Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Продан про роль Порошенка у поставках вугілля

Як не оголосили - так оголосили - що поки не домовився бігав по закордонах  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:

так Зеленський тобі оголосив?
так розповідай, не соромся
чого приховуєш?

   
то скільки?
чи то зелена тайна?
два охуліарда трильйонів і ще сорок копійок.
У зелених спитай. )
   
два охуліарда трильйонів і ще сорок копійок.
У зелених спитай. )

отож
тому твоі зелені і обісрались у суді

   
Ніт.
Платили готівкою.

Было уже -платили на счета в украинские банки.
   
так зараз приблизно теж робить зелена влада
продає туркам зерно за дешево, потім купує в них муку за дорого
бізнес ахренеть

Ну что за пурга?

Ну взрослый же человек
   
Было уже -платили на счета в украинские банки.
Частину на рахунки, частину сумками возили 'шахтарям'
   
Ну что за пурга?

Ну взрослый же человек

Незважаючи на рекордний вражай Україні доведеться імпортувати борошно з Туреччини, а хліб та борошняні вироби в країні значно подорожчають

   
отож
тому твоі зелені і обісрались у суді
Зелені  - твої. Не мої. Ти за них голосував.
   
http://www.інсайдер/business/54c7d3e23d8fe/

27 СІЧНЯ 2015



На мероприятие пришли и специалисты Института угольных технологий. Отчет института, вырвав фразы из контекста, ГПУ использовала в уголовном деле, как доказательство плохого качества угля из ЮАР.

"Уголь ЮАР действительно является непроектным топливом, – рассказывал старший специалист института Николай Чернявский. - У него более тугоплавкая зола, чем у донецких антрацитов, больше выход летучих веществ и калорийность гуляет. Но на моей памяти это, по меньшей мере, пятый непроектный уголь, с которым сталкивается энергетика Украины. Все это совершенно нормально".

После того, как энергетики презентовали теорию, журналистов повели к энергоблокам и котлам ТЭС. По дороге директор станции Петр Кравец обращался к какому-нибудь сотруднику с вопросом о том, есть ли проблемы со сжиганием угля.

Возле энергокотла провожатые даже открыли заслонку размером в кулак. Вот, мол, смотрите. Операторы направили туда объективы камер. А там, как и следовало ожидать, горел африканский уголь.

С наглядными доказательствами все было ясно. Не понятно лишь, почему украинские прокуроры оказались более подкованы в технических условиях эксплуатации ТЭС, чем украинские энергетики, и постановили, что африканский уголь плохого качества.  [ua]
   
Незважаючи на рекордний вражай Україні доведеться імпортувати борошно з Туреччини, а хліб та борошняні вироби в країні значно подорожчають

1.продает бизнес

2. У Турции большое количество мельниц и производят они хби,  в т.ч. спагетти твердых сортов, хорошая логистика

3. Почему у нас такого нет сам догадаешься
   
1.продает бизнес

2. У Турции большое количество мельниц и производят они хби,  в т.ч. спагетти твердых сортов, хорошая логистика

3. Почему у нас такого нет сам догадаешься

ага
раніш борошна теж не вистачало і у турків закуповувалися?

   
http://www.інсайдер/business/54c7d3e23d8fe/

27 СІЧНЯ 2015

На мероприятие пришли и специалисты Института угольных технологий. Отчет института, вырвав фразы из контекста, ГПУ использовала в уголовном деле, как доказательство плохого качества угля из ЮАР.
"Уголь ЮАР действительно является непроектным топливом, – рассказывал старший специалист института Николай Чернявский. - У него более тугоплавкая зола, чем у донецких антрацитов, больше выход летучих веществ и калорийность гуляет. Но на моей памяти это, по меньшей мере, пятый непроектный уголь, с которым сталкивается энергетика Украины. Все это совершенно нормально".

После того, как энергетики презентовали теорию, журналистов повели к энергоблокам и котлам ТЭС. По дороге директор станции Петр Кравец обращался к какому-нибудь сотруднику с вопросом о том, есть ли проблемы со сжиганием угля.

Возле энергокотла провожатые даже открыли заслонку размером в кулак. Вот, мол, смотрите. Операторы направили туда объективы камер. А там, как и следовало ожидать, горел африканский уголь.
С наглядными доказательствами все было ясно. Не понятно лишь, почему украинские прокуроры оказались более подкованы в технических условиях эксплуатации ТЭС, чем украинские энергетики, и постановили, что африканский уголь плохого качества.  [ua]

это все трындеж для бабушки на лавочке
конкретно:
удельная теплота сгорания
выбросы серы и зольность
в принципе все горит
но в одном случае надо спалить в два раза больше
например , но в топке тоже будет что посмотреть
   
это все трындеж для бабушки на лавочке
конкретно:
удельная теплота сгорания
выбросы серы и зольность
в принципе все горит
но в одном случае надо спалить в два раза больше
например , но в топке тоже будет что посмотреть


Так тебе энергетики говорят что это бред и уголь как уголь,хоть и немного отличается.Но прокуроры ,не имеющие понятния что к чем, решили иначе и судя по всему не просто так,а заключение просто сфальсифицировали
   
Так тебе энергетики говорят что это бред и уголь как уголь,хоть и немного отличается.Но прокуроры ,не имеющие понятния что к чем, решили иначе и судя по всему не просто так,а заключение просто фальсифицировали

продан - диспетчер по жизни на франко 4 киевэенрго
и я его лично знаю
станции и уголь он видел на картинках
не надо мне лапшу вешать тут
   
Re: Продан про роль Порошенка у поставках вугілля

Ви думаєте, якби Правда була за ним, Петро влаштовував би всі ці ганебні вистави по аеропортах та під судами?
Не було абсолютно ніяких "ганебних вистав", ти просто брешеш, або не сприймаєш реальності.
   
вам питання не зрозуміло?

А ну ну слухаю що там потрох безоплатно вугілля отримав. Уважно слухаю  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
   
Re: Продан про роль Порошенка у поставках вугілля

Ну так звіти були тільки на словах Порошенка, інакше вони були в пресі ще тоді
Ну так хто встановив, годне воно було, те вугілля, чи ніт?
   
Re: Продан про роль Порошенка у поставках вугілля

А щас що роблять, але бачиш який поросячий вереск стоїть, типу утиски і переслідування опозиції.
Як що роблять? Обсираються перед Україною і світом.
   
Шахтарям.
А куди потім пішли ці гроші - не має значення.
Ось ти кожного дня купуєш хліб чи пиво чи я не знаю що. А потім ці гроші йдуть до наркомафії чи теж терористам.
Висновок: тебе варто судити за державну зраду. так?

Аха аха саме так він вручив шахтарям  :facepalm1:
   
то тобі Зеленський насвістав?

Що там Зеленський насвистав Потроху в вугілля ?  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
   
то скільки?
чи то зелена тайна?

Вона буде в реєстрі в будь-яким рішенням суду доступна онлайн  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
   
так Зеленський тобі оголосив?
так розповідай, не соромся
чого приховуєш?

Що мені Зеленський оголосив? То потрох оголошував що повернеться як тільки так зразу  :lol:  :weep:  :lol:
   
Що там Зеленський насвистав Потроху в вугілля ?  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:


этот вообще ни разу не преступный деятель
сокращают добычу угля и покупает его потом за валюту
и чтобы не дали по тыкве за такие подвиги  , пороха за зраду таскает
типа не отвлекайтесь ... настоящий переступник не он, а порох
   
Відео про те як купували вугілля в шахтарів

Що ми бачимо на відео, в листопаді 2014 якісь штрихи на фурах типу з вугіллям без всякого контролю шастають в районі Дебальцево.
В січні 2015  кацапи починають наступ де? Біля Дебальцево. Чи могли ті штрихи в листопаді 2014 бути перевдягнутими грушниками?
Думаю питання риторичне. В результтаті ми отримали мінські 2.
Оце я думаю, чи не дорогувато нам обійшовся той угольок? 
   
Оце я думаю, чи не дорогувато нам обійшовся той угольок?

ничего ничего

по заскокам насиння ненька потом по 2 ... 3 ярда баксов на уголь тратила
 
петро молча  оплатил рельсовый патриотизм из казны ....
так надо
бабло с неба же падает
   
Получається, що цей Продан - натуральный агєнт крємля, і він не любить нашого Залізного Гетьмана ще з 2014-го року :(
   
ничего ничего

по заскокам насиння ненька потом по 2 ... 3 ярда баксов на уголь тратила
 
петро молча  оплатил рельсовый патриотизм из казны ....
так надо
бабло с неба же падает
Петро голова  (tu)
Втратили Дебальцево, підписали мінські,  зате  3 ярда зекономили.
   
За час президентства Зеленського близько $4 млрд було витрачено на вугілля з РФ та Білорусії (велика вугiльна та е\е краiна), а також на закупівлю електроенергії з цих країн
з 2019 року підприємство «Центренерго», служачи інтересам олігарха Ігоря Коломойського, навмисно посилило залежність республіки від постачання вугілля з РФ.
ноєтодругое ...

 :)

   
Петро голова  (tu)
Втратили Дебальцево, підписали мінські,  зате  3 ярда зекономили.

ога ...
а укр патриотизм исключительно в области как просадить все бабло под нуль - бо я так хочу
а где взять потом бабло - а вот это уже не ипет ))
   
За час президентства Зеленського близько $4 млрд було витрачено на вугілля з РФ та Білорусії (велика вугiльна та е\е краiна), а також на закупівлю електроенергії з цих країн
з 2019 року підприємство «Центренерго», служачи інтересам олігарха Ігоря Коломойського, навмисно посилило залежність республіки від постачання вугілля з РФ.
ноєтодругое ...

 :)
і шо, це дає інгульденцію петі? :shuffle:

   
Верховний суд України викликав Володимира Зеленського як відповідача на судове засідання за позовом його попередника на посаді президента країни Петра Порошенка.
Зеленський має з'явитися до суду 28 лютого 2022 р

ну що уклонiст, топай до суду
ответка прийшла

   
і шо, це дає інгульденцію петі? :shuffle:

нее,
це дає право переслiдувать Порошенко та вiдкривати на нього справи ..
 :)

   
ога ...
а укр патриотизм исключительно в области как просадить все бабло под нуль - бо я так хочу
а где взять потом бабло - а вот это уже не ипет ))
великий захисник бабла українців :lol:
тільки воно забуло навести списочок тих "україців"( на Ах рочинається і на По закінчується) :K
   
Відео про те як купували вугілля в шахтарів
https://www.youtube.com/watch?v=1l9tb63Satw&t=3s
Що ми бачимо на відео, в листопаді 2014 якісь штрихи на фурах типу з вугіллям без всякого контролю шастають в районі Дебальцево.
В січні 2015  кацапи починають наступ де? Біля Дебальцево. Чи могли ті штрихи в листопаді 2014 бути перевдягнутими грушниками?
Думаю питання риторичне. В результтаті ми отримали мінські 2.
Оце я думаю, чи не дорогувато нам обійшовся той угольок? 
Ты в армии хоть служил?
А теперь сам подумай - шо могут сделать 10-20 грушников, пусть даже переодетых?
А еще, да на любом блок посту их в два раза раскусили бы при проверке документов.
Свиноцапский акцент ой как сильно их выдает.
   
нее,
це дає право переслiдувать Порошенко та вiдкривати на нього справи ..
 :)
а що щоб переслідувати крадія і відкривати справи на брехуна потрбно якесь особливе право? :shuffle:
   
За час президентства Зеленського близько $4 млрд було витрачено на вугілля з РФ та Білорусії (велика вугiльна та е\е краiна), а також на закупівлю електроенергії з цих країн
з 2019 року підприємство «Центренерго», служачи інтересам олігарха Ігоря Коломойського, навмисно посилило залежність республіки від постачання вугілля з РФ.
ноєтодругое ...

 :)
Хочеш сказати Зеленський має сидіти в одній камері з Петром? Ну я не проти.
   
великий захисник бабла українців :lol:
тільки воно забуло навести списочок тих "україців"( на Ах рочинається і на По закінчується) :K

потомственный голожопенко ?
ну не признал сразу
вместо закупки лекарств и тд
то казна должна оплачивать заскоки голодранцев в валюте ...
 
   
потомственный голожопенко ?
ну не признал сразу
вместо закупки лекарств и тд
то казна должна оплачивать заскоки голодранцев в валюте ...
:facepalm: так-так за твоєю логікою потрібно зменьшити витрати на армію бо якомусь підсвинку трамадола невистачило?
   
:facepalm: так-так за твоєю логікою потрібно зменьшити витрати на армію бо якомусь підсвинку трамадола невистачило?

естественно
у насиння звиздануло в голову - хряк и неньку взул на пару ярдов баксов
и все щастливы
теперь бубочка закатывает все в асфальт - всем пох
так и надо ...
бегом записывайтесь в тероборону
   
естественно
у насиння звиздануло в голову - хряк и неньку взул на пару ярдов баксов
и все щастливы
теперь бубочка закатывает все в асфальт - всем пох
так и надо ...
бегом записывайтесь в тероборону
так і запишемо з слів прихильників петра:
дороги Україні не потрібно, тер.оборона це погано... і купляти вугільлля через мудачука їх заставив сьомочко
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія