Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
14 травня 2024 22:45:50
https://www.facebook.com/100070488910118/posts/503659055327054/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
І все ?
https://t.me/okoo_ua/56750

О, як виявляються то створення відео винне, а не військоматівський контужений гандон з відбитими мізками. Працює на ворога - щось десь таке вже було.
2
14 травня 2024 22:34:15
Десь щось в аварію впало і цього хватило.

Впало вже давно. Теплову генерацію побили в квітні.
Компенсували імпортом з ЄС, дуже дорогим до речі. Зараз бабло, схоже, скінчилось. Тому балансувати будуть споживанням.
В такій ситуації - населення має бути найперше в черзі, бо не створює податків та доданої вартості.
 
3
7 травня 2024 01:10:29
Деталька, зверніть увагу.
Китаєць зранку в Парижі заявив що він проти використання ЯО. і практично одразу з кремля наказ на тренування з ЯО.
тобто послали нахуй китайця демонстративно перед Європою.

Тим гірше для кацапів. Домовляться китайці, європейці та амери як ділити рашку.
4
6 травня 2024 09:16:10
Про що взагалі мова? Яка може бути відповідальність в країні, якої вже не існує?) На дошку пошани їх будуть вішати)
А історично - ну це багато років пройде, може колись.. в підручниках історії, якщо наші діти відвоюють.. Може бути.
Не займайтеся куйнею - треба зробити військо професійним, де за достойну роботу платят нормальні гроші і всі розуміють ризики. Тоді ця робота буде престижною і охочих буде достатньо. А не глузувати з людей, що відмовляються ризикувати життям за 20 тис грн на місяць, а різницю по карманах.
Винесуть їх на суд історії та на всіх мовах світу будуть писати Ukhyliant як символ зради та морального падіння.
як Вам від того буде легше, якщо Ви за життя цього моменту не побачите, а пенсію відбудете на поселенях десь під Архангельськом?

Для цього кацапам залишилось всього нічого - дійти до Брюселя. От вони як прискоряться та телепортуються з під Часіка.
5
6 травня 2024 03:14:32
У випадку поразки у війні й втрати незалежності та країни, чи буде в цьому головна відповідальність на Ухилянтах (бздуни-сцикуни всередині України) та Ковбасниках (бздуни-сцикуни за межами країни)?
Про що взагалі мова? Яка може бути відповідальність в країні, якої вже не існує?) На дошку пошани їх будуть вішати)
А історично - ну це багато років пройде, може колись.. в підручниках історії, якщо наші діти відвоюють.. Може бути.
Не займайтеся куйнею - треба зробити військо професійним, де за достойну роботу платят нормальні гроші і всі розуміють ризики. Тоді ця робота буде престижною і охочих буде достатньо. А не глузувати з людей, що відмовляються ризикувати життям за 20 тис грн на місяць, а різницю по карманах.

Винесуть їх на суд історії та на всіх мовах світу будуть писати Ukhyliant як символ зради та морального падіння.
6
6 травня 2024 03:10:17
ти ж сам вроді коубаса.
Я проголосував, що ТАК.
і як ти збираєся відповідати?

Цей любитель латиноських шльондр по 5 євро хоче вступити до лав ЗСУ? Літні домікі на Тенеріфе не можуть прокормити?
Ковбасникам взагалі похєр - вони собі обрали інші країни за обставин не пов'язаних з війною.
7
6 травня 2024 03:03:37
Сергій, ти потрібен тут. Тількі не треба ко-ко-ко

Федеральні землі та Міністерство внутрішніх справ Німеччини планують у вівторок, 7 травня, обговорити ситуацію з українськими військовозобов’язаними чоловіками.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Tagesspiegel.

Як зазначається, міністр внутрішніх справ німецької федеральної землі Гессен Роман Посек не відкидає можливості того, що Німеччина може допомогти Україні з поверненням військовозобов'язаних чоловіків.

"Це може також включати допомогу в забезпеченні того, щоб Україна могла використовувати чоловіків, які втекли за кордон, але можуть бути залучені до війни", - сказав Посек.

За його словами, Німеччина хоче залишатися безпечним притулком для біженців, але потрібно підтримати обороноздатність України, тому тут виникає дилема.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Чехія не підтримує українських чоловіків, які намагаються уникнути військового призову, - голова МЗС Ліпавський

Стосовно обмежень консульських послуг для чоловіків за кордоном, які запровадило МЗС України, Посек зауважив, що не бачить шансів, що Німеччина буде видавати якусь власну заміну протермінованих паспортів.

"Я налаштований скептично, бо не бачу, що для цього є відповідні умови. Україна не є нелегітимною державою", - пояснив він.

Також читайте: Обмежень і примусового повернення українців із Євросоюзу не буде, - Стефанішина

Також повідомляється, що федеральні землі та Міністерство внутрішніх справ Німеччини планують обговорити ситуацію з українськими чоловіками у вівторок, 7 травня. Федеральні землі хочуть, щоб Берлін ухвалив якесь загальнонаціональне рішення.

Знімуть виплати з осіб під захистом як максимум і не продлять проживання з протермінованим паспортом. Тобто щімити будуть ледачих біженців-ухилянтів. Нормальним мігрантам запропонують отримати громадянство. Тобто Сергій може спати спокійно. Цінний трудовий ресурс ніхто чіпати не буде.
8
5 травня 2024 15:15:02
Хм, в голландців статистика цікавіша..
Хоча, може якщо в німців зробити правильну вибірку, то буде десь так само

Цитувати
On 1 November 2023, 55 percent of the approximately 78 thousand 15 to 64-year-old refugees with Ukrainian nationality living in the Netherlands were employed.

Most Ukrainian refugees were employed as on-call workers (26 percent), temporary workers (39 percent), or had other temporary employment (30 percent). More than half (53 percent) worked full-time, i.e. 35 hours per week or more; 15 percent worked 30 to 35 hours.

The majority of Ukrainian refugees were employed in the business services sector (51 percent), which includes employment agencies. It is often impossible to verify in which sector temporary workers are being deployed. Apart from business services, comparatively many Ukrainian refugees also worked in the trade, transport and accommodation and food services sectors (32 percent).

Ще цікавіша статистика буде, якщо зробити вибірку 18-60 у голандців. Там чи не 68% здається.
Справа в ментальності німців. Німецьке суспільство більш шовіністичне та ієрархічне. Самі німці які до Голандії переїжджають - здихають з полегшенням. 
Німеціка мова всюди - нікуди без неї. В Голандії англійською не володіють лише якісь селюки-механізатори.
Але тіж самі селюки-механізатори дуже відкриті люди. Якщо з ними нормально - вони теж нормально.
Для голандців головне все робити по-приколу та отримувати задоволення від процесу. Тому більш працьовиті украінці цінуються, бо тягнуть те, що голандці робити не хочуть.   
9
5 травня 2024 01:03:26
Люди, та це не розгони. В мене двох знайомих бусифікували впродовж останніх пари днів, один вже на полігоні (при чому, навіть не дали зібратись), другий якось відпетляв.

Скоріше за все, той, хто тут вдає що не помічає, працює в ТЦК.
Зі Сватівського ТЦК втік до Львівського ТЦК. А вечорами та в вільний час підробляє пітоном чи просто прикидається айтішніком :)
В версію добровільного помічника воєнкома чи глухо-сліпого я чомусь не вірю  B-)
10
3 травня 2024 16:12:45
   Про что весь этот трёп? Ну , не про мобилизацию, точно. То есть, ухилянтов будут судить ( заочно и автоматически). Их квартирки будут конфисковывать. И продавать. На спецаукционах. Квартиррок будут много, бо ухилянтов миллионы, и все они из Киева. И цена на них будет - копейки.
    А прикупить квартирки патриотичним прихильникам  поможет кум в ВГА. И после окончания войны десяток квартирок можно будет продать , поделиться с кумом и ещё дитям останется...
    В общем , эпидемия тупости. Косит насмерть

І отримати куєм по лобі, а не вступ до Євросоюзу. Навіть блокування рахунків місцевих ухилянтів в українських банках вилучили з закону.

Потрібний мобресурс наловлять людолови на бусіках на вулицях українських міст і сіл.
Краковський ухилянт буде і далі пити каву з тістечками в кавярні у Веделя на площі Ринок та чекати на вакансію закручувача гайок М10 по Ф16 ))))
11
3 травня 2024 07:54:49
Щось наші яструби мобілізації виглядають повними дебілами. Чому? Бо вони навіть не уявляють складності процесу екстрадикціі, а розмірковують тут наче заповзяті правники. По-перше між країнами повинні бути укладені договори. Як ви думаєте, чи зацікавлені наші можновладці в укладанні таких договорів за якими їх можуть повернути назад в Україну у разі шухеру? Так отож. Думаю там можна перерахувати на пальцях однієї руки.
Для більшості країн це те, де історія кінчається у випадку наших громадян. А далі там цілий список:
- строк у країні з якої екстрадують повинен бути 2 чи 5 років за схоже кримінальне правопорушення (це якщо воно навіть є таке у їх кримінальному кодексі)
- безліч обмежень як от призупинення видачі у зону бойових дій (тобто може видадуть, але після війни)
- оцінка сили доказів проти особи (не вийде штампувати одною кнопкою в компʼютері як тут пропонують)
- оцінка помʼякшуючих обставин (релігійні переконання)
- неможливість видачі групи людей, а тільки деяких індивідів (тобто неможливо навіть спробувати подати запит на видачу всіх з групи «ухилянти»)
-тті.

А чому саме виглядають дебілами? Вони дебілами і є. Зашквар за зашкваром. Договори про правову допомогу укладені з багатьма країнами, але це дуже складний та тонкий механізм.
12
3 травня 2024 01:20:48
Для України просто: хто проти, той за кацапів.
Проти Єрмака чи Боневтіка? Ну ОК. Вас 73% набралося, може це вже тотожні поняття. Так, харош флудити створюй профільну гілку.
Доставляє, коли людина без українського громадянства, за власними словами, надійно присіла на мантри порохосекти  :weep:

А нахєра мені на щось присідати? Дешеві авіарейси відкривалися, безвіз, купа друзів прилітали, я літав коли хотів хоч на вихідні.  У квітні 2019го ми всі з друзями були вже впевнені в невідворотності війни. Чомусь всі порохаті залишились  в Україні. Єдиний друг-прихильники певної політсили ухильнувся до Польщі в вересні 22го.
13
3 травня 2024 00:50:52
Гондон просто стидається написати, що він вболіває за кацапів
А тебе єбе за кого я вболіваю? Я вже написав, що вболіваю проти.
Для України просто: хто проти, той за кацапів.

Проти Єрмака чи Боневтіка? Ну ОК. Вас 73% набралося, може це вже тотожні поняття. Так, харош флудити створюй профільну гілку.
14
3 травня 2024 00:43:49
Лише рекомендації як перетинати кордон, мутити подвійне громадянство та не поновлювати дані своєму братові-емігу.
Ого. Тобто, відверта робота проти української держави, котра потребує допомоги своїх дітей в екзилі?
Гондон просто стидається написати, що він вболіває за кацапів

А тебе єбе за кого я вболіваю? Я вже написав, що вболіваю проти.
15
3 травня 2024 00:42:07
Лише рекомендації як перетинати кордон, мутити подвійне громадянство та не поновлювати дані своєму братові-емігу.
Ого. Тобто, відверта робота проти української держави, котра потребує допомоги своїх дітей в екзилі?

Та хай мене укусить воєнком  :lol: 

Тут ви всі писали, що діаспора то куйня - великі дяді вже про всьо домовились. Еміги - ату-геть з українського форума, звалили - куй з вами?

То накуя вам від емігів допомога? Хай Вікі Спарц допомагає. Вона теж з емігів.
16
3 травня 2024 00:31:38
Гарно. Порайтесь, подорожуйте, їжте смачно, пийте солодко, дівчат любіть, якщо ще стоїть, книги читайте, на концерти ходіть, та безліч же задоволень в мирному затишному світі. Якого ото біса товктись на недобитому українському форумі, та ще й і такій специфічній темі, котра явно не для іноземців.
Ви не родич юзера ТС? Той теж полюбляє, коли стадіони волають "суддя пєдораз".
Практика показала, що з емігів сюди лазять лише невдахи. У кого в житті все склалося за кордоном, сюди не ходить.
Поодинокі виключення бувають, але здебільшого саме так. І вже точно в цю ухилянтську тему не ходив би нормальний емік зі здоровою головою.

Ухилянти, визначайтесь. Еміг-невдаха, кацапське ІПСО, троль - чи шо ще такоє. Відмічу, я не спілкуюся на тему повісток та оновлення даних - жодного поста :) Лише рекомендації як перетинати кордон, мутити подвійне громадянство та не поновлювати дані своєму братові-емігу.
17
3 травня 2024 00:26:53
Я пораюсь у власному садочку
Гарно. Порайтесь, подорожуйте, їжте смачно, пийте солодко, дівчат любіть, якщо ще стоїть, книги читайте, на концерти ходіть, та безліч же задоволень в мирному затишному світі. Якого ото біса товктись на недобитому українському форумі, та ще й і такій специфічній темі, котра явно не для іноземців.
Ви не родич юзера ТС? Той теж полюбляє, коли стадіони волають "суддя пєдораз".
Практика показала, що з емігів сюди лазять лише невдахи. У кого в житті все склалося за кордоном, сюди не ходить.

З украйнців-вдах сюди ще менше хтось ходить. 3100 постів з 2004 року - так майже не хожу. Роками не писав бувало.
18
2 травня 2024 23:14:22
Кожен невдаха в еміграції прагне довести сам собі, що не помилився, мешкаючи десь у бельгійській сраці в мігрантському районі  :weep:
Мабуть кожний емігрант-невдаха має свій окреми будинок з садом та вчений ступінь західноєвропейськог о університету в кишені. Бажаю всім таких невдач :)
І ви кажіть  :facepalm1: Якщо ти в когось у садочку пораєшся, він ще не твій  :weep:

Я пораюсь у власному садочку. А де пораєшся ти - хз. Але то твої проблеми на які мені ще більше пох.
19
2 травня 2024 23:00:31
:facepalm1:

Єбанько мешкає в Бельгії, але вболіває проти "зеленої" влади, я сподіваюсь, що ти добре спиш  :weep:
Їбанько був твій тато, який тебе зробив. Але щось пішло не так, та й ти застряг на щаблі розвитку, де ти перебуваєш зараз.
Мені відверто пох яка там у вас влада та особливо курс євро з рівнем зубажіння антіків. Після спілкування тут, і ваша війна чомусь стає похєр.
Звичайно, Українв є зоною моїх життєвих інтересів через наявність родичів, друзів та поховань родини. Я чомусь вважав, що кожний їбанько це має розуміти.
По херу, але бігаєш за пачкою хуїв сюди щодня  :weep:

По пачку? Це ти того матюкливого забаненного козлодоєва-баранова маєш на увазі? Ржачний був персонаж і тугуватий :) Добре, не буду тут флудити, тут для ухилянтів місце. Оффтоп.
20
2 травня 2024 22:55:58
Мені відверто пох яка там у вас влада та особливо курс євро з рівнем зубажіння антіків. Після спілкування тут, і ваша війна чомусь стає похєр
То нащо зависати тут ?
Кожен невдаха в еміграції прагне довести сам собі, що не помилився, мешкаючи десь у бельгійській сраці в мігрантському районі  :weep:

Мабуть кожний емігрант-невдаха має свій окреми будинок з садом та вчений ступінь західноєвропейськог о університету в кишені. Бажаю всім таких невдач :)
21
2 травня 2024 22:52:58
:facepalm1:

Єбанько мешкає в Бельгії, але вболіває проти "зеленої" влади, я сподіваюсь, що ти добре спиш  :weep:
Їбанько був твій тато, який тебе зробив. Але щось пішло не так, та й ти застряг на щаблі розвитку, де ти перебуваєш зараз.
Мені відверто пох яка там у вас влада та особливо курс євро з рівнем зубажіння антіків. Після спілкування тут, і ваша війна чомусь стає похєр.
Звичайно, Українв є зоною моїх життєвих інтересів через наявність родичів, друзів та поховань родини. Я чомусь вважав, що кожний їбанько це має розуміти.
вона тобі і так похер була 10 років, як би було б інакше ти б уже служив

Як у воду пердь. 10 років тому в моїй кишені вже лежав паспорт іншої країни. Ці філософські читання залиш для 99.9% чоловічого населення України.
22
2 травня 2024 22:27:52
Ніколи не сумнівався, що страждалець із Бельгії вболіває за кацапів...
Вболіваю проти зелених комісарів, яким залишилось лише закон про "іноагентів" прийняти (судячи з реакції зелених представників на реплікі емігів).
:facepalm1:

Єбанько мешкає в Бельгії, але вболіває проти "зеленої" влади, я сподіваюсь, що ти добре спиш  :weep:

Їбанько був твій тато, який тебе зробив. Але щось пішло не так, та й ти застряг на щаблі розвитку, де ти перебуваєш зараз.
Мені відверто пох яка там у вас влада та особливо курс євро з рівнем зубажіння антіків. Після спілкування тут, і ваша війна чомусь стає похєр.
Звичайно, Українв є зоною моїх життєвих інтересів через наявність родичів, друзів та поховань родини. Я чомусь вважав, що кожний їбанько це має розуміти.
23
2 травня 2024 20:35:54
Що ти робиш у цій гілці? У тебе вже є нова батьківщина, від'їбись від нас.
Консультую закордонних ухилянтів  :gigi:
Ніколи не сумнівався, що страждалець із Бельгії вболіває за кацапів...

Вболіваю проти зелених комісарів, яким залишилось лише закон про "іноагентів" прийняти (судячи з реакції зелених представників на реплікі емігів).
24
1 травня 2024 21:07:20
Біометричні паспорти майже всі хто виїхав не так давно робили. Решта виїхали давно і скоріше за все на постійне місце проживання. Тому їм пофіг, давно мають документи тих країн де проживають
Якщо є іноземне громадянство - ті консульські мутки від МЗС - похєр. Ніхто з моїх друзів з подвійним громадянством подовжувати укрпаспорт не буде та ніяких данних для ТЦК поновлювати не буде. Хай Кулєба та Єрмак укусять себе за члєна. 
Що ти робиш у цій гілці? У тебе вже є нова батьківщина, від'їбись від нас.

Консультую закордонних ухилянтів  :gigi:
25
1 травня 2024 19:42:39
Як мінімум--
В людини вказано місце народження-- Львів умовний.
І фамілія Іванов умовний.
Автоматично виникає підозра в наявності укрогромадянства.
Запитають бумажку про вихід з нього.
Проб"ють по декількох базах.
Побачать що по даті народження умрвний Іванов народився в умовному Львові.
Плюс відбитки до купи.
Загалом-- лоторея
Згоден. Громадянство випалять на раз. Схема не працює. Але призвище та ім'я при набутті іноземного громадянства можна змінити на умовного Алекс Нобель. Але не факт чи пустять на в'їзд. Хоча якщо умовний Алєкс буде лопотати
щось англійською та не здавав біометрику, то життя ухилянтське вдалося. Думаю схема робоча та набуде поширення серед осіб з подвійним громадянством.
Біометричні паспорти майже всі хто виїхав не так давно робили. Решта виїхали давно і скоріше за все на постійне місце проживання. Тому їм пофіг, давно мають документи тих країн де проживають

Якщо є іноземне громадянство - ті консульські мутки від МЗС - похєр. Ніхто з моїх друзів з подвійним громадянством подовжувати укрпаспорт не буде та ніяких данних для ТЦК поновлювати не буде. Хай Кулєба та Єрмак укусять себе за члєна. 
26
1 травня 2024 19:35:37
Як мінімум--
В людини вказано місце народження-- Львів умовний.
І фамілія Іванов умовний.
Автоматично виникає підозра в наявності укрогромадянства.
Запитають бумажку про вихід з нього.
Проб"ють по декількох базах.
Побачать що по даті народження умрвний Іванов народився в умовному Львові.
Плюс відбитки до купи.
Загалом-- лоторея
Згоден. Громадянство випалять на раз. Схема не працює. Але призвище та ім'я при набутті іноземного громадянства можна змінити на умовного Алекс Нобель. Але не факт чи пустять на в'їзд. Хоча якщо умовний Алєкс буде лопотати
щось англійською та не здавав біометрику, то життя ухилянтське вдалося. Думаю схема робоча та набуде поширення серед осіб з подвійним громадянством.
Якщо робити англоізацію імʼя і призвища. Так що воно з українським закордонним паспортом не співпадає. Можуть тоді шукати скільки завгодно чи був закордонний паспорт на таке імʼя виданий.

Думаю, що український прикордонник допетрає, що умовний німець Iffan Smirnoff 01.01.1991 це і є український ухилянт Ivan Smirnov - Іван Смірнов 01.01.1991. Та просто вирішить, що у підозрілого німця нема підстав для в"їзду до України. Або є достатньо підстав вважати, що німець являє загрозу нацбезпеці. Німцю вліплять штамп "Відмовлено у в"їзді". В"їїзд іноземних громадян цілком і повністю на розсуд прикордонника. Так, дійсно, умовного німця Ivan Smirnov навіть при повному співпадінні ПІБ не бусіфікують на кордоні до ТЦК , але не пустять 100%.
27
1 травня 2024 17:59:38
" теоретично"--тут ключове.
насправді купа людей з такими паспортами застрягли в Украіні на початку війни.
пс.є найменша підозра про укргромадянство-- є можливість не виіхати.
але тут лоторея
Заборонити в'їзд іноземцю достатньо найменшої підозри. Заборонити виїзд - мають довести факт укргромадянства. За підозри направляють на контроль другої лінії де до півгодини перевіряють. До початку війни пускали всіх за будь яким паспортом. Тому були проблеми з виїздом. Зараз хитросраких ловлять на в'їзді. Мене на виїзд ніхєра не перевіряли, тільки спитали чи залишилось громадянство. На в'їзді пробивали по декількох базах.
Як мінімум--
В людини вказано місце народження-- Львів умовний.
І фамілія Іванов умовний.
Автоматично виникає підозра в наявності укрогромадянства.
Запитають бумажку про вихід з нього.
Проб"ють по декількох базах.
Побачать що по даті народження умрвний Іванов народився в умовному Львові.
Плюс відбитки до купи.
Загалом-- лоторея

Згоден. Громадянство випалять на раз. Схема не працює. Але призвище та ім'я при набутті іноземного громадянства можна змінити на умовного Алекс Нобель. Але не факт чи пустять на в'їзд. Хоча якщо умовний Алєкс буде лопотати
щось англійською та не здавав біометрику, то життя ухилянтське вдалося. Думаю схема робоча та набуде поширення серед осіб з подвійним громадянством.
28
1 травня 2024 17:07:07
Що ті паспорти дадуть ухилянтам? Виїхати з таким паспортом неможливо - хіба що туди підробну печатку про вїзд намалювати але це ж не прокатить...
Не дадуть ні на виїзд ні на в'їзд. Прикордонники досить прискіпливо все перевіряють. Якщо є громадянство України, то печатку в паспорт іншої країни не поставлять і не впустять за наявності підозр. До ТЦК не доправлять теж, бо факт тотожності особи не доведено. Тому якщо було громадянство України майте копію довідки про позбавлення громадянства. З печаткою в'їзду теоретично не випустити не можуть, бо визнали іноземцем при в'їзді.
" теоретично"--тут ключове.
насправді купа людей з такими паспортами застрягли в Украіні на початку війни.
пс.є найменша підозра про укргромадянство-- є можливість не виіхати.
але тут лоторея

Заборонити в'їзд іноземцю достатньо найменшої підозри. Заборонити виїзд - мають довести факт укргромадянства. За підозри направляють на контроль другої лінії де до півгодини перевіряють. До початку війни пускали всіх за будь яким паспортом. Тому були проблеми з виїздом. Зараз хитросраких ловлять на в'їзді. Мене на виїзд ніхєра не перевіряли, тільки спитали чи залишилось громадянство. На в'їзді пробивали по декількох базах.
29
1 травня 2024 11:44:14
якшо чесно,то я не розумію,який сенс повертати і розшукувати тих,хто втекли нелегально перетинаючи кордон-громадян України,
і в той же час не розшукувати по світу всіх,хто служив в армії кацапії -хоча б за той самий нелегальний перехід українського кордону
так само з відвідувачами іноземних держав окупованих територій.
багато їх в розшуку?
бо закон один для всіх,може русскіє поза законом для української влади в цьому питанні?
чи кацапам можна безкарно це робити?
А це наступний крок.їмхо.

Пітерського скінхеда, що з 2014 воював та страчував полонених Фінляндія вже видала за запитом України? Там 100% військовий злочинець. А тут адмінка за неявку по повістці, ну камон. Тут вже навіть СЗЧ звертаються по допомогу. Звичайному ухилянту вульгаріс нікуя не буде. Ну і паспорта України теж не буде. Але він це переживе якось.
30
1 травня 2024 11:35:27
У мене мама з Кишинева. Свого часу дізнавалася як зробити Румунське громадянство, але їй пояснили що вона не підходить. Потрібно щоб були родичі які мешкали на території правобережної Молдови, або окремих районів Чернівецької області, коли ці території були Румунією. А її батьки потрапили до Молдови у 50-х після навчання за розподілом. Можливо є контори які допомагають усім підряд, але наскільки воно законно ХЗ.
Все вирішується,питання в ціні і через кого,ясно що офіційно і самому то не варіант взагалі,мені колись гуцули.Хороші друзі пропонували угорське громадянство за 500 баксів. Був це рік так 2004-7  точно не скажу. Робили його ті хто хотів без гемору і віз їздити в ЄС . Особливо в Італію\Грецію. Греки ще ті довбні були з візами.Купу нервів мотали. Єдина умова була текст присяги угорською вивчити.
Що ті паспорти дадуть ухилянтам? Виїхати з таким паспортом неможливо - хіба що туди підробну печатку про вїзд намалювати але це ж не прокатить...

Не дадуть ні на виїзд ні на в'їзд. Прикордонники досить прискіпливо все перевіряють. Якщо є громадянство України, то печатку в паспорт іншої країни не поставлять і не впустять за наявності підозр. До ТЦК не доправлять теж, бо факт тотожності особи не доведено. Тому якщо було громадянство України майте копію довідки про позбавлення громадянства. З печаткою в'їзду теоретично не випустити не можуть, бо визнали іноземцем при в'їзді.
31
14 квітня 2024 12:55:39
Овечий фюрер АЛЕ - точно із мусорів
Виправив собі юридичну освітy, стам "облакатом"
Доїть тих, кого пресують мусора
Але мова залишилась мусорська - всі аргументи - про статеві органи кіз, мавп овець та ослів і відношення з ними

Мразь
Один раз мусор - на все життья мусор
Тому і не боїться мобілізації в ВСУ
Да мусар він, справжній мусар. Я його с першого посту випалив. Про статеві органи, кіз, відношення тільки мусарва напарює. Це нормальна мова в їхньому середовищі. 
Давай побекай, дибіл чорножопий) багато твоїх бекаючих сородичів бачив - теж божі спочатку, а потім тільки бе-бе-бе, ти теж такий був?) сподобалось у СІЗО? Мозок твій овечий тобі там відбили?) а ось нічого було бикувати, погань чорножопа)

В СІЗО я був виключно разом з тобою, де я тебе обісціяв і сокамерники відправили тебе відпочівати біля параші. Вивчи нормальну мову, мусарила, а потім спілкуйся. І коли поїдеш на фронт після тцкашного бусіка то носи пательню в трусах, щоб мобілізовані засуджені тебе не випалили.
32
14 квітня 2024 12:43:56
Козлодоев, ты реально нервен и неуравновешен. Так и до инфаркта недалеко. Прими просто успокоительного и засни. Петух, это твоё второе имя, говоришь? Я думал ты только по козам и овцам фюрерствуешь.
Сідєлєц, ти реально забембав)
Ти ж сам розказував як побував в СІЗО і навчився Соломії)
Тож сиди тих чуркан і бійся місцеву поліцію - все ж не гори, кіз ібати ніхто не дасть)
Овечий фюрер АЛЕ - точно із мусорів
Виправив собі юридичну освітy, стам "облакатом"
Доїть тих, кого пресують мусора
Але мова залишилась мусорська - всі аргументи - про статеві органи кіз, мавп овець та ослів і відношення з ними

Мразь
Один раз мусор - на все життья мусор
Тому і не боїться мобілізації в ВСУ

Да мусар він, справжній мусар. Я його с першого посту випалив. Про статеві органи, кіз, відношення тільки мусарва напарює. Це нормальна мова в їхньому середовищі. По рівню його освіти - командир служби дільничних в Броварах це його зіркова стеля.
Після нового закону про мобілізацію як раз боятися почав. Там є про поновлення всіх на обліку. ТЦК його зловить та швиденько поновить.
33
14 квітня 2024 12:41:30
Чорножопий, ти ж збіг з України з ментівським кийком в жопі)
Це після того ти безплідний? Щось з простатою?)
З сусідом поліцейським у тебе лгбт вечірка була - козу теж запросили?)
Фантазуй поменше, унтерменш)
Козлодоев, ты скучен уныл и несвеж. И глуп по жизни.
Предметы в жопе - твое перманентное состояние после того как ты растлил несовершеннолетнюю соску-чернильницу и попал в камеру. Да ты и сам признался что хуесос, в ветке про допомогу США мне и Трололо.

Понимаешь, я уважаемый гражданин европейской страны, а ты мелкое хамовитое чмо, подрабатывающее ночным сторожем и постами за копейки во время смены.
Ти - чорножопий унтерменш, в Бельгії таких багато,
Ще ти сідєлєц який обіжений на мусорів але пьєш пиво з поліцейським
Думаю ти усвідомлюєш своє положення і скоро зробиш правильний вибір, вівцейоб
В Бельгії евтаназія наче дозволена
Тож пий пиво, єби кіз поки можеш, сміття чорножопе)

Обиженец черножопый и козий ферер - это ты. А я по происхождению украинец и по крови тоже. Ты в силу своей ограниченности и тупости обзываешь меня чурбаном и сидельцем - ну кто как обзывается тот так и называется. Я сижу вот и смеюсь просто.
Хотя я понял, у тебя только черным стал ободок очка и рот после растления несовершеннолетних чернильниц и разговора с их папиками-хачами. Нехер шастать было по дискотекам взрослому женатому мужику и цепляться к малолеткам.
34
14 квітня 2024 12:00:24
Сідєлєц, ти реально забембав)
Ти ж сам розказував як побував в СІЗО і навчився Соломії)
Тож сиди тих чуркан і бійся місцеву поліцію - все ж не гори, кіз ібати ніхто не дасть)
Козлодоев, я в СИЗО был исключительно с тобой, где тебя зэки обучали премудростям петушиного ремесла. За это ты получил чушковую корону и титул Козлодоев-Анальный. Ты под моей шконкой сидел и не отсвечивал. Сейчас распетушился на свободе.

С моим соседом-полицейским я вчера пил пиво и мы вместе ржали над тобой и твоими визави закомплексованными из-за постов эмигрантов.
Потом подтянулась соседка и рассказала о пребывании в Румынии в учебном центре для Украины ее сына, авиатехника по Ф16.

Ты в это время упражнялся на украинском форуме в словесной мастурбации о козах-овцах и прочих баранах.
Чорножопий, ти ж збіг з України з ментівським кийком в жопі)
Це після того ти безплідний? Щось з простатою?)
З сусідом поліцейським у тебе лгбт вечірка була - козу теж запросили?)
Фантазуй поменше, унтерменш)

Козлодоев, ты скучен уныл и несвеж. И глуп по жизни.
Предметы в жопе - твое перманентное состояние после того как ты растлил несовершеннолетнюю соску-чернильницу и попал в камеру. Да ты и сам признался что хуесос, в ветке про допомогу США мне и Трололо.

Понимаешь, я уважаемый гражданин европейской страны, а ты мелкое хамовитое чмо, подрабатывающее ночным сторожем и постами за копейки во время смены.
35
14 квітня 2024 11:20:37
Сиди в Бельгії і не відсвічуй, син вівці)
Козлодоев, ты реально нервен и неуравновешен. Так и до инфаркта недалеко. Прими просто успокоительного и засни. Петух, это твоё второе имя, говоришь? Я думал ты только по козам и овцам фюрерствуешь.
Сідєлєц, ти реально забембав)
Ти ж сам розказував як побував в СІЗО і навчився Соломії)
Тож сиди тих чуркан і бійся місцеву поліцію - все ж не гори, кіз ібати ніхто не дасть)

Козлодоев, я в СИЗО был исключительно с тобой, где тебя зэки обучали премудростям петушиного ремесла. За это ты получил чушковую корону и титул Козлодоев-Анальный. Ты под моей шконкой сидел и не отсвечивал. Сейчас распетушился на свободе.

С моим соседом-полицейским я вчера пил пиво и мы вместе ржали над тобой и твоими визави закомплексованными из-за постов эмигрантов.
Потом подтянулась соседка и рассказала о пребывании в Румынии в учебном центре для Украины ее сына, авиатехника по Ф16.

Ты в это время упражнялся на украинском форуме в словесной мастурбации о козах-овцах и прочих баранах.
36
14 квітня 2024 01:41:03
Сиди в Бельгії і не відсвічуй, син вівці)

Козлодоев, ты реально нервен и неуравновешен. Так и до инфаркта недалеко. Прими просто успокоительного и засни. Петух, это твоё второе имя, говоришь? Я думал ты только по козам и овцам фюрерствуешь.
 
37
13 квітня 2024 23:49:42
Модуль навігаціїї "Комета" точно знайдуть  Іранські модулі навігації відносно легко давляться РЕБом.
Ну може перекриють постачання алтеровських плісок від інтела кацапам.

Хз що вони там перекриють. Вся ця кацапська оборонка зовсім не маркет для виробників чипів бо обєми мізер мізерний. Кацапи їх імпортують з Китаю як шурупи. Там навіть є мережі торгових компаній які можуть намутити будь які напівпровідники по сірим схемам. Дивним чином з тобою спілкуються мутні кацапські тьолкі - менеджерки. Підозрюєш кидалово або підробку - все приходить все працює ОК. Ціна 300% - 500% від ціни виробника. Ми трейсіли проходження з американським виробником - відправлено було з заводу іншому клієнту. Мабуть, на фабах китайці гонять лівак в третю зміну.   
38
13 квітня 2024 23:37:37
Давай, Байден, їбаш!
Але ні.
Завтра ж бензин подорожчає на 10 центів за галон
А післязавтра прийде Трамп і скаже, треба віддати Ірану Ізраїль аби не було ескалації :(

Трамп цього ніколи не скаже. Він їх соплємєннік - жидяра. І всі ті Джонсони, Байдени, Блінкени теж. Здавати як і найопувати ім можна тільки гоїв.
39
13 квітня 2024 23:34:11
Думаю, Ізраїль вже був готовий до такого розвитку подій. Швидше за все, удари по Ірану у відповідь будуть. Як мінімум по складам та виробництву зброї - ракет, безпілотників.

Це добре. Двигуни для Шахєдів кацапи самі не виробляють поки-що. Завозять з Ірану.
40
13 квітня 2024 23:32:27
Було б знаково, якби на збитих над ізраїлем шахедах знайшовся надпис "Ґєрань-2". Ну подумаєш, переплутали трафарет на заводі.

Модуль навігаціїї "Комета" точно знайдуть :) Іранські модулі навігації відносно легко давляться РЕБом.

Повна версія