Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Яка рація потрібна зсушнику?

ФЗВ: Яка рація потрібна зсушнику?

Яку рацію купити для рядового солдата ЗСУ, який сидить в окопі за 10 км від підарів?

Тут в місцевому чатіку довибиралися вже до :
Рація цифро-аналогова Motorola DP4800E UHF 403-527 МГц 4 Вт 1000 каналів - 36000 грн.

Але мене терзают сумніви щодо необхідності такого крутого девайса для звичайного солдата.

Що скажете?

Re: ФЗВ: Яка рація потрібна зсушнику?

Мені здається їм повинні були видавати їх. Там же налаштування повинні бути, як у інших солдат. А то вони будуть не сумісні.

Мені також так здається. Але прийшов такий запит від вояк.
Сам здивований. Там же якесь шифрування має бути - чи щось типу сумісності .... щоб підари не слухали ефір.

Яку рацію купити для рядового солдата ЗСУ, який сидить в окопі за 10 км від підарів?

Рація цифро-аналогова Motorola DP4800E UHF 403-527 МГц 4 Вт 1000 каналів - 36000 грн.

Але мене терзают сумніви щодо необхідності такого крутого девайса для звичайного солдата.

Що скажете?

Треба але частота не та для ЗСУ, це для нгу частота
Можеш дп 2400

Але це саме те що треба ну і ключ шифрування

dmp

Таку як в підрозділі, і це запитання до їхнього зв'язківця.

Мені здається їм повинні були видавати їх. Там же налаштування повинні бути, як у інших солдат. А то вони будуть не сумісні.

Рацій треба
Звязківці все підключать

dmp

Зазвичай хочуть VHF діапазон, ліцензію на AES наче можна вициганити в МО.

Таку як в підрозділі, і це запитання до їхнього зв'язківця.
Та отож. Не варто купувати що в голову прийде.
Зв'язківець бату повинен сказати які можливі варіанти для їх підрозділу і вже з того вибирати

Аналогові рації заборонили ще того року. тільки шифровані. А вони дорогі. У тилу хлопці користуються простими УКВ та Баофенгами, але це треба дивитись яка політика начальства. Я теж вважаю шо купувати навіть 4400 моту за 500+ баксів не для нуля - то недоречне, але армія це має бути безпека та уніфікация. В армії як у житті повно придурків. Хтось поїде на нуль з аналогом у кішені,  зпалить  позицію. Ії закидають мінами. Хто буде винен? Ділемма.

Беофенги всі аналогові, чи що?

Треба але частота не та для ЗСУ, це для нгу частота
Можеш дп 2400

Але це саме те що треба ну і ключ шифрування

моторола. певна модель. певне шифрування.
далі до спеців.

Є цифрові баофенгі серія DM, DR. DM навіть з можливістю шифрування сигналу з ключем. але то треба з армейським зв"язком узгоджувати. Хтось має то все программувати так як слід. Тому моти такі дорогі - шо реди ту го екслюзів. Серія DMR. Навіть аналогові є з шифруванням. зараз не згадаю але шось типу 1400 VHF

Вопрос просто поражает уровнем долбоебизима.

Вопрос просто поражает уровнем долбоебизима.
А що ти питав?

Я їх трохи купував то знаю про що написав

Нажився відосів по темі.... ще більше заплутався.

І від Карася: https://youtu.be/GbK2MmhONWU

Що скажете?

-Pivas- вище влучно сказав, але потрібен гугл-переклад, то це тезово десь так: з якими раціями буде зв’язуватися той рядовий солдат ЗСУ? як можна купувати одну штуку в радіомережу якщо не знати з чого мережа складається?

Хай проконсультується у своїх зв’язківців або просто скаже які рації їм видають на пости. Він же хоче я так розумію собі особисто на додаток до тих що видають. А чому не просить запасні акумулятори? Значить не шифрована Моторола а звичайні відкриті канали?

А що ти питав?
(tu)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія