Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

придурки в раде хотят самокаты выгнать на проезжую часть (td)

Доречі, десь пропав апологет немопедів Матвік.
Ще питання до нього: якщо електросамокат=мопед, то як вони будуть виконувати швидкісний режим?
Бо: Водієві забороняється:

a)
   

перевищувати максимальну швидкість, визначену технічною характеристикою даного транспортного засобу;


перешкоджати іншим транспортним засобам, рухаючись без потреби з дуже малою швидкістю;
Тобто, навіть якщо це мопед, то йому нема місця на дорогах загального користування. І на тротуарах нема. Отже-це іграшки, а не ТЗ
PS. Матвік, а у Вас є самокат/моноколечо, ч и ви водій справжнього транспортного засобу?
максимально допустима швидкість сучасних 4-колісних тарадайок вже років з 20 як впевнено перетнула межу 200км/год.
покажіть мені в гамериці знак, який дозволяв би рухатись по дорогах загального призначення зі швидкістю... ну, хоча б 150 миль/год. а в європі - 200км/год.

Останнє редагування: 6 вересня 2020 14:35:31 від magistr
   
Пан може навести відповідний пункт пдр,  в якому це заборонено?
По тротуарах є такий пункт,  по переходах - нема.
бо це не один пункт, а два

Дивимося у ПДР
оце раз

велосипед - транспортний засіб, крім крісел колісних, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому;


оце - два

пішохідний перехід - ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу


Й відразу скажу: у ПДР теж немає прямої заборони їздити автівкою по ПП. Але ж усі знають, що не можна, й саме тому, що автівка є транспортним засобом, а ПП призначено для пішоходів
   
максимально допустима швидкість сучасних 4-колісних тарадайок вже років з 20 як впевнено перетнула межу 200км/год.
Я кажу про самокат із швидкістю 25 км/год
Але пан- не читач
   
Як регулюють е-скутери  в ФРН.
Закон свтупив в дію з 15/06/2019
Держ сайт і  FAQ

Варто звернути увагу то що  е-скутер для руху по відкритим дорогам в ФРН має мати прикріплений шильд з інфою про страхівку.

https://www.bmvi.de/SharedDocs/DE/Artikel/StV/Strassenverkehr/elektrokleinstfahrzeuge-verordnung-faq.html

   
покажіть мені в гамериці знак,
Надо воно Вам в гамкриці, якщо Ви живете в Україні?
   
Я кажу про самокат із швидкістю 25 км/год
Але пан- не читач
я про максимальну швидкість тз узагалі.... в т.ч. педального коня
   
Глянув скільки коштує страхівка на е-скутер в дойчлянд.
36є-58євро в рік.

Норм

На електровелосипед вдічі дорожче
)
   
Глянув скільки коштує страхівка на е-скутер в дойчлянд.
36є-58євро в рік.

Норм

На електровелосипед вдічі дорожче
)
а на звичайний?
   
а на звичайний?
Наскільки знаю то не є обовязковою умовою. В Австріі то точно можна іздити без поліса .
В мене один застрахований від крадіжки.
8% від залишковоі вартості. До 5к євро ровер страхують. В пару штук євро машину варто страхувати. До тисячі змісту немає. Такі не крадуть.
   
Наскільки знаю то не є обовязковою умовою. В Австріі то точно можна іздити без поліса .
В мене один застрахований від крадіжки.
8% від залишковоі вартості. До 5к євро ровер страхують. В пару штук євро машину варто страхувати. До тисячі змісту немає. Такі не крадуть.
я не про те... я про відповідальність при дтп з участю лісапедиста
   
що значить вискакують під колеса? Купа підарів, яких треба позбавити прав. Чи знаєш ти,, що й пішохід може йти по дорозі, якщо нема тротуару?  І що якщо не можеш обігнати з безпезчним інтервалом, мусиш їхати з його швидкістю?
Вельмишановний представник зеленого  пролетаріату ,якщо колись станеш  власником автомобіля ,всі ці тупі питання і кривляння самі відпадуть.
Просто повір на слово.

пс.що до виділеного,ти сам придумав .Такого в ПДР немає.
Але я великодушно пробачаю таку дрібничку .Вимагати вчитуватися в деталі правил руху,особливо тим хто обирав малороса-зебуїна і його свинарчуків непродуктивно.
   
Вельмишановний представник зеленого  пролетаріату ,якщо колись станеш  власником автомобіля ,всі ці тупі питання і кривляння самі відпадуть.
Просто повір на слово.

пс.що до виділеного,ти сам придумав .Такого в ПДР немає.
Але я великодушно пробачаю таку дрібничку .Вимагати вчитуватися в деталі правил руху,особливо тим хто обирав малороса-зебуїна і його свинарчуків непродуктивно.

я навіть більше скажу
ПДР прямо дозволяють порушувати деякі пункти (наприклад, не перетинати лінію 1.1) у подібному випадку
   
Вельмишановний представник зеленого  пролетаріату ,якщо колись станеш  власником автомобіля ,всі ці тупі питання і кривляння самі відпадуть.
Просто повір на слово.

пс.що до виділеного,ти сам придумав .Такого в ПДР немає.
Але я великодушно пробачаю таку дрібничку .Вимагати вчитуватися в деталі правил руху,особливо тим хто обирав малороса-зебуїна і його свинарчуків непродуктивно.

Я власник автомобіля. І я вважаю, шо велика частина водіїв авто - рагулі.
   
Асоціація трансплантологів висловлює особливу подяку  компанії Bolt за створення сприятливих умов для суттєвого збільшення донорів людських органів.

Попри поширений міф, що мотоциклісти - ідеальні донори органів, через зависокі швидкості в момент травмування їх внутрішні органи переважно непридатні для трансплантації.

А от з пілотами самокатів все по-іншому.
 [A]

   
БЕДНЫЕ ЛЮДИ

ими как чурками бросаются - то на дороге им указывают ездить
   - то на тротуаре краской им дорожки рисуют

ГЛАВНОЕ ЧТОБЫ НЕ ТРЕБОВАЛ НАРОД РЕАЛЬНО СТРОИТЬ И АСФАЛЬТИРОВАТЬ ИМ ДОРОГИ ДЛЯ ДВИЖЕНИЯ

краской им что угодно нарисуют - хоть на стене дома
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія