Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ален Делон не пьет одеколон

Re: Ален Делон не пьет одеколон

якби сьогодняшня пересічна людина потрапила до найрозвинутіших сьогодняшніх країн років 500 тому, вона б офигіла від деградації, жадібності і кровожерливості.


500 років назад то середньовіччя

Давайте до зристиянства
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

А можно пример, что именно было хуже?
наприклад така дрібниця, як Друга Світова війна.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

500 років назад то середньовіччя

Давайте до зристиянства
Я бы дальше 300 лет назад не ходил, там мрак и сказка
или просто пустота с выдумианной историей
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

одна людина народжується із розвинутою мозковою частиною черепа, а інша із розвинутою жувальною

хтось сильніший а хтось розумніший, протягом життя це можна трохи виправити але не сильно кардинально.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

500 років назад то середньовіччя

Давайте до зристиянства
до християнства краще щось було? рабство, страти найзбоченішими тортурами, рабство, треш з похованнями сильних світу того з людьми і тваринами.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

наприклад така дрібниця, як Друга Світова війна.
А там і перша недалеко...
Мені здається він трохи про інше каже.
А ви прсто не маєте бажання те почути.
Вас просто все влаштовує і не хочеться виходити з зони комфорту.
Але ж можуть вивести, а ви не готові. Я вище навів приклад з власного досвіду.
   
И как у тебя в голове первое со вторым уживается?
Впрочем с таким опломбом на счет подонка ты очень можешь его "подвиг" повторить.
Не суди, да не судим будешь.

Ну, во-первых, "апломб", ага.
Во-вторых, не понял - отчего первое не уживается со вторым? Ещё как.

И ещё... А ты считаешь что ты норм сделал и ещё находишь возможным рассказывать об этом? Фигасе, как у тебя границы-то размыты.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

до християнства краще щось було? рабство, страти найзбоченішими тортурами, рабство, треш з похованнями сильних світу того з людьми і тваринами.
я вас розчарую, рабовласництво як суспільний лад нікуди не пішло, воно трохи замаскувалось і змінило назву,
але суть залишилась.
Вчора бачив кадри як емігрантів на конях нагайками гоняють. Я аж кіно про Джанго згадав.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

у Біблії там є епізод де Авраам мандрує і його зустрічають подорожні і питають про Сару, мовляв хто вона. А він відповідає: це сестра моя.
Чого він побоявся признатись, що це його дружина?
та тому, що зрозумів, що вона їм сподобалась.  Їх більше, все відбувається у дорозі. Якщо признатись, вони б його убили а жінку забрали. А так що, трахнуть і відпустять. І всі живі. Здорова логіка виживання.

То це Авраам. Батько трьох релігій. Відзначений Господом за його праведність. От вам і мораль у світі, де все вирішує сила.

Останнє редагування: 23 вересня 2021 10:09:02 від OldBoy
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

ты не согласен с качмаром и делоном шо блятство и культ денег убивают душу и человеческие отношения?
Звісно, ні, це старече ниття, що раньше било луччє. І воно триває тисячі років.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну, во-первых, "апломб", ага.
Во-вторых, не понял - отчего первое не уживается со вторым? Ещё как.

И ещё... А ты считаешь что ты норм сделал и ещё находишь возможным рассказывать об этом? Фигасе, как у тебя границы-то размыты.
У меня нет кумиров и границ. Я просто опустил пару моментов, как именно выплясывала противоположная сторона,
чем вызвал тебя на подобные хамовитые откровения. Ты то правильность свою циничную и ханжество прикрути,
если не знаком с подробностями. А то вы все судить мудры за других, аж пока сами не нарвётесь... как он. :laugh:
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Цитувати
культ денег убивают душу
таке припустимо казати років до 14-15, далі мають з'явитись хоча б якісь натяки на мозок.

Цитувати
Целую неделю, как из ведра, льёт дождь
В голове туман, тело бросает в дрожь
Я не могу спать, мечтать, не хочу есть
Каждая минута несёт только дурную весть
Дома скандалы — родители меня не понимают
Делают вид, будто бы меня воспитывают
Я заперт в клетке, любимый мотоцикл сломан
Мой вид из окна напоминает тюрьму
В которой я живу, книги на память учу
Как будто бы весь мир мне объявил холодную войну
Первый раз в жизни на деньги сыграл
В компьютерной игре всё до копейки потерял
Школу проспал — выгнали из класса
Я выкинул дневник — с ним домой идти без мазы
Смотрю теперь на зеркало: ну кем я стал?
Мой мир превратился в слёзы и печаль

По телевизору не могу смотреть политику
По радио передают только одну попсу
Через интернет в мой компьютер влез страшный вирус
Отец в кармане обнаружил пачку папирос
Я в западне, со всех сторон расставлены капканы
У меня нет сил на будущее строить планы
Девушка ушла — я был с ней груб
Вылетел в трубу многонедельный мой труд
Хотел пойти перекусить, да нет в кармане денег
Всем моим рассказам друзья не верят
Спорить не буду, стою я в зоне неудачи
Но всегда смогу ответить твердой сдачей
Если бы было бы так, чтоб я децл повзрослел
Повеселел децл, делал только то, что хотел
В городской тоске прочно на ноги встал
Меня бы обходили стороной слёзы и печаль
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

З життя пропала смерть.
А разом з тим можливість відсіяти слабких
Можливість викрити боягузів мерзотників і тд
Можливість проявлятися героєм подвиги яких би потім оспівували

Пропали механізми як природної так і соціальної регуляції саме якості людської популяції.

Зараз кожен деградант має як можливість залишити потомство так стати елітою та орієнтиром в суспільстві

Тому виродження і деградація це те шо нас чекає

Потрібно повертатися до Неа -антики. Де саме розвиток якостей людини в першу чергу моральних ставити наріжним каменем.

А шо не кажіть, найбільше гартужться дух коли ти з противником змагаєшся на мечах коли бачите очі один одного. А не коли жмеш кнопку ентер і вилітає ракета.

До речі ці ідеї вже маніфестували фантасти. І зоряні війни і дюна герої крім потужної зброї б‘ються на мечах.
Совершенно с вами согласен
Даже добавить нечего
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

А у Азимова, Шеклі та 99% інших фанатстів не б'ються на мечах. Не кажучи вже про те, що ЗВ та Дюна фентезі за суттю.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

сучасний світ звільняє людину від боротьби за фізичне виживання.
Це місце можна наповнити творчістю і самореалізацією.  Але якщо людина пуста як бамбук, то це місце пустує, і тоді його заповнюють різноманітні аддикції. наркотична, ігрова, всякі там селфізми і тому подібне.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

І ще якісь зауваження на фото з бабками на лавочках.
   
У меня нет кумиров и границ. Я просто опустил пару моментов, как именно выплясывала противоположная сторона,
чем вызвал тебя на подобные хамовитые откровения. Ты то правильность свою циничную и ханжество прикрути,
если не знаком с подробностями. А то вы все судить мудры за других, аж пока сами не нарвётесь... как он. :laugh:

А чё ты хвостом закрутил? Типа, не мы такие - жизнь такая. Не-а, чувачок, твой поступок я оцениваю только так и нет таких "пары моментов", которые могли бы изменить оценку того факта шо ты переспал с девушкой товарища.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

чому так багато добровольців на війні, які готові воювати навіть без грошей.
Більшій частині із них пофігу насправді за кого воювати. Їм цікава війна як така.
Тому що пустота. Пустота в плані самореалізації, імпотенція у соціальних стосунках, дезадаптованість. Життя без сенсу.

а війна наповнює життя сенсом. Боротьба за виживання. Ненависть. Свої і чужі. Привілейований статус. Війна зразу відкидає цивілізацію на багато століть назад. там де "на мечах"
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

чому так багато добровольців на війні,
1,5% в середньму по світу.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

А там і перша недалеко...
Мені здається він трохи про інше каже.
А ви прсто не маєте бажання те почути.
це просто старість + француз. в часи його молодості в середовищі кінематографічної братії взагалі суцільний Содом з Гоморрою були. але тоді йому було жити весело і не боліло.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

сучасний світ звільняє людину від боротьби за фізичне виживання.
Це місце можна наповнити творчістю і самореалізацією.  Але якщо людина пуста як бамбук, то це місце пустує, і тоді його заповнюють різноманітні аддикції. наркотична, ігрова, всякі там селфізми і тому подібне.
+
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

А у Азимова, Шеклі та 99% інших фанатстів не б'ються на мечах. Не кажучи вже про те, що ЗВ та Дюна фентезі за суттю.

Ну так в них і по мобільних телефонах не говорять

Зараз з великою вірогідністю можна стверджувати шо розвиток саме технологічного шляху веде до деградаціі саме людини.
І все закінчиться тим шо буде просто організм котрий буде саоживати емоції.

Фентезі - це типу техномагічний шлях розвитку еволюції коли людина розвиває не технології а себе як інструмент.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

а в чому Делон не правий?

хіба гроші не мають тепер головне значення?
хто б триндів про гроші тільки не Делон, у якого їх хоч греблю гати.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

хто б триндів про гроші тільки не Делон, у якого їх хоч греблю гати.

То мав би себе в сучасному світі почувати пречудово, а щось нарікає  8-:
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Шо там - старий бляо дун згадав за мораль?  :lol:
И не говорите. Праведник такой вдруг стал на старости лет.
Но - имеет право, его точка зрения.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

сучасний світ звільняє людину від боротьби за фізичне виживання.
Це місце можна наповнити творчістю і самореалізацією.  Але якщо людина пуста як бамбук, то це місце пустує, і тоді його заповнюють різноманітні аддикції. наркотична, ігрова, всякі там селфізми і тому подібне.

Ви мислите ше старими категоріями.

А зараз всі у шокові від того шо якшо забрати у людини виживання то людина перетворюється просто на організм отримання емоційного задоволення.

Ніхто не хоче покоряти міжзоряний простір і проникати думкою в природи буття.
Нікому не потрібно вже дубамити самців шоб забрати всіх самок собі в гарем.

Інстаграм ютубчик і дешева їжа
Це все шо потрібно
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
fam

Дык... Это как посмотреть, ибо  современные "тенденции, тренды и нарративы" формирует молодежь.
Стенания по поводу несовершенства мира не новы, они были, есть и будут. Это возраст, шо поделать.

опять же- не о несовершенстве мира речь, а о его деградации.

слово "несовершенство" предполагает возможность достижения совершенства, "деградация" -о векторе в обратную сторону.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

чому так багато добровольців на війні, які готові воювати навіть без грошей.
Більшій частині із них пофігу насправді за кого воювати. Їм цікава війна як така.
Тому що пустота. Пустота в плані самореалізації, імпотенція у соціальних стосунках, дезадаптованість. Життя без сенсу.

а війна наповнює життя сенсом. Боротьба за виживання. Ненависть. Свої і чужі. Привілейований статус. Війна зразу відкидає цивілізацію на багато століть назад. там де "на мечах"

Так війна наповнює сенсом.
І той хто хоч раз відчув адреналін в бою ніколи не сплутає його нізчим
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

+
я би теж плюсонув, але є одне але:
коли на твою землю приходить ворог-агресор, то акценти творчості і самореалізації трохи...зміщуються. Нє?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Очень приятно побывать на научно-академическом симпозиуме по философии в лице ФУПа :) Точнее, я имел ввиду не столько приятно, сколько любопытно. :)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

опять же- не о несовершенстве мира речь, а о его деградации.

слово "несовершенство" предполагает возможность достижения совершенства, "деградация" -о векторе в обратную сторону.

Абсолютно вірно

В популяції є як тренд на розвиток так і на деградацію.
Зараз тренд деградаціі переважає
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

це просто старість + француз. в часи його молодості в середовищі кінематографічної братії взагалі суцільний Содом з Гоморрою були. але тоді йому було жити весело і не боліло.
Мышко, я с Вами. + 1.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

опять же- не о несовершенстве мира речь, а о его деградации.

слово "несовершенство" предполагает возможность достижения совершенства, "деградация" -о векторе в обратную сторону.
Так ото ж, одне намагаються підмінити іншим.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

я би теж плюсонув, але є одне але:
коли на твою землю приходить ворог-агресор, то акценти творчості і самореалізації трохи...зміщуються. Нє?
звичайно, але є відсоток людей, які і в мирні часи підуть в інші країни найманцями, бо "труба" завьот.
але я лaiкнула інше - різноманітні адикції. хоча і в старі часи люди їх прагнули, але велика кількість не могла собі це дoзволити з фінансових і соціальних причин.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Слухайте ви давно спілкувалися з молоддю?
Про яку творчість і самореалізацію йде мова?

Самореалізація в тіктоці?

Боюся шо ви просто не знаєте реалій сучасної молоді

Середньостатистични й хлоп мріє про реалізацію блогером триндіти і бабло заробляти

А середньостатистична дівка бачить реалізацію виклалати фоточки в інстаграм з подорожей за чийсь рахунок

   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ви мислите ше старими категоріями.

А зараз всі у шокові від того шо якшо забрати у людини виживання то людина перетворюється просто на організм отримання емоційного задоволення.

Ніхто не хоче покоряти міжзоряний простір і проникати думкою в природи буття.
Нікому не потрібно вже дубамити самців шоб забрати всіх самок собі в гарем.

Інстаграм ютубчик і дешева їжа
Це все шо потрібно


ну як ніхто
у "бездуховних країнах" тисячі людей займаються волонтерством і благодійстю, їдуть із благополучних США у злиденну Африку щоб доглядати за тваринами і вчити дітей, рятують китів і метеликів, мільярдери ризикують життям щоб полетіти у космос, не багаті люди беруть у власні сімї чужих дітей так активно, що є черга на усиновлена і так далі
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

ну як ніхто
у "бездуховних країнах" тисячі людей займаються волонтерством і благодійстю, їдуть із благополучних США у злиденну Африку щоб доглядати за тваринами і вчити дітей, рятують китів і метеликів, мільярдери ризикують життям щоб полетіти у космос, не багаті люди беруть у власні сімї чужих дітей так активно, що є черга на усиновлена і так далі

Ви не зовсім вірно розумієте мотивацію цих вчинків.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Слухайте ви давно спілкувалися з молоддю?
Сьогодні - з дочкою і зятем :)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Сьогодні - з дочкою і зятем :)

Молодь зараз живе окремим життям від батьків які можуть не знати те шо дочка зароблює тим шо цицьки показує по компу
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Молодь зараз живе окремим життям від батьків які можуть не знати те шо дочка зароблює тим шо цицьки показує по компу
Це проблеми т.з. "батьків", але аж ніяк не мої!
В 2013-2014-му молодь була на Майдані, волонтерила, воювала в добробатах...
Ми з Вами маємо на увазі різну молодь, мабуть(?)


Останнє редагування: 23 вересня 2021 10:54:31 від Ламер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія