Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори у Білорусії.Фальсифікації почались :-)o

Ти нудний ідіот графоман

знову ярлик замість контраргументів по суті. свєто.  ти класна .  (tu)
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

ну майдан получився не у манюпасів - а у організаторів.) манюпаси получили зміну однією казнокрадської коррумпованої какістократії на  іншу [ua]  яка просто інше бреше  (tu)

Скажи спасибо что ты не получил Овощебаза форева на лет так 30
   
кумедно - під якими гаслами буде наступний український майдан :gigi:

признаюсь. перший раз і я повівся на майдан. на другому був симпатизуючим спостерігачем
під якими б не був. Але  побачу  шо на  сцені  і  в  підєрах  петя  сєня  пастор чи федіни  з  іншими пєсами - розвернусь і  піду  з  того  майдану. Нах. Без мене. Знову  під  інших олігархів бити  владу? Без мене!
   
манюпаси получили зміну однією казнокрадської коррумпованої какістократії на  іншу
а еще получили понимание, что на власть можно и нужно давить
   
Центральна виборча комісія Білорусі оновила попередні підсумки виборів президента - в Олександра Лукашенка 80,08% голосів, у Світлани Тихановської - 10,09%.

 :weep:

Лажа, звичайно... Тут вже психологія Луки цікава - ну 65 або навіть 55 % - було б нормально. І десь 60 було б чесно.

Ні, він "вимагає більшого", то надішлить йому кока-коли, чи що :(
   
У нас другий Майдан тривав 3 місяці, а ви хочете хліба й видовищ вже зараз. Час підхуйлятника луки спливає, якщо не зараз то наступних виборах йому кранти, хоча як на мене до наступних він вже не досидить. Ті хто тішить себе що підхуйловець лука не ляже під Хуйла, а той хто прийде йому на заміну ляже, просто йолопи, тому що лука вже лежить підхуйлом і повністю від нього залежить, краще мате відкритого ворога на півночі, ніж сподіватися що з того напрямку нам нічого не загрожує і раптом отримати ножа у спину.
   
а еще получили понимание, что на власть можно и нужно давить

Борітеся - поборите. Вам Бог помагає.... (Т. Шевченко, РІ)

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."


(І. Франко, АвстроУгорська Імперія)
   
Я не про послєдствія питав. А про мету. Досяг перший майдан своєї мети? А другий?

если конкретно и в целом, то нет имхо.

Ну тоді і до Вас те саме питання. Яка була мета першого майдану? По вашому?
Доречі  Вам не здається  що  мета  і  вимоги були  не  одні,  і  на  майдані 2004 і  в  2013?

І  більшість вимог,  заради  яких  вийшли  сотні  тисяч  а то і  мільойн просто похерені.
   
итальянцам расскажите
или грекам

греки і італійці увійшли знанчо раніше україни у експорт-інфляційну світову піраміду, та й і греки і італійці мають таки виробницт впоки що більше ніж українці. та й те що там зарплати вищі ще  й лиш тому що там інший масштаб цін)

послугами ситий не будеш. те що ти почистиш туалет сусіду васі а сусід васі тобі скосить бурюян на городі - розплатисшивь одне з одним гривнею - не дасть вам валюти для купівлі у фрица мерседеса чи у джона айфона  :gigi: ,  звісно ваше село продасть за кордон бараболю за єфро і доляри - і виручить валюти  - але оскільки власники поля бараболі  всю виручку залишать в офшорі - а в село азведуть грошей щоб купити солярки у рускава івана і заплатити вам - васі і колі за три дні в рік роботи на бараболяному полі - робить гривню дуже дешевою відносно доляра і євро . що робитиме айфон і мерседлес мрією цілого життя))
і оскліьки працюєте ви чистячи туалети косячи траву і три дні на бараболяному полі - у вас буде дуже багато вільного часу, мало грошей і багато злоби до голови сільради петі - і кандідат конкурент н аголову сільради вова  вас легко умовить зкинути голову сільради петі  пообіцявши вам щолоті гори. і ви майданитимете  :)
а новий голова сільради вова навіть якби й хтів не зможе бути кращим для вас ніж голова сільради петі попередній. бо ніде взяти валюти - ви ж для ойро і долярів працюєте лиш три дні в рік н абараболяному полі. а за читску одне одному туалетів платиться дешевою гривнею [ua]

проте кожен кандлідат на голову сільради - і петя і вова - вас манитиме картинками сусідніх багатих сіл італії і греції. і вам і в голову не приходить а чому ж і там майданять :laugh:

а не приходить вам то в голову лиш тому що ви олігофрени
   
знову ярлик замість контраргументів по суті. свєто.  ти класна .  (tu)

Цитувати
для радіоточки всі аргументи все одно не аргументи


 :)
   
:)

яка одностайність.  (tu) вс езакінчилось черговим ярликом "радіоточка"

отже . "радіоточка" і "методичка"

то хто ж тут радіоточка по методичці? [ua]  :)
   
а еще получили понимание, что на власть можно и нужно давить
досраки. чим більший тиск і більша ймовірність втрати можливості казнокрадити - тим більше влада казнокрадить і коруцпіонерить))) а потім на хвилі майдану приходить нова влада - і починає по новому казнокрадити і корупцоінерити. і так по колу  (tu)  [ua]

це прекрасно ж (tu)  [ua]
   
яка одностайність.  (tu) вс езакінчилось черговим ярликом "радіоточка"

отже . "радіоточка" і "методичка"

то хто ж тут радіоточка по методичці? [ua]  :)

 :facepalm1:
   
під якими б не був. Але  побачу  шо на  сцені  і  в  підєрах  петя  сєня  пастор чи федіни  з  іншими пєсами - розвернусь і  піду  з  того  майдану. Нах. Без мене. Знову  під  інших олігархів бити  владу? Без мене!

навіть якщо там будуть інші - вони будуть якісно такі ж - і навіть гірші  :gigi:
в суспільстві корупціонерії інших не має . за визначенням . і бути не може
   
Дрыщ тогда усрался и сбежал
Тоді  все в  купу  збилось. Юща  потягли в  Раду, де  він  мав би  проголосити себе  Президентом  і  так  далі.
Він  й  обісрався,  бо  юристи прямо  йому  вказали  шо  то і  є  захоплення  влади  хз яким  чином але  не  законним.
 О  він  обісрався,  бо  йулю  кучма  точно  б  ТОДІ  не  потіг  за  барки  в  качанівку, навіть якби пистота дамбабійська  янук та  ахмєт  нашіптали. А  Юща  б  оформили  враз,  ще  треба  враховувати що  він  реально був  хворий,  токсикоз,  весь  був  на  обличчі.
   
досраки. чим більший тиск і більша ймовірність втрати можливості казнокрадити - тим більше влада казнокрадить і коруцпіонерить))) а потім на хвилі майдану приходить нова влада - і починає по новому казнокрадити і корупцоінерити. і так по колу  (tu)  [ua]
це прекрасно ж (tu)  [ua]

"Всім забіть болта.. від вас ні чого не щалежить'

Це такий твій меседж?
   
Скажи спасибо что ты не получил Овощебаза форева на лет так 30

різнциі між овощебазою, суцільними рішучими реформами після 25 чи зепохою - ніякої ) просто інша брехня. а казнокрадство корупція імітація і зловживання - все ті ж . з стабільним трендом донизу - бо ресурси закінчуються а борги ростуть і деградація нароста :)
   
"Всім забіть болта.. від вас ні чого не щалежить'

Це такий твій меседж?

ні. я закликаю щоб манюпаси почали мислити. грати  за чужими правилами і в чужих координатах - не можливо виграти. цього не передбачено грою)
   
знову наважусь сказать правду

народ, який навіть не здобув безвіз, не заслуговує називатись європейським
   
навіть якщо там будуть інші - вони будуть якісно такі ж - і навіть гірші  :gigi:
в суспільстві корупціонерії інших не має . за визначенням . і бути не може
про таких  як  петя  вже  знаємо,  про інших -  не все і не  факт що  всі  такі.

 Треба  пробувати,  не  треба  давати  владі  "загрубіти"  як  хуйло  бацька  чи  той  же  петюня.
Зелі  це  стосується в  більшій мірі.

 Але,  тре  враховувати  що  у  нас  є  зацікавлені  влаштувати  криваву  бійню. Називати їх не буду, але то  точно  на  руку  хуйлу!
   
ні. я закликаю щоб манюпаси почали мислити. грати  за чужими правилами і в чужих координатах - не можливо виграти. цього не передбачено грою)
отож,  тут  підтримую абсолютно
   
Борітеся - поборите. Вам Бог помагає.... (Т. Шевченко, РІ)

У кождого в руках тяжкий залізний молот,
І голос сильний нам згори, як грім, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить."

(І. Франко, АвстроУгорська Імперія)

каменяри - люди неосвіджені... тому і не ту скалу колупали.  :(
   
знову наважусь сказать правду

народ, який навіть не здобув безвіз, не заслуговує називатись європейським
А вони й не просять їх називати , ніяк, заспокойтеся з тим євро
Просто частина суспільства проти наглої крадіжки їх голосів
   


і тут є своя кремлівська зозуля  :X
   
 Доречі. Більшість педройобані, яку знаю,  в  реалі  такі  є  хоч  їх мізер, в 2004  році  і  в 2005  мене  дурнем  називали бо  реально "хворів" Ющом... ееех  молодість.

 Доречі  реально  їх  ігнорую з  початку 2015 року чи  зими 2015.
Точно  кажу, блядота. І  воювати  не буде.



 

 
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

мені одному здається шо на картинці 2-3 баби?

   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Лукашенко проиграл даже не блогеру, а его жене (с)  :laugh:
   
ой всьо

Показати зображення...

У кого-то еще есть сомнения, кто проплачивает эту бузу?
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

мені одному здається шо на картинці 2-3 баби?

Показати зображення...

Думаю, то тобі здається. Білоруси в середньому нижчі за українців, а коли обличчя сховані, то можна помилитися.
   
Такі мої диванні думки по виборам  :)
Бацька диктатор, вже 26 років диктатор. Якщо до 26 років сталої диктатури додасться ще 5, то особливої трагедії не буде- це ж не початок диктатури, а вже ближче фініш.
При бацькі можна більш-менш прогнозувати стабільну ситуацію на україно-бєларуському кордоні.
А от ситуацію в рашці за ці 5 років прогнозувати важко.
В рашці може все змінитись куйово для хуйла.
То повалення диктатури в Бєларусі через 5 років для України буде більш своєчасним, ніж зараз.
І вектор розвитку Бєларусі буде більш гарантовано, що прозахідний, а не проросійський


Дійсно. :facepalm1:

Нащо було Януковича гнати піджопниками до Ростова?

Ну, ще поцарював би років шість. Нічого не сталося б. Адже "При бацькі Янику  можна більш-менш прогнозувати стабільну ситуацію на україно-бєларуському російському кордоні."

І харківські угоди такі чудові були. І газ без проблем. Долар по вісім. І водовка по 35 грн.

Оце так несподівано паляться ці перефарбовані "патріоти", страшне. :facepalm:
   
Історична місія білоруського народу - показати що було б якби не розвалився СРСР.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

ні. я закликаю щоб манюпаси почали мислити. грати  за чужими правилами і в чужих координатах - не можливо виграти. цього не передбачено грою)

І як ти собі це уявляєш..??? :-)o

Ось тут бац і маніпусу прозрів!!!! Ти ба !!!! Ми граємо за чужими правилами..

Замість того щоб лозунги швиряти ... Тільки для того щоб допис з'явився..

Поки кізди не отримають - клепки не матимуть.. тільки особистий досвід дозволить призначати нові правила гри.. тому успіху Білорусі в своєму виборі.

Ось і побачимо що з цього вийде..
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Дійсно. :facepalm1:

Нащо було Януковича гнати піджопниками до Ростова?

Ну, ще поцарював би років шість. Нічого не сталося б. Адже "При бацькі Янику  можна більш-менш прогнозувати стабільну ситуацію на україно-бєларуському російському кордоні."

І харківські угоди такі чудові були. І газ без проблем. Долар по вісім. І водовка по 35 грн.

Оце так несподівано паляться ці перефарбовані "патріоти", страшне. :facepalm:

а хіба ні?

Харьковские соглашения взаимовыгодные. (с) Петр Алексеевич Порошенко  :laugh:
   
Твоей наивности можно удивляться

РФ одной рукой поздравляет, другой рукой сталкивает белорусов  через своих людей

И для всего мира они будут вещать как им жалко белорусов и как они хотят помочь

Элементарные истины, после гибридной войны с нами. Разве нужно кому-то объяснять?
Вот выясняется что кому-то даже по прошествии шести лет гибридной войны это непонятно :(
И они продолжают носиться по ФУПу с какой-то там демократией, которую на самом деле никто никогда и не видел.
Просто кого-то устраивал "выбор", а кого-то нет. Вот и весь фундамент этой самой демократии.
Печаль 8-)

Останнє редагування: 10 серпня 2020 17:48:36 від б_а_р_с
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

мені одному здається шо на картинці 2-3 баби?

Показати зображення...

Голі? :-)o
Де шукать?
   
Історична місія білоруського народу - показати що було б якби не розвалився СРСР.

що примітно, багатьом цей варіант подобається
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Тоді  все в  купу  збилось. Юща  потягли в  Раду, де  він  мав би  проголосити себе  Президентом  і  так  далі.
Він  й  обісрався,  бо  юристи прямо  йому  вказали  шо  то і  є  захоплення  влади  хз яким  чином але  не  законним.
 О  він  обісрався,  бо  йулю  кучма  точно  б  ТОДІ  не  потіг  за  барки  в  качанівку, навіть якби пистота дамбабійська  янук та  ахмєт  нашіптали. А  Юща  б  оформили  враз,  ще  треба  враховувати що  він  реально був  хворий,  токсикоз,  весь  був  на  обличчі.

Нет .. не надо обсыр Дрыща размазывать «кучей» просто, тупо обосрался. Кто был на Майдане, а не на диване прекрасно это помнят. Юля вытянула ситуацию просто за уши. Сливаться готовы были все тогда
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Голі? :-)o
Де шукать?

да там їх повний автозак
   
що примітно, багатьом цей варіант подобається

Просто багато хто вже побачив результат розвитку альтернатив,
коли в головах у більшості тільки дотягтись до корита і щось там вхопити.
Коли про честь і совість навіть не згадується. Коли працює рєшалово,
коли не існує фактично судів і т.д.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

згадайте вейшнорію
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія