Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський дає інтерв'ю іноземним журналістам. Наживо

І шо? Що ти намагаєшся цим сказати?

Хочу сказати, що я не подсуєтілся, а в свій час відреагував на такий допис:
баба руза - 77.111.244.
томкет - 77.111.244.
соупадєніе? :lol:
   
Стеол зараз продемонстрував "чудєса" власної тупості, але продовжує голівоньку високо тримати. :laugh:

  :facepalm1:

Тобто питання в кількості скрінів де в тебе лівий айпі  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Адін раз нє підараз  :weep:
   
Нє, можна тільки тобі.
Так це ж не я дорубалася до людини за айпі )) я на них взагалі уваги не звертаю )
   
  :facepalm1:

Тобто питання в кількості скрінів де в тебе лівий айпі  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Адін раз нє підараз  :weep:

ТП Свєтка рванула на собі дрантя :lol: піздося теж не розуміє, що коли людина завжди постить ФСБ канали з під ВПН та не може запостити з українським айпі, то є дивно. шуша постить з під провайдера Воля, які питання можуть бути. но ніт, Свєткє треба кричати так я ТП, дивіться всі.
   
  :facepalm1:

Тобто питання в кількості скрінів де в тебе лівий айпі  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Адін раз нє підараз  :weep:

Дуринда, в мене просто стоїть кілька браузерів.

Хоча кому і що я розповідаю.

Продовжуй перевіряти айпі. І запроси експерта Стеола.
   
ТП Свєтка рванула на собі дрантя :lol: піздося теж не розуміє, що коли людина завжди постить ФСБ канали з під ВПН та не може запостити з українським айпі, то є дивно. шуша постить з під провайдера Воля, які питання можуть бути. но ніт, Свєткє треба кричати так я ТП, дивіться всі.

Та в мене таке враження, що вона й досі не в'їхала, що сама себе посадила в калюжу. А Стеол їй допоміг.

Свєта, перевіряй айпі!  :weep:

Скажи Стеолу, щоб скрін зробив! :facepalm1:
   
Та в мене таке враження, що вона й досі не в'їхала, що сама себе посадила в калюжу. А Стеол їй допоміг.

Свєта, перевіряй айпі!  :weep:

Скажи Стеолу, щоб скрін зробив! :facepalm1:

вона напрочуд тупа. ідеальна дружина для якогось прихильники певної політсили.
   
Стеол зараз продемонстрував "чудєса" власної тупості, але продовжує голівоньку високо тримати. :laugh:

Правда на моєму боці, а ваші обзивання гімна варті.
А Шані передайте, що він в ігнорі.
Один раз він обісрався, я його вибачення прийняв.
Але воно не може без бидлячого стилю спілкування, тому в ігнор і нах
   
Дуринда, в мене просто стоїть кілька браузерів.

Хоча кому і що я розповідаю.

Продовжуй перевіряти айпі. І запроси експерта Стеола.

Так це ж не я певіряю ))) це ти полізла з своїм ікспєрдним мнєнієм ))
То чому в тебе може стояти кілька браузерів, а іншим зась ?
Може ти просто по собі судила ?)))))
Сидиш перед компом як піаністка ) з 5 ніків лабаєш  ;)
   
Правда на моєму боці, а ваші обзивання гімна варті.
А Шані передайте, що він в ігнорі.
Один раз він обісрався, я його вибачення прийняв.
Але воно не може без бидлячого стилю спілкування, тому в ігнор і нах

Яка в тебе правда?  Що шуша раз чи декілька з під опери впн запостила? Так, запостила, ти правий. Як це впливає на те, що всі свої пости томкет та руза роблять з-під впн? А руза ще й з кацапського айпі разок встигла. Я тобі відповім - ніяк не впливає. Зовсім не впливає. І не розуміти це можна якщо ти тупий, або якщо ти навмисно не хочеш розуміти. Я тебе тупим не вважаю. Тож ти робиш це навмисно. Тож ти підар тоді, що намагаєшся відмазати прокацапських ботів, що шкодять Україні. Чи є для цього інша назва? Ну обирай.
   
Та в мене таке враження, що вона й досі не в'їхала, що сама себе посадила в калюжу. А Стеол їй допоміг.

Свєта, перевіряй айпі!  :weep:

Скажи Стеолу, щоб скрін зробив! :facepalm1:
:lol:  халва - халва  :laugh:
Скільки ніків маєш на форумі ? ))
   
Так це ж не я певіряю ))) це ти полізла з своїм ікспєрдним мнєнієм ))
То чому в тебе може стояти кілька браузерів, а іншим зась ?
Може ти просто по собі судила ?)))))
Сидиш перед компом як піаністка ) з 5 ніків лабаєш  ;)

Ага, шуші раз можно з опери, з оперним ІР, а Рузі постійно з опери ніззя :weep:
А потім волають:- А нас за шо?
   
Правда на моєму боці, а ваші обзивання гімна варті.
А Шані передайте, що він в ігнорі.
Один раз він обісрався, я його вибачення прийняв.
Але воно не може без бидлячого стилю спілкування, тому в ігнор і нах

Да на якому твоєму боці правда, Стеол? ти ж як той тхір, весь час все винюхуєш, занотовуєш, скріниш, як та нишпорка, щоб у зручний момент підсуєтитися та підвякнути, наприклад, Свєтє, навіть не розуміючи, в чому справа.
   
Ага, шуші раз можно з опери, з оперним ІР, а Рузі постійно з опери ніззя :weep:
А потім волають:- А нас за шо?

В тому і справа, Стеол, що я зазвичай пишу зі свого постійного  айпі, з Волі, і не приховую його, а іноді - так, з ВПН, бо заходжу на ФУП з іншого браузера. На відміну від твоїх страдальців, які нишпоряться весь час.

Але в твоїй макитрі це не укладається, і ти починаєш волати, аби просто волати. ось як зараз.
   
Так це ж не я дорубалася до людини за айпі )) я на них взагалі уваги не звертаю )
Света, да отключи на опере мини на пару постов  ВПН, бо свыни щас показаться, доказывая шо ты шпионка. :lol:
   
Да на якому твоєму боці правда, Стеол? ти ж як той тхір, весь час все винюхуєш, занотовуєш, скріниш, як та нишпорка, щоб у зручний момент підсуєтитися та підвякнути, наприклад, Свєтє, навіть не розуміючи, в чому справа.

 :lol:  :lol:

Коли ти чужі айпі занотовуєш з тим заігнореним кнурьом, то все ок, а коли тебе зловили, то нишпорки і мінязашто!? Ви проста нє панімаєтє  :lol:
   
прихильники певної політсили люди з діагнозом :facepalm1:
   
Ага, шуші раз можно з опери, з оперним ІР, а Рузі постійно з опери ніззя

Дитячий садок якийсь, Стеол.

В дитинство впадаєш? канахфеткою обділили?  :facepalm:
   
вилупка кума хуйла і кум хуйла вилупок хуйлобогдани Хуйлосвінінфо вилупка зайвохромосомні
(с) сергій лещенко
найзапекліші політичні баталії [ua]
   
найзапекліші політичні баталії [ua]

йому важко, в нього настя, толік, ваза, піна, оце все. сублімує тут.
   
Света, да отключи на опере мини на пару постов  ВПН, бо свыни щас показаться, доказывая шо ты шпионка. :lol:

Так Шушка ж не до мене вчепилася  :D  просто я згадала що вона сама так пише і натовкла її носом  :D
   
йому важко, в нього настя, толік, ваза, піна, оце все. сублімує тут.
та да. важко жити, коли ти сергій лещенко
   
:lol:  :lol:

Коли ти чужі айпі занотовуєш з тим заігнореним кнурьом, то все ок, а коли тебе зловили, то нишпорки і мінязашто!? Ви проста нє панімаєтє  :lol:

Хто це мене "зловив", біснувата? Я й не ховалася.  :lol:

зайти тобі зараз ще раз через ВПН?


   
В тому і справа, Стеол, що я зазвичай пишу зі свого постійного  айпі, з Волі, і не приховую його, а іноді - так, з ВПН, бо заходжу на ФУП з іншого браузера. На відміну від твоїх страдальців, які нишпоряться весь час.

Але в твоїй макитрі це не укладається, і ти починаєш волати, аби просто волати. ось як зараз.

Хто це сцить як та корова в мене біля хати ??
Та це ж я, мамо
А, пісяй - пісяй, моя доню

 :lol:  :lol:  :lol:
   
Так Шушка ж не до мене вчепилася  :D  просто я згадала що вона сама так пише і натовкла її носом  :D

Та ти сама себе натовкла носом. І Стеол тобі допоміг. А зараз ви обидва розказуєте про те, що когось натовкли, бо так нічого і не зрозуміли, Пінкєртони недороблені.
   
Хто це сцить як та корова в мене біля хати ??
Та це ж я, мамо
А, пісяй - пісяй, моя доню

 :lol:  :lol:  :lol:

Та писяй вже, Свєта, не стидайся!
   
Хто це мене "зловив", біснувата? Я й не ховалася.  :lol:

зайти тобі зараз ще раз через ВПН?


 :facepalm1:  :lol:  :lol:  я так розумію ти й не виходиш звідти  :weep:  це тільки іншим ніззя  :not_i:

То скільки ніків маєш ?)
   
Та ти сама себе натовкла носом. І Стеол тобі допоміг. А зараз ви обидва розказуєте про те, що когось натовкли, бо так нічого і не зрозуміли, Пінкєртони недороблені.


 :lol:  :lol:

Дороблена  :weep:

   
:facepalm1:  :lol:  :lol:  я так розумію ти й не виходиш звідти  :weep:  це тільки іншим ніззя  :not_i:

То скільки ніків маєш ?)

А ти пошукай, Свєта B-)
   
:lol:  :lol:

Дороблена  :weep:



Так, минулого разу Семен строчив прямо з робочого місця, вочевидь. І там було дуже дивне айпі.

І він це зрозумів, коли його ткнули носом, бо зараз виходить з ВПН.

І що, Свєта?

Ти, як завжди, притягнула унилу інформацію і з останніх сил намагаєшся зробити чергову істерику?

Останнє редагування: 29 січня 2022 16:30:28 від шуша
   
Судя по хуйловским СМи ( а я их смотрю регулярно ( что бы знать там настроение ))
так вот там сейчас раздувают до небес вроде как ссору Зеленского с Байденом
для нас это очень плохо
Я не знаю на чьей стороне играет Зе
но точно не на той стороне где наши национальные интересы
Ви вже записались до вiйська?
Мабуть зеленський краще баяить ситуацiю зсередини. Розвiдки бритiв та штатiв тощо кожен тиждегь обiцяють вторгнення. Хтось звiдти дуже цього хоче.  а я не хочу. Впевнена що i росiяни не хочуть..
   
Ви вже записались до вiйська?
Мабуть зеленський краще баяить ситуацiю зсередини. Розвiдки бритiв та штатiв тощо кожен тиждегь обiцяють вторгнення. Хтось звiдти дуже цього хоче.  а я не хочу. Впевнена що i росiяни не хочуть..

так не хочуть, що аж нагнали 100 з лишком тисяч, а кляті піндоси розгойдують човен.
ще одну єбанатку підняли по тривозі :facepalm1: сука, звідки ви лізете
   
А ти пошукай, Свєта B-)

Я хочу від тебе почути )) сенс їх шукати як вас не банять )
   
Так, минулого разу Семен строчив прямо з робочого місця, вочевидь. І там було дуже дивне айпі.

І він це зрозумів, коли його ткнули носом, бо зараз виходить з ВПН.

І що, Свєта?

Ти, як завжди, притягнула унилу інформацію і з останніх сил намагаєшся зробити чергову істерику?


Вочевидь  :lol:

Вочевидь ти теж строчиш з робочого місця і навіть сама сказала що з різних браузерів регулярно )

То в чому проблема Шушка ?)) Що він не з твого охвісу ?)
   
Ви б, шановнi спiввiтчизники нiж тут блаблабла розводити, краще б взяли зброю та пiшли пiд Петром, Гетьманом нашим, Крим вiд кацапiв зачищати 
   
Дуже примітна тактика зе!лепнів -  важливу і актуальну гілку, в якій їхній Блазень виглядає нікудишньо засрати другорядними справами, типу мірянням ІР.
   
Я хочу від тебе почути )) сенс їх шукати як вас не банять )

Ну так продовжуй "хотєть",  Свєта! Це полїзно для здоров'я.

Як знайдеш - маякни.

Влаштуєте разом зі Стеолом чергове разоблачєніє Шуши. З істериками, скрінами та роздачею слонів благодарній публікє.
   
Патріот Семен ходить з ВПН
Руза та томкет лізуть в інтернет
Патріотка Свєта вшкварена дурепа
Чьотко Патріотка просто ідіотка
Замикає тоха, досить винний трохи

   
Дуже примітна тактика зе!лепнів -  важливу і актуальну гілку, в якій їхній Блазень виглядає нікудишньо засрати другорядними справами, типу мірянням ІР.


Саме так.

Свєтлана та Стеол, досить вже закидати в гілку велетенські дурацькі скріни та флудити не по темі.

Повертаємося до нашого Найвеличнішого Найверховнішого.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія