Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

люся давно сказав коли буде контрнаступ : коли каци втратять спроможність наступати.

так шо..
наступ буде до 1 червня.На літо макрон запланував перемовини. Час підготовки вичерпаний.

Хуйло поставив ультиматум щоб не чіпали Крим бо дєржітє мєня сємєро ядрьон батон і всьо такоє - а сцикливий захід вірить і срає в штани.
Послухайте Скабєєву яка не панямає чому їх перестали боятися - вся ця недоімперія збудована на страху -
як тільки захід перестане боятися і дасть нам все що можна і не можна тоді перемога буде швидко.
На жаль зараз я такого не бачу і думаю що ніхрена цього року не буде - захід обісраний боїться протестів  і намагається сховати голову в пісок...

Усім насрати зараз на погрози Хуйла, на наміри розмістити тактичну зброю в Бульбостані ніхто навіть не відреагував.

А я чогось  впевнений що наші в цьому контреаступі десь підуть в саму росію , буде якийсь рейд по теріторії рашки спецом , щоб вони резерви держали у себе ,а не підтягували з рашки до боївих дій , або спецом зайде бригада окопається і буде тримати оборону, а тим чином наші будуть проривати запорізський напрямок, або даже два десь ще наприклад донецький або луганський.
Ну так мені здається.

наступ буде до 1 червня.На літо макрон запланував перемовини. Час підготовки вичерпаний.
Кто такий Макрон?

Ну так мені здається

Гіркін теж так каже. Най бояться

Гіркін теж так каже. Най бояться
Шо серьозно? Ций покидьок таке тоже казав?
Може хфуп читає, я цю ідею вже давненько висказую на хфупі. :D
Ну, мені вона здається реально логічною.
Як видволікаючий удар.

А я чогось  впевнений що наші в цьому контреаступі десь підуть в саму росію , буде якийсь рейд по теріторії рашки спецом , щоб вони резерви держали у себе ,а не підтягували з рашки до боївих дій , або спецом зайде бригада окопається і буде тримати оборону, а тим чином наші будуть проривати запорізський напрямок, або даже два десь ще наприклад донецький або луганський.
Ну так мені здається.
Не буде такого. Диверсійна група - не більше. І то під виглядом визвольної армії...
Захід тільки чекає такого щоб сказати дивіться вони атакували чужу територію - ми вмиваємо руки...

Не буде такого. Диверсійна група - не більше. І то під виглядом визвольної армії...
Захід тільки чекає такого щоб сказати дивіться вони атакували чужу територію - ми вмиваємо руки...
Куди вони вмивають?
Ти начитався всіляких зрадойобів.

Зачем идти туда, и тратить ресурс, если оно нам и даром не нужно. Целесообразнее освобождать свое.

Зачем идти туда, и тратить ресурс, если оно нам и даром не нужно. Целесообразнее освобождать свое.
Контрнаступ то ціла наука,то не на кухню сходити, це велика гра генштабу і сам контрнаступ розбивається на головні вдари, на допоможні на фальшиві і один із вдарів наприклад може і бути вже на російській теріторії..він може бути і відволікающим наприклад...може бути рейдовим , як колись у 2015 десантники з Наєвим зробили по донецькій області по тилам супротивника.

Зрозуміло, що закриплятися там ніхто не збирається і тим паче ці теріторії приєднувати...

Зрозуміло, що закриплятися там ніхто не збирається і тим паче ці теріторії приєднувати...

Тогда лучше на Колбасную... Двойной гешефт.

Не знаю, не знаю. Помітно тільки, що на нашій ділянці кацапи почали економити снаряди.

Світан у своїх інтерв'ю вже давно оточує кацапів, заходячи в ростов і таганрог.

Світан у своїх інтерв'ю вже давно оточує кацапів, заходячи в ростов і таганрог.
Я його не можу слухать...таке враженя що ми вже москву оточили.

по сімейних обставинах 2 місяці не буде часу і змоги заходити на форум, через два місяці відпишусь. по моємо,котрнаступу не буде ні весною,  ні в червні. По публічній інформації не вистачає ні озброєння,ні  військових і окопуються вони там.. але буде радий помилитись і все це туман війни.

по сімейних обставинах 2 місяці не буде часу і змоги заходити на форум, через два місяці відпишусь. по моємо,котрнаступу не буде ні весною,  ні в червні. По публічній інформації не вистачає ні озброєння,ні  військових і окопуються вони там.. але буде радий помилитись і все це туман війни.

Зрадойоб вирішив висратися наостанок

по сімейних обставинах 2 місяці не буде часу і змоги заходити на форум, через два місяці відпишусь. по моємо,котрнаступу не буде ні весною,  ні в червні. По публічній інформації не вистачає ні озброєння,ні  військових і окопуються москалі там..
ок, якщо матимеш силу волі, то зроби паузу. (можеш перед паузою Фомі кинути копійчину на авто для 54 бригади)
через 2 міс прийдеш поговоримо.
а то покладатися на публічну інформацію - тільки схвилюєшся.
ні ГенШтаб ні Уряд не мають пріоритетом публічно надавати тобі (чи мені) точну інформацію. що, де як скільки.

Контрнаступ треба робити на Ковбасну.
Захопити, або знищити склади.
Велика ймовірність успіху.

При успішній операції в Ковбасній наступний контрнаступ робити на Бєлгород.
Там теж знищити склади і повернутись на ще захоплені рашистам райони Харківщини, звільнивши їх.

Коли це буде зроблено, скажу що далі робити.

HSM

Там теж знищити склади і повернутись на ще захоплені рашистам райони Харківщини, звільнивши їх.

:read:

Agh

Генштаб вислав за вами машину, збирайтесь потихеньку!  :lol:
А нічого, що Ковбасна, то інша держава? Нам ще проблем з Молдовою не вистачало.

Генштаб вислав за вами машину, збирайтесь потихеньку!  :lol:
А нічого, що Ковбасна, то інша держава? Нам ще проблем з Молдовою не вистачало.
Військові склади російської армії - законна ціль.

https://twitter.com/view/status/1648725428889059332Не знаю, не знаю. Помітно тільки, що на нашій ділянці кацапи почали економити снаряди.
два дня по зап. области гатили не переставая, по передку и не только

PAL

Військові склади російської армії - законна ціль.

ні, бо вони знаходяться на території держави, що не воює та не є агресором
тільки за запитом тієї держави

HSM

На 421 день широкомасштабної війни російські війська ведуть наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках, українські захисники відбили понад 40 атак, із них 22 – в районі Бахмута.

8-:

Зрадойоб вирішив висратися наостанок

Чому, якщо у людини інше бачення, ніж у інфантильних мрійників, то це зразу "зрадойоб"?
 :facepalm:

Чому, якщо у людини інше бачення, ніж у інфантильних мрійників, то це зразу "зрадойоб"?
 :facepalm:

Тому що це правда. Перечитай його пости, там слово в слово переспіви кацапських пабліків.

ні, бо вони знаходяться на території держави, що не воює та не є агресором
тільки за запитом тієї держави
Не думаю, що Молдова була б проти того.
Якби якась Румунія знищила російську військову базу в Криму (формально на території України), чи була б Україна проти?

Дощить сильно  :(

- Що це Ви, куме, малюєте?
- План українського контрнаступу.
- А чому стрілки не в той бік, а десь на Європу?
- Не на Європу, а на Ковбасну. Село таке в Придністров'ї за 2 км. від кордону. Там російський склад зброї є.
- А чому саме туди, а не на Крим, Мелітополь, Луганськ...?
- Ну куме, я ж хочу, щоб контрнаступ був успішний.
- Але ж формально це територія Молдови. Вона не проти буде?
- А Україна була б проти, якби, скажімо, Румунія знищила російську військову базу в Криму?
- А якщо все-таки Молдова висловить протест?
- Тоді вибачимось, що під час навчальних маневрів випадково якісь підрозділи зайшли на формально її територію і випадково брали зброю не з тих складів.
- Куме, а для кого Ви цей план малюєте?
- Для Вас, звичайно. Я ж його напам'ять знаю.

PAL

Не думаю, що Молдова була б проти того.
Якби якась Румунія знищила російську військову базу в Криму (формально на території України), чи була б Україна проти?

це неважливо, проти чи не проти
бо у випадку атаки Ковбасної Україна де-юре становиться агресором. Що для нас неприпустимо.
Тільки й виключно у випадку, якщо Молдова звернеться по допомогу, офіційно.
Тоді в нас руки розв'язані

Agh

- Тоді вибачимось, що під час навчальних маневрів випадково якісь підрозділи зайшли на формально її територію і випадково брали зброю не з тих складів.
В тому і проблема, що там вже немає, що брати ;)

Три головні питання "Рамштайну"

За словами Остіна, на сьогоднішній зустрічі Контактної групи зосередяться на трьох ключових сферах: ППО, боєприпаси та засоби підтримки.
Глава Пентагону зауважив, що Україна терміново потребує допомоги союзників, аби захистити своїх громадян, інфраструктуру та війська від ракетної загрози Росії.
"Ми також почуємо оновлену інформацію про наш прогрес у довгостроковій перспективі підтримки українського обладнання. Ми всі знаємо, що поставлено на карту", – наголосив Остін.

https://24тв/nato-nazvali-zagalnu-sumu-dopomogi-ukrayini-ozvuchili-3-golovni_n2298882

але де тут про контрнаступ?

це неважливо, проти чи не проти
бо у випадку атаки Ковбасної Україна де-юре становиться агресором. Що для нас неприпустимо.
Тільки й виключно у випадку, якщо Молдова звернеться по допомогу, офіційно.
Тоді в нас руки розв'язані
Молдова офіційно має звертатися за допомогою гучномовця?  :facepalm:

Три головні питання "Рамштайну"

За словами Остіна, на сьогоднішній зустрічі Контактної групи зосередяться на трьох ключових сферах: ППО, боєприпаси та засоби підтримки.
Глава Пентагону зауважив, що Україна терміново потребує допомоги союзників, аби захистити своїх громадян, інфраструктуру та війська від ракетної загрози Росії.
"Ми також почуємо оновлену інформацію про наш прогрес у довгостроковій перспективі підтримки українського обладнання. Ми всі знаємо, що поставлено на карту", – наголосив Остін.

https://24тв/nato-nazvali-zagalnu-sumu-dopomogi-ukrayini-ozvuchili-3-golovni_n2298882

але де тут про контрнаступ?

Все із вказаного не є важливим для контрнаступу???:

" ППО, боєприпаси та засоби підтримки."

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія