Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Автомобіль заступника міністра МВС Гогілашвілі зупинили по дорозі в АТО (Хамська поведінка)

Ну и в чем тут проблема, нормальная разборка недорозумений

Все правильно говорит зам министра про фото в полиции !

Справедливо сказал зам министра !

И он 100% не будет их преследовать.
   
Здрисни сєпар!

ты московский провокатор паси тут наших идиотов но мене рот не закрывай , клоун !
   
Це не замміністра .Це звичайний вуличне бидло . Причому хворе на голову .
   

Гогилашвили Александр Генрихович: замминистра МВД и муж помощницы Зеленского 
Гогилашвили Александр Генрихович — журналисты обнаружили, что чиновник МВД дружен с российским спортсменом и политиком Николаем Валуевым.      Биография     Образование     Семья     Карьера     Компромат     Декларация     Ссылка     Видео  Биография  Гогилашвили Александр Генрихович родился 26 декабря 1973 года в городе Тбилиси (Грузия). Образование   Александр имеет диплом о высшем образовании. Семья  Гогилашвили состоит в браке. Жену зовут Мария Левченко (1983 года рождения). Она является помощницей президента Зеленского. У супругов есть сын по имени Давид (2016). Карьера  Первым местом работы Гогилашвили стал детский сад в российском городе Ростов-на-Дону. На протяжении 1995 — 1996 годов он был воспитателем. Затем четыре года Александр занимался предпринимательской деятельностью.   Десять лет (2000 — 2010) он был ответственным по связям с общественностью в Общественном благотворительном фонде социальной адаптации бывших наркозависимых “Исход” также в Ростове. Затем Александр перебрался в Киев, где два года (2010 — 2012) занимал ту же должность в Центре здоровой молодежи. Центр специализируется на лечении от вредных привычек.   Следующие семь лет Гогилашвили находился на разных должностях в общественной организации “Международная антинаркотическая ассоциация”, которая также занималась помощью лечении наркомании, алкоголизма и игромании.  С 2008 года Александр параллельно с основной работой был продюсером детского телеканала “ТБН”, где он занимался развитием детского спорта и пропаганды здорового образа жизни.  В сентябре 2019 года Гогилашвили был назначен на должность заместителя министра внутренних дел Арсена Авакова. На этом посту чиновник занимается вопросами формирования и реализации в пределах компетенции ведомства госполитики в сфере официального оборота наркотиков, правоохранительных мер противодействия наркомании и наркопреступности, реабилитации наркозависимых. Александр Гогилашвили - Фото 3  Александр занимался волонтерской деятельностью. Он является мастером спорта по дзюдо. Компромат  В сентябре 2019 года журналисты обнаружили в социальных сетях совместный снимок Александра с депутатом Госдумы России Николаем Валуевым. По данным российских СМИ Гогилашвили был помощником экс-боксера.  Замминистра подтвердил знакомство. Он заявил, что занимался “социалкой в ​​продвижении его (Валуева) бесплатных школ бокса в Ленинградской области, плюс занимался спортом, на том собственно и сошлись. Вместе занимались онкобольными детьми, привозил к ним звезд спорта и кино”.
   
Це не замміністра .Це звичайний вуличне бидло . Причому хворе на голову .
На жаль це замміністра.
   
Це не замміністра .Це звичайний вуличне бидло . Причому хворе на голову .
(tu) Як і більшість у теперішній владі.
   

Гогилашвили Александр Генрихович: замминистра МВД и муж помощницы Зеленского 
Гогилашвили Александр Генрихович — журналисты обнаружили, что чиновник МВД дружен с российским спортсменом и политиком Николаем Валуевым.      Биография     Образование     Семья     Карьера     Компромат     Декларация     Ссылка     Видео  Биография  Гогилашвили Александр Генрихович родился 26 декабря 1973 года в городе Тбилиси (Грузия). Образование   Александр имеет диплом о высшем образовании. Семья  Гогилашвили состоит в браке. Жену зовут Мария Левченко (1983 года рождения). Она является помощницей президента Зеленского. У супругов есть сын по имени Давид (2016). Карьера  Первым местом работы Гогилашвили стал детский сад в российском городе Ростов-на-Дону. На протяжении 1995 — 1996 годов он был воспитателем. Затем четыре года Александр занимался предпринимательской деятельностью.   Десять лет (2000 — 2010) он был ответственным по связям с общественностью в Общественном благотворительном фонде социальной адаптации бывших наркозависимых “Исход” также в Ростове. Затем Александр перебрался в Киев, где два года (2010 — 2012) занимал ту же должность в Центре здоровой молодежи. Центр специализируется на лечении от вредных привычек.   Следующие семь лет Гогилашвили находился на разных должностях в общественной организации “Международная антинаркотическая ассоциация”, которая также занималась помощью лечении наркомании, алкоголизма и игромании.  С 2008 года Александр параллельно с основной работой был продюсером детского телеканала “ТБН”, где он занимался развитием детского спорта и пропаганды здорового образа жизни.  В сентябре 2019 года Гогилашвили был назначен на должность заместителя министра внутренних дел Арсена Авакова. На этом посту чиновник занимается вопросами формирования и реализации в пределах компетенции ведомства госполитики в сфере официального оборота наркотиков, правоохранительных мер противодействия наркомании и наркопреступности, реабилитации наркозависимых. Александр Гогилашвили - Фото 3  Александр занимался волонтерской деятельностью. Он является мастером спорта по дзюдо. Компромат  В сентябре 2019 года журналисты обнаружили в социальных сетях совместный снимок Александра с депутатом Госдумы России Николаем Валуевым. По данным российских СМИ Гогилашвили был помощником экс-боксера.  Замминистра подтвердил знакомство. Он заявил, что занимался “социалкой в ​​продвижении его (Валуева) бесплатных школ бокса в Ленинградской области, плюс занимался спортом, на том собственно и сошлись. Вместе занимались онкобольными детьми, привозил к ним звезд спорта и кино”.

Значить це він відповідає за забезпечення Офісу Президента високоякісною наркотою ?
   
Значить це він відповідає за забезпечення Офісу Президента високоякісною наркотою ?
Ну-у-у, я не знаю... :shuffle:
Але зазвичай той хто щось охороняє той і те має.
В усякому разі наркоторгівлю у нас завжди кришували відділи по боротьбі з незаконним оббігом наркотиків, ну певно і супутні ГОшки, асоціації етс.

Останнє редагування: 11 грудня 2021 10:38:17 від Старий
   
Зелене бидло
Зелене бидло це апогей, але започатковане все це ще "найефективнішим міністром" аваковим.
   
а чому заступник міністра говорить державною мовою РФ?
школа Авакова?
Чому воно тикає солдатам ЗСУ?
   
Уепень зельоный.
Фамилии ему, сцуко, собрали. Шо през, шо МВД.
   
грузинский европейский варяг
   
Ни одной отсылки к инструкции полиции. Все обучение свелось к показу талона и можно нарушать , что хочешь .
Еще и возмущался что полицейский с оружием, и который потом сказал согласно какой инструкции, не допустил за спину приезжего, наверно спутника замминистра .
Я хоть и не сторонник полиции, но в этом случае полицейские на блокспосту имеют право не знать заезжих начальников .
   
Так этот далпаеп прикорытный еще метелить постового пытался, дюрекс анальный.
   
Ну-у-у, я не знаю... :shuffle:
Але зазвичай той хто щось охороняє той і те має.
В усякому разі наркоторгівлю у нас завжди кришували відділи по боротьбі з незаконним оббігом наркотиків, ну певно і супутні ГОшки, асоціації етс.
Ну і я так само подумав . :)
   
Зелене бидло це апогей, але започатковане все це ще "найефективнішим міністром" аваковим.

Тобто Аваков ним як авіатором керує? Чи може у людини є своя голова, виховання, принципи?
Це ж нові обличчя — святі і не заплямовані папєрєдніками. :angel:
Про «кумівство» у даному випадку взагалі мовчу.
   
грузинский европейский варяг
Гандон он штопаный. Писдец быдло  :X
   
Volodymyr Boiko
12 мин.  ·
Хочу сказати кілька слів на захист міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, від якого політично стурбована громадськість вимагає звільнити за хамську поведінку заступника міністра Олександра Гогілашвілі. Цей Гогілашвілі, прибувши в зону проведення ООС, не виконав вимогу поліцейського й не зупинився на блокпосту. А коли вийшов з машини, то намагався вдарити поліцейського з криками, що таку важну персону, як він, має знати в обличчя вся країна.

Ось деякі цитати з полум’яного виступу заступника міністра внутрішніх справ, який, звісно ж, під час виконання службових обов’язків послуговується російською мовою:
"Замміністра с такім є@алом как у мєня он одін всего"
"Очень пріятно!"
"А тєпєрь і я тєбя знаю, но тєбє ето пріятно нє будєт".
"Я, бл@дь, нє должен тратіть врємя, доказивая, кто я!".
"Дружок, єсли би ти повьол сєбя по-людски, ти би етого не услишал!"
"Что с вамі люді, ви гонітє что-лі? Ви гонітє?"


Друзі, облиште Монастирського в спокої – ви вимагаєте він нього неможливого. Бо Олександра Гогілашвілі на посаду призначив не міністр і навіть не Кабінет Міністрів, а Марія Левченко, яка є другою людиною в державі після Андрія Єрмака. Пані Марія – це дружина Гогілашвілі, водночас вона є багаторічною особистою секретаркою Зеленського, який працює президентом в Офісі Єрмака. Левченко зранку до вечора перебуває в президентському кабінеті і, фактично, керує країною разом з Єрмаком. Зокрема, Левченко, не маючи доступу до державної таємниці, була присутня під час доповідей начальника ГУР МО України Бурби та першого заступника голови СБУ Баранецького стосовно так званих «вагнерівців».
Тому, насправді, єдиний спосіб не допускати хамів у владу – це ліквідувати посаду президента.
   
Понабирали во власть проходимцев, сбежавших из Грузии
 :facepalm1:
   
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3009053992644712&id=100006204226091

Хочу сказати кілька слів на захист міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, від якого політично стурбована громадськість вимагає звільнити за хамську поведінку заступника міністра Олександра Гогілашвілі. Цей Гогілашвілі, прибувши в зону проведення ООС, не виконав вимогу поліцейського й не зупинився на блокпосту. А коли вийшов з машини, то намагався вдарити поліцейського з криками, що таку важну персону, як він, має знати в обличчя вся країна.

Ось деякі цитати з полум’яного виступу заступника міністра внутрішніх справ, який, звісно ж, під час виконання службових обов’язків послуговується російською мовою:

"Замміністра с такім є@алом как у мєня он одін всего"
"Очень пріятно!"
"А тєпєрь і я тєбя знаю, но тєбє ето пріятно нє будєт".
"Я, бл@дь, нє должен тратіть врємя, доказивая, кто я!".
"Дружок, єсли би ти повьол сєбя по-людски, ти би етого не услишал!"
"Что с вамі люді, ви гонітє что-лі? Ви гонітє?"

https://youtu.be/nCMUlOiXHkU

Друзі, облиште Монастирського в спокої – ви вимагаєте він нього неможливого. Бо Олександра Гогілашвілі на посаду призначив не міністр і навіть не Кабінет Міністрів, а Марія Левченко, яка є другою людиною в державі після Андрія Єрмака. Пані Марія – це дружина Гогілашвілі, водночас вона є багаторічною особистою секретаркою Зеленського, який працює президентом в Офісі Єрмака. Левченко зранку до вечора перебуває в президентському кабінеті і, фактично, керує країною разом з Єрмаком. Зокрема, Левченко, не маючи доступу до державної таємниці, була присутня під час доповідей начальника ГУР МО України Бурби та першого заступника голови СБУ Баранецького стосовно так званих «вагнерівців».

Тому, насправді, єдиний спосіб не допускати хамів у владу – це ліквідувати посаду президента.
   
прославився у Міжнародний день гір (сьогодні).

Вже оборзеватель про нього пише:
Заступник голови МВС влаштував скандал на блокпості на Донбасі та погрожував поліцейським. Відео
https://news.оборзеватель/ukr/politics/zastupnik-golovi-mvs-vlashtuvav-skandal-na-blokposti-na-donbasi-ta-pogrozhuvav-politsejskim-video.htm



пс
На мою думку це падло має, як мінімум, вибачитися перед солдатами ЗСУ.
   
Саме так бидло дорвалось до влади в 2000 і не відірвеш тепер
   
Савантер, доброго ранку!
(це означає, що вже є подібна гілляка))
   
Ну и в чем тут проблема, нормальная разборка недорозумений

Все правильно говорит зам министра про фото в полиции !

Справедливо сказал зам министра !

И он 100% не будет их преследовать.

Ти хоч одного міністра в морду знаєш?
   
А ось і "кроти" намалювалися. Цікаво. Левченко-Гогіашвілі-Єрмак. Чи Левченко-Єрмак.
   
Олександра Гогілашвілі на посаду призначив не міністр і навіть не Кабінет Міністрів, а Марія Левченко, яка є другою людиною в державі після Андрія Єрмака. Пані Марія – це дружина Гогілашвілі, водночас вона є багаторічною особистою секретаркою Зеленського, який працює президентом в Офісі Єрмака. Левченко зранку до вечора перебуває в президентському кабінеті і, фактично, керує країною разом з Єрмаком.
"більше ніякого кумівства не буде" :pofig:
   
Украиной управляют 2 секретутки и какой-то Грузин  [ua]
   
Украиной управляют 2 секретутки и какой-то Грузин  [ua]

з російськими паспортами
   
Тобто Аваков ним як авіатором керує? Чи може у людини є своя голова, виховання, принципи?
Це ж нові обличчя — святі і не заплямовані папєрєдніками. :angel:
Про «кумівство» у даному випадку взагалі мовчу.
аваков ні при чому?
Так, він наразі ні при чому, але він зробив все, щоб нічого не змінилося в поліції.
Вже обсмоктувалася діяльність цього чорта сотні разів і тут зокрема.
Не хочу повторюватися.
   
І це найближче оточення хуйло шлюхи - всі як один агресивні упороті чужинці.
   
ты московский провокатор паси тут наших идиотов но мене рот не закрывай , клоун !
Очікувано хуйло глиста захищає кацапа з Ростова-на-Дону.
   
Ну аваков же "чорт" .. вот вам не чорт.. получите распишитесь.
Не удивлюсь если по просьбе "АРА ХАМИИ"  полицейских уволят.
   
Пару б таких розстріляли в машині, та всі одразу були б чемними
   
"Олександра Гогілашвілі на посаду призначив не міністр і навіть не Кабінет Міністрів, а Марія Левченко, яка є другою людиною в державі після Андрія Єрмака. Пані Марія – це дружина Гогілашвілі, водночас вона є багаторічною особистою секретаркою Зеленського, який працює президентом в Офісі Єрмака. Левченко зранку до вечора перебуває в президентському кабінеті і, фактично, керує країною разом з Єрмаком."

   
Нажаль,  він натрапив на слабких .. в нашому випадку він ще б на землі повалявся би .в сраку свою посаду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія