Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Топа в ніколи? ;o

Топа в ніколи? ;o

Думаю це ДУЖЕ занадто. Тим більш там термінологія не зрозуміла.
   
Re: Топа в ніколи? ;o

присоединяюсь

   
Re: Топа в ніколи? ;o

За що Топу в Ніколи?!
Він просто спробував розібратися з термінологією.
Взагалі, цілком адекватний дописувач, на відміну від деяких.
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Що там розбиратись,  відкриваємо україньську вікіпедію  і  прямо читаємо, там усе розжовано, що таке "легітімність" за  Вебером, чи за Бітемом,  чи  за Ітоном,  чи у академічному значенні.

 Тоді разом з Топою  фуп повинен і вікіпедію забанити.
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Термін бану змінено
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Дякую,  Форум Модератор.
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Зато мєнт Сєржик лайном поливає всіх і вся, і нічо йому, бо Петра любить, своїх не чіпає
   
Re: Топа в ніколи? ;o
Svitlana Bykova

Зато мєнт Сєржик лайном поливає всіх і вся, і нічо йому, бо Петра любить, своїх не чіпає
Свєто, ну вас же знову забанять - за бруд в адмінці. В цьому розділі з цим суворо, швидко і невідворотньо. А ви знову будете потім здіймати вереск
Нащо наражаєтеся? Не можете себе втримати? Чи вам для лайномітання мало простору в клубі та передбаннику?

от не розумію, чесно...
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Свєто, ну вас же знову забанять - за бруд в адмінці. В цьому розділі з цим суворо, швидко і невідворотньо. А ви знову будете потім здіймати вереск
Нащо наражаєтеся? Не можете себе втримати? Чи вам для лайномітання мало простору в клубі та передбаннику?

от не розумію, чесно...

Та мене забанять в будь-якому випадку  :weep:   мені втрачати нічого  :laugh:  Про бруд якраз до слова, то я побачу вибаченння або підтвердження ваших звинувачень ?
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Та мене забанять в будь-якому випадку  :weep:   мені втрачати нічого  :laugh:  Про бруд якраз до слова, то я побачу вибаченння або підтвердження ваших звинувачень ?
дістала і вибачення і підтвердження.....д о зими.вперта кобіта. :facepalm1: і видно сніг любить
   
Re: Топа в ніколи? ;o

дістала і вибачення і підтвердження.....д о зими.вперта кобіта. :facepalm1: і видно сніг любить

Таких впертих швидко до бану відправляють
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Таких впертих швидко до бану відправляють

десь таке є в правилах, щоб впертих якнайшвидше до бану?
   
Re: Топа в ніколи? ;o

 Дякую усім, панове, що виявили небайдужість.
 Якби не друзі , то і не знав би, що "вбили не насмерть", бо в адмінку заглядати було якось не теє...  ;)
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Аби уникнути у майбутньому непорозумінь з адміністрацією, прошу виділити модератора хвилинку уваги і пояснити, що ж воно теє було.

 Топа
23 серпня 2017 20:49:57
IP/Host: ---.25-pool.nikopol.net
h2o, 23 серпня 2017 20:42:19
Розгорнути попередні цитати...
гарантом системы, заботливо выстроенной предыдущими ушлепками  B-)
Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

 В Конституції все правильно записано.
 То просто шоколаки у своїй брехні заплуталися.
 Бо на даний момент Президент нелегітимний по усіх пунктах.
 А легітимність не можна надбати адміністративними заходами.

 Топа   4.2, 4.6, 4.7 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=977225.msg20181930#msg20181930

  4.2. Суперечки по ідеологічних питаннях не повинні виходити за межі Конституції, законів України та здорового глузду.
  Де тут вихід за межі здорового глузду?
 
  4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.

  Президент України не є національним символом та атрибутом української державності.
  Твердження про нелегітимність - це лише свідчення, що у основних(фактичних) напрямках діяльності Президент не користується підтримкою більшості суспільства(про що, зокрема, свідчать рейтинги його персональної партії).
  До законнсті, правомочності дій Президента(в цьому нема сумніву) легітимність ніяким боком.
  Я, до речі, наводив визначення:
Легіти́мність (від лат. legitimus — згідно з законами, правомірний, законний) — здатність того чи іншого політичного режиму досягти суспільного визнання та виправдання обраного політичного курсу, прийнятих ним політичних рішень, кадрових або функціональних змін у структурах влади[1]. Чим нижче рівень легітимності, тим частіше влада буде спиратися на силовий примус.(Вікі)

 4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
 В чому незгода з політикою, яку проводить Президент, корелює з діяльностю якоїсь партії(якої саме, на Вашу думку, можна уточнити?).

 Сподіваюся почути хоч якісь пояснення.

Останнє редагування: 27 жовтня 2017 11:22:50 від Топа
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Ботом юльок
   
Re: Топа в ніколи? ;o

   
Re: Топа в ніколи? ;o

Бо на даний момент Президент нелегітимний по усіх пунктах.

"нелегітимне" твердження))
(при всій повазі до автора)
   
Re: Топа в ніколи? ;o

Бо на даний момент Президент нелегітимний по усіх пунктах.
"нелегітимне" твердження))
(при всій повазі до автора)
"
  Є підримка більшості суспільства? Партія  Порошенко "Солідарність" має найбільшу з усіх інших підтримку? Ні??? Тоді дивіться визначення:
 Легіти́мність (від лат. legitimus — згідно з законами, правомірний, законний) — здатність того чи іншого політичного режиму досягти суспільного визнання та виправдання обраного політичного курсу, прийнятих ним політичних рішень, кадрових або функціональних змін у структурах влади.

 А плутати нелегітимність з незаконністю - наслідок браку освіти.
   
Re: Топа в ніколи? ;o

так, відчуваю, що треба було замість факультету журналістики Київського університету
закінчувати юридичний факультет.
Бо досі знав з усіх словників, що найголовніше значення слова легітимний = законний, а не легітимний = не законний))
   
Re: Топа в ніколи? ;o

так, відчуваю, що треба було замість факультету журналістики Київського університету
закінчувати юридичний факультет.
Бо досі знав з усіх словників, що найголовніше значення слова легітимний = законний, а не легітимний = не законний))
Я просто вчився в радянській школі. Там викладалося "Апчествовєдєніє". За цей час значення слова не мінялося.  B-)
 Асоціації з "незаконністю  теж ідуть з радянських часів.
 Радянський уряд підтримує народ. Він законний.
 Проклятих капіталістів народ ненавидить. Вони незаконні(нелегітимні!).
 Такі діла.  :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія