Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Досслідження і аналіз України

Досслідження і аналіз України

та подій в ній то сфера інтересів вже не політикив і соціологів, а  мінімум кримінологів, а то і соціопатологів і психіатрів. події останнього тижня то явний доказ того.
юристам там нічого ловити... бо відразу калашом потрясають опоненти...
   
Re: Досслідження і аналіз України

Дєда Гаврюша, ти де?... 
   
Re: Досслідження і аналіз України

а мені цікаво тільки одне: коли припиниться той дикий тиск на мозок і людям дадуть нормально працювати. коли припинять маніпулювати посполитими і влада почне працювати мотивуючи людей чимось інакшим окрім страху і ненависті
   
Re: Досслідження і аналіз України

а мені цікаво тільки одне: коли припиниться той дикий тиск на мозок і людям дадуть нормально працювати. коли припинять маніпулювати посполитими і влада почне працювати мотивуючи людей чимось інакшим окрім страху і ненависті
. Що за тиск?
   
Re: Досслідження і аналіз України Нове

. Що за тиск?

тіпа хуйло нападе.

і люди потихеньку мозгами їдуть...  ось нещодавно один пацанчик з расово єврейським прізвищем у віці 10 років розказував, як то гарно, коли кремль зрівняти з землею...  то їх типу так в школі тепер вчать.

Останнє редагування: 17 січня 2022 14:08:14 від Arthorius
   
Re: Досслідження і аналіз України

а мені цікаво тільки одне: коли припиниться той дикий тиск на мозок і людям дадуть нормально працювати. коли припинять маніпулювати посполитими і влада почне працювати мотивуючи людей чимось інакшим окрім страху і ненависті
припиниться тоді,  коли зникне  можливість в гігантськи масштабах за кортесенький термін часу стати не гривневим мільярдером
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія