Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У нас что на программистов денег нет? Или какой студент пИсал ДИЮ

Срочно понадобилась Дия Пидпыс.
Час мне мозги комасировала.
Певерни морду тыда поверни сюда.
Раза шесть вообще "извините не получилось"
Когда я им мордой и так и так по вертел.
Или в Украине телефон за 500 баксов уже не телефон.
Что все должны ходить с ходить с такими.
 Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Silver (MQC33RX/A)
79 999₴
Так для пол страны это годовая зарплата.

п-ф-ф, не ти один
нєфєртітє халафой!

Свій писав, усе решта - не важливо.

(tu)

даю підказку, треба не мордою крутити, а телефоном навколо морди, тоді все виходить, криворукість кодерів це звичайно не виправдовує

даю підказку, треба не мордою крутити, а телефоном навколо морди, тоді все виходить, криворукість кодерів це звичайно не виправдовує

Ну как было написано так и делал у меня проблем со знанием Украинского языка нет.
Я даже жене тулмачил некоторые фразы с контрактов.
Но как я мог догодаться что не бошкой а телефоном крутить надо ну реально не пойму.
Я как инженер привык читать инструкции.
А не придумывать лайфаки.

СПС за ваш комментарий может кому-то пригодится. :-B

то шото морди у вас сильно меняються

Я гадаю, що заради такого чудового сервісу як Дія можна покрутити писком пару секунд!?

Іноземці в акує коли розказуєш їм про Дію. У них там кам'яна доба в цьому сенсі.

Я гадаю, що заради такого чудового сервісу як Дія можна покрутити писком пару секунд!?

Іноземці в акує коли розказуєш їм про Дію. У них там кам'яна доба в цьому сенсі.
Ну вы не путайте идею и ее реализацию.

У кого на компе стоит окна 8,0
или 7-м или 10-ть  :D

А може з пикою щось не те?  :this:

Це покоління,яке не чуло звороту
« а якщо?»
Воно чуло лише «какая разніца».

А може з пикою щось не те?
якось жили без тої дії і пики оттакі були у всіх

якось жили без тої дії і пики оттакі були у всіх

(tu)

Дивний ти, щоб довести до розуму таку штуку може піти і 5-10 років. Нічого дивного що воно непрацює відразу.

Для таких проектів які працють з різними базами, а в тих базах свої баги це нормально. Мабуть на модулі з економили або не налаштували модуль для фотографування...

Дія має сенсор на пиво
Ось і каламутить

Срочно понадобилась Дия Пидпыс.
Час мне мозги комасировала.
Или в Украине телефон за 500 баксов уже не телефон.
Что все должны ходить с ходить с такими.
 Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Silver (MQC33RX/A)
79 999₴
Так для пол страны это годовая зарплата.
Ти просто не розумієш що таке держзамовлення, коли жирні мільйонні контракти спускаються на своїх криворуких хлопчиків.
Така система діє всі 30 років незалежності. Свої із своїм к своїм по своє. Професійність не має значення.
Так у всьому. Хіба від зернових угод, про які тут так багато хто печеться і переживє, отримують фермери, а не перекупи-трейдери?
Прогнило все до фундаменту і навіть не вчора.

епоха говнософта

НІ ти черепом не українець ось воно і відсіює :laugh:
може ти кацап? бо українець кацйапською не може писати (його нудить)
то дія значить нормально зроблена - ще б якось хабарників відсіювала тоді взагалі було б ОК

Да никто такое не пишет,  берут готовий модуль или решение на стороне

Освещения добавь и все заработает. А еще если не матюкаться и рожи не корчить, то с первого раза получается

Тобі розказати від кого і від чого ще іноземці в ахує, чи сам здогадаєшься?
Мене особисто бісить, коли в розробника стоїть за мої податки супер-пупер охуєнний компутер,
на якому все літає і тому те чудо не знає нічого про оптимізацію.
Так воно там через губу не плюне, коли дзвониш в техпідтримку, то тобі відверто кажуть,
що ти лох, якщо в тебе та всіх твоїх рідних та знайомих нема 12го айфона мінімум або самого останнього андроіда.

Від чого вони в акує? Стояла у мене десь пів року. Використала один раз показала паспорт. Потім видалила. З того часу пройшов рік і вона так мені не знадобилася.

Еще лежа на диване не получается - "тримайте телефон вертикально", тоесть подразумевается вертикально стоящее лицо и параллельно к нему телефон, камера на уровне глаз. Насчет света - передние камеры обычно хреновые и мылят в полумраке безбожно, но достаточно подойти к окну днем.

Нормальне світло і темний фон позаду (я роблю на фоні виключеного телика) и все проходить з першого разу  ;)

До чого тут 500 не 500? Зараз камери всюди більш-меньш. Якщо зроблено криво то хоч 100500 - не допоможе.

Від чого вони в акує? Стояла у мене десь пів року. Використала один раз показала паспорт. Потім видалила. З того часу пройшов рік і вона так мені не знадобилася.

А у меня почти каждый день бо я запарился паспорта менять и эту сраную бумажку додаток оп прописке
минимум 6-ть блокпостров в день и всем покажи. Проще на телефоне на телефоне показать.

У всех свои нюансы проживания

Нормальне світло і темний фон позаду (я роблю на фоні виключеного телика) и все проходить з першого разу  ;)
І дякувати тричі, що не потрібна синька або зеленка X(

Но как я мог догодаться что не бошкой а телефоном крутить надо ну реально не пойму.
"Это не баг, это фича" (с)  :D

І дякувати тричі, що не потрібна синька або зеленка X(
Після синьки фейсчекінг важко проходить  :lol:

а мав твій писати?

Після синьки фейсчекінг важко проходить  :lol:

А после зеленки фиг глазами моргнешь. И так будут как у Якута  :D
Вывод синька и зеленка зло, хотя как без него. :-)o

Значить нікому не потрібен твій паспорт. Є такі кому й телефон за рік не знадобився.

Про російсько-білоруські корені компанії EPAM (ймовірні загрози від ФСБ Росії та КДБ Білорусі) багато дискутували в травні 2020-го під час гучного скандалу через «злив персональних даних з «Дії» та їх продаж в телеграм-каналах (див. Цифрові трансформації — Дубінський наносить удар), але Михайлу Федорову вдалося тоді терміново змінити керівництво Держспецзв’язку, перекласти вину на інших та загасити потужну хвилю підозр, оформивши через «своїх людей» фейковий атестат КСЗІ на «Дію» (див. КСЗІ на «Дію» — більше року брехні).

https://legalinform.org/news/iz-rossii-s-lyubovyu-vuha-chiyih-spetssluzhb-stirchat-za-rozrobkoyu-diyi/

спокійно все працює.

хоча свого часу форумні старпери розказували історії що траба стояти на фоні білої стіни і ще казки.

Тре було поголитися і не вживати. :D

а мав твій писати?
Та куди вже нам - зараз ваше свято.

Нормально Дія працює мабуть у прораба від хронічного "потребления" технічного спирту руки тримтять та фейс "распух"

А чому там нема як у всих нормальних телефонах декілька форм аутентикації?

Та куди вже нам - зараз ваше свято.
я ніколи не радів технічним проблемам, ні коли інтерсіті дотягували звичайні локомотиви, ні коли експрес на бориспіль барахлив

Що можна зробити, якщо не читає закордонний паспорт?

Показує прогрес бар з двома квадратиками, потім синя галочка, а в кінці пише, що сталася помилка зчитування з носія.  :help:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія