Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

В середньому, на 10 градусів швідкість реакції росте в 2,4рази. Однак температура не є каталізатором. Каталізатор - матерія, температура - фактор.
   
Угу...

І ікщо людина не вбила перед цим свій імунітет якимось ліками - він його навіть не почуєш і не побачиш. Бо 1000 вірусів це фігня...навіть 100000 .

таку кількість хворий видає коли кашляне
   
ви можете гріти суміш водню з кіснем и 50 и 100 градусів. Нічого не буде. Внесіть туди, навіть на холоду, платінову спіральку и вона розпечеться добіла. За пару хвилин весь об' ем займе водяна пара.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

S білок крепится к клетке и эта клетка воспринимается иммунной системой, как чужеродная. Соответственно, иммунитет начинает убивать все похожие клетки (аутоиммунная реакция). По неизвестной мне причине, S білок вызывает аутоиммунную реакцию против клеток собственного сердца.

leelee@ - патологічне брехло
Хто там із тенісистів від вакцини захворів на Australian Open?
І як всякий антивакс - нагадить, а пробачитись не може....

   
І ще одне ...
Немає ні однієй вакцинии для РНК вірусів довгої або по-житевої  дії..

то шо замість вакцин?
   
І ще одне ...
Немає ні однієй вакцинии для РНК вірусів довгої або по-житевої  дії..
дик, це перша. Ясно, що немає. Не було, точніше. А ще не так давно взагалі вакцін не було.
   
дик, це перша. Ясно, що немає. Не було, точніше. А ще не так давно взагалі вакцін не було.

і допомогла тобі ця вакцина?
   
Я ще не хворів.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

таку кількість хворий видає коли кашляне

В роті живуть біля 2 млн вірусів, бактерій мікробів..

В носоглодці вже на порядок менш..
В трахєі ше на 3 порядки менш до легень доходять одиниці... (С) вхавр2

Так ось на цих одиницях нормальна незалікована людина вчиться плавати.

В цій гілці десь сторінка 300-400..

Але полюбе вірус потрапляє і
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Тобто ?? почав кіпятити  мідний купорос з пластиною міді я ні як не прискорю швидкість реакції? ???

Чи хлорісте залізо з  сіллю золота?

 :facepalm1:

І от після цього ці ідіоти ще щось розказують про хімічні процеси, і при цьому не знають найпростіших визначень в хімії.  :punish:

Ти б спочатку почитав підручник з хімії для середньої школи, перш ніж нести маячню про вакцини.

Чергове підтвердження, що антиваксер - це синонім ідіота.
   
Це в залік "допомогло", чі ще зачекаймо?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

дик, це перша. Ясно, що немає. Не було, точніше. А ще не так давно взагалі вакцін не було.

Немає і не буде ні одній...
Бо РНК-вірус на відміну від ДНК - вірусів мутувати починає з моменту як тільки опинився в клітині.
А днк тільки після зовнішнього впливу .
Тому від ДНКвірусів  є...від РНК немає..
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

:facepalm1:

І от після цього ці ідіоти ще щось розказують про хімічні процеси, і при цьому не знають найпростіших визначень в хімії.  :punish:

Ти б спочатку почитав підручник з хімії для середньої школи, перш ніж нести маячню про вакцини.

Чергове підтвердження, що антиваксер - це синонім ідіота.
красавчик... Нажаль що імпотент... Але красавчик.
Не було не було і тут бац!!

Чувак - в назві "каталізатор" помилився..   во це твій зірковий час!

Кароче чувак - мені насрати відверто кажу насрати  .. на тебе і твої "совети"... Мене влаштовує те що при збільшені або зменшені температури змінюється швідкість реакції..

Тому ідіть панове в дупу і там сам своє лайно нюхайте ...

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Це в залік "допомогло", чі ще зачекаймо?

Аeternitas , я досить здорова людина, трохі покоцана.  Зазвичай хворобами людей не страждаю.

Мальоха себе  ще додатково покоцав....  І як це скажится через рік, два , пять -  а фіг його знає.

Вона тобі взагалі не потрібна була.
   
Це в залік "допомогло", чі ще зачекаймо?

ви нам тут потрібні здорові, але щось не віриться що все з вами гаразд після 4 доз.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

До речі в хіміотерапіях використовуються сіль платини ..
Бо платина є дійсно ахріненим каталізатором..

Кароче це квантова механіка чому так.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

красавчик... Нажаль що імпотент... Але красавчик.
Не було не було і тут бац!!

Чувак - в назві "каталізатор" помилився..   во це твій зірковий час!

Кароче чувак - мені насрати відверто кажу насрати  .. на тебе і твої "совети"... Мене влаштовує те що при збільшені або зменшені температури змінюється швідкість реакції..

Тому ідіть панове в дупу і там сам своє лайно нюхайте ...

Це вказує, що нічого не розуміє ш в суті питання, і намагаєшся щось доводити.
Робиш висновки комічного масштабу і космічної ж глупоти.  :punish:

І ще одним доказом твого ідіотизму є те, що у відповідь, ти починаєш хамити.
Як я вже казав, антиваксер - це синонім ідіота.  :fuck:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Це вказує, що нічого не розуміє ш в суті питання, і намагаєшся щось доводити.
Робиш висновки комічного масштабу і космічної ж глупоти.  :punish:

І ще одним доказом твого ідіотизму є те, що у відповідь, ти починаєш хамити.
Як я вже казав, антиваксер - це синонім ідіота.  :fuck:

Нагадай і можеш в лічку адресу скинути . - щоб обовязково купив тобі шоколадну медальку і барабан з прапором ..
   
Немає і не буде ні одній...
Бо РНК-вірус на відміну від ДНК - вірусів мутувати починає з моменту як тільки опинився в клітині.
А днк тільки після зовнішнього впливу .
Тому від ДНКвірусів  є...від РНК немає..
е крітично важливі білки, мутація в яких - смерть вірусу. Тож, не кажить неправду.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Нагадай і можеш в лічку адресу скинути . - щоб обовязково купив тобі шоколадну медальку і барабан з прапором ..

Ти б краще пішов підручника почитав по хімії, а заодно і уроки поробив, бо мамка сварити буде.  :punish:
   
А що зробити треба, щоб і мені барабан та медальку?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

е крітично важливі білки, мутація в яких - смерть вірусу. Тож, не кажить неправду.
Так і є... Тому частка рнк вірусів погибає при проникнені у клітину
Тому і s білок в оміхрені має 39 мутацій. А це вже зовсім другий білок..(що по цьому химия каже?) тому і хворіють бронхами і дальше вірус не лізе..

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А що зробити треба, щоб і мені барабан та медальку?

А тобі за що?

Не ну - медальку і навіть тортік можу.. але нафіг тобі барабан?
   
А тобі за що?

Не ну - медальку і навіть тортік можу.. але нафіг тобі барабан?
пане. В мене ніколи не було барабану.  Живу без сенсу життя. Можна лише барабан та прапор, без медалі. Що робити?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ти б краще пішов підручника почитав по хімії, а заодно і уроки поробив, бо мамка сварити буде.  :punish:

 :lol:

Якщо бажаєте  обговорити  мої знаня  -  створить тему.. я обов'язково там з'явлюся.
   
Я дуже люблю аxyй в родині, "тато йобнувся", час від часу учіняти. Барабан мені потрібен. А щодо хімії, та терменів вживання коректного, то опонент ваш правий, ви в цьому трохі зовсім лох.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Я дуже люблю (x) в родині, "тато йобнувся", час від часу учіняти. Барабан мені потрібен.
:D
Окей.. літом ...
 
Тортік рошен
Барабан
Ще можу  ось таку трубу .



І ще потрібно буде когось на скрипки який лабати вміє.  .

Зи. Роками на шару бухати і якись гроши отримувати.  Такий собі стартап .

Останнє редагування: 19 січня 2022 00:34:52 від Аeternitas
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А щодо хімії, та терменів вживання коректного, то опонент ваш правий, ви в цьому трохі зовсім лох.
Ми розмовляємо по суті ? Чи назвах..

Може і путаю мальоха...   
Але суть розуміеш... Так же..

Чипляє то що він опонент схожий на щення..який прийшов і роками розповідає як мені жити.





Останнє редагування: 19 січня 2022 00:36:42 від Аeternitas
   
:D
Окей.. літом ...
 
Тортік рошен
Барабан
Ще можу  ось таку трубу .
https://m.youtube.com/watch?v=Zp2dGxYDq7w
І ще потрібно буде когось на скрипки який лабати вміє.  .
труби не треба, дякую, пане. Я не суіціднік, всеж. А барабан та прапор буде за вами. А я плачу за вечерю. Початок червня, як живий ще буду, вас влаштує?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

труби не треба, дякую, пане. Я не суіціднік, всеж. А барабан та прапор буде за вами. А я плачу за вечерю. Початок червня, як живий ще буду, вас влаштує?

Ось тому і літом  :-)o 
Суть : обов'язково зустринимося але літом.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

:lol:

Якщо бажаєте  обговорити  мої знаня  -  створить тему.. я обов'язково там з'явлюся.

Навіщо створювати ще одну тему? Ти вже все показав тут.  :punish:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Навіщо створювати ще одну тему? Ти вже все показав тут.  :punish:
   
На підприємстві за 3 дні 2 підтверджених на КОВІД
Обидві двічі вакциновані на Пфайзер (централізовано, на підприємстві вакциновані), начальник відділу кадрів та менеджер з постачання.
Чекаємо на сполах заболівань - з багатьма контактували... До тотального вакцинування восени обидві перехворіли на ковід
Обидві хворіють середньої тяжкості - їм дуже погано
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Еволюція по суті це відбір - ребенок є одним цілим батько з  мати..
По образу і подобою...

Щось мене на лірику понесло..

Але змішується все - і кров і рідини і повинні ще і души  і в момент екстазу ще і нерви  гени ...
Це так заворожливо чудово ...

   
На підприємстві за 3 дні 2 підтверджених на КОВІД
Обидві двічі вакциновані на Пфайзер (централізовано, на підприємстві вакциновані), начальник відділу кадрів та менеджер з постачання.
Чекаємо на сполах заболівань - з багатьма контактували... До тотального вакцинування восени обидві перехворіли на ковід
Обидві хворіють середньої тяжкості - їм дуже погано
в нас теж пфайзернуті по троху хворіють. Нащастя досить легко. Не те що раніше, як ми людей ховали. А я собі думаю, може отой індейськи ковішилд і краще пфайзера?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

607771 американців померли від Ковіду
Більше як 99%, які вмирають від Ковіду сьогодні - це невакциновані люди
А ФОКС бреше що це - політика
https://youtu.be/ZEJufOyAbis
   
607771 американців померли від Ковіду
Більше як 99%, які вмирають від Ковіду сьогодні - це невакциновані люди
А ФОКС бреше що це - політика
https://youtu.be/ZEJufOyAbis

Так, так...усі брешуть. І американці, і австралійці -тотальна брехня. Всі хто вмирає - невакциновані. Але це не точно...

Новый Южный Уэльс (Австралия): сегодня в этом штате было зарегистрировано рекордное количество кoвuдных смертей в день за всё время "пандемии", и из 36 умерших 33 (92%) были вakцuнuрованы как минимум двумя дозами.

https://mobile.twitter.com/NSWHealth/status/1483228787664101376
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

:)

Дякую . Нема потреби..

З мааскальской вікі.

Метаболи́зм, или обме́н веще́ств, — это химические реакции, которые возникают в живом организме для поддержания жизни. Эти процессы позволяют организмам расти и размножаться, сохранять свои структуры и отвечать на воздействия окружающей среды.


Що є каталізатором для хімічних сполук?  - один з них це температура ...



Тому коротко::
 Може мРНК опиниться в той клітині де вона не повинна бути?  Может.
Вы не поверите, но в организме человека около 20 000 разных мРНК. И тысячи других РНК, которые взаимодействуют друг с другом (активируют, блокируют, даже разрушают). И никто до сих пор точно не знает, как все это взаимодействует. Задавать риторические вопросы бессмысленно. На них нет ответа. Но совершенно очевидно, что лезть в процесс, о котором ты мало что знаешь (это я о генетических препаратах) - верх безрассудства.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

У швейцарской олимпийской спортсменки Сары Атчо перикардит из-за ее бустера:

"Очевидно, как вы знаете, я стараюсь быть настолько прозрачной, насколько могу, и сейчас это важнее, чем когда-либо.

22 декабря я получила повторную вакцинацию, потому что не хотела бороться с этим, когда начался сезон. Мне сказали, что безопаснее купить Pfizer (хотя у меня была Moderna в первый раз), чтобы избежать сердечных побочных эффектов.

27 декабря я почувствовала стеснение в груди и начала чувствовать головокружение, поднимаясь по лестнице. Это повторялось еще несколько раз, пока я не решила проконсультироватьс я с кардиологом, который поставил мне диагноз перикардит (воспаление тонкой оболочки, окружающей сердце).

Теперь мне не разрешают учащать сердцебиение в течение нескольких недель, чтобы мое сердце отдохнуло и оправилось от воспаления.

Я все еще делаю все возможное со своим тренером, чтобы мои мышцы двигались, и он ОТЛИЧНО справляется, спасибо ему.

Я должен признать, что я расстроена этой ситуацией, потому что мы недостаточно говорим о побочных эффектах. Я чувствую себя беспомощной, так как это полностью выходит из-под моего контроля…

Я рада, что вакцина помогла избежать многих смертей и уменьшить давление на больницы и персонал больниц, однако я разочарована тем, что я сама, а также другие молодые и здоровые люди страдают от этих тяжелых побочных эффектов.

Я надеюсь, вы понимаете, почему для меня важно было поделиться"
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія