Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

На жаль чим далі на схід і південь тим більше цей фактор зменшується - дуже багато зрадників там...

Ніхто не заважає тим зрадникам поїхати ще далі на схід  :shuffle:

https://t.me/m0sc0wcalling/23621

Це лише мені вже набридли ці новини з майбутнього, який буде неймовірний контрнаступ?

PAL

Це лише мені вже набридли ці новини з майбутнього, який буде неймовірний контрнаступ?

то кацапський канал, хай розганяють

Думаю що вірно.
Потроху поливають холодною водою інформаційно розігрітий "контрнаступ"

нашо його розігривати в потім поливати

нашо його розігривати в потім поливати

Так загартовується сталь

https://twitter.com/view/status/1652892320973352960

І буде рухатись у напрямку на Чувайся.

HSM

Чи то За чи то Перед Баром

"Пацаны, а чё вы никак в контрнаступление не идёте, я не пойму?"

U2

Чи то За чи то Перед Баром

Фігасє в тебе розгон! (Тут навіть гілка була про фортецю Бар)

Гарно нагнітають...
Свинособаки вже і так в штани дзюрять на всіх етерах, а тут ще така рекламма :)

де там 70 км?

Такая бомба (ФАБ-500М-62) может передвигаться на расстояние до 40 километров.
Дальність польоту УПАБ-1500В становить 50 км при висоті скидання у 14 км.
і лише:

Гром-Э1, яка має власний твердопаливний прискорювач, дальність польоту становить 120 км при висоті 12 км та швидкості 12 км.

За словами Ігната, українські зенітно-ракетні комплекси, такі як С300 можуть збивати цілі на дальності до 75 км,

Тут мне недавно не верили, что КАБ на 70 км у русни летит.
И вот извольте Игнат подтверждает.

Останнє редагування: 2 травня 2023 14:06:52 від Камрад

Тут мне недавно не верили, что КАБ на 70 км у русни летит.
И вот извольте Игнат подтверждает.

Нам наче обіцяли американці подібні системи керованих бомб, ще півроку назад +/-. Чи застосовуються воно в нас?

Нам наче обіцяли американці подібні системи керованих бомб, ще півроку назад +/-. Чи застосовуються воно в нас?
Что-то как то затихло с GLSDB.
Ну по крайней мере русня не воет, что ми по их приграничным районам стреляем.
Ими должны были с Хаймерсов стрелять.

Но рекламой вот-вот наступления  ВСУ нагнали таки много страха и паники у орков! Что несомненно гуд! Надеюсь сразу побегут вездн,гда ВСУ обозначит намерение наступать на этом участке фронта!

Но рекламой вот-вот наступления  ВСУ нагнали таки много страха и паники у орков! Что несомненно гуд! Надеюсь сразу побегут вездн,гда ВСУ обозначит намерение наступать на этом участке фронта!
я понимаю вы человек в возрасте и в окопе не сидите. А вот эта инфа на счет паники и страха у противника у вас откуда? вы там координаты генштаба давали - оттуда сообщили?

Особенно не вяжется эта тема со "сдачей в плен " с теми роликами от К-2, которые мы все видим.
Как то не очень то и сдаются. По ним суко танк ездит, а не сдаются.
В другом ролике чел сидит в безнадежной ситуации , выбрасывает прилетевшую гранату, и продолжает рожок патронами набивать.
Так что на то что побегут Я бы прям не рассчитывал
Их придется на юге из нор выколупывать как тех орков в ролике про позицию Циклон

Что-то как то затихло с GLSDB.
Ну по крайней мере русня не воет, что ми по их приграничным районам стреляем.
Ими должны были с Хаймерсов стрелять.

Їх не дали

Їх не дали

Чому? Заявляли що дають

Із Вікипедії:

Україна
У листопаді 2022 року боєприпас GLSDB розглядали для використання під час російського вторгнення в Україну у 2022 році з системою HIMARS[7][8]. Україна прагнула отримати ракети ATACMS через їх велику дальність. GLSDB був би компромісом, з бойовим радіусом близько 150 кілометрів (94 милі) з використанням ракетного двигуна M26 і SDB. І SDB, і M26 поширені в арсеналі США. Він може бути доставлений до початку 2023 року з використанням надлишкових бомб після конфлікту в Афганістані.

Вартість GLSDB становить близько 40 тисяч доларів США, а вартість MGM-140 ATACMS — за оцінками перевищує 1 мільйон доларів США.

3 лютого 2023 року було оголошено про новий пакет допомоги на сукупну суму близько $2,2 млрд до складу якого, серед іншого, увійшли боєприпаси GLSDB.

Станом на початок лютого строки надання Україні GLSDB ще не були визначені[9], але новинне агенство Рейтер повідомило, що згідно з документами, що вони бачили ці бомби можуть бути в Україні вже навесні[10]. Це буде перший експорт та перше бойове застосування комплексу GLSDB[11][12].

Їх не дали
Как же это заепует... :X

Там главная фишка в их дешевизне.
Бо под них мтарые ракеты Хаймарс переделываются.

3 Лютого, 2023

Нові високоточні ракети GLSDB виробництва компанії Boeing стануть частиною останнього пакета озброєнь США для України, про який у п’ятницю оголосять представники Білого дому і Пентагону.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Проте нова ракетна система не з’явиться в Україні найближчим часом: офіційний представник галузі повідомив Bloomberg, що для перших поставок знадобиться близько дев’яти місяців після того, як США укладуть контракт.

Виготовлення цих ракет фінансуватимуть із майбутнього пакета військової допомоги у розмірі 1,75 мільярда доларів в рамках Ініціативи сприяння безпеці України, про який мають оголосити в цю п’ятницю.

За словами особи, яка побажала залишатись анонімною, загалом на цей контракт планують витратити не більше 200 мільйонів доларів.

........

мдааа

Розібʼєте кацапів, дамо літаки і приймемо до НАТО.  8-)

Чому? Заявляли що дають

Дають, саме процес триває. Коли їх пообіцяли їх не було. Їх замовили і десь протягом осені вони будуть готові до відправки.

https://t.me/Ateobreaking/87052
Сподіваюсь, він знає, навіщо це каже

https://t.me/insiderUKR/53702
Розібʼєте кацапів, дамо літаки і приймемо до НАТО.  8-)

я не понимаю.
а вдруг неудача нас постигнет, на войне всякое...  понятно макрон шольц - надо договаривается.
Но Байдену самому надо в "атаку идти", не то что пригнать сотни самолетов и вертолетов и танков и еще позавчера
Ему припомнят и выборы провалит. Трамп - а я говорил, я предупреждал - со всех утюгов.
Если он сам стар и не понимает, а ему в ухо кто то врет, есть же пентагон, разведка, цру. Остин Блинкин.
непонятно  8-)

может наступление в два этапа
сначало такое, а потом как бабах, Байден обрушится с Нато?

я не понимаю.
а вдруг неудача нас постигнет
Значить, нє постіґнєт.

Там главная фишка в их дешевизне.
Бо под них мтарые ракеты Хаймарс переделываются.

Дешевізною можна страждати, коли в тебе дохєра часу для ооздумів  і м'яса для безглуздих штурмів, як у кацапів. Тому я з самого початку усвідомив, що всі ці анонси потужного контрнаступу - то просто інфошум та деза.

Значить, нє постіґнєт.

если че - то это я Игната почти цитировал.
Это он предупреждает, что без авиации ......

правда пан Драке его защищал -Игнат ипсошит для кацапов

Особенно не вяжется эта тема со "сдачей в плен " с теми роликами от К-2, которые мы все видим.
Как то не очень то и сдаются. По ним суко танк ездит, а не сдаются.
В другом ролике чел сидит в безнадежной ситуации , выбрасывает прилетевшую гранату, и продолжает рожок патронами набивать.
Так что на то что побегут Я бы прям не рассчитывал
Их придется на юге из нор выколупывать как тех орков в ролике про позицию Циклон
Так це самі боєздатні зеки такі упороті, краще здохнуть ніж під кувалду попасти, але зеками весь фронт не закриєш.
Але звичайні чмобіки не такі упороті, жити хочуть, вернутись у ліжко до своєї самки.

сто разів сказано: НАТО напряму не влазитиме.

я не понимаю.
а вдруг неудача нас постигнет, на войне всякое...  понятно макрон шольц - надо договаривается.
Но Байдену самому надо в "атаку идти", не то что пригнать сотни самолетов и вертолетов и танков и еще позавчера
Ему припомнят и выборы провалит. Трамп - а я говорил, я предупреждал - со всех утюгов.
Если он сам стар и не понимает, а ему в ухо кто то врет, есть же пентагон, разведка, цру. Остин Блинкин.
непонятно  8-)

может наступление в два этапа

Тут два варіанти. Більш вирогідний, що виборцям заморозку конфлікту намагатимуться продавати у обгортцв - добрий Байден-миротворець, зупинив віцну, не дав винищити українців. Другий варіант, менш реальний, а цілком ймовірний - ніхто з демократів, які тверезо мислять, не вірить у пермогу цього дуета Джо/Камала. Вони вже готуються до життя при Трампі, зосередившись на внутрішньополітични х проблемах. Звідси небажання взагалі напружуватись у зовнішніх питаннях. До того потім на Трампа звалиться проблема цієї війни. А знаючи цього довбня, на нього можна буде повісити потім руйнацію величезної Європейсбкої країни, геноцид її мешканців, дестабілізацію в світі, як наслідок - війна Китаю за тайвань. У підсуику, Трамп штовхне світ у такий кривавий хаос, що сам бренд Республіканської партії, ще років 30 буде викликати такі ж емоції, як вішисти у Франції, чи Чемберлен, який привіз мир.

нафіга так говорити. чому не можна було тихенько почати контрнаступ і навіть тоді мовчати "нас там нєт"

кацапня вже рже з цих заяв

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія