Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

ЗЫ допустим вы прочитали, что депутат от партии пороха трахнул собаку. .. например, что год назад он сбил корову, вы уже поверите и про собаку. хотя про корову тоже не было никаких доказательств. вот как это работает (с)

мабуть навпаки - трахнув карофку  бо вона сильно щаслива тут на форумі, прямо цвіте


   
Кароффка, а что вы хотите доказать? Я думаю нет ни одного читателя ФУПа который не знает о Липецкой Фабрике.  Особых эмоций она ни у кого не вызывает и на выбор не влияет.

Це на ВАШ заморський вибір (яким боком до України - взагалі не зрозуміло), та Липпепецька хвабрика не впливає. А на мій власний вибір - ще й як впливає. Нехай тепер Пецья сам собі подякує за те, що не дорахується мого голосу на свою користь.
   
Ще раз, яким боком Ліпецька фабрика там???

Там ясно одне що ти притягуєш за вуха багато речей, як могли просрочені покласти, десь із старих запасів, так і просто контрабанда через Білорсуь чесними українцями, так фабрики є і в ЄС, могли звідти завести...  І банальний котрафакт.

Яким боком там Ліпецька фабрика?

Твої аргументи як у Бігуса притягнуті за вуха.

Дівчино ні так не можна робити, доросла дівчина наче.

А який ще завод у Росії виробляє рошенівські цукерки. І не треба мені розпалюцовувацця - не залякаєш своїм менторським сраним тоном. Пугані.


Читай уважно увесь текст і попутно шукай слово Roshen. Знайшовши це слово, негайно включай мізки для звіряння дати рішення і дати події, щоб зрозуміти, що в Роїссі продукції Рошен більше нізвідки взятися у 2016-17 роках, як тільки із Липецької фабрики. Бо з Роїссією ж український Рошен не торгує, українська продукція в Роїссі також під санкціями. Отже, тілтьки вироблені на території Роїссі, бо інакше б суд ще й оштрафував позивача за продукцію, вироблену на ворожій території і завезену на територію Роїссі нелегально.
   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

мабуть навпаки - трахнув карофку  бо вона сильно щаслива тут на форумі, прямо цвіте
Що за маячня, не треба приписувати свої думки в мої цитати, я такого не писав.
   
Дівчина обідилась, її треба щоб хтось погладив і приголубив...
Та пішов ти нахуй, йобарь-тероріст. Воно тебе їбе, з ким і по скільки разів я щодня трахаюся? Ти дивися за своєю Дунькою Кулаковою. Ще воно буде других попрвікать у тому, шо в своєй піздє брєвна нє увідал.


Собі спочатку жінку знайди хоча б для одного перетраха, а вже потім будеш іншим вказувати, онаніст сраний.
   
Ти пдивись, щоти тут постиш, кацапурко....  :facepalm1:

Согласно сопроводительному бланку «Е 1-в» вес отправления составлял 2,149 кг, в описании отправления А указала – «меховое изделие», стоимость отправления составила 1460 рублей, в том числе тариф за пересылку – 960 рублей и тариф за объявленную ценность – 500 рублей.

<Дата обезличена> по адресу проживания МИ - <Адрес обезличен>, курьером «EMS Почта России» филиала ФГУП «Почта России» была осуществлена доставка пакета с номером отправления EMS <Номер обезличен>.


Шо, мозгів не вистачило перечитати увесь опис факту, що має юридичне значення?

Аткуда ви, б***ь, бірьотєсь?
   
Затримка від місяця до двох
Відколи? Місяць у місяць. якщо зданиц до 10-го числа, то нараховують у аванс і виплачують у аванс, якщо до 25-го, то в зарплату. Там можуть бути нюанси, якщо не встигають прокрутити через фонд, то можуть просто виплатити лікарняні вже в зарплату, а не в аванс.

Там же ж тепер фігнюшка - хто виплачує із власних коштів, а потім в порядку регресу виставляє вимогу Фонду, а хто одразу виставляє вимогу і жде, коли фонд перерахує на їхній рахунрок необхідну суму.
   
Дівчина просто не знає, там якусь частину платить підприємство, те вчасно, а те що више, платить з фонду соцстраху ))) те затримується притому вже давно...  :shuffle:

Тімошка, краще піди подрочи - тобі від того буде більше користі, а ніж ти бігаєш за мною по всій гілочці і коментуєш кожен мій пост і кожен пост моїх опонентів.


Дзяв-дзяв, собачька.
   
мабуть навпаки - трахнув карофку  бо вона сильно щаслива тут на форумі, прямо цвіте

Та ні. Виходячи із невдоволеності, мабуть трахнули таки Гонсалю, бо вона шось нєудовлєтварьонна - мабуть мало.


Посони, тут мужик-баба (не знаю, хто то - він чи вона) дуже хоче прутня!!!  :clapping: Не дайте людинкі зума зійти. Поможіть їй.
   
Що за маячня, не треба приписувати свої думки в мої цитати, я такого не писав.

Во-во. І я а том же.
   
О, про те що попреджали тут, за думку відміну від Зе будуть вішати,
зе вже погрожує

   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

Во-во. І я а том же.
Ты уже погуглила, с какого числа Липецкая фабрика Рошен остановлена ?
   
TimmiApostolMS, cьогодні в 17:25
Розгорнути попередні цитати...
Дівчина обідилась, її треба щоб хтось погладив і приголубив...

Та пішов ти (x), йобарь-тероріст. Воно тебе їбе, з ким і по скільки разів я щодня трахаюся? Ти дивися за своєю Дунькою Кулаковою. Ще воно буде других попрвікать у тому, шо в своєй піздє брєвна нє увідал.

Собі спочатку жінку знайди хоча б для одного перетраха, а вже потім будеш іншим вказувати, онаніст сраний.
тіммі, нехай вас не шокує поганий французький дівчини: видно ж, що гімназій дівчина не закінчувала


   
Тімошка, краще піди подрочи - тобі від того буде більше користі,
видно, що дівчина зі знанням справи каже
професіоналка
   
Посони, тут мужик-баба (не знаю, хто то - він чи вона) дуже хоче прутня!!!   Не дайте людинкі зума зійти.
ваша позиція зрозуміла: якщо ви казитесь - будемо знати, що ви хочете прутня

крокі, де ти? кароффка чекає
   
Це на ВАШ заморський вибір (яким боком до України - взагалі не зрозуміло), та Липпепецька хвабрика не впливає. А на мій власний вибір - ще й як впливає. Нехай тепер Пецья сам собі подякує за те, що не дорахується мого голосу на свою користь.


Бгг...  :heart:
   
Ты уже погуглила, с какого числа Липецкая фабрика Рошен остановлена ?

Ніхто її не зупиняв - почитай фінансові звіти в частині податків і зарплат.
   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

Ніхто її не зупиняв - почитай фінансові звіти в частині податків і зарплат.
С удовольствием.
Линк, плиз, где можно почитать об успехах, росте отчислений в бюджет РФ и росте заработных плат на Липецкой фабрике?
24 часа, как говорит ваш "претендент на престол", хватит, что бы линк такой создать?


Останнє редагування: 14 квітня 2019 00:14:37 від Fata Morgana
   
С удовольствием.
Линк, плиз, где можно почитать об успехах, росте отчислений в бюджет РФ и росте заработных плат на Липецкой фабрике?
24 часа, как говорит ваш "претендент на престол", хватит, что бы линк такой создать?
на форумі Дідусь постив - мені того достатньо- фабрика працює.
   
зе вже погрожує
https://www.youtube.com/watch?v=HfDsckWUE8Y
Фейк якийсь... Явно змонтовано.
   
Персональна гілка та ще й з такими припущеннями.
Ню-ню. B-)
   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

на форумі Дідусь постив - мені того достатньо- фабрика працює.
А пророчества Жириновского на счет будущего Украины вам тоже достаточно?
Если беретесь утверждать, что фабрика в Липецке процветает, - то будь те добры ответить за базар.
Или найдите в себе порядочность извиниться за ложь.
   
А пророчества Жириновского на счет будущего Украины вам тоже достаточно?
Если беретесь утверждать, что фабрика в Липецке процветает, - то будь те добры ответить за базар.
Или найдите в себе порядочность извиниться за ложь.
шо ПРАЦВЄТАЄТ - це ти берешся стверджувати. А я беруся стверджувати лише що вона таки ПРАЦЮЄ, виходячи із її фінансових звітів. Тому свою брехню, приписувану мені, засунь собі до дупи, шикаладнику.

Ну уміляє зухвала падлюча натура підбарижників - саме збреше, саме припише опоненту і носиться з цією своєю брехнею як дурень з писаною торбою.
   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

шо ПРАЦВЄТАЄТ - це ти берешся стверджувати. А я беруся стверджувати лише що вона таки ПРАЦЮЄ, виходячи із її фінансових звітів. 
А как же вот это?
Цитувати
її не зупиняв - почитай фінансові звіти в частині податків і зарплат.
Податки в России как и в Украине платятся из прибыли. Из дохода.
Если есть налоги, значит фабрика производит продукцию, имеет затраты в виде материалов, ресурсов, зарплат,  создаёт добавочную стоимость, соответственно получает прибыль, и только потом с прибыли налоги.
Есть налоги значит есть прибыль, значит фабрика процветает и работает.
В этом нет никакой лжи. Это - логика. Это Карл Маркс придумал.
Зарплата на охрану, на сторожа - не есть работа фабрики.А, скорее её сохранение и консервация.
Вы утверждаете, что есть платятся НАЛОГИ, - значит есть прибыль.
 ДОКАЖИТЕ, что это так,  а не переходите в общении на средний род, в общении с оппонентом или даже противником.
   
***тихо так***
ап
   
Или найдите в себе порядочность извиниться за ложь.
Это ты ей?!!!...
Про порядочность, извинения и ложь?!!!
Этому животному, которое обливало говном девочку на передке, за ее ролик...
И даже, после ее гибели, оно в той ветке, продолжала на нее гнать и что "она сама виновата"...
   
Персональна гілка та ще й з такими припущеннями.
Ню-ню. B-)
))) Как оно в "либерии"?...
Судя по айпишнику...
А потом, здесь, топя за ссыкла, "кацапские боти?...не!...не слишали"...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія