Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”                     

Ситуація в операційній зоні на південному напрямку характеризується стабільним напруженням та потужним контролем наших сил.

 :)
   
Цитата: зведення
Для відновлення раніше втраченого положення, силами до ротної тактичної групи, ворог вів наступ у напрямку Потьомкине – Високопілля Херсонської області, успіху не мав, відійшов.
Високопілля наше?
   
Високопілля наше?

Ні, нажаль
   
Походу подужный контрнаступ закончился. До новых встреч, друзья.
   
Походу подужный контрнаступ закончился. До новых встреч, друзья.

Наступу немає є контрнаступ і контратаки

Всьому свій час
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Походу подужный контрнаступ закончился. До новых встреч, друзья.

Щось ти зовсім розклеївся, Славо... Повір, тобі шансів вижити набагато більше ніж мені тут і звільнять тебе набагато раніше.. Просто вірь в ЗСУ....
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Просто вірь в ЗСУ....

ЗСУ це ЗБРОЙНИ силы.
поэтому говорить "верь в ЗСУ" равносильно "верь в лендлиз"

и як воно, внушает довиру?


   
Щось ти зовсім розклеївся, Славо... Повір, тобі шансів вижити набагато більше ніж мені тут і звільнять тебе набагато раніше.. Просто вірь в ЗСУ....
Щось і в Ваших словах не дуже багато оптимізму і віри. Хоча такий настрій у більшості мешканців нашого міста. І мешканців стає з кожним днем все менше і менше. Тільки і чуєш новини, що той уїхав, ті збираються... Порожнє місто в розпал сезону.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В Херсоне оккупанты активизировали поиск пустующих квартир для заселения
https://news.pn/ru/public/274239
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Походу подужный контрнаступ закончился. До новых встреч, друзья.

Кеп тупотить ніжками, що не звільняють швидко  :weep:
   
Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”

Поточна оперативна обстановка на півдні України: станом на 13.00 25.06.2022

Ситуація на лінії фронту стабільно напружена, але під контролем сил оборони. Ворог втрачає позиції і не знаходить мотивації для ведення наступальних дій.

Деморалізоване військо вишукує способи обґрунтованого повернення додому. Вибиті з укріплених позицій рашисти не поспішають створювати нові рубежі оборони. Вони риють не окопи, а углублення до півметра, вкладаються в них на спину, підіймають ноги, та чекають на легке поранення.
Налякані втратами керівного та рядового складу, розгублені відсутністю перспектив, окупанти намагаються евакуюватися з Херсонщини пораненими.

Натомість, кремль продовжує застосовувати тактику масованих ракетних ударів по всій території України.

По Миколаєву та передмістю ранком знов нанесено масований ракетний удар 9 ракетами типу "Онікс", випущеними з берегового комплексу "Бастіон", розташованого в тимчасово окупованому Криму.
Знов атаковано портову інфраструктуру, житлові квартали та зони відпочинку мирних містян. Масштаби руйнувань та інформація про постраждалих уточнюється.

На Зміїному триває військова операція.

Корабельне угруповання ворожого флоту захитане кількаденним  штормом тримається на безпечній для себе відстані від способів ураження  силами оборони.

Але зберігається загроза ракетних ударів 16 "Калібрами" з моря, стратегічною авіацією - з неба, береговими ракетними комплексами з окупованого суходолу.

Не наражайте себе на небезпеку, утримайтесь від відвідування закритих ділянок узбережжя, критично сприймайте інформацію та оперативно реагуйте на сигнали повітряної тривоги.

Разом переможемо! Все буде Україна!
   
Щось і в Ваших словах не дуже багато оптимізму і віри. Хоча такий настрій у більшості мешканців нашого міста. І мешканців стає з кожним днем все менше і менше. Тільки і чуєш новини, що той уїхав, ті збираються... Порожнє місто в розпал сезону.

Все дуже просто,земляче- я фаталіст.. але дуже оптимістичний фаталіст..  :ok:
   
ЗСУ це ЗБРОЙНИ силы.
поэтому говорить "верь в ЗСУ" равносильно "верь в лендлиз"

и як воно, внушает довиру?

Мені так, а Вам?
Навіть якщо я загину від френдліфайєр, то хуйня- аби моя Батьківщина була вільною.. от таке..
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Вони риють не окопи, а углублення до півметра, вкладаються в них на спину,
підіймають ноги, та чекають на легке поранення.


Візуалізірував - вийшло дуже смішно. По всьому полі стирчать ноги...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Мені так, а Вам?
Навіть якщо я загину від френдліфайєр, то хуйня- аби моя Батьківщина була вільною.. от таке..

мне нет.
спасибо Западу, что помогают, но для освобождения этого будет недостаточно, имно.
я вижу попытку помочь остановить дальнейшую оккупацию и ждать пока под давлением кровавого тупика на фронте и разрухи Украина будет вынуждена соглашаться на "компромисс".



   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Вони риють не окопи, а углублення до півметра, вкладаються в них на спину,
підіймають ноги, та чекають на легке поранення.

Візуалізірував - вийшло дуже смішно. По всьому полі стирчать ноги...

Забавно. А кто тогда Северодонецк берет? что нам пришлось его оставить.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Забавно. А кто тогда Северодонецк берет? что нам пришлось его оставить.

4 месяца читать про тотальну деморализацию это уже никуя не забавно,  уже никто не воспринимает это иначе как дежурные фразы
   
Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”

Поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок за 25.06.2022

Противник в нашій операційній зоні переважно продовжує оборонні дії, нових ударних угруповань не створює, намагається виснажити наші війська ракетно-артилерійськими та мінометними обстрілами. Протягом доби збільшено щільність обстрілів майже в 1,5 рази. Крім того, по наших позиціях ворог наніс 4 авіаційні удари, а проти нашої авіації застосував керовану ракету “повітря-повітря”.

По південному Криворіжжю вдарив реактивними системами залпового вогню, пошкодивши приватні будинки, соціальну інфраструктуру. Втрат серед місцевого населення нема.

У відповідь наша авіація відпрацювала 5 ударів по скупченню рашистів і техніки, по командним і опорним пунктам ворожих підрозділів. Результати ударів дорозвідуються.

А зафіксовані втрати противника за добу склали 2️4️ рашисти, 2️ танки та 5️ інших броньованих машин. Знищено 2️ ворожих польових склади боєприпасів та вогньову точку.

На тимчасово окупованих територіях Миколаївщини і Херсонщини російські військові викрадають родичів українських військових, у тому числі й дітей. Особисті дані їх знаходять в захоплених адмінбудівлях або за допомогою колаборантів. Спроби волонтерів налагодити поставку ліків, товарів першої необхідності в окуповані громади наражаються на обстріли окупантів.

Чорноморський шторм продовжує випробування рашистського флоту і плавскладу на міцність вестибулярного апарату. 2️ ракетних кораблі продовжують чатувати в північно-західній частині Чорного моря.

Сигнали попередження про повітряну тривогу лишаються обов’язковими для реагування, використання узбережжя та прибережних вод для відпочинку – небезпечні, перевірка отриманої інформації в умовах гібридної війни – є доцільною і потрібною.
Будьте мудрі й виважені. Разом до Перемоги!
   
Кеп тупотить ніжками, що не звільняють швидко  :weep:

Кєп лишь констатирует факт. Потужный контнаступ закончился. Всем спасибо, все свободны. До новых контрнаступов, дорогие друзья!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кєп лишь констатирует факт. Потужный контнаступ закончился. Всем спасибо, все свободны. До новых контрнаступов, дорогие друзья!

 8-) краще б просто мовчав.....
   
Молчать? Да не вопрос. На этом форуме хейтеров писать опасно для душевного здоровья. Как не забанют так возненавидят. Даже если напишешь, что Волга впадает в Каспийское море. Волга? А почему он написал "Волга"? Ага! Вскрылся, коцабчик!!!  :laugh:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Молчать? Да не вопрос. На этом форуме хейтеров писать опасно для душевного здоровья. Как не забанют так возненавидят. Даже если напишешь, что Волга впадает в Каспийское море. Волга? А почему он написал "Волга"? Ага! Вскрылся, коцабчик!!!  :laugh:
це істерика, заспокойся. некрасиво коли чоловік поводиться як баба.
   
це істерика, заспокойся. некрасиво коли чоловік поводиться як баба.

да я спокоен. Совершенно спокоен. Описываю нынешний ФУП так как я вижу. Он просто пропитан ненавистью друг к другу. Единственный способ как-то отвести ее о себя - копипаст. Это стало трендом последнего времени. Мопед не мой, я только объяву разместил.  :laugh:  Как доказательство моя единственная тема про предсмертную просьбу к Европушке. Там люто ненавидят неких журналистов. Ну на здоровьечко. Журналисты едва ли это читают. Вот и я не стану. Чао, персики.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Описываю нынешний ФУП так как я вижу. Он просто пропитан ненавистью друг к другу.
неправда, я ж кажу -  заспокойся, займися чимось корисним
   
неправда, я ж кажу -  заспокойся, займися чимось корисним

Результати контрнаступу українських сил на Херсонщині можна очікувати з серпня.

Джерело: начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у Reuters

Такой очень медленный и печальный потужный контрнаступ у нас будет. Я ж кажу, расходимся, товарищи. До серпня. Заниматься корыстными справами. Корыстными... Ну вы поняли.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Результати контрнаступу українських сил на Херсонщині можна очікувати з серпня.

Джерело: начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у Reuters

Такой очень медленный и печальный потужный контрнаступ у нас будет. Я ж кажу, расходимся, товарищи. До серпня. Заниматься корыстными справами. Корыстными... Ну вы поняли.

Можеш наблизити..... якщо організуєш терор окупантам....
   
Результати контрнаступу українських сил на Херсонщині можна очікувати з серпня.

Джерело: начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у Reuters

Такой очень медленный и печальный потужный контрнаступ у нас будет. Я ж кажу, расходимся, товарищи. До серпня. Заниматься корыстными справами. Корыстными... Ну вы поняли.

ти зайоб нити
іди в партизани тоді звільняй Херсон



   
Істота сидить у місті, де не впало жодної бомби і "ставит на счетчик" ЗСУ   :X
   
Результати контрнаступу українських сил на Херсонщині можна очікувати з серпня.

Джерело: начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у Reuters

Такой очень медленный и печальный потужный контрнаступ у нас будет. Я ж кажу, расходимся, товарищи. До серпня. Заниматься корыстными справами. Корыстными... Ну вы поняли.

Контрнаступ у серпні - це ж чудово, де тут зрада?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Результати контрнаступу українських сил на Херсонщині можна очікувати з серпня.

Джерело: начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у Reuters

а этот Буданов действительно разведка?

   
Нарешті:
   
Результати контрнаступу українських сил на Херсонщині можна очікувати з серпня.
А чим наступати? Зброї не везуть наступальної.
   
а этот Буданов действительно разведка?
Ага. 95го кварталу.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Істота сидить у місті, де не впало жодної бомби і "ставит на счетчик" ЗСУ   :X
Впало, впало, воронка 8 метров, вчера, пожар. Стекла повылетали нахрен в одной пятиэтажке, которая ближе всего.
   
Результати контрнаступу українських сил на Херсонщині можна очікувати з серпня.

Джерело: начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у Reuters

Такой очень медленный и печальный потужный контрнаступ у нас будет. Я ж кажу, расходимся, товарищи. До серпня. Заниматься корыстными справами. Корыстными... Ну вы поняли.
У тебе проблема завищених очікувань, і коли твої очікування не справджуються це дуже деморалізує.
Тому всі і почали міняти риторику, і готувати суспільство до довготривалої боротьби.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Контрнаступ у серпні - це ж чудово, де тут зрада?
Ну якщо чесно, то це малоймовірно, і навряд там щось зміниться суттєво. Тому кєпу краще виїздити звідти.
   
У тебе проблема завищених очікувань, і коли твої очікування не справджуються це дуже деморалізує.
Тому всі і почали міняти риторику, і готувати суспільство до довготривалої боротьби.

Это не у меня проблема. Вот вам кино 10-ти дневной давности. И такого кина я могу очень много показать.



Итоги подвидьом? Ни одной селухи не освободили. И что у нас с плацдармом у Давидова Брода, ммм...?
Так шта не надо на меня бочки катить и батоны крошить. Как говорят гадские кацапы - не хвались идучи на рать, а хвались идучи с рати.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Это не у меня проблема. Вот вам кино 10-ти дневной давности. И такого кина я могу очень много показать.

https://www.youtube.com/watch?v=TXfgy26h3-w
Итоги подвидьом? Ни одной селухи не освободили. И что у нас с плацдармом у Давидова Брода, ммм...?
Так шта не надо на меня бочки катить и батоны крошить. Как говорят гадские кацапы - не хвались идучи на рать, а хвались идучи с рати.
Ну так это военная пропаганда, такая есть во всех армиях. А если хочешь правду, то выезжай оттуда, а то будешь как дончанин считать метры отползания хуйла :)
   
Это не у меня проблема. Вот вам кино 10-ти дневной давности. И такого кина я могу очень много показать.

https://www.youtube.com/watch?v=TXfgy26h3-w
Итоги подвидьом? Ни одной селухи не освободили. И что у нас с плацдармом у Давидова Брода, ммм...?
Так шта не надо на меня бочки катить и батоны крошить. Как говорят гадские кацапы - не хвались идучи на рать, а хвались идучи с рати.
Ніхєра собі ні одної сєлухі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 10 гостей
 
Повна версія