Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нажаль, найгірший варіант.

Re: Нажаль, найгірший варіант.

Показати зображення...

Соромлюсь спитати це не той чувак написав , який прикидався " мертвим" опосумом ? Після чого нас вже припинили сприймати в світі серйозно ?
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Азов напрашивается на расформирование, я так смотрю.

Вы кого "танковой міццю " пугаете?  :facepalm:
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Азов напрашивается на расформирование, я так смотрю.

Вы кого "танковой міццю " пугаете?  :facepalm:
.сєпаров. ти сєпар?чому не державною мовою?;  :laugh:
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

фінікс походу випив
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Фінікс нас попереджає про спробу заколоту, військового перевороту та встановлення диктатури, скоріш за все.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Ти хочеш сказати ща Азов спробує військовий заколот?
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Затикніться вже дупосрані еміги.
Всі до вас переїдемо і заживемо.
А ви як думали? Приїдемо і або надеремо задниці кожному,
або примусим посунутись трохи. Дупи всі мити хочуть, а ви як думали.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Ти хочеш сказати ща Азов спробує військовий заколот?
порох спробує військовий заколот...але Азов буде захищати конституційний лад.

Вже азовці порохоботів називають сєпарами...чому?
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Люди кажуть....деякі ватні генерали муженко ...готують повстання :weep:
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

порох спробує військовий заколот...але Азов буде захищати конституційний лад.

Вже азовці порохоботів називають сєпарами...чому?

Тіпа як Піночет? Коли захопив владу силою теж відновлював законність....

Чесно кажучи не вкурюю, для чого ви намагаєтесь захопити владу силою? Ви будите нелегітимні. :(
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Фінікс нас попереджає про спробу заколоту, військового перевороту та встановлення диктатури, скоріш за все.

Якщо так, то закінчиться все прогнозовано танками "кацапів-визволителів" в Київі.
Вони там запоребриком вже на низькому старті і чекають Петра на другий термін
через масові фальсифікаціі або заколот. Тоді мантра "в Україні хунта узурпувала владу"
спрацює 100% і про це кацапські аналітеги вже не приховуючись тиждень тільки і говорять.
Вони кажуть, нам вигідний Порошенко на другий термін, бо це пришвидшить вирішення
патової ситуаціі що склалась на сьогодні.
Доречі силове захоплення влади будь-якою з сторін призведе до таких самих наслідків.
Тому раджу всім майбутнім заколотникам розуміти відразу і з початку, що своїми діями
ви розв*яжете кацапам руки і навіть наші на сьогодні союзники нічого не заперечуватимуть.

Останнє редагування: 6 квітня 2019 06:35:34 від б_а_р_с
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Фенікс, Ви реальна за Зе хочете переворот військовий зробити?

Вас не сприйме навіть та людина яка вчила, сімя зваричів.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Тіпа як Піночет? Коли захопив владу силою теж відновлював законність....

Чесно кажучи не вкурюю, для чого ви намагаєтесь захопити владу силою? Ви будите нелегітимні. :(
Ми захищаємо конституційний лад. Азов на фронті, НД на виборах.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Фенікс, Ви реальна за Зе хочете переворот військовий зробити?

Вас не сприйме навіть та людина яка вчила, сімя зваричів.
Зе і так виграє...порохоботи- сєпари готують переворот.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

 :lol:
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Ми захищаємо конституційний лад. Азов на фронті, НД на виборах.
Як ви захищаєте, як тут ти погрожуєш що з вашого боку буде заколот проти офіційно визнаної влади?

Мені взагалі не зрозумілі твої фантазії на рахунок Порошенко хоче захопити владу. Все вказує на ВАС. Тільки під прикритям думаєте це зробити викриття заколоту якого не існує...

ТИ чого за Україну, бо поки що виглядає що ви будите як СС для Гітлера, а ВИ будите СС для Зе-командера. Хай ЗЕ. А Білецький буде виходить ... Командиром СС.

Твої слова по іншому не можна зрозуміти.

Спроби залякати нормальних людей...
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Зе і так виграє...порохоботи- сєпари готують переворот.
Ти зараз кажеш казки, ніякого переворота не треба, тому що Зе-командер ви зіграєте роль СС і ніч довгих ножів... Тоїсть нічим від СС не будите відрізнятись... :( Фенікс фенікс.


Для чого ці казки про про зміну влади? Це просто твій особистий маразм.

   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Зе і так виграє...порохоботи- сєпари готують переворот.

В порохів цуг-цванг за будь якого перебігу подій.
Нажаль вигрібати доведеться цього разу всім.
Це бумеранг за однотуровість 14го року.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Тіпа як Піночет? Коли захопив владу силою теж відновлював законність....

Чесно кажучи не вкурюю, для чого ви намагаєтесь захопити владу силою? Ви будите нелегітимні. :(

Ти нічого не зрозумів. Навіщо Зеленському переворот ? Він виграє вибори з великим відривом.Тим більше де переворот , а де Зе?

Питання що будета робити той хто програє щоб залишитись біля корита.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Як ви захищаєте, як тут ти погрожуєш що з вашого боку буде заколот проти офіційно визнаної влади?

Мені взагалі не зрозумілі твої фантазії на рахунок Порошенко хоче захопити владу. Все вказує на ВАС. Тільки під прикритям думаєте це зробити викриття заколоту якого не існує...

ТИ чого за Україну, бо поки що виглядає що ви будите як СС для Гітлера, а ВИ будите СС для Зе-командера. Хай ЗЕ. А Білецький буде виходить ... Командиром СС.

Твої слова по іншому не можна зрозуміти.

Спроби залякати нормальних людей...
Та я тобі кажу...порох спробує захопити владу. Щодо фальшування в першому турі...мало доказів? Десятки...є відео, фото....його бойовики...С14, корчинський будуть зривати вибори...побачиш
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Ти нічого не зрозумів. Навіщо Зеленському переворот ? Він виграє вибори з великим відривом.Тим більше де переворот , а де Зе?

Питання що будета робити той хто програє щоб залишитись біля корита.
Я розумію що переворт потрібен Феніксу і Азову, тоді вони потрібно буде рахуватись з реальним вибором народу, можуть даже після перевороту вбити Зеленського, хоч казатимуть що його захищали....

Далеко не факт що Порошенко програв....
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Та я тобі кажу...порох спробує захопити владу. Щодо фальшування в першому турі...мало доказів? Десятки...є відео, фото....його бойовики...С14, корчинський будуть зривати вибори...побачиш
Які докази фальшування? Ти колись був на дільниці?

Мені здається Зе-команда більше буде причетна до зриву виборів. На це все вказує, банальне  не вміння організувати роботу дільниць його професіоналами.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Взагалі це те що я попреджива, Кернес проти Авакова тільки Азов спробує переворт Труханов , Кернес з переляку почнуть стріляти їх люди, і ми матимемо куча мертвих людей через спробу перевороту....


Це страшно, одурені олігархом Коломойський і Льовочкіном Фенікс і молоді наївні люди будуть вбивати простих людей.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Та є інфа...я тобі кажу...порох вербує бойовиків...нацисті в з С14...то звєрі!!! Тл проти народу, бо програє!. Люди кажуть.  :weep:
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Які докази фальшування? Ти колись був на дільниці?

Мені здається Зе-команда більше буде причетна до зриву виборів. На це все вказує, банальне  не вміння організувати роботу дільниць його професіоналами.
Ахаха....НД сцуко вже три штаби накрила з підкупу...заєбалі вже...наркоманів меньше ніж порохоботів за 1000 гривень, що батьківщину продають.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Я розумію що переворт потрібен Феніксу і Азову, тоді вони потрібно буде рахуватись з реальним вибором народу, можуть даже після перевороту вбити Зеленського, хоч казатимуть що його захищали....

Далеко не факт що Порошенко програв....

Вже факт.В першому турі. В нього немає електорального резерву виграти другий. Хіба пару відсотків Кошулинського і трійки від Грицнка.
Це все. Він програє другий тур . З тріском

Останнє редагування: 6 квітня 2019 06:53:23 від Людас
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Фенікс, я не розумію чого ви залякуєте виборця переворотом на користь Олігархів... Вам треба було постояти в сторонці. А зараз ти граєш на Порошенка залякуючи людей вигаданим переворотом, бо все виглядає що його готуєте ВИ, маючи озброєних людей погрожуєте звичайним громадянам... Я розумію що вас одурили канали вроді Інтера.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Взагалі це те що я попреджива, Кернес проти Авакова тільки Азов спробує переворт Труханов , Кернес з переляку почнуть стріляти їх люди, і ми матимемо куча мертвих людей через спробу перевороту....


Це страшно, одурені олігархом Коломойський і Льовочкіном Фенікс і молоді наївні люди будуть вбивати простих людей.

Що ти верзеш :facepalm1:
Ти з ранку вже нажерся чи з ночі ще не відійшов.
Ті, хто вбивав в 14му, ті самі будуть і зараз.
Це витікає з того, що розслідування по небесній
сотні закінчилось пшиком. 5 років і пшик.
І ти не здогадуєшься ще чому воно так? :-o
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Та є інфа...я тобі кажу...порох вербує бойовиків...нацисті в з С14...то звєрі!!! Тл проти народу, бо програє!. Люди кажуть.  :weep:

Гроші пішли в низ, членів Комісій не вистачає, беруть хто іде в дільницю робити і хто буде агітувати, ти як війка, там де не стача кадрів некомпетентність бачиш якісь проїски.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Хто це?  :gigi:

   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Вже факт.В першому турі. В нього немає електорального резерву виграти другий. Хіба пару відсотків Кошулинського і трійки від Грицнка.
Це все. Він програє другий тур . З тріском
Для чого ці фантазії про додавання голосів? Це ніколи так не працювало, це вигадка БЮТ щоб виправдати свій прольот Януковичу, а там був банальний програш.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Фенікс, я не розумію чого ви залякуєте виборця переворотом на користь Олігархів... Вам треба було постояти в сторонці. А зараз ти граєш на Порошенка залякуючи людей вигаданим переворотом, бо все виглядає що його готуєте ВИ, маючи озброєних людей погрожуєте звичайним громадянам... Я розумію що вас одурили канали вроді Інтера.

Ти вважаєш порошенки,ахмєтови , медвечуки та більш дрібніші свинарчуки просто так комусь віддадуть владу?

До речі ,чому той Інтер до ст пір п.здить в Україні ?

Останнє редагування: 6 квітня 2019 06:58:07 від Людас
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

А тут хто?  :gigi:
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Для чого ці фантазії про додавання голосів? Це ніколи так не працювало, це вигадка БЮТ щоб виправдати свій прольот Януковичу, а там був банальний програш.

Угу. І Юра Тимошенко в списках теж вигадка Юлі Тимошенко.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Що ти верзеш :facepalm1:
Ти з ранку вже нажерся чи з ночі ще не відійшов.
Ті, хто вбивав в 14му, ті самі будуть і зараз.
Це витікає з того, що розслідування по небесній
сотні закінчилось пшиком. 5 років і пшик.
І ти не здогадуєшься ще чому воно так? :-o
Погане розслідування це просто не компетентність, набрали людей на роботу без досвіду от все просте пояснення в чому не можуть розслідувати...
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

А тут хто?  :gigi:
https://youtu.be/aa3YIwc-NVY
Якщо ти про Кримінальні Черкаси де всі бандіти будуть разом з Азовом, Навіть Короффка ярий БЮТ злилась з тої інфи, бо знає що там був чисто розвод БЮТ кримінальщика з нажаль кримінальною Свободю, що мене розстроює.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Ой, а тут хто? :laugh:

   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Угу. І Юра Тимошенко в списках теж вигадка Юлі Тимошенко.
Ти вважаєш виборця БЮТ таким тупим що він не туди поклав галочку? :facepalm1:
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

Ой, а тут хто? :laugh:

https://youtu.be/wi7CkYYm4n8
Зараз ти накидуєш дурню, щей розмальовану дитячими кольорами.
   
Re: Нажаль, найгірший варіант.

До цьго підкупали тільки ригі та сєпари...отож готуймося дати відсіч.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія