Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Все очевидно. Але чоловік, якому 50, теж програє тому, якому 25. Тому не важливо чоловік це чи жінка. 50 це 50,незалежно від статі.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Та й 40 річну дибати не те, що 25 річну.

Уууу... Ыт дэпендз.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Але яка розумна цьому є альтернатива? ...
Якщо все добре, то нафіга шукати альтернативу?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Ну безусловно тело 20-25 летней девушки не сравнить с телом 50-летней женщины, как бы она не следила за собой, тут даже спорить бесполезно.
50-летняя женщина  может шикарно выглядеть в одежде, но в купальнике будет чётко видно, что тело уже не то...

Но ведь и мужчина в 50 лет  и старше  тоже уже далеко не тот мачо, каким он был в 20-25 лет, когда у него была эрекция на всё, что не прибито гвоздями (P)  Хотя, подозреваю, сейчас наши фупчеги напишут, что они ещё ого-го какие и их женщины не жалуются, но это скорее оправдание в их собственных глазах.

И если в юности меня пугала и отталкивала разница в возрасте в 15-20-25 лет, когда партнёр старше, то теперь я понимаю, что в таких браках женщина остается для мужа сексуально привлекательной даже тогда, когда ему исполнится 50 лет и у мужчины начинается некий кризис и он подводит итоги, что успел и чего не успел в жизни, и всех ли привлекательных для него женщин он смог окучить?

С другой стороны, сейчас очень много женщин в возрасте 45 плюс, которые имеют очень молодых любовников с разницей в возрасте больше 15-20 лет. Причем далеко не всегда это состоятельные женщины, готовые деньгами, тряпками и машинами покупать любовь молодогоо мужчины.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Якщо все добре, то нафіга шукати альтернативу?

я просто думаю, с кем мсье тогда любовью занимается? Мо с Дусей Кулаковой?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Не зрозуміла, чого всі так раптом вибухнули від сказаної банальної очевидності. В 70 років все ще гірше буде, чудаку взагалі ніхто не дасть. Хай поплаче про несправедливий світ.

думаю він як раз плакати не буде. Він же ніде не казав про те, що вважає себе мачо в 50. Він просто сказав про своє сприйняття різних жінок
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Але яка розумна цьому є альтернатива? ...

Для мужчин?Деньги и статус.Если не хотите жить с постменопаузной женщиной то тут только или деньги или очень высокий статус.

Для женщин?Правильная стратегия.Выходить замуж не сильно поздно,на пике и планировать отношения правильно.Женщины забывают,что хотя мужикам и нравятся 25 летние больше,но большиснтво мзучин предпочтут семейный уют и благополучие мимолетным поебенькам с 20 летней.Не все,но большиснтво.
   
Кому интересно жмякать кисель, если есть упругая альтернатива? Да еще и восточного происхождения.
Просто выразил мнение всех мужчин. Да это и не мнение, это просто факт.
   
Не зрозуміла, чого всі так раптом вибухнули від сказаної банальної очевидності. В 70 років все ще гірше буде, чудаку взагалі ніхто не дасть. Хай поплаче про несправедливий світ.
Не хвилюйтесь, дадуть йому і 60 і в70 років.., а у вас (жінок), уже все... природа, нічого не зробиш
На фото, нормальний  чоловік симпатичний(трошки не бритий правда) це його робить старшим.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Смотрите мой коммент выше.Женщинам нельзя говорить правду,даже очевидную,которую еще наши бабушки знали на отлично. Они даже друг другу правду не говорят-посмотрите на комменты под любой фоткой в фейсбуке :D


 (tu)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Все очевидно. Але чоловік, якому 50, теж програє тому, якому 25. Тому не важливо чоловік це чи жінка. 50 це 50,незалежно від статі.

абсолютно
якщо крітерій лише зовнішність
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"
Via

думаю він як раз плакати не буде. Він же ніде не казав про те, що вважає себе мачо в 50. Він просто сказав про своє сприйняття різних жінок
І чого це так цікаво всьому світу, як саме він сприймає жінок?
Сусід по дачі женився кожного разу на жінці, на 20 років за нього молодшій, пережив всіх дружин і помер у віці за 80. Звичайний енергетичний вампірізм.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"
Via

Не хвилюйтесь, дадуть йому і 60 і в70 років.., а у вас (жінок), уже все... природа, нічого не зробиш
На фото, нормальний  чоловік симпатичний(трошки не бритий правда) це його робить старшим.
Чи й не проблема. У мене чоловік на 8 років молодший. У Пугачової Галкін на 30 років молодший. Було б бажання давати :)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Все очевидно. Але чоловік, якому 50, теж програє тому, якому 25. Тому не важливо чоловік це чи жінка. 50 це 50,незалежно від статі.

Не знаю-я вот живу в Лондоне и не вижу как 25 летние проогрывают 50 летним. У многих 50 летних зачастую красивее подруги,и возраст тот же:20-35
Разве что если 100 метровку бежать.Хотя тут тоже варианты разные.Вот например  чуваку 48 лет,будет в эотм году за Кембридж грести (это олимпийский уровень):



А вот с женщинами -не так.Потому что менопауза, к сожалению.Средний возраст менопаузы от 45 до 55.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Не хвилюйтесь, дадуть йому і 60 і в70 років.., а у вас (жінок), уже все... природа, нічого не зробиш
На фото, нормальний  чоловік симпатичний(трошки не бритий правда) це його робить старшим.

питання не в тому. Йому дадуть і в 60 і в 70 або за гроші, або ще за щось. Головне щоб в нього бажання було. Бо фізіологія така -- як нема бажання в чоловіка, то нічого не вийде. А жінка чисто в силу фізіології може і без бажання займатись сексом
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

думаю він як раз плакати не буде. Він же ніде не казав про те, що вважає себе мачо в 50. Він просто сказав про своє сприйняття різних жінок

Ну он написал правду.
Если в 20 лет мужчина возбуждается просто от женского прикосновения, то с возрастом  возбуждение приходит только при совпадении его определенных представлений о сексуальной для него женщины.
Для кого-то это восточные женщины, для кого-то - только юные девушки, кому-то нужно уже и  более серьезное подстёгивание...
   
А мене, шановне панство, таки тішить така історична довідка,  яка свідчить про те,  що навіть один з наймогутніших,  найсміливіших і найвпливовіших чоловіків свого часу,   а саме Сулейман Прекрасний, маючи можливість і навіть в деякій мірі обов'язок, приділяти увагу всім жінкам свого гарему,  ну принаймі найвродливішій його частині,  надавав  перевагу роками, останні 10  років свого  спільного  з нею життя , виключно одній жіночці, нашій Роксолані....    і це не тільки перекази наших українських казкарів... я про це прицільно  запитувала в кількох екскурсоврдів в Істамбулі, чи це правда, чи так ,  гарна аигпдка про кохання....  всі сказали , що так і було... для Сулеймана вона була всим,ні про кого іншого і не згадував...  і це  наймогутніший і найрозумнвший з чоловіків, якому правда повезло з дамою серця....   
головне знайти СВОЮ даму серця, яка загіпнотизує тебе на все життя ...  :rotate:




Останнє редагування: 10 січня 2019 12:28:07 від ценительница алей
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Если не хотите жить с постменопаузной женщиной то

И что в этом ужасного? Я с такой женщиной живу... Лет 6. То есть это не умозрительные умозаключения. И ничего ужасного. Ну критических дней нету, так это как раз не плохо.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

У баб сильнее конкуренция. Поэтому они раньше сходят со сцены епательного процесса.
А у мужиков градус наклона туда, градус сюда не имеет особого значения.
   
И что в этом ужасного? Я с такой женщиной живу... Лет 6. То есть это не умозрительные умозаключения. И ничего ужасного. Ну критических дней нету, так это как раз не плохо.

В тебе дуже гарна, спортивна жінка...    її фігурі може позаздрити половина мододих
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Чи й не проблема. У мене чоловік на 8 років молодший. У Пугачової Галкін на 30 років молодший. Було б бажання давати :)

У моей бабушки была разница в возрасте с мужем пять лет. Бабушка была старше.

У мамы разница с моим отцом, её мужем, была семь лет. Мама была старше.

Обе семьи жили хорошо.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Багато хто не сприймає "дорослих" жінок просто мовчать , бож жентилмени, і це мудро..
Було в житті декілька раз коли в дружніх стосунках гальмував близькість, і газував задньою,  і це викликало таку образу ніби назвав в очі старою шкапою.. ТОму зараз якщо життя зводит по справам з  молодящуюся дєвочкой за 40, дуже обережно поводжуся, у випадку чого закос під редиска працює без збою.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Не знаю-я вот живу в Лондоне и не вижу как 25 летние проогрывают 50 летним. У многих 50 летних зачастую красивее подруги,и возраст тот же:20-35
Разве что если 100 метровку бежать.Хотя тут тоже варианты разные.Вот например  чуваку 48 лет,будет в эотм году за Кембридж грести (это олимпийский уровень):

Показати зображення...
А вот с женщинами -не так.Потому что менопауза, к сожалению.Средний возраст менопаузы от 45 до 55.

але не через те що вони красивіше 25 річних

можливо їх обирають через те що вони здатні краще забезпечити дружину і дитину

   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

И что в этом ужасного? Я с такой женщиной живу... Лет 6. То есть это не умозрительные умозаключения. И ничего ужасного. Ну критических дней нету, так это как раз не плохо.

Ничего ужасного-я же написал,что большинство мужиков предпочитают семейный комфорт рискам афер.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"
Rom

Не зрозуміла, чого всі так раптом вибухнули від сказаної банальної очевидності. В 70 років все ще гірше буде, чудаку взагалі ніхто не дасть. Хай поплаче про несправедливий світ.
Дадуть ще й як. І не задорого. Повно 20ти річних по 60 євро/тушка. На вибір. А чувак з його статками без свіжого м‘ясця не залишиться ;)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Багато хто не сприймає "дорослих" жінок просто мовчать , бож жентилмени, і це мудро..
Було в житті декілька раз коли в дружніх стосунках гальмував близькість, і газував задньою,  і це викликало таку образу ніби назвав в очі старою шкапою.. ТОму зараз якщо життя зводит по справам з  молодящуюся дєвочкой за 40, дуже обережно поводжуся, у випадку чого закос під редиска працює без збою.

Залатые слова. Нужно заздалегидь пресекать на корню.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

але не через те що вони красивіше 25 річних

Ну понятно и че?Социальный статус.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Когда-то Наффи тут зажигал на эту тему. У него 40+ это уже всё, писец и закат. Что было явным перебором. 50+ это уже ближе к истине. Возрастные изменения заметны. И это только начало. Нужно уметь принимать себя и своего партнера таким... Эээ... Несколько изменившимся. Дальше только хуже будет. Но душа-то не стареет.
Все попытки обмануть время и физиологию бессмысленны. Вот так.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

А я вам про це ще два роки тому писала
Звісно молоде тіло набагато краще
Це природньо
Жінки набагато скоріше втрачають репродуктивну здатність-привабливість. Безглуздо це заперечувати.
У жінок 25 і 50 різний вогонь в очах, різна реакція на чоловіка. Чоловік тішиться захопленістю жінки НИМ, на це здатні тільки молоді.
50-річні теж здатні мати таку захопленість.
Правда, не 50-річними, а помолодше.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"
Via

У моей бабушки была разница в возрасте с мужем пять лет. Бабушка была старше.

У мамы разница с моим отцом, её мужем, была семь лет. Мама была старше.

Обе семьи жили хорошо.
Отож. Але взагалі чудак веде мову про старт стосунків у 50 років - тобто його не надихають одинокі 50-річні покромсані пластичним хірургом Інстаграм-діви. То це якраз зрозуміло, пізнувато жінці в такому віці на ярмарці наречених з дітьми конкурувати.
Про них є приказка в тему "Я стою у ресторанах, заміж поздно, здохнуть рано". От якраз вони і накинулися на старого француза.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Франзуженки чарівні. :)
Беззаперечно.
Але 50+ то вже є вік для фемін з будь якого кінця світу.
Для чоловіка важко сприймати жінку в клімаксі бо то з погляду інстинктів продовження роду подібно як ляльку трахати. То не моє порівняння знайомий австрієць то ляпнув але чомусь запамяталося.
Скоріше всього то перебільшення і може навіть коли мав би подібний вік не вважав. Можливо то навіть зручно з погляду що діти в той час не будуть в планах тим паче якщо вона зберегла фігуру і пружність. Але щось те порівняння з надувною жінкою засіло в голові.
І ценз жінок в 40-45 певно не преступлю коли прийде свій час.
Мову веду за своі знайомства і моя думка є дуже субєктивна. Можливо француз щось подібне відчуває просто не зміг висловити

Якщо маєте шлюб або є мудра подруга в такому віці ігноруйте написане.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

50-річні теж здатні мати таку захопленість.
Правда, не 50-річними, а помолодше.
ні, досвід та багаж життя заважає
Хіба що гарні актриси
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"


Все попытки обмануть время и физиологию бессмысленны. Вот так.

А Макака ? Чем дальше тем молодее :D
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"
Via

Дадуть ще й як. І не задорого. Повно 20ти річних по 60 євро/тушка. На вибір. А чувак з його статками без свіжого м‘ясця не залишиться ;)
То він же не про проституцію, а про натхнення і кохання. За гроші і в сто років дадуть.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

ні, досвід та багаж життя заважає
Хіба що гарні актриси
А чому Ви впевнені, що 50-річні жінки акторки, а 50-річні чоловіки - ні? (у цих випадках)

Останнє редагування: 10 січня 2019 12:39:33 від MartinFierro
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"
Via

Франзуженки чарівні. :)
Беззаперечно.
Але 50+ то вже є вік для фемін з будь якого кінця світу.
Для чоловіка важко сприймати жінку в клімаксі бо то з погляду інстинктів продовження роду подібно як ляльку трахати. То не моє порівняння знайомий австрієць то ляпнув але чомусь запамяталося.

Так воно і є, чоловіками керує інстинкт продовження роду і це є правильно. Пластична хірургія хоче обдурити інстинкти, виходить у них це не дуже поки що. Але галузь краси прогресує.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

О! как "политичный" форум попёрло... :D
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

А Макака ? Чем дальше тем молодее :D

Макака Макропулос  :laugh:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Когда-то Наффи тут зажигал на эту тему. У него 40+ это уже всё, писец и закат. Что было явным перебором. 50+ это уже ближе к истине. Возрастные изменения заметны. И это только начало. Нужно уметь принимать себя и своего партнера таким... Эээ... Несколько изменившимся. Дальше только хуже будет. Но душа-то не стареет.
Все попытки обмануть время и физиологию бессмысленны. Вот так.

Я не наффи.Но.Инстинткты не обманешь.

Я могу сравнить 37 летнюю с 21 летней.Конкретный пример. 37 летняя может нравится и тд,но когда вы рядом с 21 летней происходит что-то весьма странное,сравнимое с теми ощущениями когда вы влюблялись в первый раз в 17 лет,сочетание бабочек,стояка и неожиданного отупения :D  .Ни одна женщина после 30 не способна вызвать эти чувства,вообще. Даже самая красивая-модели,актрисы.Да-их красоту можно ценить,как картину-чисто с эстетической точки зрения. Но  тех чувств они не вызывают.

Женщинам (особенно на западе) феминизм старательно пормывает мозги и они верят ,что процесс сексуальной привлекательности можно поменять путем социальной инжинерии.К сожалению-нет.Это запрогроммировано,заложено на уровне гипоталамуса.

При всем этом это не значит,что нельзя любить,жениться и жить с женщинами за 30.Можно и спокойно.

ps:вся индустрия Виагры держится на этом.Потому что с 25 летней Виагра не нужна вообще никому
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

О! как "политичный" форум попёрло... :D

Так тут же полно старперов. Тема атуальная  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія