Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Моя Леди из айфона сделала айУпалвдребезги. Подарил ей ксюху редми 8Т. Открыла для себя много нового, на подруг с яблочником теперь смотрит с сочуствием.

Яку ксюху?
Сюху. Бо СЯЙОМІ.  :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

То она так называет по девчачьи  :D
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Я уже перестал понимать чем эти телефоны лучше каждый год и зачем их менять. Наверно старею

а раніше РОЗУМІВ?
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

200 баксів - редмі 8т
250-300 баксів мі 9 лайт
450-500 баксів  - мі 10
Найкраща камера зараз в 10 мі

Вы всеми тремя пользуетесь?

   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

У мене смартфон служить 3 роки, далі виробники забивають на оновлення, доводиться міняти.
Але я не беру відвертий (<300 баксів) шлак. Перважно беру минулорічні флагмани (коли софт вже допиляний). Зазвичай труба обходиться в 500-600 баксів
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

У мене смартфон служить 3 роки, далі виробники забивають на оновлення, доводиться міняти.


Почему?
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Почему?

Вразливість, сумісність із актуальним ПЗ - основні причини для мене.
Чому забивають я хз, напевне, для виробника така модель не приносить прибутку, а адаптація нових ондроєдів під старі чіпи коштує не менше, ніж під нові.
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

нормальные люди не покупают хотя бы китай-бренды, тем более шаоми (которые неграмотные как только не называют)
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

нормальные люди не покупают хотя бы китай-бренды, тем более шаоми (которые неграмотные как только не называют)
варум? бренди реально зажрались і серед їхніх моделей нема нічого за моїми вимогами.
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

С зажравшимися брендами согласен. Особенно тормозной самавысуньг. А раньше был моим любимым брендом. Теперь средний палец им.
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

а раніше РОЗУМІВ?

До 12 мгпкс камеры и до суперамоледа понимал, сейчас уже нет
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

я собі влітку взяв Samsung S10
ось такий
Показати зображення...
сьогодні можна взяти зі знижкою 8000 грн
https://comfy.ua/ua/smartfon-samsung-g973-galaxy-s10-8-128gb-green.html

але телефон супер
фотки робить шикарні

Такой же.  На замену S7 edge. Только взял за примерно 750 $.

Практически без недостатков
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

варум? бренди реально зажрались і серед їхніх моделей нема нічого за моїми вимогами.

а які вимоги?
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

И чем он принципиально лучше s9 , s8, ну шоб аж бегом менять

Почитай
https://mobiltelefon.ru/post_1550764774.html
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Такой же.  На замену S7 edge. Только взял за примерно 750 $.

Практически без недостатков

Погоджуюсь.
Але я брав за 30 шт. грн в липні
Ти коли брав?
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

варум? бренди реально зажрались і серед їхніх моделей нема нічого за моїми вимогами.

если дело в бюджете есть тайваньские бренды, но поддерживать коммуняк не дело
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

а які вимоги?
деякі висунув вище
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Если ностальгия по молодости
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Я не доверяю гибким экранам. Мне кажется что они очень быстро износятся и поломаются в местах сгиба.

   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Я не доверяю гибким экранам.

І не тільки. У мене були колись 2 жаби, в обидвох менш як за рік помирали шлейфи. Що тут говорити про екрани? За пів року - в смітник.
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

жаба - це хто?
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Флагманский аппарат Huawei Mate 30 Pro 5G получил награду как лучший мобильный телефон на рынке. Серия Huawei Mate 30 получила лучшую общую награду за качество мобильной связи в сетях 3G и 4G. Mate 30 Pro также получил пятизвездочную оценку качества видео и фото. Наконец, мобильное устройство также заработало 5 звезд за свои игровые возможности.
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

У мене смартфон служить 3 роки, далі виробники забивають на оновлення, доводиться міняти.
Але я не беру відвертий (<300 баксів) шлак. Перважно беру минулорічні флагмани (коли софт вже допиляний). Зазвичай труба обходиться в 500-600 баксів
:-B
придерживаюсь той же стратегии.
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

200 баксів - редмі 8т
250-300 баксів мі 9 лайт
450-500 баксів  - мі 10
Найкраща камера зараз в 10 мі

redmi note 7 за 150 баксів + встановити (без танців з бубном) на нього gcam
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Стильний чи практичний?
Якщо камера пофіг - любий, навіть сайомі.
Якщо тре стильний і з доброю камерою, то самс, лижа чи хуявей (500+ баксів)

 :lol:

Сяоми уже прорывается в тройку лидеров

Останнє редагування: 29 листопада 2019 23:46:53 від хайнекен
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Сяоми уже прорывается в тройку лидеров

Лідерів чого?
Що там є з IP68 та NFC?
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

200 баксів - редмі 8т
250-300 баксів мі 9 лайт
450-500 баксів  - мі 10
Найкраща камера зараз в 10 мі
Восьмий здається, знімають з виробництва, на днях читала щось таке
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Восьмий здається, знімають з виробництва, на днях читала щось таке
То МІ8 знімають. Redmi note 8t тільки вийшов
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

То МІ8 знімають. Redmi note 8t тільки вийшов
Може бути
Я тільки що таке в новинах  знайшла

Перший в світі 108-мегапіксельний смартфон Xiaomi Mi Note 10, який в Європі пропонується за ціною близько 610 доларів, зараз можна замовити в Китаї за ціною всього 440 доларів. Для цього при оформленні замовлення треба скористатися промо-кодом GBXMNT10BF.

Варто звернути увагу на те, що нічого дивного в цьому випадку немає. Справа в тому, що Xiaomi Mi Note 10 – це міжнародна назва смартфона Xiaomi CC9 Pro, який в Китаї коштує лише 400 доларів без будь-яких знижок. Однак, ми впевнені, знайдеться чимало охочих придбати глобальну версію пристрій за 440 доларів замість 610 доларів, які просить виробник офіційно.

Mi Note 10 оснащений дисплеєм AMOLED діагоналлю 6,47 дюйма з роздільною здатністю 1080×2340 з каплевидним вирізом під 32-мегапіксельну селфі-камеру. Також смартфон отримав однокристальну систему Snapdragon 730G, 6 ГБ оперативної, 128 ГБ флеш-пам’яті і акумулятор ємністю 5260 мА • год з швидкою зарядкою потужністю 30 Вт.

----
Мені теж тре міняти, я свій за рік вже три рази втопила в морі, і один в зеленому чаї  :laugh:  не просто залила, він в ньому плавав  :facepalm1:  заряд не тримає, ходжу з шнурами

   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Варто звернути увагу на те, що нічого дивного в цьому випадку немає. Справа в тому, що Xiaomi Mi Note 10 – це міжнародна назва смартфона Xiaomi CC9 Pro, який в Китаї коштує лише 400 доларів без будь-яких знижок. Однак, ми впевнені, знайдеться чимало охочих придбати глобальну версію пристрій за 440 доларів замість 610 доларів, які просить виробник офіційно.
Тут можуть хитрі китайці залити глобальну прошивку в китайській аппарат. А там не буде В20 та можливо не буде працювати NFC
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Лідерів чого?
Що там є з IP68 та NFC?

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64Gb Black/Blue Global Version

Процессор Snapdragon 665
Экран FHD+ IPS Gorilla Glass 5
Основная камера 48+8+2+2 Mpx
Быстрая зарядка QC4.0 18W
NFC + Google Pay



Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128Gb Black/Green/White Global Version

Экран 6.53" FHD+ (2340x1080) IPS
Процессор MTK G90T 2.27GHz
Камера 64+8+2+2 Mpx, Селфи 20 Mpx
Батарея 4500 mAh + QC4.0 18W
NFC

   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Тут можуть хитрі китайці залити глобальну прошивку в китайській аппарат. А там не буде В20 та можливо не буде працювати NFC

Шо таке В20 ? )
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?
VYR

Рекомендую Samsung  Galaxy S10+

   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Наслухався я фупу 2 роки назад і купив s7 Samsung.
Такого гімна я давно не бачив. За рік телефон тупо викинув. Перше, почав грітися і тупити, оригінальна зарядка згоріла за місяць. потім заряджатися через раз, потім впав раз і заміна екрану 200 баксів  :X

І ще Пару місяців 'поробив' і був викинутий в смітник. Обійшовся під 1000 баксів.
Купив хуавей п30 лайт, по ціні екрану в самсунга. Просто нарадуватися не можу. Ніколи більше на самсунг геть не подивлюся.
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Наслухався я фупу 2 роки назад і купив s7 Samsung.
Такого гімна я давно не бачив. За рік телефон тупо викинув. Перше, почав грітися і тупити, оригінальна зарядка згоріла за місяць. потім заряджатися через раз, потім впав раз і заміна екрану 200 баксів  :X

І ще Пару місяців 'поробив' і був викинутий в смітник. Обійшовся під 1000 баксів.
Купив хуавей п30 лайт, по ціні екрану в самсунга. Просто нарадуватися не можу. Ніколи більше на самсунг геть не подивлюся.
Отож
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Рекомендую Samsung  Galaxy S10+

Показати зображення...

О, мій девайс. Тільки у мене керамік з 1 тб памяті
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

Наслухався я фупу 2 роки назад і купив s7 Samsung.
Такого гімна я давно не бачив. За рік телефон тупо викинув. Перше, почав грітися і тупити, оригінальна зарядка згоріла за місяць. потім заряджатися через раз, потім впав раз і заміна екрану 200 баксів  :X

І ще Пару місяців 'поробив' і був викинутий в смітник. Обійшовся під 1000 баксів.
Купив хуавей п30 лайт, по ціні екрану в самсунга. Просто нарадуватися не можу. Ніколи більше на самсунг геть не подивлюся.
+100500 Я замінив екран на s7 по ціні нового xiaomi...  :facepalm1:  З тих пір телефон дорожче 300$ то дурна трата грошей.
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

+100500 Я замінив екран на s7 по ціні нового xiaomi...  :facepalm1:  З тих пір телефон дорожче 300$ то дурна трата грошей.

я б сказав купувати телефон дорожче 300 то дурна трата грошей.
Я міняю телефони кожні два роки, як закінчується контракт на зв'язок.
Новий телефон дає або провайдер за продовження контракту, або новий провайдер  за контракт з ним.
От 10+ я отримав за контракт ціною 30 євро на місяць, правда прийшлося доплатити 250 євро за сам телефон.
Але його ціна 1200 євро була на той час
   
Re: ФЗВ. Какой бы телефончик выбрать?

я б сказав купувати телефон дорожче 300 то дурна трата грошей.
Я міняю телефони кожні два роки, як закінчується контракт на зв'язок.
Новий телефон дає або провайдер за продовження контракту, або новий провайдер  за контракт з ним.
От 10+ я отримав за контракт ціною 30 євро на місяць, правда прийшлося доплатити 250 євро за сам телефон.
Але його ціна 1200 євро була на той час
В нас поки не розвинута ця тема. Але навіть з такими платежами від розбитого екрану ніхто не застрахований і заміна комплектухи стає реально дорого як для б/в телефону
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія