Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пишаюся прогресивними киянами, які пересіли на вело й електротранспорт.

Такого жвавого трафіку через міст метро, Патона та по набережній я в минулі роки ніколи не бачив. Сам сьогоді ходив пішки і трохи проїхав на електросамокаті kiwi (рекомендую саме його, бо є додаткова амортизація для їзди по плитці, в bolt, такої нема) але нажаль не всюди проїхати. Наступного разу спробую bikenow.
   
аби ще цуко не лізли під колеса....
   
аби ще цуко не лізли під колеса....

Які проблеми, авто рухаються по Києву в середньому з швидкістю 10-15км/ч зараз. Я сам через день на авто їзжу, ще жодного лісапедіста не збив.
   
Такого жвавого трафіку через міст метро, Патона та по набережній я в минулі роки ніколи не бачив. Сам сьогоді ходив пішки і трохи проїхав на електросамокаті kiwi (рекомендую саме його, бо є додаткова амортизація для їзди по плитці, в bolt, такої нема) але нажаль не всюди проїхати. Наступного разу спробую bikenow.

Метро закрито - треба якось пересуватися якщо машини нема.
   
Метро закрито - треба якось пересуватися якщо машини нема.
У мене є перепустка й на метро, в перші дні в час пік нікого майже не було, зараз в час пік 70% від звичайного завантаження, всі кому треба поробили і їздять. Знайомі в комерційних організаціях, ніякого стосунку не мають до жіттєдіяльності міста перепустки отримали офіційно.
   
Треба забирати третину доріг в авто (все одно все стоїть) і робити нормальні велодоріжки по всьому місту.
   
Якщо люди хочуть зіпсувати швидко собі здоров"я, можуть продовжувати. Мікрочастинки гумової пилюки у легенях, постійне отруєння автовихлопом... + підвищений рівень загибелі у ДТП :(   Сумно то все це... В авто хоч фільтри є і морда не назовні...
   
Що в цьому дебілізмі може бути прогресивного??? Їзда по тротуару це не просто грубе порушення правил ПДД,  вони створюють нереальний дискомфорт для пішоходів коли їдуть тротуаром і для водіїв коли їдуть по дорозі. Коли їх ще трохи добавиться то вже підуть санкції - думаю що поліцаї вже почнуть вилучати це барахло.
   
На набережній можна вздовж Дніпра їхати, і місця там всім вистачає, але нормальних велодоріжок таки катма. Хоча з Трої через Труханов у центр більш-менш доїхати крім ділянки по Бандери і Північного мосту. Треба приватні авто з міста вичавлювати, для початку хоча б центру.
   
Толковый транспорт эти самокаты.

Только дорожек для них нет в Киеве, поэтому они мешают и пешеходам, и машинам... :(
   
Що в цьому дебілізмі може бути прогресивного??? Їзда по тротуару це не просто грубе порушення правил ПДД,  вони створюють нереальний дискомфорт для пішоходів коли їдуть тротуаром і для водіїв коли їдуть по дорозі. Коли їх ще трохи добавиться то вже підуть санкції - думаю що поліцаї вже почнуть вилучати це барахло.

Може, довбень, і пункт ПДР приведеш одразу?
   
Може, довбень, і пункт ПДР приведеш одразу?
6.6 в)
забороняється "рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);"
   
Треба забирати третину доріг в авто (все одно все стоїть) і робити нормальні велодоріжки по всьому місту.
А как же лыжня? Мне вот лыжи очень нравятся, хочу лыжню!
   
скоро гетьманцов обкладе і їх акцизами

зелені мародери хочуть ситно їсти
   
Мотаются по тротуарам как ненормальные. Написано же, 20 км/ч, летят все 70, на такой скорости человека можно убить даже на велосипеде. К тому же, электровелик - это уже не велик. На дорогу - это вон туда.
   
Фу. Вело це не транспорт. Вело це спорт і відпочинок. Мандри.
   
надо ещё вернуться в пещеры и запретить огонь.
будет прогрессивно.
   
В таких темах как-то особо остро осознаешь - Украина цэ Европа, товарищи!
   
Треба приватні авто з міста вичавлювати,
Я сам через день на авто їзжу
для початку хоча б центру
Для початку продай своє, а гроші на пропаганду велобіцилє спрямуй.
Тоді ми тебе відразу поважатимемо більше.
Ведлодроч треба толерувати, доріг у авто не відберуть (як би не мріяли буйнопомішані)а от себе самих з авто трафіку  прибрати їм цілком під силу .
Буде більше місця для  людей з 21 ст.
   
Поприліпали жопами до сидінь власних авто, вже пішки 200 метрів не взмозі пройти, а потім лікувати вас від інфарктів і геморою за державний кошт.
   
фули пишатыся.. а сам шо??
   
фули пишатыся.. а сам шо??
как там щас Петровка? ато ехать сегодня
   
lackout

Ти далі свого носа не бачиш, сьогодні у корках стоїш по дві години, а через кілька років будеш по чотири стояти. Альтернативи не стояти годинами в корках є, треба тільки допомогти щоб тими альтернативами стало зручніше користуватися. Невже тупі автовласники (не всі автовласники тупі) не розуміють, що чим більше народу пересяде на електро чи вело, тим їм більше місця для авто залишиться? Чи стояти у корках годинами комусь "папріколу", "солдат спить, служба йде"?
   
Ковідні велосмуги хєрячте в Києві,  є всі можливості.
   
Доля велосипедиста у Києві десь така :(

   
Праільна!
Гнать сцяними ганчірками ці бляшанки з міста!
Ось як має виглядати Київ у найближчому майбутньому!
   
  так розгородити київські вулиці і зникнуть корки:

   
   Київ з повітрям котрим можна дихати:

   
Ти далі свого носа не бачиш, сьогодні у корках стоїш по дві години, а через кілька років будеш по чотири стояти. Альтернативи не стояти годинами в корках є, треба тільки допомогти щоб тими альтернативами стало зручніше користуватися. Невже тупі автовласники (не всі автовласники тупі) не розуміють, що чим більше народу пересяде на електро чи вело, тим їм більше місця для авто залишиться? Чи стояти у корках годинами комусь "папріколу", "солдат спить, служба йде"?
Та я тільки ЗА. (tu)
Щоб чим побільше пересіло і на дорозі стало більше місця для мене у авто.
От ти особисто недопрацьовуєш,бо попловину часу ще в авто їздиш.
Непорядок ,виправляйся  а то якісь половинчаті у тебе рішення.
Велосипед  так велосипед.

   
Ковідні велосмуги хєрячте в Києві,  є всі можливості.
А цей вже марить на яву. :weep:
То  що, Ковідний ГТ у секті  соціал-урбаністів вже не в пріорітеті?
   
ви розумієте що київ для велосипеда дуже велике місто. наприклад з хорька на севастопільську це майже 40 км - не кажучи вже про активний рельєф)))  звичайна швидкість звичайного велосипедиста а не спортсмена  впродовж десь години це десь 12 км год)))) а швидкістьт пішогода - 5-6 км год))) короткочасно - десь хвилин 3- = рядовий велосипедист може їхати 15-20 км і це буде запиханий і зпітнілий .

велосипед має сенс в маленеьких містечках типу черкас і полтави - де максимальні відстані 5-6 км .
тому в києві лиш електровелосипеди , електросамокати і електроскутера .
   
Праільна!
Гнать сцяними ганчірками ці бляшанки з міста!
Ось як має виглядати Київ у найближчому майбутньому!
Показати зображення...
Дык это ж святошинский мост, не ?
   
 Київ не таке вже велике місто, з Трої до Борщаги 25км, з нормальними велодоріжками я за годину спокійно подолаю цей маршрут на електровелі чи самокаті, буде швидше, ніж на авто.
Я вже не кажу про екологію.
https://misto.lun.ua/air
За останній рік ця мапа частіше жовта і червона, ніж зелена. І в найближчому майбутньому буде тільки гірше. А потім українці дивуються чому у нас найнижчий показник тривалості життя.
   

Мушу періодично возити обладнання для зйомки до 30кг, тому не можу повністю від авто відмовитися. Але певен, що 2/3 авто в місті возять переважно одну жопку порожняком, так якщо б були гібриди й електрокари у всіх. Розумні ж козаченьки першим ділом каталізатор вирізають.
   
Просто треба влупити податки на корита. Не за $40 тис, а на будь які. Бо проблеми здебільшого саме від ніщуківських корчів.

Останнє редагування: 30 квітня 2021 14:17:08 від DeL1T
   
  так розгородити київські вулиці і зникнуть корки:

Показати зображення...
выделили пол-дороги для ОДНОГО (!) велосипедиста, который даже правил не читал, бо едет по встречке.
пообещайте мне, что в Киеве такого маразма не будет, иначе я сегодня не усну.
   
выделили пол-дороги для ОДНОГО (!) велосипедиста, который даже правил не читал, бо едет по встречке.
пообещайте мне, что в Киеве такого маразма не будет, иначе я сегодня не усну.

  в Китаї таке є,

   і мільярд китайців поміщаються на таких дорогах,

  останнім часом ще й повітря в Китаї стало чистішим, аніж - в Києві... 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія