класно зробили і не розумію обурень.
завжди можна знайти де відлити - зайти в любий заклад харчопрому, як немає офісів чи тц поблизу, і сходити чи безплатно, як заклад великий, чи дати 5 гривень, чи взяти каву.
   
теж вважаю, що класно зробили і не розумію обурень.
завжди можна знайти де відлити - зайти в любий заклад харчопрому, як немає офісів чи тц поблизу, і сходити чи безплатно, як заклад великий, чи дати 5 гривень, чи взяти каву.

Мабуть жителі будинку дуже задоволені виттям сирени щодвадцять хвилин, особливо серед ночі.
В тому місці дійсно проблема з туалетами, там найближчий туалет - в підпільній букмекерській конторі де Деліт підробляв охоронцем, а до Каравану замахаєшся бігти, та ще й по самому каравану бігати шукати туалет.

Правильне вирішення проблеми було б - силами громади залучати фінансування з боку районної влади.
   
Мабуть жителі будинку дуже задоволені виттям сирени щодвадцять хвилин, особливо серед ночі.
B CT "які обсцикають місцеву дитячу спортивну школу".
   
B CT "які обсцикають місцеву дитячу спортивну школу".

там навкруги будинки
   
Не заглиблювався в ту тему пішохідного простору,
а туалет біля нього запроектований?

Бо дослід з камерою доводить, що таки нагальна потреба саме в туалетному просторі, а не пішохідному.
Наші урбаністи настільки суворі, що також у тему не заглиблюються.
Навіть на цьому  відео  чітко видно, що тзв гром.простір, старанно вивільнений від авто , має у своєму складі   клюмби з автомобільних покришок ,  якутської дизайнерської школи системи "пєтух із говна".
   
Мабуть жителі будинку дуже задоволені виттям сирени щодвадцять хвилин, особливо серед ночі.
В тому місці дійсно проблема з туалетами, там найближчий туалет - в підпільній букмекерській конторі де Деліт підробляв охоронцем, а до Каравану замахаєшся бігти, та ще й по самому каравану бігати шукати туалет.

Правильне вирішення проблеми було б - силами громади залучати фінансування з боку районної влади.

А що робити мешканцям будинку, біля якого поставили МАФ з пивом?

Або мешканцям будинку, біля якого поставили ті мафи-зупинки без туалетів? Районна влада і так дала одобрямс і на той, і на той МАФ.  Тим більще, що ті мафи-зупинки - це бізнес-проект одного дуже небідного депутата, якщо я не помиляюся.
   
Наші урбаністи настільки суворі, що також у тему не заглиблюються.
Навіть на цьому  відео  чітко видно, що тзв гром.простір, старанно вивільнений від авто , має у своєму складі   клюмби з автомобільних покришок ,  якутської дизайнерської школи системи "пєтух із говна".

Клумби там були до змін. Плюс, це не громадський простір, а його межа, за його межею.
   
А що робити мешканцям будинку, біля якого поставили МАФ з пивом?

Або мешканцям будинку, біля якого поставили ті мафи-зупинки без туалетів? Районна влада і так дала одобрямс і на той, і на той МАФ.  Тим більще, що ті мафи-зупинки - це бізнес-проект одного дуже небідного депутата, якщо я не помиляюся.


МАФів з пивом не має бути за визначенням взагалі. В європах якось обоходяться без МАФів з будь-чим - чи  з пивом, чи з зеленою росою.
Найшвидший спосіб - дві каністри бензину. Чому дві? Тому що з першого разу не дійде.
   
Мабуть жителі будинку дуже задоволені виттям сирени щодвадцять хвилин, особливо серед ночі.
В тому місці дійсно проблема з туалетами, там найближчий туалет - в підпільній букмекерській конторі де Деліт підробляв охоронцем, а до Каравану замахаєшся бігти, та ще й по самому каравану бігати шукати туалет.

Правильне вирішення проблеми було б - силами громади залучати фінансування з боку районної влади.

Мабуть ви там не були вже багато років. Бо немає ніякої букмекерської контори і немає ніякого Каравану.
   
Мабуть ви там не були вже багато років. Бо немає ніякої букмекерської контори і немає ніякого Каравану.


магеллан, переплутав , а контора є, забігав туди посцяти, бо навкруги жодного туалета,  і наступник деліта так там само сидить, і сморід від цигарок дИбілів, що прийшли програти останнє.
І купа МАФІв з кавою й пивом в окрузі.   От проти МАФів і  за вбиральню, хоч  одну на район, і треба було організовувати громаду  а не встановлювати дИбільні сірєни.
В  європах за таку творчість вас би без штанів залишили.
   
Вы убрали автомобили для того чтобы отдать пространство людям, которые пьют пивасик, едят картофан, ссут и срут?
Верните на место автомобили.
   
А зібрали би гроші на монтаж туалету, то і сцикунів не було б...

По відео, це ж не алкашня . Людям треба. Єдине, що камера зробила, місце відливу перенесли за сусідній куток.
Саме так! Місце ж "намолене"... :censored:
   
Вы убрали автомобили для того чтобы отдать пространство людям, которые пьют пивасик, едят картофан, ссут и срут?
Верните на место автомобили.

Ці категорії не пов'язані з собою і не перетинаються.
Паралельно одні вічно срали, а інші вічно лізли на тротуари.
   
вы поддались модному лозунгу "город для людей а не для автомобилей".
вы захотели уничтожить стихийную парковку, но, насколько я понимаю, идей как использовать освободившееся место у вас нет.
если это место "для людей", значит там должны быть люди. но что они там будут делать? просто так ходить "гулять", как на картинках?
наши люди просто так "гулять" не хотят, они хотят есть, пить, курить, сорить. людям нужны ларьки, в которых они будут покупать то что они будут есть, пить, курить, и чем будут сорить.
сначала появится кофейня на колёсах, потом шаурма, потом чехлы для мобилок, фрукты-овощи, цветы, носки, и так далее, стихийный рынок. и мутные личности, которые будут этот рынок "охранять", а им за это будут наливать. на заднем плане будет расти мусорная куча...
мой вам совет - верните на место автомобили.
   
но, насколько я понимаю, идей как использовать освободившееся место у вас нет.

звідки ви знаєте, є ідеї у мене чи ні?
   
звідки ви знаєте, є ідеї у мене чи ні?
вы смогли бы донести ваши идеи до людей которых вы оставили без парковки?
   
вы смогли бы донести ваши идеи до людей которых вы оставили без парковки?

Це тротуар. На нього мають право пішоходи, а не порушники правил ПДР.
   
Це тротуар. На нього мають право пішоходи, а не порушники правил ПДР.
так разрешите там парковку, поставьте знак! людям это нужно!
   
так разрешите там парковку, поставьте знак! людям это нужно!

В районі все запарковано під зав'язку. Немає де ногою ступити. Мають бути хоча б невеликі території без автомобілів.
   
эти люди не хотят разносить коронавирусы по общественному транспорту, нельзя их наказывать за это!
   
эти люди не хотят разносить коронавирусы по общественному транспорту, нельзя их наказывать за это!

Це проблеми цих людей. Я, маючи автомобіль, не лізу на тротуари і газони.
   
А зібрали би гроші на монтаж туалету, то і сцикунів не було б...

По відео, це ж не алкашня . Людям треба. Єдине, що камера зробила, місце відливу перенесли за сусідній куток.

где-то я это уже слышал... "вот если б построили нам парковки, то мы бы не парковались где попало!"
   
 (tu)
Молодці, все правильно
   
МАФів з пивом не має бути за визначенням взагалі. В європах якось обоходяться без МАФів з будь-чим - чи  з пивом, чи з зеленою росою.
Найшвидший спосіб - дві каністри бензину. Чому дві? Тому що з першого разу не дійде.

Можу написати Вам адресу. Приходіть туди з двома каністрами бензину.  :rotate:

До речі, оті нові МАФи-сімбіози з зупинками мали великий одобрямс у Київради, інакше їх не натикали б скрізь у центрі. От тільки про туалети та воду для тих МАФів чогось ніхто взагалі не думав.

Останнє редагування: 4 січня 2021 18:48:17 від шуша
   
где-то я это уже слышал... "вот если б построили нам парковки, то мы бы не парковались где попало!"
І що , пастроілі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія