Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.

Якщо хто пропустив - ПОП відсвяткував звільнення в цьому ресторані.
Як для мене - це маркер його сутності.
Такий же циганський барон як Пшонка чи Хуйло.
Може і Зеленський такий самий.
Але мова про Петра.
   
а где встретится с друзьями после экзила?
   
Зєсрань в такому випадку верещить: а чьто, уже і отпраздновать день ражденія друга в рєсторан нільзя ??
   
ав гляньте истанрамчики наших лещенкив и квнщикив

они аск ни на островах так в киевских ресторациях
   
а где встретится с друзьями после экзила?
А то був екзиль?
   
а где встретится с друзьями после экзила?
Гугл - "київ - коворкінг".
   
А то був екзиль?

да
пока опарыш строил из себя куйла
а потом рога обламали
   
 І шо? Може людина сходити в ресторан після усього цього? Це вам не ваш бубочка,що по кабакам, Гутам,Карпатам,Сейшелам... ще тяфкають щось. B-)  :facepalm:
   
Та нормально. Царь Гришка Отрепьев встречался с подельниками в корчме Царское село. :weep:
   
Гугл - "київ - коворкінг".

этот для слуг народа
игры настольные там всякюкие и айкосики :facepalm:
   
І шо? Може людина сходити в ресторан після усього цього? Це вам не ваш бубочка,що по кабакам, Гутам,Карпатам,Сейшелам... ще тяфкають щось. B-)  :facepalm:

местныеибубенчики помнят еще советские столовки
а ресторации это для номенклатуры :facepalm:
   
Якщо хто пропустив - ПОП відсвяткував звільнення в цьому ресторані.
Як для мене - це маркер його сутності.
Такий же циганський барон як Пшонка чи Хуйло.
Може і Зеленський такий самий.
Але мова про Петра.

чому я не бачив цього чувака зі звинуваченнями в належності до циган, коли Зє літав на геликоптерах на ДР Єрмака?
   
Рускіє в Кієвє :weep:
   
Рускіє в Кієвє :weep:


так и есть
а не узбеки с абреками [ua]
   
А прасціцє куда можна? Ілі надо ходіть.
У "Вєлюр"?
   
претензии к Пороху на уровне упрадома к Семен Семенычу :facepalm:
   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.

Нормальний ресторан. Коли буваю в Києві обов‘язково пару раз відвідую.
Зручна парковка - рідкість в місті.
Меню теж подобається.
   
так и есть
а не узбеки с абреками [ua]

та по тобі давно було видно, як і по іншим узкоязиким пулємьотчікам :laugh:
   
Ні, треба було у Велюр мітболів поїсти
   
Якщо хто пропустив - ПОП відсвяткував звільнення в цьому ресторані.
Як для мене - це маркер його сутності.
Такий же циганський барон як Пшонка чи Хуйло.
Може і Зеленський такий самий.
Але мова про Петра.
--------------------



А шо поганого поїсти-випити в нормальному ресторані у центрі Києва?
   
Гарна гілка  :laugh:

Цікаво, а як кнуридло знало зарання рішення суду що забронювало собі банкет на Водохреща  B-)
   
та по тобі давно було видно, як і по іншим узкоязиким пулємьотчікам :laugh:

кацап

руские это мы есть , а не ты морлвинец
   
Старий ресторан із широким асортиментом традиційних українських страв та інтер'єром у народному стилі.
Ресторан "Царське село"- перший український ресторан, відкритий з 1998 р. Ми оберігаємо кращі традиції української гостинності та створюємо дивовижну атмосферу тепла і затишку, котрою сповна може насолодитись кожен гість нашого закладу.
Ми знаходимося у самому серці Києва біля Києво-Печерської Лаври, у приміщенні колишнього порохового погребу Печерської фортеці. Старовинні рецепти української кухні та вишукані аромати роблять кожного нашого гостя справжнім гурманом.
   
--------------------

Показати зображення...
А шо поганого поїсти-випити в нормальному ресторані у центрі Києва?


 :lol:

Скажіть,дорогі мої друзі,а вам нічо не дисонує в назві ресторації української страви "Царське село"?
Ну я розумію - за поребриком там все "царське".
І села,і ресторани і навть є русская водка- "Царскоє село".
Але Гетьману та криголаму все ж таки більше б личило святкувати здачу паспортів в Княжому або Королівському селі. Чи то взагалі в Гетьманському.

Або ось,здається вчора,такий собі панок Портніков,написав що в президента Зеленського комплекси Лжедимитрія.
Ось скажіть - чому ті люди взагалі не можуть відірватись від російського дискурсу і від тої лабуди.яку їм забамбурили в мозок ще в радянський школі.
Це ж чиста-троїста імперсько-совітсько-хуйло пропаганда.
Бо якщо тільки тріщечки відійти від тих застарілих поглядів,то можна побачити,як дико пан Віталій помилився.
Насправді той,хто називав себе Димитрієм був можливо найкращим варіантом для Московії (а значить і для всіх її сусідів) практично за всю її історію.
І єдине що ми впевнено можемо про нього сказати - він не був московитом в прямому значенні того слова. Тобто не жив в Москві.
Бо його там абсолютно ніхто не впізнав. А також, він зовсім не знав московьких традицій. Як чисто побутових,так і політичних.
Що,до речі,і призвело до трагедії.
В нього не було жодних комплексів,на які натякає Віталій Портніков,а також російська офіційна пропаганда.
Він мав чисто лицарську широту та відвагу і його любили люди,яки прийшли з ним боротися за трон- українці,поляки,німецькі найманці.
Українців до речі було десь три чверті.
А також його політичні та релігійні погляди розходилися з царсько-православними на століття.
Вони були навіть прогресивніші за ті,що були в тодішній Польщі,де починалася католицька реакція та наступ на права релігійних дисидентів.
Його вбивство не було прийнято жителями більшої частини Московської держави і викликало громадянську війну.
Першими за його ім'я піднялися якраз південні,"українні" землі,території бувшого князівства Чернігівського.
Свідомість населення яких ще не була понівечена московською рабською традицією.
Так що треба відходити від імперського дискурсу.
Особливо тим,хто вчить інших жителів країни патріотизму.
   
Український ресторан, з українською кухнею, що зегенератам не так? Алів'єшки не буде?
   
А че не?

Только я б за город поехал, там побухал, побродил, утей с лебедями покормил,  на звёзды посмотрел.

Опять побухал, хорошо.
   
кацап

руские это мы есть , а не ты морлвинец

та ви, ви звичайно
я ж не претендую
можеш іще розказать мені шо ти суперетнічний, і прадід у тебе козак, а сам ти узкоязикий - тому шо це ти так захотів і це назло коцапам :weep:
   
А че не?

Только я б за город поехал, там побухал, побродил, утей с лебедями покормил,  на звёзды посмотрел.

Опять побухал, хорошо.

Та нічо ) просто скот голодний пішов в холодні автобуси святкувати  :facepalm1:
   
--------------------

Показати зображення...
А шо поганого поїсти-випити в нормальному ресторані у центрі Києва?
Хароша корчма. На входе скуольптура Пэтра Олэкксийовыча. Символично. :lol:
   
та ви, ви звичайно
я ж не претендую :weep:

гордится и вам есть чем
финны, эстонцы, мадьяры
   
Та нічо ) просто скот голодний пішов в холодні автобуси святкувати  :facepalm1:

но ты то в ресторации щас? :facepalm:
   
Та нічо ) просто скот голодний пішов в холодні автобуси святкувати  :facepalm1:
И чё?

По пицот заробылы - свабодны.
   
:lol:

Скажіть,дорогі мої друзі,а вам нічо не дисонує в назві ресторації української страви "Царське село"?
Ну я розумію - за поребриком там все "царське".
І села,і ресторани і навть є русская водка- "Царскоє село".
Але Гетьману та криголаму все ж таки більше б личило святкувати здачу паспортів в Княжому або Королівському селі. Чи то взагалі в Гетьманському.

Або ось,здається вчора,такий собі панок Портніков,написав що в президента Зеленського комплекси Лжедимитрія.
Ось скажіть - чому ті люди взагалі не можуть відірватись від російського дискурсу і від тої лабуди.яку їм забамбурили в мозок ще в радянський школі.
Це ж чиста-троїста імперсько-совітсько-хуйло пропаганда.
Бо якщо тільки тріщечки відійти від тих застарілих поглядів,то можна побачити,як дико пан Віталій помилився.
Насправді той,хто називав себе Димитрієм був можливо найкращим варіантом для Московії (а значить і для всіх її сусідів) практично за всю її історію.
І єдине що ми впевнено можемо про нього сказати - він не був московитом в прямому значенні того слова. Тобто не жив в Москві.
Бо його там абсолютно ніхто не впізнав. А також, він зовсім не знав московьких традицій. Як чисто побутових,так і політичних.
Що,до речі,і призвело до трагедії.
В нього не було жодних комплексів,на які натякає Віталій Портніков,а також російська офіційна пропаганда.
Він мав чисто лицарську широту та відвагу і його любили люди,яки прийшли з ним боротися за трон- українці,поляки,німецькі найманці.
Українців до речі було десь три чверті.
А також його політичні та релігійні погляди розходилися з царсько-православними на століття.
Вони були навіть прогресивніші за ті,що були в тодішній Польщі,де починалася католицька реакція та наступ на права релігійних дисидентів.
Його вбивство не було прийнято жителями більшої частини Московської держави і викликало громадянську війну.
Першими за його ім'я піднялися якраз південні,"українні" землі,території бувшого князівства Чернігівського.
Свідомість населення яких ще не була понівечена московською рабською традицією.
Так що треба відходити від імперського дискурсу.
Особливо тим,хто вчить інших жителів країни патріотизму.
---------------------------------

Свєта, от ви йопнута на всю голову, вибачайте.   :facepalm:  :facepalm1:  :facepalm:
   
ТС прочитав слово "царське" в назві ресторану й вирішив, що там палац хуйла, золото та дівки в кокошниках  :lol: тому й асоціації з Пшонкою

а воно десь так:

   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.

намагаюсь пригадати хто був цар в українській історії....  Алєксєй Міхалич?!  :S 
   
ТС прочитав слово "царське" в назві ресторану й вирішив, що там палац хуйла, золото та дівки в кокошниках  :lol: тому й асоціації з Пшонкою

а воно десь так:

Показати зображення...

усьо в золоте (с)  бубенчики


   
но ты то в ресторации щас? :facepalm:

З якого ?) Я в теплій хаті )))
Вчора гуляли )
   
А прасціцє куда можна? Ілі надо ходіть.
У "Вєлюр"?

ТОлька. Толька у "Вєлюр" !
   
ТС прочитав слово "царське" в назві ресторану й вирішив, що там палац хуйла, золото та дівки в кокошниках  :lol: тому й асоціації з Пшонкою

а воно десь так:

Показати зображення...

Взагалі то якраз про назву мова )
   
Феєричний обсер прихильники певної політсили, які нічого про Київ не знають
Смішніше було, коли прихильники певної політсили вважали, що площа Шевченка знаходиться в центрі Києва.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія