Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львівському університеті працює доцент Ольга Загульська, яка публічно підтримує ЛНР та ДНР

пртому что душить - это и есть нацизм

Навіть при загрозі державному устрою ? То хай терористи агітують прямо на вулицях ?
Тому що свобода слова ?
   
Судя по всплеску мелких гадостей  от пипла, моё высказывание было верным! (tu)
та ні, ти просто нудний троль
якому ФУПовці радо хочуть дати потиличника

не перебільшуй свою значимість
   
Навіть при загрозі державному устрою ? То хай терористи агітують прямо на вулицях ?
Тому що свобода слова ?

А у тебя, все кто думает не так, как ты уже террорист! Если ты не в "змозі" выслушать несколько мнений  и построить своё или остаться при своём, если оно коненчно есть, то это не значит, что остальные украинцы на это не способны!!!
   
Я думаю цього павлова слід негайно відправити на передову.А цю лярву кацапську-геть з кафедри.Думаю на її місце чоловік з 20 найдеться.
   
та ні, ти просто нудний троль
якому ФУПовці радо хочуть дати потиличника

не перебільшуй свою значимість

Та господь с вами, я "пересічний громадянин".
   
Навіть при загрозі державному устрою ? То хай терористи агітують прямо на вулицях ?
Тому що свобода слова ?

главную угрозу державному устрою несет порошенко с кремлевскими советчиками и яценюк я раздачами десятков млрд олигархам и коррупционерам
   
Судя по всплеску мелких гадостей  от пипла, моё высказывание было верным! (tu)

нет, ты просто мелкое глюпое школоло, с которым лень не только спорить, но даже нажимать на доповидь

верни компьютер папе, а то сделает ремнем атата  :laugh:
   
Я думаю, что половина украинцев с ней согласна, просто боится выразить своё мнение.

 :facepalm1:
т.е., она не боится, а половина населения- боится?
 
кстати, а почему тока половина, а не каноничные 84%?  :D
   
нет, ты просто мелкое глюпое школоло, с которым лень не только спорить, но даже нажимать на доповидь

верни компьютер папе, а то сделает ремнем атата  :laugh:

Не могу, папа в мире ином, а мама и сын  на работе :(
   
То хай їде в рай днр-там же розквіт наук і мистецтва.На ЗУ їй не місце.
   
Не могу, папа в мире ином, а мама и сын  на работе :(

Ну значит, совсем печальный случай - до старости дожил, а ума не набрался.
   
В мене колись була викладачка з охорони праці - Італіна (не памятаю прізвища), яка змінила імя після проголошення незалежності України - раніше була Сталіна. Так само якась історичка- Шевченко прізвище. Вічно за совком скулили. Не здивуюсь, що і на інших факультетах ЛНУ є подібні кадри.
   
Ну значит, совсем печальный случай - до старости дожил, а ума не набрался.

Да куда уж нам, "инакомыслящим" :weep: в стадный интелект со своим личным недоразвитым мнением!!!
   
Да куда уж нам, "инакомыслящим" :weep: в стадный интелект со своим личным недоразвитым мнением!!!

Совершенно верно, нечего тебе тут делать.
   
Совершенно верно, нечего тебе тут делать.

Благо, это не тебе решать!!!
   
т.е., она не боится, а половина населения- боится?

Одно дело - просто молчать, а тут она по-видимому должна была рассказывать студентам, что это российские каратели поработили население крыма и донбасса, которое их проклинает и спит и видит, когда украина их освободит.
   
Благо, это не тебе решать!!!
 

ватка, любишь жрать кактус? ну-ну
   
 

ватка, любишь жрать кактус? ну-ну

"Свободна, не видишь - играем!"
   
Одно дело - просто молчать, а тут она по-видимому должна была рассказывать студентам, что это российские каратели поработили население крыма и донбасса, которое их проклинает и спит и видит, когда украина их освободит.

хватит фантазировать
   
Молодец Ольга Загульська!

страшенно інакомислящая:
1)услід за лугандонською пропагандою повторює фейки про 17 батальйонів Правого сектора
2)або - досі меле, що закон Ківалова-Колічниченка відмінили (наспрвд поки що не відмінили)
   
а в раше профессора мгимо уволили за инакомыслие
а это преподша трудится
так шо, "хунта" такая хунта  :)
   
Интересно, что будет, когда мер Львова от имени "громады" официально потребует от властей Украины оставить Донбасс в покое? Там настроения именно такие.
   
Интересно, что будет, когда мер Львова от имени "громады" официально потребует от властей Украины оставить Донбасс в покое? Там настроения именно такие.

Откуда Вы знаете?
Издалека видно?
   
Интересно, что будет, когда мер Львова от имени "громады" официально потребует от властей Украины оставить Донбасс в покое? Там настроения именно такие.

брехня
   
брехня

Была бы брехня, её заклевали бы там и преподы, и студенты, и соседи по "браме".
   
Была бы брехня, её заклевали бы там и преподы, и студенты, и соседи по "браме".

Каждый рассуждает в меру своей испорченности ...
   
Была бы брехня, её заклевали бы там и преподы, и студенты, и соседи по "браме".

Львов - толерантный европейский город.
Именно поэтому на эту ватную п***а всем насрать, пока она свои убеждения держит при себе.
Ферштейн?

Сидит бля в парашке и рассказывает тут нам про настроения во Львове. 
   
Львов - толерантный европейский город.

Да такой блин толерантный что ваще - первыми разгромили прокуратуры и райотделы, поубивав местных ни в чем не повинных беркутовцев.
   
Интересно, что будет, когда мер Львова от имени "громады" официально потребует от властей Украины оставить Донбасс в покое? Там настроения именно такие.
не п***а
   
Да такой блин толерантный что ваще - первыми разгромили прокуратуры и райотделы, поубивав местных ни в чем не повинных беркутовцев.

100 рузькеязичних немовлят загинуло в Ніч гніву
це загальновідомий факт
про беркутівців не знав
   
Да такой блин толерантный что ваще - первыми разгромили прокуратуры и райотделы, поубивав местных ни в чем не повинных беркутовцев.

 :dopovid:
   
поубивав местных ни в чем не повинных беркутовцев.

ахахахаха!
до цього навіть кісельов.вру не додумалося!
   
Да такой блин толерантный что ваще - первыми разгромили прокуратуры и райотделы, поубивав местных ни в чем не повинных беркутовцев.
Ви маєте право на власну думку, але у вас нема права на вигадування фактів.
Доповідь за свідому брехню і провокацію.
   
Ніч гніву і поширені навколо неї чутки про зброю, яка масово вивозиться на Майдан, були вирішальними для зради силовиків і втечі Януковича
просто чудо, що при цьому обійшлося без жертв і матеріальна шкода не дуже велика
   
Ви маєте право на власну думку, але у вас нема права на вигадування фактів.
Доповідь за свідому брехню і провокацію.


При чем тут моё мнение?

Спілкуючись з працівниками прокуратури, журналісти “ВЗ” не почули відповідей на питання, відповіді на які мають шукати не експерти. За версією слідства, скажімо, 20 лютого, за кілька годин до вибуху, бійці “Беркута” зібралися біля чергової частини, щоб разом вийти на львівський Майдан і скласти присягу на вірність народові. Свідчення своїх колишніх колег під час розмови з кореспондентом “ВЗ” категорично спростував колишній беркутівець, а нині боєць батальйону спец­призначення міліції старшина Роман Дракус. Саме ця людина, намагаючись запобігти провокації, 20 лютого, ще у першій половині дня, разом зі своїм товаришем повідомила про підготовку підпалу бази голові Львівської облради, який пропустив це повідомлення повз вуха.

Ссылка выше, если вы пропустили.
   
не смію питати а у Львові всіх беркутівців повбивали? чи вибірково?
   
http://galinfo.com.ua/news/172900.html
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:FTHGwmj-0A8J:www.wz.lviv.ua/ukraine/128740+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=uk

...Ми теж хочемо, щоб цю справу розкрили, і зірки на погони отримав слідчий, який посадить того, хто спалив базу «Беркуту». Загинули хлопці, і ви це знаєте. Ще якийсь час вони були живі і їх можна було врятувати. Вони дзвонили і просили допомогти, але їм ніхто не допоміг, бо їхній керівник спалив базу, і ніхто не хотів вертатися. Ми хочемо почути реальні висновки, а не те, що понавигадували командири «Беркуту» про те, як вони планували виходити на Майдан і присягати народу», - сказав Ганущин...



...Вибух стався 20 лютого цього року у кімнаті зберігання зброї, куди доступ мало обмежене коло працівників спецпідрозділу. Загинуло два працівники БМОП «Беркут»...
   
А у тебя, все кто думает не так, как ты уже террорист! Если ты не в "змозі" выслушать несколько мнений  и построить своё или остаться при своём, если оно коненчно есть, то это не значит, что остальные украинцы на это не способны!!!

Слушай, невинность, доходит, что срывать гос.флаги с админзданий, захватывать эти здания - это противозаконно? Не доходит? Так вали в 1-ый класс и неси ересь там. Попробовал бы кто-нибудь сделать это в паРаше...

И откуда такие недограмотные берутся? А еще пытается беседовать со взрослыми, неуч.
   
якщо це і правда(допускаю бо недоумків не бракує)то їй залишилось не довго...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія