Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ностальгія по Львову.

Re: Ностальгія по Львову.

У Львові таких як ти не було, коли я там був. Кацап?
Випадковий перехожий - перейде і не оглянеться.
Поверніться думками до Львова і не звертайте увагу на зайд.

Останнє редагування: 24 січня 2022 10:37:39 від ЛАРТА
   
Re: Ностальгія по Львову.

   
Re: Ностальгія по Львову.

Найкращі роки життя пройшли там.

так пишуть ті, хто збираєццця завтра-післязавтра померти.

звідки таке негативне ставлення до майбутнього? що далі вже нічого гарного не буде? поки живеш не кидай надію на краще.

писи: мені 58 якшошо ....
   
Re: Ностальгія по Львову.

Чому Місько вмер? І гілки тут не було :(
Перепрацювався. Ми тут посумували ще тоді.
   
Re: Ностальгія по Львову.

так пишуть ті, хто збираєццця завтра-післязавтра померти.
Та чого? Ностальгію не пан burlington вигадав.
   
Re: Ностальгія по Львову.

Таку гілку зіпсували :( Точно як в 2014. Fuck this shit, bye, motherfuckers.

   
Re: Ностальгія по Львову.

https://youtu.be/VVkwoY6dQFo
ну і яким кінцем тут ВАШІ кацапи  до Львова? :-o
   
Re: Ностальгія по Львову.

ну і яким кінцем тут ВАШІ кацапи  до Львова? :-o

да ТС срать хотел на твой Львов, если ты еще не понял  :-)o
   
Re: Ностальгія по Львову.

.
   
Re: Ностальгія по Львову.

https://www.youtube.com/watch?v=pmoYP_QvGsM
Найкращі роки життя пройшли там.
аналогічно, найкращі роки життя були у Львові. І вірю в те,що будуть. На початку травня прилітаєм з дружиною, згідно планів, квитки вже давно придбали
   
Re: Ностальгія по Львову.

Так, простіше сюди не ходити. Занадто багато хуйло тролів.
охолонь. скажу тобі як земляк у Львові і як земляк-емігрант в америці-ти не МЕЙНСТРІМ тут а специфічний по уподобаннях і темах поговорити. Тому тут тобі і важко знайти "рідну" душу. Ти "специфічний",що і мені кидається у вічі в у кожній твоїй темі,яку і читає мало людей і відгуків не багато. Але сьогодні і навіть то так далеке від того що чують вухами і почувають в душі ті,що там живе і тобі в силу ТВОГО душевного світу з ними подавно не іти однією дорогою. Чому-бо ти в інші часи (як я казав вище) був не МЕЙНСТРІМОМ а сьогодні о подавно.
  Якщо говорити по твому-ти на фальшивій ноті і партитура не до тього твору,що зараз хвилює там людей. Компренде? :)
 не сердись,нічого персонального тільки бізнес.
   
Re: Ностальгія по Львову.

Мої родичі з Америки на пенсію вертаються до Львова. Це так, на подумати
   
Re: Ностальгія по Львову.

охолонь. скажу тобі як земляк у Львові і як земляк-емігрант в америці-ти не МЕЙНСТРІМ тут а специфічний по уподобаннях і темах поговорити. Тому тут тобі і важко знайти "рідну" душу. Ти "специфічний",що і мені кидається у вічі в у кожній твоїй темі,яку і читає мало людей і відгуків не багато. Але сьогодні і навіть то так далеке від того що чують вухами і почувають в душі ті,що там живе і тобі в силу ТВОГО душевного світу з ними подавно не іти однією дорогою. Чому-бо ти в інші часи (як я казав вище) був не МЕЙНСТРІМОМ а сьогодні о подавно.
  Якщо говорити по твому-ти на фальшивій ноті і партитура не до тього твору,що зараз хвилює там людей. Компренде? :)
 не сердись,нічого персонального тільки бізнес.

What a load of horse shit :laugh: I don't need no education. Thanks anyway :)
   
Re: Ностальгія по Львову.

   
Re: Ностальгія по Львову.

Львівський снобізм, він особливий. "Так люблю той Львів що бракує мені слів", "Львівська кава найкраща у світі" і тому подібне. Дякую, але ні.
   
Re: Ностальгія по Львову.

Львівський снобізм, він особливий. "Так люблю той Львів що бракує мені слів", "Львівська кава найкраща у світі" і тому подібне. Дякую, але ні.

Не знаю звідки ти, а я волиняка, селюк. Львів для мене це (the) місто, назавжди. бував в інших містах, але то було не те.
   
Re: Ностальгія по Львову.

(the) місто

гарно.
   
Re: Ностальгія по Львову.

Львівський снобізм, він особливий. "Так люблю той Львів що бракує мені слів", "Львівська кава найкраща у світі" і тому подібне. Дякую, але ні.
Троха є таке. Кава насправді така собі по якості,  як пиво у німців.

А в цілому, звісно, серед великих міст Львів для життя зараз найкращий,  це факт
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія