Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

ось більше схоже на його стандартний боєприпас:
105mm OCC Mle F3   HEAT   Jane's Ammunition 1995-1996   France   n/a   n/a   100mm armor   70 degree   1,300 distance   5.6kg   n/a   1,120m/s    only armor defeating round for the AMX-10RC
і ? в нього 4 типи боєприпасів, і мова була про те що
Тобто на АМХ не буде бронебійного снаряду, бо немає швидкості для нього
  :D
що виявилось повною дурнею  :-)o

Ну тут брехали по повній про 550 м/с тож я не сильно прибрехав на відміну від  :D
я взяв 550м/с за середню, бо ОФС швидкість з БМП-3 (низька балістика) 350 м/с здається, ОФС швидкість з Т-танків (висока балістика) 750м/с здається, тож середня балістика має бути десь між ними, але французькі товариші про свої швидкості умовчують сором'язливо. Єдине що треба було помножити на 2-2.5 для БПС ті швидкості скоріш за все. Також французькі товариші сором'язливо мовчать про товщину броні, заявивши 23мм бронебійний в лоб, я хз чи бувають взагалі 23мм бронебійні і хто їх використовує, але американці чомусь не соромляться викладати товщину броні страйкерів.
взяли їх скоріш за все бо комусь пече ідея колісних бригад американських на страйкерах.
якби я особисто брав якусь незрозумілу х.й.ю на 105мм, то взяв би Strv шведський.

Останнє редагування: 6 червня 2023 22:52:36 від Wheee

і ? в нього 4 типи боєприпасів, і мова була про те що   :D
що виявилось повною дурнею  :-)o
ну якщо вірити нашим журналістам,то
1.OCC 105 F3 – кумулятивний (я так розумію це і є той 105mm OCC Mle F3, який підкаліберний, а не кумулятивний) снаряд масою 5,7 кг, здатний пробити 350-мм вертикальну бронеплиту (цікаво як 100мм під кутом 70 градусів перетворились в 350мм вертикальну бронеплиту?);  пробачте, але якщо бронебійний снаряд пробиває 100мм під кутом 70 градусів на 1300метрів, то я б сказав що проти танків його немає.
2.OE 105 F3 – осколково-фугасний снаряд, що важить 7,2 кг;
3.OFUM 105 F3 – димовий;
4.BSCC 105 F3 – навчальний.

Останнє редагування: 6 червня 2023 23:11:19 від Wheee

OCC 105 F3 – кумулятивний (я так розумію це і є той 105mm OCC Mle F3, який підкаліберний, а не кумулятивний) снаряд масою 5,7 кг, здатний пробити 350-мм вертикальну бронеплиту (цікаво як 100мм під кутом 70 градусів перетворились в 350мм вертикальну бронеплиту?);  пробачте, але якщо бронебійний снаряд пробиває 100мм під кутом 70 градусів на 1300метрів, то я б сказав що проти танків його немає.
це як раз кумулятивний а підкаліберний я давав характеристики вище, там вага 13 кг з хвостиком  :-)o 

Нічого не зрозумів, хто кого здав?
Дурепа засвітила присутність на рубежах бригади, котра досі не фігурувала ні в яких публічних повідомленнях.
Дивно, як Валера, розумний хлоп, допустив цю піську на дислокацію.

це як раз кумулятивний а підкаліберний я давав характеристики вище, там вага 13 кг з хвостиком  :-)o 
а, тобто снарядів 5, тоді все стає зрозумілим. OCC 105 F3 то гівняна кума

Щось на болотах визгу, що наші захопили Опитне під Донецьком.

Пдивився, а до Донецького аерлпорта 5 км пішки навпростець

але французькі товариші про свої швидкості умовчують сором'язливо.
Та не пишут такое
OCC 105 F3   13,85 kg   5,7 kg   1120 m/s   >350 mm (at 0° incidence) 150 mm (at 60° incidence)
OE 105 F3   13,7 kg   7,2 kg   800 m/s
OFL 105 F3   13 kg   3,8 kg   1400 m/s   NATO Single Heavy Target at 1200 m (150 mm at 60° incidence) NATO Triple Heavy Target at 2200 m

(скринька):

На этот вечер могу констатировать тот факт, что ЗСУ наносят локальные контрнаступательные удары практически по всей линии фронта. По крайней мере абсолютно по всем направлениям.

россияне, а давайте поиграем в игру «Угадай куда въебу?».

Спойлер: не угадаете.

Противник не имеет ни малейшего понимания того, что его ждёт дальше, где, когда... Если коротко, то у него нет ответов ни на один вопрос по модели 6W (Why? When? Which? What? Where? Who?), которая крайне распространена в современном войске.

В этом огромная заслуга всех, кто своими действиями не даёт противнику понять, что происходит. И информ. пространство в этом играет не маленькую роль.

А правда в том, что вам п***а.

HSM

Що то є п из д а к ?

Що то є п из д а к ?
Пристрій що виконує функцію несанкціонованого ретранслятора отриманої інформації, що часто приносить шкоду усім, у тому числі і власнику.

Пристрій що виконує функцію несанкціонованого ретранслятора отриманої інформації, що часто приносить шкоду усім, у тому числі і власнику.
:lol:  (tu)

Господи...
Ще хтось і досі не розуміє, що нічого розповідати про те, що має бути зрозумілим лише жменьці знаючих ?
Правильно й кажуть "закрити пиз.ки"

Всіх захисникам - удачі .

Шкода, що не можна нічого казати. А я тут придумала щось, як мені здається, дуже цікаве.  :rotate:

Шкода, що не можна нічого казати. А я тут придумала щось, як мені здається, дуже цікаве.  :rotate:
:lol:

Що то є п из д а к ?

Треба знайти мудрий хід і не спалити те що копили рік.
Спалити дуже просто. Наприклад зробити так само, як колись кацапи наступали на Углєдар.

Треба знайти мудрий хід і не спалити те що копили рік.
Спалити дуже просто. Наприклад зробити так само, як колись кацапи наступали на Углєдар.
ну наступати не вийде доки в точці наступу є ворожа артилерія. тож або високоточним її вибити або вагонами снарядів, інакше буде те саме, що і в кацапів. я так розумію зараз вибиванням артилерії і займаються в основному по всьому фронту.

ДіпСтейт не витримали та вирішили вночі накинути зради про цікаві відео.

Аналітична записка. Більшість вже все розуміють, але в основному про бойові дії пише ворог, забираючи повну ініціативу про висвітлення подій. Трохи хліба залишається і нашим нахрюк-каналам. На жаль, з'являються кадри розбитих наших 17 ОВТ у Новодонецьку, а бійці 505 батальйону 37 ОБрМП знімають "цікаві" відео. У офіційних речників ще є час нормально прояснити ситуацію, поки інформаційне поле в черговий раз не пішло по жіночому статевому органу.

Бережи их Боже

ну наступати не вийде доки в точці наступу є ворожа артилерія. тож або високоточним її вибити або вагонами снарядів, інакше буде те саме, що і в кацапів. я так розумію зараз вибиванням артилерії і займаються в основному по всьому фронту.
Ну тільки за вчора набили артилерії 37 штук, Такшо утилізація відбувається повним ходом.
А без артилерії втримати оборону буде ой як важко.

Аналітична записка. Більшість вже все розуміють, але в основному про бойові дії пише ворог, забираючи повну ініціативу про висвітлення подій. Трохи хліба залишається і нашим нахрюк-каналам. На жаль, з'являються кадри розбитих наших 17 ОВТ у Новодонецьку, а бійці 505 батальйону 37 ОБрМП знімають "цікаві" відео. У офіційних речників ще є час нормально прояснити ситуацію, поки інформаційне поле в черговий раз не пішло по жіночому статевому органу.

Що таке "17 ОВТ" ?

це ти сам наваяв ?

Що таке "17 ОВТ" ?
озброєння та військова техніка

це ти сам наваяв ?

Ні, це з їхнього ТГ, я просто вирізав саме цей шматок:

Ні, це з їхнього ТГ, я просто вирізав саме цей шматок:

https://t.me/DeepStateUA/16782
цікаво ,і що ж вони пропонують ?легко розумнічати  сидячи за компом

Ну і я про це подумав. Але це пояснює, чому кацапи так поквапилися з дамбою, бо злякалися вони якраз певного загострення на фронті, тому вирішили діяти, щоб "завадити форсуванню Дніпра".

Справа в тому, що навіть казати тошно.
Реальність виявилася іншою, а наступ колонами наше всьо!
Як хочете так і розумійте.

Справа в тому, що навіть казати тошно.
Реальність виявилася іншою, а наступ колонами наше всьо!
Як хочете так і розумійте.

А не колонами для пробиття фронту не вийде наступати, бо мінні поля.

Новодонецьке - так це селище далеко в тилу нашому... Що там за відео? (цитата: з'являються кадри розбитих наших 17 ОВТ у Новодонецьку)

У них в коментах в чаті повна дич..

Ну все ,зараз зрадойоби налетять

У них в коментах в чаті повна дич..
там чат я так розумію не модерується ,повно кацаботів

Новодонецьке - так це селище далеко в тилу нашому... Що там за відео? (цитата: з'являються кадри розбитих наших 17 ОВТ у Новодонецьку)

Agh

У якому в Ж тилу?   ;o Картою навчись користуватись, а потім приходь на ФУП з черговою зрадою.
Чи то кацапська сутність вилазить, коли ти говориш про "наш тил"?

Тих хто знімав відео "цікаве" під суд

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія