Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/70650
Я таки розумію , що всі оті рощмови його постійні про всякі анали та анальні штуки , то є правда коли на нього кажуть що він бойовий пі.до.раз та був опущеним на зоні.

Я таки розумію , що всі оті рощмови його постійні про всякі анали та анальні штуки , то є правда коли на нього кажуть що він бойовий пі.до.раз та був опущеним на зоні.
Тю, третина російських службовців розмовляє фєнєй поза офіційними виступами, бо бандитсько-тюремного бекґраунду. Просто лисий фраєр може себе не стримувати. Навпаки, російський скот бачить у ньому свого.

:facepalm1:

ти дибіл, вибач.

чим хуйло "поможе проти китаю"?
що таке є в хуйла?
я бачу тільки ядерку.
крім ядерки параша має тільки газ-нафту, від якої китай зараз не залежить, китаю насрати на кацапогаз та кацапонафту.
все інше в параші - гівно. наскрізь гівно гівняне. і з економічної, і з військової точки зору.

тобто ядерка.
і ти реально вважаєш, що дідусь байден збирається розпочати ядерну війну проти китаю, в якій йому потрібен "друх валодья" щоб разом в'їбати по китаю?

повторюся; ти дибіл.

Я ? Дибіл ?
Ти це в морду Саллівану та Бернсу кажи
А тако містеру Керрі, які й досі вважають ,що Китай- це реальна загроза, а з Росією треба домовлятися.
Я озвучив саме їх наративи.
Що є дебільними також і з моєї точки зору.

отримали повістки

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2023/03/8/7392409/

А один конгресмен на закритій зустрічі назвав два прізвища, котрі в Америці блокують українську перемогу. У яких панує страх, що Україна переможе, і він зумовлює відсутність рішення по літаках і далекобійних ракетах. Ці дві людини – радник з питань національної безпеки Джейк Салліван та заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Кал.

Про Джейка Саллівана ми чуємо ще з квітня, що оці вагання, цідіння зброї потрошки, зневіра в українську перемогу – від нього йде. Джейк – це академік, надзвичайно розумна людина, але далека взагалі від реального життя і від реальності. Така нерішучість і такий страх… Напевно, Джейк і ще частина людей в адміністрації Байдена захопилися ідеями Генрі Кіссінджера в певний момент. Але навіть вже Кіссінджер визнав свою помилку.

Це вже УП пише, це не я - й-й зрадойоб, еге ?

хм

він не довбойоб.
це гра хуйла.
ДОЛБОЁБ
нужны доказательства? пожалуйста
если бы этот доолбоёб в феврале 2022 принял решение ударить в направлении Лугандон-Крым, Крым-Лугандон
то уже летом 2022 они бы заняли территорию которую занимают сейчас с небольшими потерями
а у нас бы была полная ЗРАДА, новый майдан, это была бы катастрофа для страны и возможный распад...

а из-за своего долбоебизма (слава богу!!!) он потерял армию процентов на 80% и пытается как-то договорится
но границы 23.02.2022 его не устраивают, а нас тем более
пока он воюет он жив
и пусть пока живёт потому что есть небольшая вероятность что новый не будет таким долбоёбом

против того что тут сказано нет аргументов!

це просто тупа відмовка.
нам НЕ ХОЧУТЬ їх давати.
Ти йобнувся, придурок старий? Їх вже дали. Доповідь за тупе зрадойобство.

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2023/03/8/7392409/

А один конгресмен на закритій зустрічі назвав два прізвища, котрі в Америці блокують українську перемогу. У яких панує страх, що Україна переможе, і він зумовлює відсутність рішення по літаках і далекобійних ракетах. Ці дві людини – радник з питань національної безпеки Джейк Салліван та заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Кал.

Про Джейка Саллівана ми чуємо ще з квітня, що оці вагання, цідіння зброї потрошки, зневіра в українську перемогу – від нього йде. Джейк – це академік, надзвичайно розумна людина, але далека взагалі від реального життя і від реальності. Така нерішучість і такий страх… Напевно, Джейк і ще частина людей в адміністрації Байдена захопилися ідеями Генрі Кіссінджера в певний момент. Але навіть вже Кіссінджер визнав свою помилку.

Це вже УП пише, це не я - й-й зрадойоб, еге ?

Доповідь на віллі за безпідставні образи.

ой, та я вас прошу!
ваньки в кацапстані ціняться дуже дешево, а отой пригожинський контингент то взагалі нічого не вартий, по рублю за мішок
тому він наддешевий
Ваньки то зрозуміло що нічого неполучать, а от ті кто рулить вагнером , свого не упустять.

Ну поки їх нема фізично...

хм
https://t.me/voynareal/58941
Самі кацапи є більш ефективна одиниця ніж дальні дрони.
Платити їм і вони будуть самі палити
Не чекати ідейних
За кожен підпал -гроші
За кожен знищений об'єкт -грубі гроші
фонд і донатити кацапню
Хай все палять
А побєдобєси будуть верещать за смерши
То буде годна гойда

ДОЛБОЁБ
нужны доказательства? пожалуйста
если бы этот доолбоёб в феврале 2022 принял решение ударить в направлении Лугандон-Крым, Крым-Лугандон
то уже летом 2022 они бы заняли территорию которую занимают сейчас с небольшими потерями
а у нас бы была полная ЗРАДА, новый майдан, это была бы катастрофа для страны и возможный распад...

а из-за своего долбоебизма (слава богу!!!) он потерял армию процентов на 80% и пытается как-то договорится
но границы 23.02.2022 его не устраивают, а нас тем более
пока он воюет он жив
и пусть пока живёт потому что есть небольшая вероятность что новый не будет таким долбоёбом

против того что тут сказано нет аргументов!

Це я знаю. Тут згоден 100000 відсотків .
Хуйло не прийняв т.зв. план Герасимова - по ньому невідомо що б знами було...

а з Росією треба домовлятися.
А вони точно так вважають?  ;o

я дав вище лінк статті на УП
читай.

Хтось, може, і вважає. Значна частина демівських еліт вважає по-іншому

Ось сьогодні прочитав про виступ Гіларі Клінтон

російське вторгнення до України стало можливим, оскільки світова спільнота не спромоглася адекватно відреагувати на попередню агресію хуйло.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це під час виступу в Оттаві заявила колишня держсекретар й кандидат у президенти США Гілларі Клінтон.

За її словами, коли хуйло вдерся до Грузії у 2008-му році “ми всі схиляли його до перемовин, виступали з промовами з цього приводу”. “Ми висловлювали наше повне неприйняття, але ніхто насправді нічого не робив. Подумайте про уроки, які з цього виніс хуйло”, - сказала Клінтон.

Коли ж росія вперше вдерлася до України у 2014-му, “знову звучало: божечки, було б добре, якби він цього не робив, це дуже прикро, але у нас є інші проблеми, на яких треба зосередитися, інші місця, які потребують уваги”. “Із цього хуйло зрозумів, що йому може зійти з рук вторгнення до інших країн, втручання у вибори й скупка впливу заради втілення його великої мети відновлення російської величі”, - зазначила колишня держсекретар.

Клінтон наголосила, що єдиним рішенням тепер є перемога України, для чого їй потрібна підтримка із усім необхідним міжнародної спільноти. “У наших інтересах зупинити росію”, - зауважила вона.

Клінтон додала, що повторна неспроможність спинити росію “буде катастрофічною з точки зору розв’язання китайської агресії”.

Слава Богу, що хоч зрозуміли.

Доповідь на віллі за безпідставні образи.
Про 31 "Абрамс" вже офіційно оголошено. Так що заткнися, гандон.

Хіларі абсолютно права.
Що якщо вони зараз не зупинять кацапів і не повиривають їм зуби та кігті
Майбутнє буде не те що похмурим - його тупо не буде для демократії.
Бо зараз видрючити кацапів - це показати світу ,що США та Європа стоять на сторожі демократії і не дозволять хуйлам та муллам срати людям на голови.

Про 31 "Абрамс" вже офіційно оголошено. Так що заткнися, гандон.

Коли б***ь оголошено ?
На кінець 23 року ?
Що з них треба щось зняти ?

І вже про це говорили - я згодився, що ЗАРАЗ краще мати легші леопарди.
Добре, згоден

А що по F-16 ? ах. да вони ж нам непотрібні, да.
А по ATACMS ? Оййй. ну це такий удар по ніжній душі Саллівана ! не чіпаааайте !

Останнє редагування: 9 травня 2023 12:49:18 від A.W.

Парад.

https://t.me/uniannet/97703

Оце й є наші друзі. І Балтія.

я дав вище лінк статті на УП
читай.
прочитав ... якщо ваші висновки базуються ось на цьому то з моєї точки зору це просто безпідставне бла-бла, бо чомусь Саллівану Дар'я конкретно не симпатизує.  :-)o

Ось що воно каже про Крим (оййй не знаю, ну воно таке, ну то хай вже потім і вобщє)

https://edition.cnn.com/videos/politics/2023/02/26/sullivan-on-crimea.cnn

On Thursday night, Sullivan said the fighter planes aren’t what Ukraine needs right now.

“From our perspective, F-16s are not the key capability for that offensive. It is the stuff that we are moving rapidly to the front lines now,” he said on CNN.

Да.
Цікаво з тим Пригожиним.
Це вже той...
Я вже й грою не назву, бо тут пряме хуєсосіння хуйла.

Я ? Дибіл ?
Ти це в морду Саллівану та Бернсу кажи
А тако містеру Керрі, які й досі вважають ,що Китай- це реальна загроза, а з Росією треба домовлятися.
Я озвучив саме їх наративи.
Що є дебільними також і з моєї точки зору.

саліван і бернс казали, що саме вони, саліван і бернс, хочуть допомоги від параші у боротьбі з китаєм?

ні, вони такого не казали. тому вони не дибіли.

а ти казав, тому ти дибіл.

саліван і бернс казали, що саме вони, саліван і бернс, хочуть допомоги від параші у боротьбі з китаєм?

ні, вони такого не казали. тому вони не дибіли.

а ти казав, тому ти дибіл.

https://zahid.сайт Народного фронта/v-otochenni-baydena-die-proukrainska-liniya-blinkena-ta-prorosiyska-sallivana-piontkovskiy

Не ображайте інших, бо це скінчиться доповіддю.

Піонтковський зауважив, що донедавна Салліван виправдовував своє прислужництво стосовно Росії доволі розповсюдженою в Америці тезою (особливо поширюваною кремлівськими агентами), що головний противник для Сполучених Штатів – це Китай, і тому треба максимально сконцентруватися в Азії.

"Для цього добре було б повторити маневр Ніксона-Кіссінджера в період "холодної війни", які перетягнули Китай на свій бік і перемогли СРСР. А давайте тепер навпаки – перетягнемо Росію на свій бік і разом переможемо Китай. Ну, але для цього, звісно, треба піти на якісь дрібні поступки, зробити щось приємне для пана хуйло, зокрема віддати йому на розшматування Україну. Зараз ця зрада, яку вчиняє Салліван, і яка, сподіваюся, буде зірвана у Вашингтоні найближчими днями, не має ніякого виправдання і пояснення", – додав експерт.

Він додав, що така поведінка є особливо образливою, коли зовнішньополітична ланка української влади (чи не єдина у державі) в цій ситуації діє просто блискуче.

І я зрозумів що те, що тут розповідає нам п. СлавРедко - трохи не те що є насправді.

:)

Цитата: SlavRedko 17 листопада 2022 20:47:49

Навіщо ЗСУ засоби дальнього ураження зараз? Не вистачає цілей на фронті? Чи  щоб влупити по Москві і отримати отвєтку з ЯО?

https://t.me/chat_of_nexta/3886050

Чернобаев жжет.  День победы порохом пропах как и ваш дохлый сын.  :D
Я так понял звонили с телефона орка.

den

Піонтковський зауважив, що донедавна Салліван виправдовував своє прислужництво стосовно Росії

Є пряма мова Салівана?

:)

Ну ось і я про те.
Тобто у нас військові ідіоти (за словами СлавРедко)- і провокують ядерний конфлікт ?
А може то не ми ідіоти, а хуйло ? А може то він залякує ?

Є пряма мова Салівана?
йому (Піонтковському)  теж один конгресмен на закритій зустрічі сказав  :idea:

https://t.me/truexanewsua/72727

Цікавий шеврон у нього : "груз 200 ми вмєстє"  :laugh:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 15 гостей

Повна версія