Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський звернувся до українців з приводу можливого наступу РФ

Побратимы петро!
Готовит ли лидер нации альтернативное обращение к народу?
Нам необходимо просто наставление, ориентир, план и духовный подьем!
С таким обращением от зеленой плесени жить нельзя, жизнь теряет всякий смысл!

Они бухают..По поводу неВзятия под стражу
   
Промова Короля Георга VI.
1939 рік.

"У сувору годину, можливо, доленосну в нашій історії, я звертаюся до кожного свого підданого в метрополії та домініонах.
Сповнений глибокого почуття до кожного з вас, я говорю з вами особисто, так, ніби сам переступив поріг вашого будинку.
Для деяких із вас це вже вдруге, коли ви чуєте оголошення про війну. Знову і знову ми намагалися досягти мирного вирішення, долаючи протиріччя, що виникли між нами та тими, кого тепер називаємо недругом.
Але зусилля були марними.
Ми виявилися втягнутими у серйозний конфлікт і, не відступаючи від своїх принципів, ми повинні прийняти кинутий нам виклик, бо у цивілізованому світі зло тріумфувати не може.
Зло, нічим не прикрите, сьогодні визнає доктрину про те, що має рацію той, хто сильніший.
В ім'я збереження всього, що нам дороге, вважаємо неприпустимим відкинути цей виклик.
В ім'я цієї великої мети, я звертаюся до мого народу тут поруч зі мною і до мого народу далеко за морем, рахувати цю волю власної.
У цей час випробувань я прошу всіх підданих зберегти мужність та витримку.
Це нелегко - попереду у нас гіркі часи... війна тепер вийде далі за поля битв, але ми всі зобов'язані вчинити так, як вважаємо за правильне, вручаючи нашу долю Господу Богу.
Якщо ми всі як один, ми рухатимемося цим важким шляхом, Бог нам допоможе і ми здобудемо перемогу!"
   
Цитата: ШРАЙК
Зеленский говорит, что ажиотаж в новостях создается, чтобы народ нервничал, а экономика ослаблялась, и все это с целью принудить Украину к каким-то уступкам.

Удивительно, что это происходит сразу после встречи с Госсекретарем США Блинкеном
, который утром сказал, что хуйло может предпринять агрессивные действия в "очень короткие сроки". Именно поэтому Блинкен экстренно прилетел в Киев.

Очень странная ситуация.

Ось Блінкен і примушує.
Йти на поступки шизоїдам московським.
А Бєня каже Бубочці: „Не сци! Посилай нафуй. Нехай вписуються.“
   
Схоже що хуйло ловлять на живця.   
Всім начебто пох, а хуйло шарах і ковтнув його (живця).

І песець, нема хуйло, а з ним і Рашки:
Сибір китайцям, Волга з Уралом европейський партнерам, Далекий Схід партнерам з Америки.

Найсумніше в цій веселій казочці є те, що живцем є Україна.
Брити провокують хуйло напасти пошвидше поки оголошуючи потенційний договір....

 А воно хворе - нападе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія