Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А шо там з відкриттями Тесли?

Re: А шо там з відкриттями Тесли?

> Але для них це дуже потужна годівниці на багато десятирічч вперед і вони будуть горло всім гризти щоб
> іх розпил бабла не закінчувався ніколи.

А що заважає їм продавати енергію з СЕ-генераторів, і нікому горло взагалі не гризти?
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

;o

Друже барсе: повір, людина на відео вирішила попросту вчинити наругу над очима і вухами слухача ще зі слів "ефір. ми єво називаєм магнітним полєм Зємлі".

Ваша думка не дуже непокоїть Василя. Бо в нього працює все як слід. Він не дуже гарний доповідач, так.
Але не схибив жодного разу. Про так зване магнітне поле Землі то окрема розмова.
Як і взагалі про то чим є насправді магнітне поле будь чого. Ви поки що того не знаєте.
А він вже знає. Тому не вчиняйте наругу над собою, не кажіть образливих речей про людину, в якої
руки стирчать в правильному напрямку.

На сьогодні шановні пані та панове, в мене все. Восьма ранку, треба працювати.

Останнє редагування: 20 січня 2016 07:53:06 від б_а_р_с
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Ваша думка не дуже непокоїть Василя. Бо в нього працює все як слід.

А в тих, хто скористалися його кресленнями?
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

А в тих, хто скористалися його кресленнями?

Хто зрозумів природу хвиль і в кого з електронікою дружба вийшло.
Не скажу що це масово, але є.
Там насправді теорія одна. Її можна дуже по різному викладати, але
практично все зводиться до виконання низки умов в роботі схеми.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Усе матеріальне середовище складається з цієї піни і в ній же і існує.
Подивіться неушкоджену версію периодичної системи елементів
Людство вже знало це. Але потім вирішило "забути".
Зауважу ще, що все матеріальне має хвильову природу і справа тут
на щастя не в москалях. Нехай нікого не ображає верх цієї таблиці.

Показати зображення...

Короний просуществовал в научной и учебной литературе до опубликования работы (1939) астрофизиков Бенгта Эдлена и Вальтера Гротриана с доказательством, что спектральная линия 530,3 нм принадлежит высокоионизированно му железу (Fe13+).

Гипотеза о существовании ньютония потеряла актуальность вместе с представлениями о мировом эфире после появления специальной теории относительности и создания квантово-механической модели атома.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Хто зрозумів природу хвиль і в кого з електронікою дружба вийшло.
Не скажу що це масово, але є.
Там насправді теорія одна. Її можна дуже по різному викладати, але
практично все зводиться до виконання низки умов в роботі схеми.

З електронікою ніби дружу, і - визнаю! - автором відео описана робота блокінг-генератора, який з низької напруги робить високу за рахунок різкої зміни магнітного поля. За подібним принципом працює генератор напруги в телевізорі. Залишилося лише (згідно автора відео) його виколупати з телевізора і підключити до землі, - а ефір, a.k.a. "магнітне поле Землі", зробить все решта. Ніби так.

P.S. Як Ви вважаєте: блокінг-генератори в телевізорах ніхто ніколи не заземлював?
P.P.S. За природу хвиль в розумінні автора - не знаю, вони чомусь намальовані блискавками як в AC/DC, а саме поле - круглими блямбами.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Короний просуществовал в научной и учебной литературе до опубликования работы (1939) астрофизиков Бенгта Эдлена и Вальтера Гротриана с доказательством, что спектральная линия 530,3 нм принадлежит высокоионизированно му железу (Fe13+).
Гипотеза о существовании ньютония потеряла актуальность вместе с представлениями о мировом эфире после появления специальной теории относительности и создания квантово-механической модели атома.

Ну дык правильно. Нам и подсунули энштейна чтоб мы шли как ослик за морковкой. Вы и идете до сих пор. Неужели непонятно что теория относительности
шита белыми нитками. Почитайте кто такой энштейн, на ком был женат и кто попросил его это сделать.
Всё просто как дверь, но видеть это почему-то никто не хочет.

   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Що ви все про ефір і змову, краще скажіть, чи будемо колись літати на EmDrive

http://www.sciencealert.com/the-em-drive-still-producing-mysterious-thrust-after-another-round-of-nasa-tests
http://lenta.ru/articles/2015/08/08/emdrive/

Кажуть ніби експериментально дає тягу, тільки ніхто не розуміє звідки (з ефіру?  :) ).
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

З електронікою ніби дружу, і - визнаю! - автором відео описана робота блокінг-генератора, який з низької напруги робить високу за рахунок різкої зміни магнітного поля. За подібним принципом працює генератор напруги в телевізорі. Залишилося лише (згідно автора відео) його виколупати з телевізора і підключити до землі, - а ефір, a.k.a. "магнітне поле Землі", зробить все решта. Ніби так.

P.S. Як Ви вважаєте: блокінг-генератори в телевізорах ніхто ніколи не заземлював?
P.P.S. За природу хвиль в розумінні автора - не знаю, вони чомусь намальовані блискавками як в AC/DC, а саме поле - круглими блямбами.

Весь вопрос в фазе тока и напряжения вашего блокинга. Создайте стоячую волну для начала в единичной катушке Тесла,
где ток и напряжение в противофазе(в этом месте привет vkhavr2 который считает что тока без напряжения не бывает :laugh: ).
Сделайте это так, чтобы потреблялось как можно меньше энергии и сама катушка при этом ничего никуда не искрила.
Пристройте к ней рядом вторую такую же, добейтесь режима когда напряжение на второй будет больше чем на первой.
А потом третьей катушкой между ними синхронно ломайте полученное между двумя теслами поле(вот здесь понадобится знание
схемотехники и усердие).
Если сделаете всё грамотно без закидонов типа - Неужели никто и никогда... Да не может быть что я умнее... и прочих,
то в качестве награды получите то что у автора. Дерзайте если интересно. Сразу оговорюсь, готовые схемы без понимания
сути вам не помогут. Поэтому не просите их, не задавайте вопрос есть ли у меня и прочее. Я словами так просто не бросаюсь.
Ваше дело как к этому относиться. За уши в светлое будущее притянуть никого невозможно, а создать эффект 101 обезьянки
вполне посильная задача.

Останнє редагування: 20 січня 2016 13:59:40 від б_а_р_с
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Що ви все про ефір і змову, краще скажіть, чи будемо колись літати на EmDrive

http://www.sciencealert.com/the-em-drive-still-producing-mysterious-thrust-after-another-round-of-nasa-tests
http://lenta.ru/articles/2015/08/08/emdrive/

Кажуть ніби експериментально дає тягу, тільки ніхто не розуміє звідки (з ефіру?  :) ).

Да, именно так оно и летает. Отталкиваясь от эфирных линий. Закон сохранения импульса - полуправда.
В нем "забыли" подставить время. Если все описать как надо, то при сдвиге фазы одного из импульсов
возникает нескомпенсированная тяга.
Почитайте, я здесь выкладывал Ритмодинамику Иванова, там на примере камней и лодки это хорошо показано.
Добавляем к этому наличие эфира и летим.
Проблема это навигация, мы ничего не знаем толком об устройстве галактики, а оно
летает сцуко сильно быстро, управлять надо успевать. Связь с аппаратом на современных принципах не годится,
у нас нет времени по несколько лет ждать когда сигнал дойдет, тоже все переделывать нужно будет с учетом
наличия эфира.
Опять же проблема инопланетных цивилизаций подтянется следом.

Останнє редагування: 20 січня 2016 14:17:53 від б_а_р_с
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

h7nw_FC-kgE
Вот один из странниковцев, который 100% не фейк.
Очень грамотное пояснение.
Как раз для товарищей у которых трансформатор Теслы - искровое щоу для барышень. :laugh:

Тоже грамотное пояснение (примерно такого же уровня):

   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Тоже грамотное пояснение (примерно такого же уровня):

DZsWKM3KUxA

Там тоже много интеерсностей и с металлами и с инертными газами.
Но я вот не химик, поэтому отзывы о Курехине не спешу делать.
А ты у нас и химик и физик два в одном? Или так, в лужу смачнее чтоб?
Второе тебе удалось на все 100, даже где-то на 102.

Понимаешь какая заковыка, дальтонику, а тем более слепому все равно какого цвета воздушный шарик.
Это о тебе и тебе подобных.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Я на неї не наїжджаю. Але розуміння того факту, скільки коштів викидається на хибний напрямок
"виколачування" елементарних часток з речовини мене непокоїть.
Ви ж розумієте, що зараз вони виколотили щось і обозвали це бозоном Хіггса.
Назавтра вони лупануть ще більшою енергією, якщо дозволить їх апарат і вилетить ще менша частка.
Ви розумієте скілька ще сторіччь вони будуть хлопати своєю мухобойкою поки дойдуть до проточасток?
Я вам більше скажу, там такі рівні енергій, що не дойдуть ніколи.
Але для них це дуже потужна годівниця на багато десятиріч вперед і вони будуть горло всім гризти щоб
іх розпил бабла не закінчувався ніколи. Тим більш це вигідно нинішнім хазяям Землі у вигляді промислово-
олігархічних груп.

Ну прийде момент переосмислення, всьому свій час. Тесла теж пропонує лише філософське пояснення явищ. Науці ще належить це осягти....
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Ну дык правильно. Нам и подсунули энштейна чтоб мы шли как ослик за морковкой. Вы и идете до сих пор. Неужели непонятно что теория относительности
шита белыми нитками. Почитайте кто такой энштейн, на ком был женат и кто попросил его это сделать.
Всё просто как дверь, но видеть это почему-то никто не хочет.
+====================================================================================+
Теорія відносності працює! На відміну від усіх інших. А вирішувати стосовно відповідності теорії на основі хто на кому був жонатий - то повний дебілізм. Знову жидомасонська змова світової закуліси та таємного світового уряду.  :K
Теорія для науковця - це робочий інструмент. І науковець буде використовувати той інструмент, який працює найкращим чином. Теорія відносності та квантова механіка - це ПРАЦЮЮЧИЙ інструмент! Я особисто використовував обидві теорії в практичних дослідженнях. І жодної проблеми не було!
"Ефірна теорія" здатна обчислити елктронний спектр атома чи іона? "Ефірна теорія" здатна обчислити будову молекули хоча б води та коливний спектр молекули води???
А кванти зараз роблять це на раз-два! Я сам розробник програм для квантової хімії і ЗНАЮ як вони працюють.
Чи може "ефірна теорія" запропонувати щось конкурентноздатне??? Поки що НІ!!!
Тому можеш звинувачувати всіх і кожного  в усіх гріхах, але наукова спільнота буде ігнорувати "ефірників" як балаболів та МММ-щиків доти, доки вони не продемонструють РЕАЛЬНІ результати.
А з цим у "ефірщиків" повний швах! Бо навідь ти не відповідаєш на питання: "Ти отримуєш електрику від "ефірної станції" чи купуєш її у клятих капіталістів???".
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

> Але для них це дуже потужна годівниці на багато десятирічч вперед і вони будуть горло всім гризти щоб
> іх розпил бабла не закінчувався ніколи.

А що заважає їм продавати енергію з СЕ-генераторів, і нікому горло взагалі не гризти?

Барс?
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

теория относительности
шита белыми нитками.

В якому саме місці?
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

+====================================================================================+
Теорія відносності працює! На відміну від усіх інших. А вирішувати стосовно відповідності теорії на основі хто на кому був жонатий - то повний дебілізм. Знову жидомасонська змова світової закуліси та таємного світового уряду.  :K
Теорія для науковця - це робочий інструмент. І науковець буде використовувати той інструмент, який працює найкращим чином. Теорія відносності та квантова механіка - це ПРАЦЮЮЧИЙ інструмент! Я особисто використовував обидві теорії в практичних дослідженнях. І жодної проблеми не було!
"Ефірна теорія" здатна обчислити елктронний спектр атома чи іона? "Ефірна теорія" здатна обчислити будову молекули хоча б води та коливний спектр молекули води???
А кванти зараз роблять це на раз-два! Я сам розробник програм для квантової хімії і ЗНАЮ як вони працюють.
Чи може "ефірна теорія" запропонувати щось конкурентноздатне??? Поки що НІ!!!
Тому можеш звинувачувати всіх і кожного  в усіх гріхах, але наукова спільнота буде ігнорувати "ефірників" як балаболів та МММ-щиків доти, доки вони не продемонструють РЕАЛЬНІ результати.
А з цим у "ефірщиків" повний швах!
Бо навідь ти не відповідаєш на питання: "Ти отримуєш електрику від "ефірної станції" чи купуєш її у клятих капіталістів???".

Що тобі дає відповідь на останнє питання? Якщо відповім так, організуєш до мене ексурсію сбу, чи емісарів комітету з лженауки, чи шукачів таємних
дротів, якими я краду в фірташа, чи є вже щось оригінальніше в вашому арсеналі?
Бо ваше будемо заперечувати до останнього, обзивати МММ-щиками, та балаболами звучит як погроза сильного, який має при собі силовий апарат
притримування інакомислення. Як вам щось доводити коли у вас аксіома номер 1 - Вічний двигун не існує. Як? Ваша модель співпраці, озвучте її будь ласка.
Он вам вище запропонували двигуни, які мають тягу, яку наука не в змозі пояснити. Пояснюйте. Чому не пояснюєте?
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Там тоже много интеерсностей и с металлами и с инертными газами.
Но я вот не химик, поэтому отзывы о Курехине не спешу делать.
А ты у нас и химик и физик два в одном? Или так, в лужу смачнее чтоб?
Второе тебе удалось на все 100, даже где-то на 102.

Понимаешь какая заковыка, дальтонику, а тем более слепому все равно какого цвета воздушный шарик.
Это о тебе и тебе подобных.
+===========================================================================+
Я, як хімік, ДХН, можу стверджувати що те, що показане в кліпі - є брєд чистої води. Людина навідь не володіє хімічною термінологією.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

+===========================================================================+
Я, як хімік, ДХН, можу стверджувати що те, що показане в кліпі - є брєд чистої води. Людина навідь не володіє хімічною термінологією.
Це стьоб   :)
"«Ко́мплекс невменя́емости» — короткометражный абсурдистский фильм, снятый Сергеем Дебижевым при участии Сергея Курёхина.
Видеоряд сопровождается абсурдным текстом, иронизирующим над антинаучными веяниями времени.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Що тобі дає відповідь на останнє питання? Якщо відповім так, організуєш до мене ексурсію сбу, чи емісарів комітету з лженауки, чи шукачів таємних
дротів, якими я краду в фірташа, чи є вже щось оригінальніше в вашому арсеналі?
Бо ваше будемо заперечувати до останнього, обзивати МММ-щиками, та балаболами звучит як погроза сильного, який має при собі силовий апарат
притримування інакомислення. Як вам щось доводити коли у вас аксіома номер 1 - Вічний двигун не існує. Як? Ваша модель співпраці, озвучте її будь ласка.
Он вам вище запропонували двигуни, які мають тягу, яку наука не в змозі пояснити. Пояснюйте. Чому не пояснюєте?
+===================================================================================================+
Злив зараховано. Жодної відповіді на конкретні питання. Причина проста: "ефірний" брєд є виключно брєдом. "Ефірна теорія" НЕ ЗДАТНА показати хоч би такі результати як і ПРАЦЮЧІ теорія відносності та квантова механіка. Тому і ніякого інтересу в науковців "ефірний" брєд не викличе.
Продемонструй "ефірну електростанцію"  та авто на новому двигуні. Чи слабО???

   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Весь вопрос в фазе тока и напряжения вашего блокинга. Создайте стоячую волну для начала в единичной катушке Тесла,
где ток и напряжение в противофазе(в этом месте привет vkhavr2 который считает что тока без напряжения не бывает :laugh: ).
Сделайте это так, чтобы потреблялось как можно меньше энергии и сама катушка при этом ничего никуда не искрила.
Пристройте к ней рядом вторую такую же, добейтесь режима когда напряжение на второй будет больше чем на первой.
А потом третьей катушкой между ними синхронно ломайте полученное между двумя теслами поле(вот здесь понадобится знание
схемотехники
и усердие).

А дядько з того відео тих схем не запостив?

Останнє редагування: 20 січня 2016 18:10:01 від GizmoGremlin
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

+===================================================================================================+
Злив зараховано. Жодної відповіді на конкретні питання. Причина проста: "ефірний" брєд є виключно брєдом. "Ефірна теорія" НЕ ЗДАТНА показати хоч би такі результати як і ПРАЦЮЧІ теорія відносності та квантова механіка. Тому і ніякого інтересу в науковців "ефірний" брєд не викличе.
Продемонструй "ефірну електростанцію"  та авто на новому двигуні. Чи слабО???

А чому я повинен вам щось особисто демонструвати. Є люди з повноваженнями яким демонстрували і які однозначно
відповіли, добре, але на державному рівні зась, не можна, не на часі, суспільство не готове, це може викликати...
Дальше я не слухав, бо чув це вже багато разів.
Тому скористуйтесь демонстраціями нашого грузинського колеги Таріеля Капанадзе. Його ролики є досить переконливі.
Хоча для людини у якої цвях у голові нічого переконливого бути не може, він вам буде розповідати, про прихований акумулятор,
про фотошоп... І коли він навіть за допомогою болгарки розріже твій пристрій і ничого не знайде, то уходить зі словами -
В підручнику написано так не може бути.
В ньго навіть Міхо був вдома і під це вирубали пів Тбілісі щоб не було навіть думки про крадіжку.
Впевнились, що все чесно, але зелену вулицю не дали. Неможна, бо треба в параші нафту купувати, так треба, так захід і Єврожопа кажуть.
Тому я нічого нікому доводити не збираюсь. Але в тій же час мені начхати на думку вашу чи будь  яку іншу.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

А чому я повинен вам щось особисто демонструвати. Є люди з повноваженнями яким демонстрували і які однозначно
відповіли, добре, але на державному рівні зась, не можна, не на часі, суспільство не готове, це може викликати...
Дальше я не слухав, бо чув це вже багато разів.
Тому скористуйтесь демонстраціями нашого грузинського колеги Таріеля Капанадзе. Його ролики є досить переконливі.
Хоча для людини у якої цвях у голові нічого переконливого бути не може, він вам буде розповідати, про прихований акумулятор,
про фотошоп... І коли він навіть за допомогою болгарки розріже твій пристрій і ничого не знайде, то уходить зі словами -
В підручнику написано так не може бути.
В ньго навіть Міхо був вдома і під це вирубали пів Тбілісі щоб не було навіть думки про крадіжку.
Впевнились, що все чесно, але зелену вулицю не дали. Неможна, бо треба в параші нафту купувати, так треба, так захід і Єврожопа кажуть.
Тому я нічого нікому доводити не збираюсь. Але в тій же час мені начхати на думку вашу чи будь  яку іншу.

А в чому саме проблема у пана колеги  Таріеля Капанадзе з продажею електрики в мережу? Наскільки я знаю, "власна" енергія, як від сонячних батарей, навіть відкручує твій лічильник в інший бік... Йому гроші не потрібні?

Останнє редагування: 20 січня 2016 19:26:09 від GizmoGremlin
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?
h2o

А в чому саме проблема у пана колеги  Таріеля Капанадзе з продажею електрики в мережу? Наскільки я знаю, "власна" енергія, як від сонячних батарей, навіть відкручує твій лічильник в інший бік...
скорей-всего он предпочитает продавать эти "схемы" доверчивым дурачкам  B-)
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

скорей-всего он предпочитает продавать эти "схемы" доверчивым дурачкам  B-)

барс, це правда?
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

А в чому саме проблема у пана колеги  Таріеля Капанадзе з продажею електрики в мережу? Наскільки я знаю, "власна" енергія, як від сонячних батарей, навіть відкручує твій лічильник в інший бік... Йому гроші не потрібні?

Профільний інститут не дає сертифікат на його обладнання. Кажуть можуть бути побічні випромінювання, але в нас немає
приладів для вимірювання того, чого по офіційній науці не існує.
Тож електрика є, а офіційна наука не в змозі підтвердити чому вона є і відповідно сертифікувати обладнання.
Єдині на сьогодні хто не дуже афішує, але використовує цю енергію під патронатом держави це японці.
В америці теж є, але там взагалі не кажуть що це воно, продають в мережу як електрику від турбоагрегатів і все.
В багатьох країнах військові дуже обізнані в цій темі і залюбки користуються таким видом енергії в польвих умовах.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Профільний інститут не дає сертифікат на його обладнання. Кажуть можуть бути побічні випромінювання, але в нас немає
приладів для вимірювання того, чого по офіційній науці не існує.

Не зрозумів. Профільний інститут не може виміряти, є навколо апарата елекромагнітне поле, чи нема?
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

барс, це правда?

Ні звичайно. Його заявка на патент є у вільному доступі. Схеми він ніколи не публікував і тим більше не продавав.
А відносно інших схем йдіть на профільні ресурси, на той же реалстраннік, там дуже багато інформації останнім часом.
Звичайно є і фейкогони. Справа в тому що без знання принципів вам жодна схема не допоможе.
Бо повинні дотримуватися потрібні умови. Схема може робити в тому режимі що потрібно, а може й ні.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?
h2o

Не зрозумів. Профільний інститут не може виміряти, є навколо апарата елекромагнітне поле, чи нема?
у них нет астрального амперметра и прибора для измерения плотности эфира
а без этого - никак  :weep:
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Справа в тому що без знання принципів вам жодна схема не допоможе.
Бо повинні дотримуватися потрібні умови. Схема може робити в тому режимі що потрібно, а може й ні.

Я чомусь думав, що схема - це "як зробити щось так, щоб воно завжди працювало".

> Схема може робити в тому режимі що потрібно, а може й ні.

А звідки така нестабільність?
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Профільний інститут не дає сертифікат на його обладнання. Кажуть можуть бути побічні випромінювання, але в нас немає
приладів для вимірювання того, чого по офіційній науці не існує.
Тож електрика є, а офіційна наука не в змозі підтвердити чому вона є і відповідно сертифікувати обладнання.
Єдині на сьогодні хто не дуже афішує, але використовує цю енергію під патронатом держави це японці.
В америці теж є, але там взагалі не кажуть що це воно, продають в мережу як електрику від турбоагрегатів і все.
В багатьох країнах військові дуже обізнані в цій темі і залюбки користуються таким видом енергії в польвих умовах.

В преамбулі до тієї презентації про генератор тесли що я навів (http://www.talkingelectronics.com/FrameworkPages/TeslaSecret.pdf) пояснюють що певні успішні експерименти отримують енергію від радіохвиль, якими зараз переповнене середовище

Цитувати
The “generator” shown in a video on this site: http://slnk.me/1026t
gets its energy from the RF produced by the hundreds of TV transmitters,
cell-phones and towers.
You have to realise the producers of this article have mixed truth with
fiction with hypothesis, fantasy and probability, and no functional device
has been presented.
If anything remotely feasible is invented, it will be on YouTube.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

у них нет астрального амперметра и прибора для измерения плотности эфира
а без этого - никак  :weep:

Не насміхайтесь! :punish:
Дядько на відео пояснює однозначно - ніяких "атсралів", виключно елекромагнітні поля катушок + магнітне поле Землі!
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

у них нет астрального амперметра и прибора для измерения плотности эфира
а без этого - никак  :weep:

Зря ржошь, примерно такой вывод и был - Она же у вас на эфире работает, а мы его не умеем регистрировать.
А вдруг он у вас еще что-то продуцирует что мы не можем мерить?
А могли бы просто сказать ЭМ излучение в норме, бэта-гамма  тоже - пользуйте.
Но нет, эфир камень преткновения. В книгах написано шо ваккум, а эфира нет.
Если вы хоть раз общались с сертифицирующими службами я думаю не стоит объяснять что там за люди.
Счас люди пробуют идти другим путем, назывыают это умножителями мощности уже не трогая эфир.
Поглядим получится ли у кого нибудь получить сертификат.
При том заметьте сертификат на лажу с кондером внутри под названием экономайзер выдается на раз.
А чег оне выдать когда знаешь что там реальный лохотрон, но в науку вписывается.

Останнє редагування: 20 січня 2016 19:53:43 від б_а_р_с
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

В преамбулі до тієї презентації про генератор тесли що я навів (http://www.talkingelectronics.com/FrameworkPages/TeslaSecret.pdf) пояснюють що певні успішні експерименти отримують енергію від радіохвиль, якими зараз переповнене середовище

Такий експеримент називається "детекторний приймач".
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Зря ржошь, примерно такой вывод и был - Она же у вас на эфире работает, а мы его не умеем регистрировать.
А вдруг он у вас еще что-то продуцирует что мы не можем мерить?

Якщо ноука не може замірити - то людині нема причини того боятися (я десь чув, що підхід саме такий, коли видають сертифікати).
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

> If anything remotely feasible is invented, it will be on YouTube.

Так!! Якщо це є на Ютюбі - то це має бути правда!

   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

> If anything remotely feasible is invented, it will be on YouTube.

Так!! Якщо це є на Ютюбі - то це має бути правда!

X_T7JHVLZ8w

Записую вас у троллі та більше не відповідатиму вам особисто.
Бо це вже нагльош після третьої доби моїх пояснень що є багато
фейків і треба відокремлювати інформацію, викладати якусь не маючу до теми фігню
і загаджувати гілку.
Бачу ти такий же електронщік як я балерина.
Глузуй далі з ким хочеш, школота недозріла.
До побачення або взагалі прощавай.
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

> If anything remotely feasible is invented, it will be on YouTube.

Так!! Якщо це є на Ютюбі - то це має бути правда!

X_T7JHVLZ8w

Мається на увазі шо вдалий експеримент потрапив би на ютюб обов"язково
   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?
h2o

Зря ржошь, примерно такой вывод и был - Она же у вас на эфире работает, а мы его не умеем регистрировать.
А вдруг он у вас еще что-то продуцирует что мы не можем мерить?
А могли бы просто сказать ЭМ излучение в норме, бэта-гамма  тоже - пользуйте.
Но нет, эфир камень преткновения. В книгах написано шо ваккум, а эфира нет.
Если вы хоть раз общались с сертифицирующими службами я думаю не стоит объяснять что там за люди.
Счас люди пробуют идти другим путем, назывыают это умножителями мощности уже не трогая эфир.
Поглядим получится ли у кого нибудь получить сертификат.
При том заметьте сертификат на лажу с кондером внутри под названием экономайзер выдается на раз.
А чег оне выдать когда знаешь что там реальный лохотрон, но в науку вписывается.
жаль мне вас
с такими конкурентами, как церкви - христианская, православная и пр.  -  нифига вам не светит
там торгуют целой благодатью и вечной жизнью от бога, которого так же нельзя измерить
вот это размах!
а у вас только "энергия", которую нельзя измерить, "эфир", который нельзя детектировать, "схемы", которые даже в патентных заявках не приводятся...
меняйте область деятельности
религии прибыльней и надежней

   
Re: А шо там з відкриттями Тесли?

Записую вас у троллі та більше не відповідатиму вам особисто.
Бо це вже нагльош після третьої доби моїх пояснень що є багато
фейків і треба відокремлювати інформацію, викладати якусь не маючу до теми фігню
і загаджувати гілку.
Бачу ти такий же електронщік як я балерина.
Глузуй далі з ким хочеш, школота недозріла.
До побачення або взагалі прощавай.

барс, тоді контрольне питання: ДЕ на інтернеті можна побачити відео РОБОЧОЇ установки і її СТАБІЛЬНУ схему?

P.S. А фейкове відео - то в підтверження поста Юкі, що на Інтернеті багато фейків.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія