Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гра престолів, 8 сезон

Re: гра престолів, 8 сезон

+1

Сильно разочарован

 Что означает "съехали с темы"? Вообще-то это по определению, конец темы, сериал заканчивается. Нужен был конец, который потом не нужно ещё сезон расхлебывать.

 Вообще поучительный получился, все "мессии" и "избранные" остались или у разбитого корыта или вообще того.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Джон тюфяк,  который легко попадает под чужое влияние.

Кстати,  а что за строители в Королевской Гавани? Отстроили весь город меньше чем за год
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А навіщо тепер взагалі потрібна була Нічна Варта?
Кого від кого вони захищали?

Там про це сказано - типу тюрми, місце для екзилу. Старки типу залишилися рулити, а Джон,який типу і не хотів престолу, почав нове життя з вільними людьми.

Але Джон реально найбільше заслужив трон своєю самовідданністю, пожертвою і сміливістю.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

будьте осторожны с толкованием легенд и пророчеств  :gigi:

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Як дракон втримався, щоб не спалити Джона...?

Він визнавав у Джоні свого. Дракон просто у своїй люті і жалобі розплавив трон - навіть тваринка має більше поняття, ніж людина. Взагалі сцена, де дракон носиком, як собака, намагається підняти Дейнерис,  досить сумна. Шкода дракошу. Шкода нерозумної Дейнеріс, і Джона теж шкода, який вчергове переступив через власні інтереси на благо людства  :X
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Inanna, 20 травня 2019 07:08:02
Розгорнути попередні цитати...
Дехто в цьому треді вгадав вірно .

А взагалі остання серія, напевно, найгірша за всі 8 років. Сценаристи взагалі тупо з"їхали з теми. Дуже розчарована кінцівкою.

+1

Сильно разочарован
это еще мягко сказано
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Что означает "съехали с темы"? Вообще-то это по определению, конец темы, сериал заканчивается. Нужен был конец, который потом не нужно ещё сезон расхлебывать.

 Вообще поучительный получился, все "мессии" и "избранные" остались или у разбитого корыта или вообще того.

Просто деякі теми не були розвинені. І якоїсь більш епічної розв"язки хотілось.  Закінчення не в стилі серіалу.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Просто деякі теми не були розвинені. І якоїсь більш епічної розв"язки хотілось.  Закінчення не в стилі серіалу.

Ну наприклад?
На трон був повинен сісти дракон? Чи не достанься ж нікому?
Вони завершили, що для мене не дивно, с точки зору сучасної політичної доцільності.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Він визнавав у Джоні свого. Дракон просто у своїй люті і жалобі розплавив трон - навіть тваринка має більше поняття, ніж людина. Взагалі сцена, де дракон носиком, як собака, намагається підняти Дейнерис,  досить сумна. Шкода дракошу. Шкода нерозумної Дейнеріс, і Джона теж шкода, який вчергове переступив через власні інтереси на благо людства  :X

Останнє, дивлячись на розвиток подій, дуже і дуже сумнівно.

Пам*ятаєш, з сучасного, - Ми виставимо попереду жінок та дітей і подивимось як ви будете стріляти...
Наскільки пам*ятає ФУП, дуже і дуже багато тоді висловилось що хороший москаль то мертвий москаль.
І скажіть що між цими ситуаціями не має паралелей.

Останнє редагування: 21 травня 2019 01:01:03 від б_а_р_с
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А куда ушиздила Ария? Вся в соплях типа мне вас будет так нехватать я аж рыдаю но я обязательно поплыву х%й знает куда х%й знает зачем и больше вас никогда не увижу
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А куда ушиздила Ария? Вся в соплях типа мне вас будет так нехватать я аж рыдаю но я обязательно поплыву х%й знает куда х%й знает зачем и больше вас никогда не увижу

Поплила малювати мапу далі на захід B-)
   
Re: гра престолів, 8 сезон
hawk2002

Логично закончили сезон, но не сериал в целом
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Поплила малювати мапу далі на захід
Так а нах нужна карта которую никто не увидет? А если она собирается ее привезти нах эти слезы и сопли шо я вас больше никогда не увижу?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Убили всех интересных, остался скучный джон
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Убили всех интересных
   
Re: гра престолів, 8 сезон

diletant(ka), 20 травня 2019 22:41:32
Розгорнути попередні цитати...
вони прийшли в вестерос померти за свою королеву
сірий черв*як за смерть місандеї готовий був всьому вестеросу кров пустити, а смерть своєї королеви просто проковтнув

Вони не самогубці. Поки була Дейнеріс з драконом, йшли за нею завойвувати Вестерос. Як її не стало, то треба думати, як вибратись звідти живими
в історії навіть слуги та раби, а не тільки воїни, були готові до самопожертви, аби відплатити за смерть вождя
а тут сірий черв*як, якому взагалі нічого втрачати бо він втратив кохану що дорожче ніж життя, та кровники-дотракійці - і виявились раптом ганебними боягузами?
що перш за все подумали як їм врятувати свою дупу?
та не може бути
непереконливо
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Ну наприклад?
На трон був повинен сісти дракон? Чи не достанься ж нікому?
Вони завершили, що для мене не дивно, с точки зору сучасної політичної доцільності.

Ну, наприклад, з Королем Ночі.  Фани пишуть, що він якийсь родич тим королям був. І сама сцена його вбивства якась недолуга.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Останнє, дивлячись на розвиток подій, дуже і дуже сумнівно.

Пам*ятаєш, з сучасного, - Ми виставимо попереду жінок та дітей і подивимось як ви будете стріляти...
Наскільки пам*ятає ФУП, дуже і дуже багато тоді висловилось що хороший москаль то мертвий москаль.
І скажіть що між цими ситуаціями не має паралелей.

Колись тут було обговорення, чи вбили ви б маленького Гітлера, знаючи, ким він стане. Так от Джон, який мав нещастя любити маленького гітлера Дейнеріс, вбив її.

Причому у той момент, коли вона найбільше довірилася йому. Що в принципі для Джона неможлива і неправдива ситуація,бо він підло себе ніколи не поводив.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Джон тюфяк,  который легко попадает под чужое влияние
в книгах он совсем не попадал под чужое влияние
после 5 сезона это стал какой-то другой джон
как и многие другие персонажи
как стервозная дура серсея трансформировалась в чуть ли не гения стратегии и выиграла бы, если б не драконы
против лома нет приема если нет другого лома, дракона то бишь
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А куда ушиздила Ария? Вся в соплях типа мне вас будет так нехватать я аж рыдаю но я обязательно поплыву х%й знает куда х%й знает зачем и больше вас никогда не увижу

Ще одна нерозвинута тема. Адже Арія могла бути вагітна дитиною-спадкоємицею.

Вони тупо злизали закінчення в одному із сезонів (дивіться вище мій пост про мою улюблену сцену з фільму), бо знали, що вона була дуже сильною і народ від неї фанатів. І просто скопіпастили, замість того, щоб створити щось нове і оригінальне.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Колись тут було обговорення, чи вбили ви б маленького Гітлера, знаючи, ким він стане. Так от Джон, який мав нещастя любити маленького гітлера Дейнеріс, вбив її.

Причому у той момент, коли вона найбільше довірилася йому. Що в принципі для Джона неможлива і неправдива ситуація,бо він підло себе ніколи не поводив.

Поведінка Джона в цій ситуаіі протирічить базовій прошивці людини.
Переконати в можливості подібної ситуаціі в реальному житті мене практично неможливо.
Тому така собі політично доцільна казочка і не більше.
Як казав класик - Не вірю.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Поведінка Джона в цій ситуаіі протирічить базовій прошивці людини.
Переконати в можливості подібної ситуаціі в реальному житті мене практично неможливо.
Тому така собі політично доцільна казочка і не більше.
Як казав класик - Не вірю.

??? ми тут обговорюємо героїв книг та серіалу жанру фентезі. До яого тут реальне життя?  ;o
   
Re: гра престолів, 8 сезон

??? ми тут обговорюємо героїв книг та серіалу жанру фентезі. До яого тут реальне життя?  ;o

Хто такі МИ? От вище був камент що Джон тюфяк. Це ж мабуть в порівнянні з кимось і з залученням
особистих знань, що таке тюфяковість і чим вона вимірюється. А ви кажете фентезі.
До того, що письменники в стилі фентезі живуть в реальному житті.
І все їх фентезі місцями не дуже фентезі. Наприклад існування подібних драконів для мене особисто зовсім не фентезі.
І повірте, для того, чи тих, хто все це написав, теж. Це моя особиста думка і моє особисте бачення.
Не бачу сенсу взагалі щось обговорювати, якщо його ніяк не порівнювати з сучасністю.
Тоді взагалі не має чого аналізувати, дивишься собі казочку, в одне вухо влітає, з іншого вилітає. ;)

Останнє редагування: 21 травня 2019 01:42:19 від б_а_р_с
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Просто деякі теми не були розвинені.
в серіалі взагалі поховали багато ліній книги
наприклад, головних інтриганів

варіс у книзі багато років таємно спрямовував виховання молодого грифа, вцілілого сина рейгара та дорнійської принцеси (до речі не плід інцесту), з метою виховати ідеального правителя для повернення на трон, і час від часу подливав бензинчику у полум*я війни, щоб змучений війною народ радісніше сприйняв повернення таргарієна

оберон дорнійський багато років готував помсту ланістерам, з цією метою спонсорував візеріса з денні і готував повернення візеріса на трон у союзі зі своєю дочкою, після смерті візеріса зробив ставку на денні і відправив сина до ессосу знайти денні й заручитись

мізинець у книзі взагалі продумував на двадцять ходів наперед, заздалегідь знаючи як вчинить той чи інший персонаж у тій чи іншій ситуації - чесні люди такі передбачувані!
надиктувавши лізі аррен листа до керолайн про отруєння джона аррена він знав, що нед старк захоче розслідувати смерть друга; знав, як спрямувати неда на висновок; знав, як вчинить нед коли дізнається про правду - чесно щодо роберта, справедливо щодо аррена, але й милосердно щодо серсеї; заздалегідь знав, як вчинить серсея; заздалегідь знав, як вчинить джоффрі;  заздалегідь знав, що роб старк розпочне війну - ну і все в такому дусі
і от цей гросмейстер шахматної григри престолів у серіалі багатозначно відмовчується, аж доки його не прибрали бо не мали фантазії і жодних ідей щодо цього персонажа

коротше, все, що творцям серіалу було не по зубах, вони тупо злили

   
Re: гра престолів, 8 сезон

А куда ушиздила Ария?
она вестеросский колумб и откроет америку
   
Re: гра престолів, 8 сезон
Tom

Відчуття, що такий тупий 8й сезон - договорняк з Дж.Мартіном. Книга, якщо товстун її коли нибудь напише має бути бестселером, тому повинна бути кращою за свою екранну версію.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ми тут обговорюємо героїв книг та серіалу жанру фентезі. До яого тут реальне життя?
до того, що фентезі в образнній формі навчає вічним цінностям

"сказка ложь - да в ней намек, добрым молодцам урок"


Останнє редагування: 21 травня 2019 01:54:19 від diletant(ka)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

[quote  link=topic=1029153.msg22716473#msg22716473 date=1558392721]Переконати в можливості подібної ситуаціі в реальному житті мене практично неможливо.[/quote]

Написав барс.То можливо чи ні?

   
Re: гра престолів, 8 сезон

в серіалі взагалі поховали багато ліній книги
наприклад, головних інтриганів

варіс у книзі багато років таємно спрямовував виховання молодого грифа, вцілілого сина рейгара та дорнійської принцеси (до речі не плід інцесту), з метою виховати ідеального правителя для повернення на трон, і час від часу подливав бензинчику у полум*я війни, щоб змучений війною народ радісніше сприйняв повернення таргарієна

оберон дорнійський багато років готував помсту ланістерам, з цією метою спонсорував візеріса з денні і готував повернення візеріса на трон у союзі зі своєю дочкою, після смерті візеріса зробив ставку на денні і відправив сина до ессосу знайти денні й заручитись

мізинець у книзі взагалі продумував на двадцять ходів наперед, заздалегідь знаючи як вчинить той чи інший персонаж у тій чи іншій ситуації - чесні люди такі передбачувані!
надиктувавши лізі аррен листа до керолайн про отруєння джона аррена він знав, що нед старк захоче розслідувати смерть друга; знав, як спрямувати неда на висновок; знав, як вчинить нед коли дізнається про правду - чесно щодо роберта, справедливо щодо аррена, але й милосердно щодо серсеї; заздалегідь знав, як вчинить серсея; заздалегідь знав, як вчинить джоффрі;  заздалегідь знав, що роб старк розпочне війну - ну і все в такому дусі
і от цей гросмейстер шахматної григри престолів у серіалі багатозначно відмовчується, аж доки його не прибрали бо не мали фантазії і жодних ідей щодо цього персонажа

коротше, все, що творцям серіалу було не по зубах, вони тупо злили

Я книжок ще не читала. Кажуть, вони набагато кращі, ніж серіал.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я книжок ще не читала. Кажуть, вони набагато кращі, ніж серіал.
книжки набагато глибші
серіал бере видовищностю, акторською грою, потрясною музикою, потрясним (у перших п*яти сезонах) дизайном костюмів (коли костюм ніби ілюструє розвиток характеру героя)
але втративши літературну основу, серіал втратив для мене всю привабливість
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Типичная американская концовка. Если че -, доснимем еще.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

[quote  link=topic=1029153.msg22716473#msg22716473 date=1558392721]Переконати в можливості подібної ситуаціі в реальному житті мене практично неможливо.
Написав барс.То можливо чи ні?
[/quote]

Якісь проблеми з розумінням виникли?
Ніхто мене не переконає, що в реальному житті психічно здорова людина(начебто автори до останньої миті з нього психа не робили),
закінчить вчинком таким як Джон. Ніколи любов до партіі не буде сильнішою за залежність від жінки. Це антиприродньо, хто б що з цього
приводу не казав. Або треба визнавати, що Джон ще більш підступний псих, тиран і покидьок за ту, яку вбив.
Коротше автори з моральними якостями дуже перемудрили. Налице намагання навчати любові до партіі.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Написав барс.То можливо чи ні?
Якісь проблеми з розумінням виникли?
Ніхто мене не переконає, що в реальному житті психічно здорова людина(начебто автори до останньої миті з нього психа не робили),
закінчить вчинком таким як Джон. Ніколи любов до партіі не буде сильнішою за залежність від жінки. Це антиприродньо, хто б що з цього
приводу не казав. Або треба визнавати, що Джон ще більш підступний псих, тиран і покидьок за ту, яку вбив.
Коротше автори з моральними якостями дуже перемудрили. Налице намагання навчати любові до партіі.
[/quote]

Якраз залежність (фізична та хімічна) є патологією. Тому дехто і скніє у відносинах, які погані для них. 
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Дейнеріс - це аналогія більшовицької Росії 17-го року.
Ми наш, ми новий мір пастроєм.
Миру - мир!
Ми знищимо окови рабства.
Бєй буржуєв.
Ми визволимо народи по всьому світі.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Написав барс.То можливо чи ні?
Якісь проблеми з розумінням виникли?
Ніхто мене не переконає, що в реальному житті психічно здорова людина(начебто автори до останньої миті з нього психа не робили),
закінчить вчинком таким як Джон. Ніколи любов до партіі не буде сильнішою за залежність від жінки. Це антиприродньо, хто б що з цього
приводу не казав. Або треба визнавати, що Джон ще більш підступний псих, тиран і покидьок за ту, яку вбив.
Коротше автори з моральними якостями дуже перемудрили. Налице намагання навчати любові до партіі.
[/quote]


при чому любов до партії?
це відданість загальнолюдським цінностям
джонів легендарний прототип азор ахай вбив кохану жінку, до того ж ні в чому не завинившую, бо тільки в її крові він міг загартувати меч, що спасе людство
у джона відданість нічному дозору була вище за любов до ігрітт
в історії скільки завгодно прикладів, когда шалене кохання кидалось на вівтар вищих цінностей
до того ж для джона, відданого цим цінностям, денні зрадила першою - вона зрадила якраз тим важливим для нього цінностям
а як чоловік здатен вчинити зі зрадливою жінкою ми всі знаємо
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Дейнеріс - це аналогія більшовицької Росії 17-го року.
Ми наш, ми новий мір пастроєм.
Миру - мир!
Ми знищимо окови рабства.
Бєй буржуєв.
Ми визволимо народи по всьому світі.
железной рукой приведем человечество к счастью
будет такая борьба за мир что камня на камне не останется
   
Re: гра престолів, 8 сезон

МИД Чехии приветствовал наступление мира в Вестеросе
https://news.liga.net/lifestyle/news/mid-chehii-privetstvoval-nastuplenie-mira-v-vesterose


   
Re: гра престолів, 8 сезон

сезон - повне лайно
НВО - ганьба!
   
Re: гра престолів, 8 сезон

в серіалі взагалі поховали багато ліній книги
наприклад, головних інтриганів

варіс у книзі багато років таємно спрямовував виховання молодого грифа, вцілілого сина рейгара та дорнійської принцеси (до речі не плід інцесту), з метою виховати ідеального правителя для повернення на трон, і час від часу подливав бензинчику у полум*я війни, щоб змучений війною народ радісніше сприйняв повернення таргарієна

оберон дорнійський багато років готував помсту ланістерам, з цією метою спонсорував візеріса з денні і готував повернення візеріса на трон у союзі зі своєю дочкою, після смерті візеріса зробив ставку на денні і відправив сина до ессосу знайти денні й заручитись

мізинець у книзі взагалі продумував на двадцять ходів наперед, заздалегідь знаючи як вчинить той чи інший персонаж у тій чи іншій ситуації - чесні люди такі передбачувані!
надиктувавши лізі аррен листа до керолайн про отруєння джона аррена він знав, що нед старк захоче розслідувати смерть друга; знав, як спрямувати неда на висновок; знав, як вчинить нед коли дізнається про правду - чесно щодо роберта, справедливо щодо аррена, але й милосердно щодо серсеї; заздалегідь знав, як вчинить серсея; заздалегідь знав, як вчинить джоффрі;  заздалегідь знав, що роб старк розпочне війну - ну і все в такому дусі
і от цей гросмейстер шахматної григри престолів у серіалі багатозначно відмовчується, аж доки його не прибрали бо не мали фантазії і жодних ідей щодо цього персонажа

коротше, все, що творцям серіалу було не по зубах, вони тупо злили
Думаю в книзі Мізинець також помре, і також від дочок Неда.
Який би він не був хитрий і обережний, все таки нажив  занадто багато ворогів. І коли прийшлося відкривати карти - не залишилось союзників.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

сезон - повне лайно
НВО - ганьба!
Серіал надзвичайно фінансово успішний. І це єдине, що цікавить НВО.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія