Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Если Зе не допустит серьезного повышения тарифов на ээ, проголосую за него еще раз (tu) [ua]

Не голосував і не голосуватиму , ннезважаючи ні на які тарихви
   
по поводу понижения - это хороший вопрос
но на данном этапе, думаю пока лучше синица в руках, чем журавель в небе,
ну или чтобы не оказаться, как баба в золотой рыбке...
   
по поводу понижения - это хороший вопрос
но на данном этапе, думаю пока лучше синица в руках, чем журавель в небе,
ну или чтобы не оказаться, как баба в золотой рыбке...

Ти реально впевнений що собівартість роботи  блока аес - 50 млн грн?
(1 копійка * 5 млрд кВт год )
   
Ти реально впевнений що собівартість роботи  блока аес - 50 млн грн?
(1 копійка * 5 млрд кВт год )

Ден, ты мне раньше казался умнее

еще раз, ветка не про себестоимость, а про то что Ахметка и все гоп компания перечисленная на СНБО + порошенко, покупали по 1 коп (факт), а продавали по 1.68 (тоже факт), и потом на эти "убытки" у них появлялись дворцы королевские и яхты

по вопросу себестоимости мне сложно сказать, возможно и больше 1 коп,  там 2-4 коп например. 
Я тут уже постил что бакс с 2017 года цена не менялась, порохоботы тут с пеной у рта доказывали что при порохе энергоатом был прибыльный, _если_ это так и не было существенных колебаний цен на твеллы, то я не думаю что себестоимость больше 4х коп. Но спортить не буду, т.к. это надо точные данные и много считать.
   
Один блок аес
Виробляє 5 млрд кВт год
Коштує в рік як дві школи ( бюджет типової школи на 800 -1000 учнів біля 20 млн грн )?

Ну ок





   
Электричество может подешеветь за счет сокращения затрат на ремонт устаревших сетей

Цитувати
Кабинет министров планирует снизить тариф на электроэнергию для населения до 1,2 грн/кВт.час за счет принудительного сокращения затрат на ремонт устаревших электрических сетей, подстанций и трансформаторов.

Об этом говорится в проекте постановления правительства, копия которого есть в распоряжении РБК-Украина.

Так, операторов электросетей могут обязать снизить расходы на ремонты оборудования на 6 млрд грн в год и направить эти деньги на компенсацию льготного тарифа для населения.

Решение может быть принято на заседании 4 августа.

По имеющимся данным, этот вариант вызывает опасения из-за риска более частых отключений потребителей особенно в отопительный период.

Собеседники РБК-Украина в Кабинете министров сообщают, что альтернативным сценарием для снижения тарифов для населения рассматривается стабилизация цен реализации электроэнергии остальным потребителям (не населению) на уровне не ниже 1,7-1,8 грн/кВт.час. Это позволит госкомпаниям "Энергоатом" и "Укргидроэнерго" дополнительно получить те же 6 млрд грн, которые будут направлены на обеспечение населения электроэнергией по цене 1,2 грн/кВт.час.
   
Чисто аес якшо фуярить її, то вона може і дешевше коштує, якшо порахувати пальне + обслуговування
Тарифи енергоатому ви запросто можете подивитись на його сайті. З повною розшифровкою. Там все прозоро. І вони зовсім не 1 коп. Заодно поцікавтесь що воно таке оте ПСО.


А от донесення електрики до споживача - там уже пздц які складності. І не забувай про регулювання напруги
:facepalm1:
   
покупали по 1 коп (факт), а продавали по 1.68 (тоже факт), и потом на эти "убытки"
А та електроенергія сама прийшла до споживача, ага. Поцікавтесь тарифами Укренерго на транспорт,  та ОСР на розподіл.

возможно и больше 1 коп,  там 2-4 коп например
Подивіться структуру тарифу на сайті Енергоатому. І скажіть конкретно, який саме рядок вам здається завищеним. Бо 4 коп. Не вистачить навіть на зп персоналу. Сильно не вистачить.
   
І да, 1 коп, то ціна для Гарантованого покупця, а зовсім не для ахмєтова.
   
ну как, если повысит в 4ре раза как порошенко, то я первый побегу на майдан его свергать  :D

Які 4 ? Газ з гривні на вісім
Електрика була 0.30 стала 1,68
Свиноферма може верещати хоч тріснути , їх кнурятню вже ніхто не переплюне
   
Электричество может подешеветь за счет сокращения затрат на ремонт устаревших сетей

От ти і спалилося ) армовірище мовою окупанта працює ))
Взагалі я теж вважаю що це не правильно, потрібно просто дати підсрачника Гудку і його "зеленій енергії" яку підметушив в свій час кнуридло
   
а то Ахметка и его бизенс-партнер порошенко совсем охренели
дерут 4 шкуры на ровном месте

Уже не те времена, когда была возможность вручную регулировать, как во времена Яныка, когда на оплату долга нафтогаза брали деньги из бюджета и внешних заимствований. Ни к чему хорошему это не приведет. Ты там алюминий плавишь в промышленных масштабах или майнишь? Если дорого, всегда можно перехать в страну где дешевле? (а где дешевле сейчас?)
   
україніздєц триває (tu)  [ua]

друга франція не вийшла - але вийшла перша пранція))

пранці))
   
ПРА́НЦІ, ів, мн., заст., розм. Сифіліс. Людей їдять пранці, нужда, горілка (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 233); Привезли її [хворобу], кажуть, із Франції І звуть по-народному — пранці (Василь Еллан, I, 1958, 167);
//  Уживається як лайливе слово. — То це ти... ти, Кашубо, язика мені втнеш? — повернувся до нього усім тулубом Вовк. — Ти, щеня гнилозубе? Пранці ходячі? (Ігор Муратов, Буковинська повість, 1959, 239).
   
яку підметушив в свій час кнуридло
Ви впевнені, що це саме він зробив? 25 вересня 2008 року. Законопроект урядовий. Стидаюся спитати: а хто ж тоді був Головою уряду?
   
Ви впевнені, що це саме він зробив? 25 вересня 2008 року. Законопроект урядовий. Стидаюся спитати: а хто ж тоді був Головою уряду?

Я впевнена, тому що мова зовсім не про 2008  ;)

І хто ж ? Невже Зеленський ?  :lol:
   
Уже не те времена, когда была возможность вручную регулировать, как во времена Яныка, когда на оплату долга нафтогаза брали деньги из бюджета и внешних заимствований. Ни к чему хорошему это не приведет. Ты там алюминий плавишь в промышленных масштабах или майнишь? Если дорого, всегда можно перехать в страну где дешевле? (а где дешевле сейчас?)

а можно поумерить аппетиты присоски ахметки и сделать демонополизацию
пусть он валит, вон как Плахотнюка в молдове например, а он там типа еще круче ахметки у нас был
   
а шо  сі  стало, шо майора Свєту угандошили???  ;o
   
Если Зе не допустит серьезного повышения тарифов на ээ

 :facepalm1:  :weep:
и смех и грех
   
Я впевнена, тому що мова зовсім не про 2008
Дивно. Верховна Рада України; Закон від 25.09.2008 № 601-VI. Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення "зеленого" тарифу. Стан: Чинний.
А про що тоді ви? Чи знов дивні фантазії?
   
а можно поумерить аппетиты присоски ахметки и сделать демонополизацию
Демнополізацію Енергоатома? Це ж він відпускає ее населенню.
   
Як Ахметов "продавив" Зеленського і домігся високої ціни електроенергії.

ДТЕК Ріната Ахметова досяг свого
З початку серпня ціна електроенергії виросла на понад 50% і склала 2,4-2,5 грн/кВт-г.
   
Якщо Пєтя необгрунтовано підняв тарифи

яке б***ь "Петя підняв"??
Яке йбнрт "Зє опустить"?
В шоці як такі люди кнопочку ВКЛ
на компі своєму опанували..
   
Голосуй, не голосуй, все рівно получиш....щайбу. :D
   
А взагалі-то я теж не вдоволений  підвищення тарифів, як і будь який споживач. Але... Хліб свого часу коштував 16 коп. Зараз біля 16 грн. При тому, що вага тоді була 1 кг. Зараз такого майже не знайти. Середня зп зросла щонайменше в 100 разів. То чому совкодрочери вважають, що зростання ее з 4 коп до 4 грн біда-біда? Мені навіть важко знайти продовольчий товар, який подорожчав менше, ніж в 100 разів. Хіба що банани. А харчі такий же товар першої необхідності, як і електрика.
   
ога, уже світлану залочили.
А її то за шо?
   
Про що ви мелете?
Ви, бізнюки, на свою продукцію ціни 5 років не піднімали? Ви, наймити, 5 років не вимагали підвищення зп?
Щоби цінити - треба платити
Все має мати свою ціну, енергетики, газовики, водоканал теж хоче мати нормальні зарплати

А з олігархами, пліз розбиратися, вам, зеленому, чи амку

Зараз енергія для населення коштує дешевше, ніж за союзу - тоді було 4 коп - 4 пачки сірників, 1/4 хліба, а зараз?

Бля, про розподіл/доставку вже мовчу
Невже зі складу енергію дають?

Що одні, що другі прибацані з тими платіжками

Електроенергія на місяць коштує як 5 пляшок пива в магазі чи 2 бокала в барі
Про цукор з олією краще поговоріть 


Останнє редагування: 4 серпня 2021 20:50:57 від Pipa
   
Уже допустил и еще допустит. Проголосуєш? Долбойоп?
   
Уже допустил и еще допустит
Він не проголосує, якщо Зе підвищить в 4 рази. А от, в 3.99 - це ще норм.  Не таке вже й серьйозне.
   
а то Ахметка и его бизенс-партнер порошенко совсем охренели
дерут 4 шкуры на ровном месте

специально для тебя тарифы будут повышать МЕЕЕЕДЛЕННО.
но уверенно  B-)
   
То шо Зеленый работает на врага и о наших разведчиках сразу стучит хуйлу тебя не колышит?А для тебя главное тарифы?Ты точно в адеквате?
   
В Україні з 1 вересня введуть три нових тарифа на електроенергію

Цитувати
У своїй новій постанові про тарифи на електроенергію для побутових споживачів Кабінет міністрів України розробив три варіанти тарифікації, які будуть стосуватися різних категорій населення.

Для домогосподарств, які щомісяця споживають до 100 кВт-годин тариф на електроенергію знизять з 1,68 до 1,2 за одну кВт-год.

При споживанні за місяць від 100 до 500 кВт-година тариф на електрику складе 2,4 гривні за кожну кВт-год.

Для домогосподарств, які споживають за місяць більше 500 кВт-годин, вартість електроенергії складе 3,4 гривні за кВт-годину.
   
Він не проголосує, якщо Зе підвищить в 4 рази. А от, в 3.99 - це ще норм.  Не таке вже й серьйозне.
навіть якшо у три рази, то теж не проголосує, а от якшо тіки у два рази - то проголосує.
   
партнер порошенко
64   smx, зеббіл відводить підозри від свого прихильники певної політсили

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032480.640
   
Серьезное повышение - это сколько? Может кому и в пять раз повышение не больно
   
 Кабмин снижает тарифы на электроэнергию

:gigi:
   
З жовтня тарифи на електроенергію знизять з 1,68 грн до 1,44 грн за кВт, але для тих, хто споживає менше за 250 кВт-год.
Уряд знижує тарифи на електроенергію, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у середу, 11 серпня.
Так, тариф на електроенергію для домогосподарств, які споживають менше 250 кВт-год, будуть знижені до 1,44 грн за кВт (з нинішніх 1,68 грн).
У той же час, для сімей, які споживають понад 250 кВт-год на місяць, тарифи залишаються без змін.
Нові правила запрацюють з 1 жовтня.
   
не, я конечно понимаю, что рано или поздно тарифы немного выростотут
но явно не сегодня  :gigi:
черный день для порохоботов, петра и его бизнес-партнера ахметки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія