Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

38 наукових суден! :shuffle:

38 наукових суден! :shuffle:

Поясніть мені:

1. Навіщо 38?
2. Чому 38, а не 40, або 37?
3. Де гроші?
4. І головне.
На своєму бенефісі Опариш сказав, що 2 (два) вже зійшли зі штапелів.
Він навіть сказав назви, не пам'ятаю.

Хто не будь щось знає про це?
Коли, з якого стапелю, яке призначення, де будуть плавати, що будуть досліджувати?
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

І ще одне:
Там він сказав що 11 з них ледь не криголами.
Нам потрібні 11 криголамів?
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

І ще одне:
Там він сказав що 11 з них ледь не криголами.
Нам потрібні 11 криголамів?
не знаю чи стільки в самій Росії є :D
Я думаю готується бліцкриг аж до російської арктики :weep:
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

Поясніть мені:

1. Навіщо 38?
2. Чому 38, а не 40, або 37?
...
Хто не будь щось знає про це?

Сакральна цифра!

...Накануне операции по освобождению заложников, захваченных в Буденновске чеченскими террористами,
Б. Ельцин выразил полную уверенность в ее успехе, заявив, что операция «очень хорошо подготовлена,
там 38 снайперов с повязками на головах, и у каждого своя цель. И если она движется, то он движется за ней...


а также
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

Кожному по пінгвіну! Ні! По три пінгвіна!!!

   :facepalm:

Коли цього наріка вже позбудемося...
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

Зеленський не прикадається ідіотом.

 Він є ідіот.
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

Знайшов презентацію цього дурства.
36, а не 38, але мені здається суті це не змінює.
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

То що, ніхто не знає про два кораблі які вже ...???
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

Зеленський не прикадається ідіотом.

 Він є ідіот.



вот где идиот  :weep:
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

О!
Я знайшов про два "збудованих" наукових судна:

Криголам "Ноосфера", який стоїть в Одеському морському порту, відправиться до Антарктиди у середині січня 2022 року. Про це кореспондентам Суспільного сказав директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

Що відомо
Криголам 30 років працював у складі Британської антарктичної місії. У серпні його придбали для української антарктичної станції "Академік Вернадський".
У 1996 році саме цей криголам доставив першу українську місію на колишню британську станцію "Фарадей", яка тепер відома як станція "Академік Вернадський".
"Джеймс Кларк Росс" належить до криголамів одного з найвищих класів. Судно може рухатися крізь шар криги товщиною до 4 метрів за екстремальних умов, і працює в штатному режимі у крижаному шарі товщиною до 1,5 метра.
5 жовтня дослідницький корабель "Джеймс Кларк Росс" зайшов до одеського порту.
29 жовтня під час візиту до Одеси Президент Володимир Зеленський заявив про те, що криголам "Джеймс Кларк Росс" перейменували на "Ноосферу".
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

О!
Я знайшов про два "збудованих" наукових судна:

Криголам "Ноосфера", який стоїть в Одеському морському порту, відправиться до Антарктиди у середині січня 2022 року. Про це кореспондентам Суспільного сказав директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.
Що відомо
Криголам 30 років працював у складі Британської антарктичної місії. У серпні його придбали для української антарктичної станції "Академік Вернадський".
У 1996 році саме цей криголам доставив першу українську місію на колишню британську станцію "Фарадей", яка тепер відома як станція "Академік Вернадський".
"Джеймс Кларк Росс" належить до криголамів одного з найвищих класів. Судно може рухатися крізь шар криги товщиною до 4 метрів за екстремальних умов, і працює в штатному режимі у крижаному шарі товщиною до 1,5 метра.
5 жовтня дослідницький корабель "Джеймс Кларк Росс" зайшов до одеського порту.
29 жовтня під час візиту до Одеси Президент Володимир Зеленський заявив про те, що криголам "Джеймс Кларк Росс" перейменували на "Ноосферу".

Отже, британцям небайдужа і доля України, і доля української науки.

А бубочка тільки підписи ставить і промови проголошує.
   
Re: 38 наукових суден! :shuffle:

Воно можливо і потрібно, но будувати 36 трохи не на часі.
Краще трохи Нептунів, Стунгів, і безпілотників побудувати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія