Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виявляється, ми легко можемо вирівняти курс гривні до доллара, вплинувши на емісію Т.П. Гонтарєвої

Якшо хто не в курсі, то всі банкноти з написами, цифрами, відбитками печаток і зайвим маркуванням вважаються зіпсованими і банк зобов'язаний вилучити їх із обігу і знищити.

Відповідно, якшо громадяни України хочуть, щоб гривнева маса зменшилася, їм достатньо написати щось на купюрах, якими вони збираються розрахуватися в магазині або інших місцях, де йде торгівля, і з яких ці гроші потім поступають в банк.

Писати можна все що завгодно. Від "Слава Україні" до "хуйло Хуйло"

Наприклад:



Як це діятиме?

Якшо кожен громадянин України раз в день писатиме на 200-гривневій купюрі наприклад "Гонтарєва дура і Т.П.", то виходить, що нацбанк має знищувати кожного дня дев'ять мільярдів гривень, і, відповідно, надрукувати заново дану суму.
Можна упевнено сказати щодо друкування щоденно дев'яти мільярдів гривень - заїбуться.

Отож, гривнева маса почне швидко зменшуватися, бо тупа п***а не встигатиме друкувати нові купюри. Відповідно, курс гривні почне стабілізуватися, а якшо кожен громадянин обписуватиме щодня не одну 200-гривневу, а цілих дві, то через рік курс гривні до доллара стане 1:1.

Отак от.
В общем, якшо хочете, щоб через пару місяців курс гривні до доллара став 1:8, то пишіть щодня на гривнях хоча б "Слава Україні" і не вийобуйтеся.
   
ну неплохо, но они через неделю просто перестанут изымать такие курюры
   
ну неплохо, но они через неделю просто перестанут изымать такие курюры

зобов'язані.
   
бля, юльок це таки діагноз гірше дебіла  :suicide2: 
   
а ще можна ці купюри спалювати  :gigi:

спалюйте. Ніхто не буде проти
   
бля, юльок це таки діагноз гірше дебіла  :suicide2: 

Матюки роблять москалів навіть із впоротих дрищів
   
До речі, хороший флеш-моб. Плюс владі можна пару мільйонів побадань висловити.
   
До речі, хороший флеш-моб. Плюс владі можна пару мільйонів побадань висловити.

це як мінімум :D
   
а ще можна ці купюри спалювати  :gigi:
А не дешевше спалити Гонтарєву? Можна разом з її бунгало. Каністра бензину і всєго дєлов. А якщо продати трансляцію пожежі відомим каналам та організувати народниє гулянія з пивом, горілкою та шашликами-то можна нехуйово наваритися. А гроші всі віддати на реабілітацію інвалідів АТО. А ви гроші палити. Думать треба. Ум, плять! :)
   
1. друкуватимуть
2. введуть 1000-гривневі купюри, впевнений, що алкоголічній ТП дуже хочеться увіковічнити себе, свій підпис, на банкноті
   
1. друкуватимуть

не встигатимуть

Цитувати
2. введуть 1000-гривневі купюри, впевнений, що алкоголічній ТП дуже хочеться увіковічнити себе, свій підпис, на банкноті

ну дик на тисячних "слава Україні" теж непогано писатиметься. :D
   
А солдатам чем платить, что они есть будут?
   
А солдатам чем платить, что они есть будут?

за солдатів не переживайте. Поки є волонтери, у всякому разі.
До речі, якби не волонтери, то русня була б уже під києвом. Факт.
   
Цитувати
Якшо хто не в курсі, то всі банкноти з написами, цифрами, відбитками печаток і зайвим маркуванням вважаються зіпсованими і банк зобов'язаний вилучити їх із обігу і знищити.

это бред
   
это бред

це правда.
   

Як це діятиме?

Якшо кожен громадянин України раз в день писатиме на 200-гривневій купюрі наприклад "Гонтарєва дура і Т.П.", то виходить, що нацбанк має знищувати кожного дня дев'ять мільярдів гривень, і, відповідно, надрукувати заново дану суму.
Можна упевнено сказати щодо друкування щоденно дев'яти мільярдів гривень - заїбуться.

Вот тупой.

Бумага будет банками сдаваться в местные отделения НБУ.
А НБУ за каждый грузовик бумаги, будет зачислять банкам на коррсчет банка безналичные деньги.

Эмиссия при этот никак не изменится.
   
Вот тупой.

Бумага будет банками сдаваться в местные отделения НБУ.
А НБУ за каждый грузовик бумаги, будет зачислять банкам на коррсчет банка безналичные деньги.

Эмиссия при этот никак не изменится.

там вище ж написано: заїбуться
   
Будет дефицит налички, банкоматы опустеют и на их месте появятся обналичивающие конторы, как в 90х:)
   
Будет дефицит налички, банкоматы опустеют и на их месте откроются обналичивающие конторы, как в 90х:)

краще хай буде дефіцит гривні, ніж доллар по 27
   
спалюйте. Ніхто не буде проти
Привозь, спалю
   
Курс гривні падає, бо валюти в країні не вистачає.

Від знищення гривні кількість валюти не збільшиться.
   
краще хай буде дефіцит гривні, ніж доллар по 27

Нет, дефицита гривны не будет, будет только дефицит налички. Т.е. появится курс нал/безнал.

Но способ можно модернизировать - уничтожать деньги дома. Тогда НБУ об этом не узнает и не будет оснований напечатать новые. Вот тогда курс улучшится:)
   
Привозь, спалю

Я-то тут при чому? :S
це ви йому напишіть. Його ідея, між іншим.
   
Нет, дефицита гривны не будет, будет только дефицит налички. Т.е. появится курс нал/безнал.


його все одно треба коригувати з наявною гривневою масою.
   
Мы тут с пацанами посчитали... 200 грн. маловато. если все 40 млн. граждан Украины уничтожат 200 грн., то из оборота уйдет всего 8 млрд. из 280. Надо как минимум по 1000 грн.
   
Мы тут с пацанами посчитали... 200 грн. маловато. если все 40 млн. граждан Украины уничтожат 200 грн., то из оборота уйдет всего 8 млрд. из 280. Надо как минимум по 1000 грн.

дик раз в день же ж.
Цілком реально.

І всі знатимуть шо гонтарєва тупа п***а. (tu)
   
Я-то тут при чому? :S
це ви йому напишіть. Його ідея, між іншим.

гривень в мене мало, а ті які капають, поступають на благородні цілі (для ЗСУ і т.п.)
а фунти чи долари я палити не дозволю, ще чого  (P)
   
гривень в мене мало, а ті які капають, поступають на благородні цілі (для ЗСУ і т.п.)
а фунти чи долари я палити не дозволю, ще чого  (P)

то ви, значить, нігідій.
Самі палити не збираєтесь, і інших підкалуєте.
Та ви аферист, шановний.
   
його все одно треба коригувати з наявною гривневою масою.

Я правда не в Украине, но наличность в сумме 10 фунтов ношу в кармане на всякий случай. Раз в полгода купюра изнашивается или попадает в стиральную машину, тогда я её трачу и снимаю в банкомате новую. Применения налички в обычной жизни нет. Я понимаю, что в Украине не везде берут карточки, но вот ограничение налички как раз этому бы способствовало. Так что благое дело в любом случае, если не брать в расчет стоимость печати новых денег:)
   
там вище ж написано: заїбуться

Я ж тебе сказал - печатать никто не будет!  Тупо из оборота БУМАЖНЫЕ заберут, и зачислят банкам на корсчета - БЕЗНАЛИЧНЫЕ!
Эмиссия при этом никак не изменится.
   
Я правда не в Украине, но наличность в сумме 10 фунтов ношу в кармане на всякий случай. Раз в полгода купюра изнашивается или попадает в стиральную машину, тогда я её трачу и снимаю в банкомате новую. Применения налички в обычной жизни нет. Я понимаю, что в Украине не везде берут карточки, но вот ограничение налички как раз этому бы способствовало. Так что благое дело в любом случае, если не брать в расчет стоимость печати новых денег:)

а вони все одно їх друкують шаленими темпами
   
Я правда не в Украине, но наличность в сумме 10 фунтов ношу в кармане на всякий случай. ... Применения налички в обычной жизни нет.
:facepalm1:
   
Я ж тебе сказал - печатать никто не будет!  Тупо из оборота БУМАЖНЫЕ заберут, и зачислят банкам на корсчета - БЕЗНАЛИЧНЫЕ!
Эмиссия при этом никак не изменится.

все одно прийдеться коригувати з гривневою масою.
   
Ахуеть!Экономист с большой буквы :lol:

Подарите ему белые обосранные Угги Гонтаревой
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія