Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Курцы, которые бросили. Есть вопрос.

Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Гіпа йобнувся. Так бува, інколи.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

:laugh:
Все буде добре. Не сумніваюсь.

Спасибо, такая поддержка сильно мотивирует.
Хотел пойти скурить последнюю на сегодня 10 сигарету, но потерплю.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Гіпа йобнувся. Так бува, інколи.

Саид, отчего такой поспешный вывод?
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Саид, отчего такой поспешный вывод?
я прочитав, Мустафа. Співчуваю та заздрю. Мір твоеї хаті.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

если бы сейчас вернули сигареты  финские такого качества как были в 80-х я и и сейчас начал курить,
а то шо сейчас продаётся это не сигареты это не табак, нет смысла такое курить.

какой тогда был кемел!
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Я не могу бросить. Спустился толтко до 1 мг. Каждый день пачка. Стаж 26 лет. Максимум три дня держался. Очень ломает, руки дрожат, в пот бросает, настроение от плюса к минусу за секунды, солнечные зайчики летают... Все восприятие искажается. Пока не смог... Но если ТС сможет, попробую ещё раз. -чужой пример  заразителен, очень хочется бросить :)
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Всего третий день но рвет в лоскуты. Похоже бухать проще бросить.

Я снижал количество курительных привычек. Есть любимые курительные привычки, например, кофе с сигаретой. Вот ее оставляешь, а от остальных курительных привычек постепенно избавляешься - присел передохнуть, достал сигарету, вышел из вагона на перрон - закурил, встретил друга - достали по сигарете....

А потом, я бросил пить кофе.
И сигарета отпала сама собой.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Смалю коли дуже хочеться
1-3 цигарки в день
кину, коли щось заболить
зараз причини кидати не бачу
навіщо лишати себе задоволення
 B-)


   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Я не могу бросить. Спустился толтко до 1 мг. Каждый день пачка. Стаж 26 лет. Максимум три дня держался. Очень ломает, руки дрожат, в пот бросает, настроение от плюса к минусу за секунды, солнечные зайчики летают... Все восприятие искажается. Пока не смог... Но если ТС сможет, попробую ещё раз. -чужой пример  заразителен, очень хочется бросить :)

пачку курить нет смысла, как минимум половина сигарет без удовольствия, просто на автомате.

Положи сигареты в багажник машины, не держи под рукой. как минимум резко сократишь до 10ти 12ти в день
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Я не могу бросить. Спустился толтко до 1 мг. Каждый день пачка. Стаж 26 лет. Максимум три дня держался. Очень ломает, руки дрожат, в пот бросает, настроение от плюса к минусу за секунды, солнечные зайчики летают... Все восприятие искажается. Пока не смог... Но если ТС сможет, попробую ещё раз. -чужой пример  заразителен, очень хочется бросить :)
Вайпер пробували? З  рідиною з концентрацією 6 мг принаймні можете знизити суттєво кількість цигарок на день
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Першу цигарку за день відкладаю до пори коли дуже- дуже хочеться
тоді вийдеш на подвір'я
затягнешся глибоко глибоко, і кайф ...
перша цигарка за день сама приємна ...

   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Як на мене є точки
Перша -3 дні - капец, вуха пухнуть,голова як баняк, дике роздратування навіть гнів постійний
Друга - тиждень - трохи легше, але частенько думкою тягнешся за цигаркою
21 день - зрідка думаєш, після 21 дня - сформована нова звичка
Кажуть, ще критичний рік
Власне дуже погано фізично почуваєшся 3 дні, якщо протриматись - вважай кинув
Важливо ці три дні уникати стресів
Не знаю, чому тут пишуть не пити алкоголь - як на мене навпаки - можна потроху щоб зняти абстинентний синдром
Можна і покурити. АЛЕ це не мають бути цигарки чи інші смоктульки, і в організм не має потрапляти нікотин, бо саме від цього ми відмовляємось
А щось через бонг - чабрець чи іншу траву :)- цілком можна, щоб якийсь дим в легені потрапляв і веселив :)
Якащо є схильність до ритуалів - от як вранішня кава з цигаркою - чи цигарка для концентрації, чи під час стресової ситуації - важливо уявляти себе в цій ситуації без цигарки, проробляти так би мовити всі етапи нового життя. І ще - курильщиків не буває колишніх, треба знати, що взяв одну цигарку по приколу - не встиг оглянутись - вже знов палиш по 2 пачки на день
Ті унікуми, які палять цигарки коли хочуть, то не справжні курильщики, і це не про нас :)
Кидала 2 рази, другий раз не палю вже три роки, витривалість підвищується, нюх-смак стає тонким, є ще плюс розроблені цигарками легені - бігаєш, нема задишки :)



   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Я не могу бросить. Спустился толтко до 1 мг. Каждый день пачка. Стаж 26 лет. Максимум три дня держался. Очень ломает, руки дрожат, в пот бросает, настроение от плюса к минусу за секунды, солнечные зайчики летают... Все восприятие искажается. Пока не смог... Но если ТС сможет, попробую ещё раз. -чужой пример  заразителен, очень хочется бросить :)
Треба протриматись ще день-дв, фізична залежність зникне. Нікотин виводиться з процесів в організмі доволі швидко. Психологіно за 21 день зліаєш
Залишається тільки ностальгія - дуже зрідка тягне, наприклад якась погода особлива - пізня осінь, враішній туман...щось таке :)
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

 :facepalm: табак зло, это утверждение уже не подлежит доказательству. вопрос, почему он до сих пор массово производится и свободно продается. нет конечно, я не садист, и не предлагаю закрыть сразу всю табачную промышленность. но выход imho есть. переписать всех курильщиков кому больше 21. и через аптеки и рецепты от докторов разрешить им покупать условные 15 сигарет в сутки до самой их смерти. и в этот список больше никого не добавлять. как только сдохнет последний из этого списка эра табакокурения закончится.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

2 месяца назад перешёл с 40 сигарет в день на 30. И то тяжко. Juuls неплохо заходит. Но дороговато, блеать.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Місяць.
В результаті плюс 10 кіло.
Але з того часу жодної цигарки. років вісім вже минуло.

Як на мене, то з +10кг краще було не кидати курити.
Менше шкоди буде тілу.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

В свій час почав палити, аби прибити обоняння. Люди смердять страшенно. Не можна так жити, рідних починаешь ненавідити. Воно дійєво. Зараз й кинув би, вже нос не той, та вже наркоман тютюновий.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Я перший раз одружився тому, що Саша дуже вкусно пахла. Практика показала, що того не достатньо для тривалих стосунків.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

27 років минуло як припинив (одразу і зовсім). Стаж був з 8го класу.
Дуже подобається аромат свіжого диму від цигарок.
Іноді кортить запалити, але тепер вже легко стримую себе B-)
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

не помнятаю щоб дуже ломало більше тиждня але в + поверьх 15 кило точно було

   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Як на мене, то з +10кг краще було не кидати курити.
Менше шкоди буде тілу.

Заперечу, що менше в сенсі порівняння з курінням.
Я після інсульту в один день кинув.
А на зиму, то й не зчувся, як 10 кіло й додалося.
Внаслідок інсульту права половина по відчуттям поважала рази в 3-4, оніміння не проходить.
Так от, батько при моїй пам'яті кидав кілька раз на кілька років і завжди це супроводжувалось зміною ваги на 10-15 кг.
Я не покурив пару років, а потім дай, думаю, покурю, щоб вагу зменшити.
Трохи зменшив, але.
Не встигаю пів цигарки висмалити, як починає важчати й більше німіти .
Я так розумію судини звужуються і кровообіг погіршується.
Такий наслідок від викуреної цигарки тримається хвилин десять, але й це не найгірше.
Зрозумів, що така гойдалка у судин в моєму віці не потрібна, еластичність вже не та.
То зараз другий раз кинув, вже остаточно.
Правда, вайп трохи допоміг, поки не набрид своєю суррогатністю  :)
3 дні найважчі, паніка- то що, я вже ніколи не викурю цигарку??  ;o
Через три тижні оманливе відчуття, що вже кинув, тепер якою однією можеш побавитись.
Більш-менш незалежним стаєш через півроку-рік, але завжди є ризик пожартувати з цигаркою.
Бажано такі моменти стерегти і відмовлятись від цього.
Після 2-3 разів такі моменти вже й не виникають...
Три крапки поставив, бо історія мого кидання ще не закінчена, кінця я ще не знаю  :)
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Палю під настрій гаванські.
Традиціі не має.
Сигарети були ще в Украіні але рідко і не затягувало.

Спосіб кинути дієвий не для заядлих курців (до півпачки в день).
Коли будуть в городі помідори зелені вибираєте маленькі помідорчики зелені кіло півтора курите пачку і істе слідом помідори без хліба і солі.
80% у вас буде легке отруєння і рвота.
Як попустить - запах сигарети не зможете рік два переносити.
Можливо запах зеленоі помідори теж.
Стиглі норм :D
20% що не обригаються нічим не ризикують  B-)



Останнє редагування: 29 квітня 2020 07:49:41 від Lemberg.AT
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Як на мене, то з +10кг краще було не кидати курити.
Менше шкоди буде тілу.
вагу зняти е проблемою але менш тяжкою ниж кинути палити при великому стажу.
Я вагу набирав бо на той мломент вона мене не цікавила і набралась неочікувано бо став більш жерти .

Але відчутя организму навіть набравшего вагу було значно краще ніж при паліні.
І то все від людини залежить -- один бросить палити потім згоне вагу ,а другий за чей час вишмалить по пачці в день і нажие живота.

   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Шо там ТС?
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Мені то очевидно. Здавалося, що вам теж. чому, подумайте самі.

Та хули там думать... На каждой пачке написано: "КУРІННЯ ВБИВАЄ". Зброя, йопт... :-)o
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Шо там ТС?

На перекур вышел.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Готов кого-то уже убить.
Сам убийся об стіну.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Палю під настрій гаванські.
Традиціі не має.
Сигарети були ще в Украіні але рідко і не затягувало.

Спосіб кинути дієвий не для заядлих курців (до півпачки в день).
Коли будуть в городі помідори зелені вибираєте маленькі помідорчики зелені кіло півтора курите пачку і істе слідом помідори без хліба і солі.
80% у вас буде легке отруєння і рвота.
Як попустить - запах сигарети не зможете рік два переносити.
Можливо запах зеленоі помідори теж.
Стиглі норм :D
20% що не обригаються нічим не ризикують  B-)
дешево і сердито. Як тільки з'являться зелені помідорчики у вланому огородику, підберу парочку клієнтів і запропоную їх вилікувати від паління. Якщо отримаю позитивні результати, поставлю на потік  :gigi:
Одне уточнююче запитання. Викурити потрібно відразу цілу пачку цигарок, чи можна обійтися кількома штуками?
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Шо там ТС?

Таки вчера нажрался, но не закурил
С утра пришли три сестры Труся Мутя и Колотя.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Таки вчера нажрался, но не закурил
С утра пришли три сестры Труся Мутя и Колотя.
Перший тиждень -10 днів ще може бути стан схожий на грип
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

В свій час почав палити, аби прибити обоняння. Люди смердять страшенно. Не можна так жити, рідних починаешь ненавідити. Воно дійєво. Зараз й кинув би, вже нос не той, та вже наркоман тютюновий.
Нос стане, як був, але є інші методи, щоб нюх приглушити.
Справа ж навіть не в тому, скільки прожити, а в якості життя
Без цигарок якість вища відразу, як 3 дні відмучаешся, і видимий оздоровчий ефект :)
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Як на мене, то з +10кг краще було не кидати курити.
Менше шкоди буде тілу.
Більшість курців - холеричні, активні і швидко приймають рішенння, буває аж до тривожності і надмірної емоційності
Вони цигарками якраз себе прибивають, бо в сучасному суспільст "не модні" люди з таким типом нервової системи
Зазвичай їм +10 - то якраз нормальна здорова вага, бо поки палять вони надто худі :)
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

дешево і сердито. Як тільки з'являться зелені помідорчики у вланому огородику, підберу парочку клієнтів і запропоную їх вилікувати від паління. Якщо отримаю позитивні результати, поставлю на потік  :gigi:
Одне уточнююче запитання. Викурити потрібно відразу цілу пачку цигарок, чи можна обійтися кількома штуками?
Я вже не зможу перепитати про нюанси)
Дід  давно помер.
Так він лікував піонерів хто починав палити за стодолою.
Я теж то пройшов на канікулах пацаном.
Жертва лікування має курити і жерти в один сеанс.

Томати зелені отруйні але не смертельно.
Ригав до стану що викликали швидку.
Діда того не здав)

До 30 років дим взагалі  не переносив.
Зараз як писав інколи палю коробка сигар два роки зрідка відкривається але жодноі залежності не маю.
Може то дідове лікування помогло може ні.
Чесно не знаю)

Будьте обережні.
А краще сприйміть за байку))
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Вже казав, і ще раз підкреслю - спіть в дні найбільшого дискомфорту після відмови від паління. Якомога більше спіть. Не бере сон - є просто чудові трав'яні збори, заспокійливі та снодійні, півлітра вдув - одключився.
Солдат спіт - служба ідьот, організм виповзає із залежності.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

И так много стресса , так зачем еще добавлять себе сейчас?
   
Я щас вплотную подошел к мысли что курение это удел людей низкокультурных, падких, близких к дикарям. Мне стает стыдно принадлежать к их числу.
Курящий человек стает мне жалок и ничтожен.
Такая мотивация позволит мне скоро перейти на пять штук в день и потом с бросить. Буду с презрением смотреть на курящих

не туда...

треба навпаки.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Капець які проблеми у людей...
 
Курю понад 30 років. Це сумний факт, звичайно. Був досить інтенсивний період (понад 5 років) коли буквально щодня курив 2-3 пачки. Відтоді вже 15 років курю 1-2 пачки на тиждень або й того менше, часто по 2-3 дні не курю взагалі без жодних фізичних проблем.

Рано чи пізно кину, звичайно. Напевно.
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Готов кого-то уже убить.

 есть совет что мне дали - как только захотел курить аж приперло - ложечка чайная меда в рот и рассасывать - очень помогло .. К тому же аналогичный способ вывода из ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЯ СПИРТНЫМ !!
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

есть совет что мне дали - как только захотел курить аж приперло - ложечка чайная меда в рот и рассасывать - очень помогло .. К тому же аналогичный способ вывода из ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЯ СПИРТНЫМ !!

Абстинентный синдром от бухла снимается хорошим косяком.  B-)
   
Re: Курцы, которые бросили.  Есть вопрос.

Абстинентный синдром от бухла снимается хорошим косяком.  B-)
В тітрадку нємєдля.
Ну, це мабуть психологічна сторона бодуна, фізіологію там не обдуриш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія