Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Ісламську державу» створили спецслужби РФ, - муфтій ДУМУ

За словами муфтія Духовного управління мусульман України «Умма» Саїда Ісмагілова,
існують відомості про причетність спецслужб РФ до формування збройних ісламістських організацій, в тому числі і Ісламської держави.
За його словами, найбільше людей, а головне офіцерів, приїхало воювати за ІГІЛ саме з РФ.
Другою мовою після арабської в цьому угрупованні є російська. Кілька тисяч бойовиків – за тими даними, які відомі на сьогоднішній день, це росіяни. Більшість з них військові.
Ще одним доказом російського сліду в ІГІЛ муфтій Ісмагілов вважає ведення ісламістами
 бойових дій проти опозиції президента Сирії Башара Асада. Ісмагілов також підкреслив,
що сирійці спочатку знали про створення ісламістського угруповання силами Росії.
«Коли я спілкуюся з сирійцями і задаю їм питання, як цей анклав міг взагалі з’явитися,
то мені відповідають: так це ж росіяни створили!
Тобто у місцевого населення немає ніяких ілюзій з приводу того, хто насправді стоїть за терористами», – підсумував Саїд Ісмагілов.
   
Чот меня не удивляет.
   
ГРУ над этим всегда работает и работало
   
 Нічого дивного. ІД це, майже, як бренд. Хоча, іноді ним користуються й інші... Мабуть, ліцензують ))
   
секрет Полишинеля
   
Другою мовою після арабської в цьому угрупованні є російська. Кілька тисяч бойовиків – за тими даними, які відомі на сьогоднішній день, це росіяни. Більшість з них військові.

Чеченці в основному - саме для цього Москва їх вигодувала і озброїла. Потім - дагестанці, осетини, узбеки, таджики, афганці.
Сенс - блокувати європейський ринок від близькосхідних вуглеводнів.
   
Чеченці в основному - саме для цього Москва їх вигодувала і озброїла. Потім - дагестанці, осетини, узбеки, таджики, афганці.
Сенс - блокувати європейський ринок від близькосхідних вуглеводнів.
Плюс хмари біженців в Європу.
   
Я  це ще  пару років тому сказала.... і назвала Хуйла- генієм зла... :(
   
ну так це вообще очевидно,
а прікол в тому що і самі американці не сильно возмущаються, адже памятають як самі всяким муджахедам бен ладенам в афганістані постачали зброю
   
Про це давно говорили...
   
Чеченці в основному - саме для цього Москва їх вигодувала і озброїла. Потім - дагестанці, осетини, узбеки, таджики, афганці.
Сенс - блокувати європейський ринок від близькосхідних вуглеводнів.
100%
   
Думаю, що більш важливе дестабілізація ситуації в цивілізованому світі потоком біженців ...
   
Я  це ще  пару років тому сказала.... і назвала Хуйла- генієм зла... :(
С моей точки зрения гений не может нести абсолютное зло.
   
Аль Каида тоже. Самолеты 2001 году тоже.
   
Чомусь не дивуюсь, хуйло ще у тому КДБ відповідав за співпрацю з незаконними терористичними угрупуваннями!
Цей досвід та зв'язки воно використовує і досі!
Одна людина, колись, казала - ліквідуйте Луб'янку і тероризм зникне у всьому   світі!
Я цілком згоден з цим реченням.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія