Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

Может хватит искать врагов среди своих?

Та ніхто не шукає ворогів, просто дехто вирішив прикриватися волонтерською діяльністю або родичами, щоб щоденно лити зраду на форумі або обсирати інших користувачів. Усі ми в одному човні, і ніхто не приховує проблеми, можна подумати, живемо у світі рожевих поні.

Краще закрий рот ніж висловлюй повагу

Ок, мені що, можу і помовчати  :shuffle:

або обсирати інших користувачів

ООООо! Эт-святое

(машовець):

За последний месяц, российское командование, по крайней мере, 7 раз... было вынуждено на различных операционных направлениях внезапно переводить ВСЕ свои силы и средства в высшую степень боевой готовности... в ожидании "начала наступления" ВСУ.

А вы говорите, что "эта вся говорильня о наступлении" не приносит пользы...

Пусть подрываются регулярно и "не спят"...
Может, привыкнут... И в реальное время Ч проспят...

Кроме того, каждый раз "подрываясь" отражать украинское наступление, они немало информации дают нашим органам боевого управления (штабам) для оценки и анализа...

ти свій до "першого повороту"

да ты заи бал, воин диванный, пожри херовый тушняк с год потом тут будешь вякать

борщ з ранку, о петросян еба ный, мой муж девятый день в окопе сидит на нуле без смены, пока ты чилишь во львове

(tu)  :(

Треба знати міру в пошуках зради. Якщо в чоловіка немає свіжого борщу щоранку, це не означає, що це проблеми з харчуванням у ЗСУ.

Відкривачі очей і багатогранні особистості на ФУПі дещо зайобують.

Бляяя... Ну ти і гандон дирявий :facepalm:

Щоб банили, то треба, щоб хтось стукав. Так що претензії не до мене.

Аби тобі МолоіП між рогів настукала, булоб реально корисне діло

Доповідь.

Доповідь.

Гавно собаче... Людина переживає за свого рідного ЩО РІК вже в окопах..
Падло кончене - просто моглоб промовчати

В одному човні воно... В якому ти човні, чмо сране :X

Доповідь.

Стукачество не одобряю в принципе, но именно тут-по делу и есть за что

Саме тут немає за що

Хай гандон дірявий поїде посидить в окоп до чоловіка Моллі і перевірить

А тоді пи3дить

Я живу по законам цивілізації і держави. Подібного висловлення і принципів у спілкуванні не вживаю.

Я живу по законам цивілізації і держави. Подібного висловлення і принципів у спілкуванні не вживаю.

Саме тобі приношу свої вибачення, що почув від мене погані слова.

Свій емоційний спіч закриваю.

Саме тобі приношу свої вибачення, що почув від мене погані слова.

Без потреби. Твої дописи для мене давно є підозрілими.

den

Ти диви, рік на нулі плавно перетворився в 9-й день.
В ЗСУ більше року
На тому напрямку рік
Зараз 9 днів підряд на нулі без ротації

Це як я зрозумів

да ты заи бал, воин диванный, пожри херовый тушняк с год потом тут будешь вякать

борщ з ранку, о петросян еба ный, мой муж девятый день в окопе сидит на нуле без смены, пока ты чилишь во львове
Він не чилить а борщ зранку наминає,що дружина зварила і лише тоді іде на "диванну передову тут воювати з ворогом. Бо без борщу то не іде вфйна у нього.ю повний ШЛУНОК має бути.

Іноді пошуки зради цю дружину мобілізованого заводять дуже далеко

...тренуйся на своїй дружині...

Какой державы? Ты че то колбасник рамсы попутал. Пасть бы прикрыл.

ЗЫ. Егнатик совершил боевой выход против Молли и пошел дальше чилиться. Молодець!

Іноді пошуки зради цю дружину мобілізованого заводять дуже далеко

Нє , ну не мудило сєпарське? :beach:

Цитувати
російські добровольці, які вторглися на територію Білгородської області, використали західне озброєння

А саме – чотири тактичні машини MRAP, надані Україні США та Польщею, пише "Вашингтон пост" з посиланням на офіційних осіб США.

"Використання зброї НАТО для нападу на росію викликає сумніви щодо контролю Києва" над цією зброєю, пише видання.

Згідно з фотографіями, перевіреними The Washington Post, бійці також несли гвинтівки виробництва Бельгії та Чехії - і принаймні одна протитанкова зброя АТ-4, яка широко використовується у військах США та Заходу.

Мова про гвинтівку CZ Bren чеського виробництва та бельгійську FN SCAR.

Ну вот, снова американцы в претензии

А в чому претензія?

В ЗСУ більше року
На тому напрямку рік
Зараз 9 днів підряд на нулі без ротації

Це як я зрозумів

Я теж так зрозумів. Але тоді рік про перебування на нулі вже не так героїчно звучить, погодься: відбуваються стандартні ротації між нулем і другою лінією (де прилітає дещо менше, ніж на нулі, але все одно прилітає). Мабуть, і трохи волонтерки довозять, не тільки тушняк жрати, тобто вже не так трагічно все виглядає, як дехто намагається тут намалювати.

Не розумію, чого тут збудився дехто, наявність родичів на нулі не дає людині жодного права хамити іншим і писати відверту х.й.ю. У нас тут уже є волонтери недоторкані з іменними гілочками, давайте ще додамо недоторканих мобілізованих і дружин мобілізованих, буде всім щастя.

А в чому претензія?

не претензії в американців. в них сумніви.  автор пост не уважно прочитав статтю в газеті

Трудно представить что все это делалось без ведома американцев.
А эти высказывания могут быть. Вы делайте. Мы для вида будем возмущаться.
Это все один из этапов плана. И он согласован.

Я теж так зрозумів. Але тоді рік про перебування на нулі вже не так героїчно звучить, погодься: відбуваються стандартні ротації між нулем і другою лінією (де прилітає дещо менше, ніж на нулі, але все одно прилітає). Мабуть, і трохи волонтерки довозять, не тільки тушняк жрати, тобто вже не так трагічно все виглядає, як дехто намагається тут намалювати.

Не розумію, чого тут збудився дехто, наявність родичів на нулі не дає людині жодного права хамити іншим і писати відверту х.й.ю. У нас тут уже є волонтери недоторкані з іменними гілочками, давайте ще додамо недоторканих мобілізованих і дружин мобілізованих, буде всім щастя.
Рагуль ти недойобаний, скажу тобі так щиро. Ти повинен мати повагу до людей, що виконують твою роботу замість тебе.

Рагуль ти недойобаний, скажу тобі так щиро. Ти повинен мати повагу до людей, що виконують твою роботу замість тебе.

Ні фіга собі, Моллі П плесканням язиком на форумі виконує роботу замість мене  :weep:  А я думав, що це її чоловік воює, але все не так однозначно (с) Щось не пригадую, щоб я щось зневажливе про її чоловіка писав.

" з посиланням на офіційних осіб США"  ... так на кого конкретно The Washington Post посилається? Є імена, чи знов "неназвані офіційні особи" ?  :S

Взагалі то тобі треба почати З СЕБЕ у таких гілках і темах,що зачіпляють тих,хто реально має там  своїх або сам а не в тилу з борщем. Одне діло тут киздіти про загальні справи, а друге персональноторкаючі такі болючі для цих людей теми.....і буде тобі щастя ,борщ зранку і диван з компом для "боротьби".

Не знаю що має статися, щоб не було що їсти в тилу чи на нулі. Там де прилітає і їсти не хочеться, і не рекомендується. Вода, батончики, кава і досить, щоб в туалет не ходити. До речі, французький сухпай - топ!

Все правильно ви пишете. Тільки пройдисвітам правда дуже не до вподоби.

Не знаю що має статися, щоб не було що їсти в тилу чи на нулі. Там де прилітає і їсти не хочеться, і не рекомендується. Вода, батончики, кава і досить, щоб в туалет не ходити. До речі, французький сухпай - топ!

Ваші слова повторює боєць (а не родич родичів) із передової сьогоднішнім відео:

[size=me
dium]Щоб банили, то треба, щоб хтось стукав. Так що претензії не до мене.[/size]
Гогловне не бути лохом і не розуміти,
що ті хто звільтяють з полону є ті самі, хто в той полон здали.
Ви нічого не знаєте про азовців, а як взнаєте, вздригнетесь....
Єрмак... Маляр... :-G

Щось після шкандалю з сприяння ГУР виїзду "Слуги наріду" за кордон щез з інформпростору
"чрєвовєщатєль контрнаступу" Буданов.

По ТВ сегодня провучали цифры..Вроде минус 400 стволов за май  ;o
554

Доповідь.
Сподіваюсь, що ти  не тис доповідь.
Не треба діставати Моллі і не треба підтримувати того, хто не в змозі мужньо триматись і не діставати.

Все правильно ви пишете. Тільки пройдисвітам правда дуже не до вподоби.
Цікаво кого ти назвав пройдисвітами. І про яку правду мова.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія