Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Синельниківські чиновники купують підроблені паспорти Хорватії

Яковін Володимир Борисович, який обіймає посаду першого заступника міського голови м. Синельникове Дніпропетровської області, подав апеляцію на свій вирок.
Про це стало відомо з документів, опублікованих у Єдиному держреєстрі судових рішень.
Також ми зателефонували у Синельниківську міську раду, і журналістам підтвердили, що Володимир Яковін є зараз першим заступником голови.

Судовий вирок Яковині був встановлений на підставі «угоди про визнання винуватості від 21.10.2022 року у даному кримінальному провадженні між обвинуваченим ОСОБА_4 (Яковиним – авт.) та прокурором».
У тексті йдеться, що чиновник сприяв підробленню офіційних документів, надаючи особисті дані свого сина ОСОБА_8 (прізвище та ім`я латинськими літерами, дата народження, фото, зразок підпису), грошових коштів в якості винагороди за підроблення офіційних документів, а саме:
- паспорта громадянина Республіки Хорватія для виїзду за кордон,
- паспорта громадянина Республіки Хорватія типу ID картки,
- посвідчення водія Республіки Хорватія.

Суд визнав першого заступника міського голови м. Синельникове винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст. 27, ч.3 ст. 358 КК України та ч.1 ст. 332 КК України, та призначив визначене угодою з прокурором покарання:
- за ч.1 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України у вигляді позбавлення волі строком на три роки;
- за ч.5 ст. 27 (Співучасть), ч.3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України у вигляді позбавлення волі строком на один рік.

«На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 (три) роки.
На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком у 2 (два) роки, якщо він протягом вказаного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки», – йдеться у вироку.

Володимир Яковін подав апеляцію. Дніпровський апеляційний суд в м.Кривий Ріг призначив справу до розгляду на 12:45 01 червня 2023 року.

Раніше ЗМІ повідомили, що директор КП «Ритуальна служба» Синельниківської міської ради Лобанов Володимир Володимирович 02.11.1970 р.н. намагався протизаконно виїхати з України через пункт пропуску державного кордону України з Республікою Польща «Ягодин» біля с. Старовойтове Ковельського району Волинської області з підробленим паспортом Республіки Хорватія.

https://larp.media/2023/05/24/pershyj-zastupnyk-golovy-synelnykova-tezh-spalyvsya-na-horvatskomu-pasporti/

А з 31 січня 2023 року розслідування цього кримінального провадження № 42022040000000147, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 травня 2022 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 332, ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України, - зупинено слідчим СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_5.
Вийшли на самих себе?
   
Згідно закону прикордонники навіть зі справжнім паспортом іншої країни не випустять якщо людина перед цим не в'їхала в Україну пред'являючи такий паспорт і не отримала печатки в'їзду. в нього.
   
Накрали грошей на підробці алкоголю, тепер взялись за паспорти..... (td)
   
Там схоже паспорти робили всією мерією  :). Мер від партії Вілкула, доречі.
   
,,яке прикре самогубство. Треба було по ньому заїхать спочатку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія